Forum

Rozmowy wolne i frywolne

WŻ wobec katastrofy ...

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-04-11 12:18:14

    Z niedowierzaniem , rozczarowaniem ,oburzeniem i dotknięta do żywego obserwuję na stronie głównej mojej ulubionej strony kapustę i kolorowe jajeczka , będące jakimś koszmarnym dysonansem w obliczu niewyobrażalnej tragedii , która dotknęła nasz kraj ...

    :((((((((((((((

  • Autor: Ala06 Data: 2010-04-11 12:23:26

    podobno wedlug toffik wlasiciele nie maja dostepu do netu

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-04-11 12:29:20

    Niezłe tłumaczenie ...

  • Autor: izeczka Data: 2010-04-11 12:40:56

    tragedia straszna...tylko, że życie toczy się dalej...jest wątek gdzie wszyscy mogą wyrazić swój żal i rozpacz, poza tym żałobę ma się w sercu przede wszystkim...
    czy kolorowe jajeczką są w stanie zmienić nasz ból i stratę?!

  • Autor: Ala06 Data: 2010-04-11 12:46:54

    moze masz racje ale gdy patrzymy na wiekszosc duzych portali
    i nie tylko ktore stosownie do sytuacji zmieniaja kolor
    to niestety kolorowe Wz kluje w oczy

  • Autor: Angelinka29 Data: 2010-04-11 21:57:52

    Wszystkich poruszyło to,co się stało...Zgadzam się z Tobą w zupełności,nie dajmy się zwariować,życie toczy się dalej...
    Żałobą nie należy się obnosić,należy mieć ją w sercu i pamiętać ludzi,których już przy Nas nie ma...
    Smutna jest ta rzeczywistość,ale jakże prawdziwa:(

  • Autor: till Data: 2010-04-11 13:12:27

    Jedynie Pampas może dokonać zmian graficznych na stronie.
    I nie oczekujmy, że będzie On trwał przy necie przez 24 godziny i 30/31 dni w miesiącu.
    To nie jest duży portal zatrudniający masę ludzi typu Onet, w którym jeśli w bufecie zatruje się jednoczasowo 150 pracowników, to i tak zostaje tłum czuwający nad sprawnym funkcjonowaniem strony.
    Żałoba dotyka nas wszystkich.
    Wymagania jednak stawiajmy przede wszystkim sami sobie.
    Chcesz uzewnętrznić swój ból- wywieś flagę... ale nie wymagaj tego od wszystkich innych... a już szczególnie od tych, którzy np. w tym czasie są poza domem i choćby nie wiem jak chcieli, flagi nie wywieszą... 

    Dotknęła nas tragedia... nas, jako naród... to był mój Prezydent, choć nie mój polityk... to byli ludzie, tworzący obraz tego, co dzieje się w Polsce... w pewnym sensie wyjątkowi, a w innym jak najbardziej zwykli... znajomi ze studiów... sąsiedzi z ulicy...
    Uszanujmy tę chwilę... nie licytujmy się, kto i dlaczego lepiej oddaje im hołd... 
     
    Wierzę w to, co powiedział jeden z naszych Purpuratów- że z każdej tragedii może wyniknąć jakieś dobro... choćby po ludzku w tej chwili wydawało się to zupełnie nierealne...
    Nie zmarnujmy tego czasu na bezsensowne przepychanki...

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-04-11 13:43:28

    Uszanujmy tę chwilę ...
    Właśnie , tylko o to mi chodziło .

  • Autor: dankarz Data: 2010-04-11 22:56:09

    Till bardzo mądre słowa. Dla mnie nie ma znaczenia czy jest kolorowo czy czarno , żałobę nosi sie w sercu, zresztą ten wątek nie ma żadnego sensu, w takim dniu powinniśmy zastanowic się nad tym jacy jesteśmy wobec siebie, przestać docinać sobie wzajemnie, po prostu być razem......

  • Autor: bahus Data: 2010-04-11 13:29:00

    Użytkownik kojonkosky napisał w wiadomości:
    > Niezłe tłumaczenie ...

    A dlaczego ktokolwiek miałby się komukolwiek tłumaczyć?. Tragedia nie była zaplanowana i nikt nie mógł jej przewidzieć. Pampas z rodziną wyjechali na weekend już w piątek.
    A tak od siebie powiem tylko jedno...jak mnie osobiście dotknęła podobna tragedia (gdy zmarł mój tato), to przez parę dni nie włączałem komputera. Tobie też tak radzę. Nie będzie Ci wtedy przeszkadzał, brak czerni w banerze Wielkiego Żarcia, a smutek Twój i żałoba będą prawdziwsze.
    Bahus

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-04-11 13:40:03

    To samo miałam Ci napisać w Twoim pi... pi... wątku zarzucającym telewizji monotematyczność ...

    Ni wymagałam od nikogo tłumaczenia , wyraziłam tylko swoje rozczarowanie .

  • Autor: tineczka Data: 2010-04-11 13:50:46

    Marto Kochana, tule Cie do mojego serca i prosze nie daj sie wciagnac w beznadzieje...........prosze........nie chce Ciebie rowniez stracic z tego forum. Prosze.

  • Autor: bahus Data: 2010-04-11 14:03:09

    Użytkownik kojonkosky napisał w wiadomości:
    > To samo miałam Ci napisać w Twoim pi... pi... wątku zarzucającym telewizji
    > monotematyczność ...Ni wymagałam od nikogo tłumaczenia , wyraziłam tylko
    > swoje rozczarowanie .

    Aby nie kontynuować tematu zamkniętego wątku, powiem Ci króciótko....za telewizję płacę i mam pewne nie tylko moralne prawo wymagać.....
    Bahus

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 14:07:36

    Bahus!

  • Autor: bahus Data: 2010-04-11 14:08:51

    Użytkownik Almira napisał w wiadomości:
    > Bahus!

    <cmok>

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-04-11 14:09:58

    Bahus prosze Cie bardzo zamilcz na ten temat jesli wyciagasz TAKI argument. Powiem Ci szczerze:odbieram taka wypowiedz jako taniec na grobie bo przeciez zaplaciles za disko a disko smialo sie zawalic. Nic to...tanczy sie dalej?! PLACE WIEC WYMAGAM. Ehhh...Przykro mi bardzo ale naprawde nie wiem jak inaczej zinterpretowac ta Twoja wypoowiedz. Z calym szacunkiem.

  • Autor: bahus Data: 2010-04-11 14:12:41

    Odwrócenie "kota ogonem"... wiesz dobrze, że nie od "disko" mi chodzi.
    Bahus

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-04-11 14:42:55

    Nie wiem bo Cie nie znami nie mam mozliwosci z Toba na zywo porozmawiac by uchwycic Twoje emocje...czytam tylko Twoje slowa powyzej ktore tak dla mnie zabrzmialy jak napisalam. Bo ja naprawde nie wiem Bahusie, do czego Twoim zdaniem zobowiazana jest wobec Ciebie telewizja. Stworzenia w przeciagu godziny 100 programow indywidualnych towarzyszacych  kazdemu Obywatelowi (bo przeciez inni tez placa majac zapewne niekoniecznie identyczne z Twoimi oczekiwania)   tak jak Obywatel tego potrzebuje w swym indywidualnym odczuciu...Niewykonalne nie uwazasz? Rozumiem, ze ciezko jest byc ciagle zalewanym tragika sytuacji tylko co konkretnie MEDIA maja zrobic? Tego nie wiem...

    W zadnym wypadku nie chce Cie urazic nie chce przypisac  Ci nie Twoich intencji ale.... ciezko mi Twoje argumenty i oczekiwania wzgledem TVP zrozumiec, ....

  • Autor: darai Data: 2010-04-11 16:32:49

    Ja też za telewizję płacę i wymagam dostępu do informacji w każdym momencie, w którym włączę tv.

  • Autor: bahus Data: 2010-04-11 18:41:29

    Użytkownik darai napisał w wiadomości:
    > Ja też za telewizję płacę i wymagam dostępu do informacji w każdym
    > momencie, w którym włączę tv.

    Ja też ale nie na wszystkich kanałach jednocześnie, non stop i tylko na jeden temat ;)
    Bahus

  • Autor: Ala06 Data: 2010-04-11 18:53:54

    nie wierze ze nie masz satelity lub kablowki
    masz wybor i nikt Ci nie kaze ogladac tego co Cie nuzy czy denerwuje
    nie przenos tematu na ten watek z watku ktory sam zamknales

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-04-11 19:29:34

    Użytkownik bahus napisał w wiadomości:
    > Użytkownik kojonkosky napisał w wiadomości: > To samo miałam Ci
    > napisać w Twoim pi... pi... wątku zarzucającym telewizji >
    > monotematyczność ...Ni wymagałam od nikogo tłumaczenia , wyraziłam tylko
    > > swoje rozczarowanie .Aby nie kontynuować tematu zamkniętego wątku,
    > powiem Ci króciótko....za telewizję płacę i mam pewne nie
    > tylko moralne prawo wymagać.....Bahus

    Wybacz ze zwroce sie TYM RAZEM NA FORUM:
     od Ciebia nawet jako moderatora i moralizatora(!) należaloby spodziewać się odrobiny taktu i kultury ... nawet w swoim wątku zapomniałeś o tym.

  • Autor: bahus Data: 2010-04-11 20:09:38

    Bez komentarza
    Bahus

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 20:52:24

    A dlaczego bez komentarza? Tak przestrzegałeś wszystkich przed Kazikiem, a tu proszę. Czuję się źle, bo poczułam do Ciebie niechęć Bahusie. Zrób coś z tym. Chcę wierzyć, że jesteś wrażliwym człowiekiem. Ania

  • Autor: as Data: 2010-04-11 21:36:13

    Uważam tak jak Ty.

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 21:41:05

    Dziękuję Aniu.

  • Autor: tineczka Data: 2010-04-11 20:17:33

    Autor: Kazik45
    Temat: Odp: WŻ wobec katastrofy ...
    Data: 2010-04-11 19:37:07 Boli Was coś, jesteście wstrząśnięci ... więc zamilczcie chociaż na jeden dzień i nie zachowujcie się jak politycy sprzed tragicznego dnia, nawet oni łączą się myślami, liczą na walkę z poglądami anie wycieczkami osobistymi.
    Czy nie można uszanowaś śmierci, tragizmu, strat. Czy barwy portalu sa ważne?
    Załoba to nie sztandar to szacunek dla tragicznie zmarłych, więc uszanujmy ICH, NIECH NIE BEDZIE ICH SMIERĆ DAREMNĄ, tak w polityce jak i na naszych stronach, w tym i na Wielkim Żarciu


    (*)(*)(*)

    Madre slowa, myslalam, ze sa skierowane do Wszystkich na Wielkim Zarciu ............ech......:(

  • Autor: Wkn Data: 2010-04-11 22:09:00

    Owszem, to była prawda - jestem na stronie dopiero od 10 minut, wcześniej byłam w podróży do domu, do komputera. Wcześniej nie miałam dostępu do Internetu - wyjechałam na weekend dokładnie w momencie, gdy topolew upadał w Smoleńsku.
    Dopiszę tylko, że jest mi bardzo przykro, gdy wpadając na stronę, jeszcze w buciorach i z niewypakowanymi torbiszczami i klamotami, natychmiast wysłałam Pampasowi do wklejenia na baner nagłówkowy czarną wstążkę, bo trzeba, niezależnie od tego, że to strona tylko kulinarna, a nie wielki komercyjny informacyjny portal prowadzony przez wieką firmę, a potem przeczytałam wszystko i aż za dużo na forum - o nas właścicielach...

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 22:30:20

    Dorota, Wy właśiciele; to również moderatorzy, tzw, reprezentacja. Nikt nie ma pretensji, że Was nie było, raczej szkoda, że nie ;bo tym którzy Was reprezentują zabrakło klasy. I to o Tobie, Bahusie mowa.

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-04-11 23:15:45

    Dokładnie ...
    Nie było moim celem pytanie gdzie jesteście Wy - właściciele , bo to Wasza prywatna sprawa .
    Ale WŻ , mimo , że Wasze prywatne jest , jest też naszą wspólną , publiczną sprawą ( tzn. tak myślałam naiwnie ) ...
    I zdziwiło mnie , że bez Was zamiera , zatrzymuje się w czasie jakby ...

    Szkoda :((

    Ale zostałam już mocno postawiona , do pionu przez jednego z moderatorów ...
    I przepraszam za zamieszanie ...
    Nie było moim celem sianie paniki , tworzenie zamętu itd. , itp .

    P.S. Szanowny Moderatorze - możesz usuwać ten " durny " wątek .

  • Autor: dankarz Data: 2010-04-11 23:01:29

    Nie przejmuj się Dorotko, tak to bywa na forum, ilu ludzi tyle zdań, pozdrawiam serdecznie

  • Autor: Kropcia Data: 2010-04-11 23:04:20

    Kochana! Nawet gdybyście byli tutaj na miejscu, to wiele osób miałoby do Was różne pretensje, o byle co. Wszystkich ta tragedia w jakiś spsób dotchnęła, ale to nie powód żeby na Was się wyżywać!
    Chyba należy Was przeprosić za zachowanie co niektórych osób.

  • Autor: monique21 Data: 2010-04-11 13:06:00

    w sercu miejcie żałobę. Ta co jest wyłącznie na języku, na niewiele się zda.
    może administratorzy rzeczywiście nie mogą wejść i zmienić tego i owego. nie ma się od razu co burzyć.To nie najlepsza reakcja w takiej sytuacji...

  • Autor: CZOS Data: 2010-04-11 13:17:34

    Dla mnie najważniejsze są moje emocje, a nie to, czy ktoś manifestuje swoje.

    Mam inny problem. Wszystkie publiczne rozgłośnie radiowe zostały zawłaszczone przez jedną opcję i to mnie martwi.

  • Autor: Anovi Data: 2010-04-11 13:38:16

    Nikt z nas nie ma obowiązku siedzenia na okrągło w Internecie, nikt w najśmielszych snach i fantazjach nie przewidywał, że takie wydarzenie przyniesie życie, więc nie oczekujmy, że każdy wszystko rzuci i bedzie manifestwoał swój żal i smutek. Skoro Pampas i jego rodzina wyjechali już w piatek to nie rozumiem o co ten foch. Kazdy żyje zgodnie ze swoim rytmem a tam gdzie wyjechali być może nie ma Internetu. W końcu wyjeżdżamy również i po to, aby odpocząć od zgiełku i natłoku nie tylko ludzi, ale i informacji.
    Nikt z nas nie ma obowiązku oglądania innego koloru jak czarny w te dni. Skoro tak bardzo drażni to nie zaglądaj. Nie wszystkie portale są czarne, nie na wszystkich jest symbol czarnej wstążki. Pewnie z podobnych względów jak i ten tu. Życie - to wszystko i odrobina dystansu.

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-04-11 13:45:35

    Potrafisz mieć do TEGO dystans ?????
    I to wszystko ?????

  • Autor: Anovi Data: 2010-04-11 13:49:19

    A czego oczekujesz ode mnie?

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-04-11 15:52:41

    A dlaczego uważasz , że czegoś od Ciebie oczekuję ??

    Chodziło mi tylko o małą , czarną , dyskretną wstążkę - znak solidarności i połączenia się w bólu , znak pamięci i hołdu ...

    Całe szczęście , że Miedwiediew i Putin nie mieli nic zaplanowane na ten weekend ( oczywiście nie porównując )
    I większość właścicieli innych portali ...

  • Autor: Anovi Data: 2010-04-11 16:01:36

    tak odczytałam Twój wpis. Szanuję Twój smutek i żal i uszanuj mój. Każdy po swojemu przepracuje to co sie stało. Nie możesz mieć do mnie pretensji o to, że ja inaczej to widzę i czuję.

    Co do "włascicieli innych portali", jest takie powiedzenie: gdybyś wiedział, że się przewrócisz to byś się położył.

    A teraz pozwól: Cześć Ich Pamięci.

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-04-11 16:07:27

    Słuchaj, nikt nie będzie zmieniał swoich prywatnych planów tylko dlatego żeby spełnić Twoją prośbę. Nikomu innemu poza Tobą to nie przeszkadza. Poczekaj cierpliwie aż właściciele stronki wrócą. Brak czarnej wstążki na naszym portalu nie jest w tej chwili największą tragedią.

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-04-11 16:16:57

    Wiesz , parę osób na świecie jednak zmieniło swe prywatne plany i to bynajmniej nie ze względu na moją prośbę ... :(((((

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-04-11 16:18:54

    Wiesz, tak się składa, że ludzie są różni. Weź na wstrzymanie bo to nie ma sensu. Chyba, że lubisz się nakręcać. Ale moim zdaniem szkoda nerwów.

  • Autor: agik Data: 2010-04-11 16:22:18

    Chyba zaczynasz gonić za własnym ogonem...

  • Autor: as Data: 2010-04-11 16:15:29

    Już wiesz, że na razie nie ma kto tego zrobić. Żałoba trwa tydzień. Poczekaj to może się doczekamy. ja też bym chciała by pierwsza strona WZ była czarno biała. Napisałam o tym wczoraj. Otrzymałam na forum odpowiedź dlaczego obecnie jest to nie możliwe i przyjęłam to do wiadomości i cierpliwie czekam.

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 13:48:15

    Nie rozumiecie czy nie chcecie zrozumieć, co Marta miała na myśli??? Jest chyba ostatnią osobą szukającą zwady.

  • Autor: tineczka Data: 2010-04-11 13:54:15

    Almirko, chyba nerwy, bezsilnosc, szok daje wszystkim w skore? Sciskam cieplutko!!!!!!

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-04-11 14:00:56

    widzisz, wydaje mi sie ze rozumiem. Po kazdej tagedii dziwnym jest ze swiat dalej jest,jaki byl...To, ze byc moze nie kazdy ma mozliwosc zareagowac adekwatnie do mojego i NASZEGO bolu.  to nie powod by kasliwie odpowiadac na proste wytlumaczenie dlaczego ktos nie reaguje tak jak MY uwazamy za stosowne...

    Zalobe trzeba uszanowac ale tez zrozumiec ze nie kazdy ktory zalu nie manifestuje ma zle intecje i brak szacunku dla bolu i zalu innych. Swoja droga jest chyba w ustawieniach mozliwosc zmiany tla indywidualnie? Wiec...szanujmy sie nawzajem, prosze...

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 14:09:14

    Dorotko staram się, ale to nie ja manifestuję brak szacunku. Może jedynie tym, że odzywam się w tym wątku, ale to z bezsilności:(

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2010-04-11 14:13:04

    Nie mialam Ciebie na mysli Almirko lecz zla intencje przypisana Wlascicielom Portalu bez wziecia pod uwage i podwazania powodow ich reakcji...Uwazam ,ze in dubio pro reo obowiazuje i nas.....

  • Autor: bahus Data: 2010-04-11 14:07:58

    Użytkownik Almira napisał w wiadomości:
    > Nie rozumiecie czy nie chcecie zrozumieć, co Marta miała na myśli??? Jest
    > chyba ostatnią osobą szukającą zwady.

    Cholera dlaczego na naszym forum gdy ma się nieco inne odmienne zdanie (podane w rzeczowy i kulturalny sposób) to dla niektórych jest to zawsze "szukanie zwady", "mącenie", itp "zło" Dlaczego?????? Pytam.
    Bahus

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 14:10:08

    No właśnie nie jest i to napisałam.

  • Autor: tineczka Data: 2010-04-11 19:51:15

    Bahusku, mysle, ze od wczoraj jestesmy wszyscy wyrwani z korzeniami z naszej spokojnej, jak by nie bylo, codziennosci. Nasz swiat nagle sie zawalil, nawet moj na odleglosc. Bezradnosc, ciagle pytania "dlaczego" i "po co"  nie daja nam spokoju. Wszystkie slowa tu rzucane sa dowodem wielkiej frustracjii. Na cos kazdy z nas musi sie pozloscic inaczej serca by nam pekly odrazu. Tobie ulzy albo odciagnie na chwile od rzeczywistosci zlosc na monotonie w mediach. Mnie pomaga ta chwila zobaczenia polskich mediow.

    Mysle, ze nikt tutaj  nie szuka zwady, macenia, to jest niemozliwe.......

    Wysluchajmy kazdego cierpliwie, nie zloscmy sie na siebie, zloscmy sie na ...wlasnie na co/kogo mamy sie zloscic?  Na zla decyzje pilota? Na mgle? Na samolot? Na symbol Katynia? Na Rosjan? Na los? Na Boga?............Na kogo????

    Sciskam Cie cieplutko.
    grazyna

  • Autor: agik Data: 2010-04-11 14:00:11

    http://www.youtube.com/watch?v=3yh2InVsFag

  • Autor: agik Data: 2010-04-11 14:09:26

    Marta,może nie odpisuj, co?    nie warto...

    Każdy tancerz wypada z roli, kiedy nie ma z kim tańczyć...

    Zmień sobie ustawienia na popielate i juz. Pampas wróci z wyjazdu i zrobi resztę. Zdziwiłaś się, od zdziwienia się nie umiera....

    Wiecie, zę ja nie mam flagi w domu? chciałam wywiesić, pierwszy raz w życiu chciałam wywiesić flage, ale nie mam :( Jutro kupie materiał i uszyję...

  • Autor: agus2404 Data: 2010-04-11 14:39:30

    Ja zakupilam flage, na mistrzostwa swiata, aby "wspomoc" Polakow..
    Nie przypuszczalam, ze bede ja jeszcze kiedys wywieszac... ;( ;(

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-04-11 14:47:24

    Przejrzałam 6 stron kulinarnych , na zadnej nie jest zmieniona szata graficzna. Nikt nie przewidzial tak strasznej tragedii, skoro wlascicieli nie ma w domu od piatku , nie mozna miec zalu ze strona jest kolorowa.
    Mozna wejsc na duze portale internetowe, tam czerni jest  bardzo duzo, wiec  lepiej przemilczec :(

  • Autor: basiulka Data: 2010-04-11 14:59:12

    http://wiadomosci.wp.pl/gid,12158338,img,12158387,oid,15991195,opinie.html

  • Autor: peggy83 Data: 2010-04-11 15:14:06

    Ale życie toczy się dalej...a mnie boli głowa...mam dość powtarzających się wkółko identycznych słów, zdan, milion razy atakuje mnie to samo z radia z telewizji...no człowiek skupia się podobno przez 15 minut...potem juzm puszcza wszystko mimo uszu...niechby chociaż w radiu zagrali...nie disco, ale cos co by dało odpocząć...uszom i mózgowi...

     

    Nie zmienia to nic, że dotknęła nas tragedia, że każdy to przeżywa...ale ludzie...dajcie żyć...bo to już zakrawa na psychiczne nękanie! Gdzieś tam kończy sie załoba a zaczyna żerowanie na uczuciach...które z mediów stworzy nastrój większej grozy, które poda komunikat w bardziej łzawy sposób...

    Z przyjemnościa patrzę na zieloną sałatkę wyglądającą z banera...ona mi daje nadzieję na odrobinę normalności.

    To tyle ode mnie...nie chcę się kłócić, ale jestem juz bardzo, bardzo zmęczona...

  • Autor: megi65 Data: 2010-04-11 16:31:14

    Kasiu . !! chodz do mnie dobrej caffy sie napijemy .... rogaliczka zjemy ..i pomilczymy .... !!
    Puscimy sobie muzyke ... spokojną .. ale nie muzsa byc nokturny ... ech !..
      Serdecznie pozdrawiam tych pokojowo nastawionych .....z refleksja w swoim serduchu ..

  • Autor: peggy83 Data: 2010-04-11 17:11:39

    Madziu, słońce moje! Buzi dla Ciebie!

    Kawusia i rogalik kuszą niezmiernie...można pomilczeć przy rogliku...

    Przyłączam sie do pozdrowień!

  • Autor: bahus Data: 2010-04-11 18:45:33

    Nic dodać nic ująć...wptraszam się na tę kawę....;)
    Bahus

  • Autor: megi65 Data: 2010-04-11 21:04:03

    Upss .. I ciebie tez bahusku zaparaszam ..!!

  • Autor: CZOS Data: 2010-04-11 18:51:27

    Jeśli można to nieśmiało się dołączę.

  • Autor: dagusia_29 Data: 2010-04-11 20:22:43

    Czy dla mnie też się znajdzie kubeczek kawki, Moje dzieci strasznie tęsknią za PLUSZAKOWEM a tu wiadomośći. :(

  • Autor: megi65 Data: 2010-04-11 21:03:08

    No  jasne .. Peggy .. Czos .. Dagusia ... ku mnie .. !! '' Pomilczymy na tak ... pomilczymy na nie '' i ... jeszcze raz zachwycimy sie ..delikatnymi rogaliczakmi z rózą i .. strzelimy sie kubaskami swiezo mielonej tchibo ...z obłoczkiem mleczka spienionego ... !! "" Niech zyje bal .. bo to zycie to bal sie nad bale .. niech zyje bal .. drugi raz nie zaproszą nas wcale ''' ..... ( dla pamięci tych którzy nagle ''opuscili '' bal ) .... Na polemiki ze chce mi sie w takiej chwili spiewać .. nie odpowiadam .... !!!!!!!!!!

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 21:12:15

    Ale pięknie zaśpiewałaś. To też jest hołd

  • Autor: yette Data: 2010-04-11 17:30:55

    zdjęcie

    ...

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-04-11 19:37:07

    Boli Was coś, jesteście wstrząśnięci ... więc zamilczcie chociaż na jeden dzień i nie zachowujcie się jak politycy sprzed tragicznego dnia, nawet oni łączą się myślami, liczą na walkę z poglądami anie wycieczkami osobistymi.
     Czy nie można uszanowaś śmierci, tragizmu, strat. Czy barwy portalu sa ważne?
    Załoba to nie sztandar to szacunek dla tragicznie zmarłych, więc uszanujmy ICH,  NIECH NIE BEDZIE ICH SMIERĆ DAREMNĄ,  tak w polityce jak i na naszych stronach, w tym i na Wielkim Żarciu


    (*)(*)(*)

  • Autor: Dorotaxx Data: 2010-04-11 20:05:14

    Dokładnie Kaziu...


    Doszło do takiej tragedii a żarłoki żrą się nawet teraz

    Odpuście ludzie,zastanówcie się nad sobą

    Myślałam,że posiedzę z Wami, poczytam ale ide. Nie da się czytać tego co piszecie. W takim dniu po prostu się nie da...

  • Autor: tineczka Data: 2010-04-11 21:35:48

    Dorotko, Kazik nie popuscil dosrac Bahusowi, wiec zadnym dobrym przykladem nie jest:(((
    Posiedz z nami............

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 21:43:36

    Tineczko, Kazik- Kazikiem, ale to Bahus dosrywa i od wczoraj chłopak umiaru nie zna!

  • Autor: krysia64 Data: 2010-04-11 23:09:44

    .....właśnie.......pomilczmy .....
    Chyba wszystkim dobrze to zrobi .
    ....pozdrawiam z wywieszoną flagą za oknem przepasaną kirem ..... słuchajac muzyki poważnej której na codzień tak mało...(podobnie jak chyba i zyczliwosci ostatanio na forum)



    (*) (*) (*)

  • Autor: emeska1974 Data: 2010-04-11 19:46:49

    Wiedziałam, że Ci dokopią - tacy ludzie taka mentalność - jestem z Tobą trzymaj się.

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-04-11 20:21:02

    Ja nie zauważyłam żeby ktoś "dokopywał" autorce. To ona czepia się właścicieli, że nie zmienili barw. Nawet jak już zostało wyjaśnione dlaczego, to drąży dalej. Ja rozumiem w chwili obecnej złość, żal itd. ale nie przesadzajmy.

  • Autor: Zośka Data: 2010-04-11 21:23:41

      Pewnie gdyby (autorka wątku) wiedziała, że brak reakcji jest jak najbardziej usprawiedliwiony  nieobecnością właścicieli strony, nie rozpoczynała by tego wątku. I tak po chwili musiała odpowiadać na zarzuty i zaczepki tych, którym niezmieniony stan strony odpowiada.  Nie dziw się, to naturalne, że odpowiada się czasem na zaczepki.
      Jeśli chodzi o mnie, to oczekiwałam czarnej wstążeczki na znak solidarności i  żałoby. Czy uważasz takie oczkiwania za przesadę? Przyznam, ze brakowało mi jej, ale teraz juz rozumiem dlaczego nie było reakcji.  Teraz, po lekturze tego wątku  jest mi wszystko jedno:(((    Pozdrawiam wszystkich

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-04-11 21:29:20

    Mi chodzi tylko o to, że bardzo szybko zostało wyjaśnione dlaczego nie ma reakcji ze strony właścicieli a jednak pretensje były ciągnięte dalej.
    Ja nie mam żalu o to, że nie ma wstążki i nie będę go miała jak dalej jej nie będzie.

  • Autor: tineczka Data: 2010-04-11 21:42:38

    Ja tez Mysiu nie mam pretensji o wstazke, wstawiam ode mnie

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 21:47:30

    I pomyśleć,ze to Tobie odmawiano poczucia Polskości. Boję się od wczoraj i nie wiem co z tym zrobić. Jeszcze nigdy aż tak nie czułąm się Polką. I starszno i dziwno mi.

  • Autor: tineczka Data: 2010-04-11 22:03:22

    Almirko, nikt mi nigdy nie mogl odebrac poczucia mojego pochodzenia. Nie boj sie Kochana, nic nie rob. Badz soba, czuj sie Polka tak samo jak ja sie czuje. Mamy prawo do tego.Tule!

  • Autor: Maddalena Data: 2010-04-11 22:08:04

    Almira, tineczko, nie odzywam sie dzisiaj, ale caly czas jestem. Kochane baby, pa!

  • Autor: tineczka Data: 2010-04-11 22:22:31

    Maddalenko, jestesmy z Toba. Pa Kochana!

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-04-11 22:06:47

    No i po problemie, wstążka już jest.

  • Autor: tineczka Data: 2010-04-11 22:23:34

    Mysiu, jest juz symbol naszego bolu.

  • Autor: ZANTA Data: 2010-04-11 22:56:29

    Symbolem naszego kraju nie jest czarna wstążka jak byś nie wiedziała SYMBOLAMI KRAJU JEST FLAGA BIAŁO CZERWONA O ORZEŁ BIAŁY NA CZERWONYM TLE i dopiero dodatkiem jest czarny kir na znak żałoby a symolem bólu jest milczenie a nie wstawianie durnych komentarzy 

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 22:59:14

    To bądź łaskawa zamilknąć, bo Twoje zaszłości z innych wątków i tu się odnalazły.Czarna wstążka to nie kraj, to obyczaj! Spij. Spij. Spij.

  • Autor: ZANTA Data: 2010-04-11 23:07:55

    Wiesz co jak jesteś tak bardzo pogrążona w tej twojej żałobie to raczej nie myślisz bo to widać kobieto ty nie masz przed sobą żadnej smarkuli którą należy pouczać. Spać to ty idż bo naprawdę już gadasz bez sensu po dwóch dniach oglądania tych relacji.Zaszłości to Ty poszukaj w sobie i nie obrażaj mnie,z łaski swojej I tego by było tyle takie jest moje zdanie i jego nie zamierzam zmieniać nawet jak dobrze się wyśpie 

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 23:14:14

    W jakiej mojej żałobie? Nie chcę Cię obrażać. Nie oglądam telewizji, nie mogę. Nie obrażam Cię! Ale jeszcze chwila i odgryzę sobie język! Litości! Złe słowa cisną mi sie na usta, a nie Ty jesteś ich adresatką.

  • Autor: Almira Data: 2010-04-11 23:17:55

    No i jeszcze przepraszam, bo teraz wciekam się bez sensu i dziwna jestem sama dla siebie. Nie potrafię zrozumie moich reakcji. Chcę by z ludźmi, co czują jak ja.A to egoistyczne. Wybucham i boję się tego.

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-04-11 23:15:48

    Użytkownik ZANTA napisał w wiadomości:
    > Symbolem naszego kraju nie jest czarna wstążka jak byś nie wiedziała
    > SYMBOLAMI KRAJU JEST FLAGA BIAŁO CZERWONA O ORZEŁ BIAŁY NA CZERWONYM TLE i
    > dopiero dodatkiem jest czarny kir na znak żałoby a symolem bólu jest
    > milczenie a nie wstawianie durnych komentarzy 

    Tineczka napisała :" Mysiu, jest juz symbol naszego bolu." Nie pisała o symbolu kraju tylko symbolu bólu.

  • Autor: Zośka Data: 2010-04-11 22:27:42

    Jest i wyraża dla każdego z osobna jego stosunek do żałoby.  Dziękuję

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-04-11 22:37:01

    Po pierwsze : chyba nie czytałaś całego wątku. To nie ja widziałam w dalszym ciągu problem tylko autorka wątka. To jej a nie moje słowa:
    Całe szczęście , że Miedwiediew i Putin nie mieli nic zaplanowane na ten weekend ( oczywiście nie porównując )
    I większość właścicieli innych portali ...
    Po drugie: pisząc, że już jest po problemie (który miała autorka a nie ja) miałam na myśli zamieszczenie przez moderatorów wstążki na stronce.
    W ogóle nie rozumiesz o czym piszę i szczerze mówiąc poddaję się, nie mam siły tłumaczyć.

  • Autor: ZANTA Data: 2010-04-11 22:47:24

    Dla mnie wszystko jedno jest ta wtążka czy jej nie ma ja żałobę zawsze mam w sercu i pamieci a może przedewszystkim w pamięci bo pamietam i te złe chwile z prezytentem które mnie dotknęły szczególnie za to z Pierwszą damą jestem zafascynowana bo z brzydkiego kaczątka nagle wynurzyła się światowa dama przez duże D i mówcie co chcecie ona miała klase.I nie mówci mi że nie jestem patriotką wiem że jestem tylko że melodia PiSu nie była moją melodią Z wyrazami szacunku dla wszystkich użytkownikóe WŻ

  • Autor: kot-behemot Data: 2010-04-11 22:30:31

    Możemy się różnić, przepierać, przekłócać...ale są momenty, kiedy staje się na baczność wobec Majestatu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.Tyle.
    Dziś rozumieją to wszyscy.Wy na pewno też.
    A admini do roboty!!!!Nie spać!!!!

  • Autor: nitka Data: 2010-04-11 22:59:05

    Ludzie jeszcze raz apeluje o rossądek przeżyjmy tą tragedie w ciszy ......niech emocje opadną niech każdy z nas uszanuje ich pamięć tak jak uważa za stosowne.

    Wszyscy chyba przekonaliśmy się jak łatwo jest żle odczytać czyjeś intencje......pochopnie go osądzić.....a przy tym zranić być może bardziej niż nam się zdaje....według mnie lepiej było nic nie mówić niż powiedzieć o kilka słów za dużo ......pozdrawiam wszystkich :-)

  • Autor: mysha2006 Data: 2010-04-11 23:17:50

    W związku z tym, że "wymagany" przez niektórych znak żałoby już się pojawił a wypowiedzi są coraz gorsze proszę o zamknięcie wątku.

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-04-11 23:19:19

    ja również

Przejdź do pełnej wersji serwisu