Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Loża Szyderców cz. 2

  • Autor: 84chili84 Data: 2010-05-09 12:00:28

    Nie będę pisać o zasadach, bo te pozostają niezmienne.

    Stoimy na tym,że mamy na stanie:
    *dwa pijane lemury- jeden egzorcysta, drugi przyszły prezydent. Razem z moją kumpelą lemurem, uczymy się tańca synchronicznego , do naszego hymnu: http://www.youtube.com/watch?v=RiYyS7X5x6Q Taniec polega na powtórzeniu sekwencji ruchów, zawartch w teledysku, z naciskiem na "wyskok z miną" żyrafy Melmana. Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale chyba mamy coś do wanien:))))

    *jedną barmankę MacGyvera- jest skromna więc się nie przyzna, ale drinka potrafi wycisnąć nawet z powietrza, ma smykałkę kobita!:) Jeśli chodzi o personel medyczny- siostra od N20:) Niestety ten gaz stosuje również na własny użytek, najczęściej przed operacją. Typ imprezowy, ma ku temu dobre warunki w mieszkaniu bez mebli, które wyfrunęły oknem:)

    *jednego nadwornego błazna, który równoczesnie jest ordynatorem chirurgii, zwłaszcza transplantologicznej. Ja jestem drugim chirurgiem. Jesteśmy zespołem prawie wykwalifikowanym. Konkretnie dobiegamy końca drugiego sezonu "Ostrego Dyżuru". Innowacyjność naszych zabiegów polega na "nie- bezpośrednim- znieczulaniu" pacjenta. Pacjent znieczulany jest pośrednio ,dzięki zionącym od nas oparom, tego ,co mieliśmy akurat serwowane przez Anovi:)

    *mamy Ministra Finansów , który nadal nie zadeklarował chęci objęcia stanowiska....zajęty piciem truskawowej Margarity:)

    *mamy również pacjentkę w biodrówkach, która czeka na przyszycie podwójnych jąder, w przerwach szukając Biblii, która zważywszy,że ma kontakt z nami- będzie Jej szczególnie potrzebna:)))


    Anneau- jako jedyna trzeźwo myśląca , zaczęła od założenia partii:) W ten sposób zostaliśmy PSWŻ

    Odwiedziło nas również dwóch moderatorów, jeden w stylu "trzy ruchy i głuchy". Drugi okazał się zaprzeczeniem krążącej obiegowej opinii o moderatorze. Okazało się, że nie ma kłów, 2 metrów wzrostu, ani nawet kolczastego ogona. Na dodatek okazał się być miłą i pokojowo nastawioną kobietą:)

    Wpadł do nas również Kazik z Witkacym:)

    I wpadła nitka, ale wyłącznie po to ,aby mnie obrazić:))))))))))))))

    No i coś połączyło nas z Sharon Stone.......

    pozdrawiam

    luźny Lori

    Czochrajcie lemura! I niech moc będzie z Wami!

  • Autor: Anovi Data: 2010-05-09 12:03:33

    No i słuszną była moja decyzja o nieingerowaniu we wstępniak do tego wątku :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu