Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

Gdzie na wakacje z 6-latką?

  • Autor: sawalek Data: 2010-05-14 11:57:57

    Witam. Na pewno macie jakieś sprawdzone miejsca z atrakcjami dla dzieci, idealne na wakacyjny odpoczynek. Będę wdzięczna za jakieś wskazówki. Pozdrawiam:)

  • Autor: ania86 Data: 2010-05-14 16:02:18

    To zależy, gdzie chciałabyś pojechać. Jeśli chodzi o Polskie góry, polecam Tatrzański Dworek w Białym Dunajcu. Przy pensjonacie jest plac zabaw. Ładnie, czysto, dobre jedzenie, blisko do Zakopanego

  • Autor: Czeslaw Data: 2010-05-14 17:28:41

    Polecam jakiś kwalifikowany spływ kajakowy. Noclegi pod namiotem, jedzenie przygotowywane na ognisku dla wszystkich przez wahty kuchenne ...
    Moje dzieci po takich wakacyjnych eskapadach sprawiły sobie po kajaku.

  • Autor: olusia1 Data: 2010-05-14 20:11:53

    Witaj to zależy , ja jezdziłam z dziecmi juz od 1 roku życia , najpierw nad nasze morze , jak syn miał 5 lat bylismy w Turcji , rok temu autokarem w Hiszpani i samochodem w Chorwacji , wszędzie było super i małemu sie podobało.

  • Autor: sawalek Data: 2010-05-15 13:12:07

    A gdzie dokładnie byliście w Chorwacji?

  • Autor: olusia1 Data: 2010-05-15 19:05:03

    witaj my byliśmy na campingu Lanterna w mieście Poreć polecam z czystym sumieniem , na campingu jest czysto , dużo miejsca na spacery , wlasna plaża i baseny , jeden ze słodką wodą , drugi nad samym morzem ze słoną wodą.

  • Autor: kotunia Data: 2010-05-15 06:42:08

    hej ja byłam z dziećmi w tatralandii młodsza córka miała 3 latka i do tej pory wspomina "baseny" a teraz ma 5 lat i pewnie znowu się tam wybierzemy jest tam mnóstwo atrakcji dla kazdego i w każdym wieku pozdrawiam

  • Autor: marcia33 Data: 2010-05-15 13:34:26

    witaj to zalezy co lubicie czy gory czy morze ja mieszkam w karpaczu i dla dzieciakow muzea rozne(zabawek zwierzat ptakow) miasteczko westernowe pare fajnych szlakow dla dzieci blisko do iczyna(rumcajs:)) do skalnego miasta park miniatur sztolnie z naciekami  i pare innych mozna fajnie spedzic czas-moi goscie z dziecmi sa zadowoleni-oby pogoda dopisala to wszedzie jest super:))milego wypoczynku:))

  • Autor: sawalek Data: 2010-05-15 14:03:26

    Witam. A może przedstawisz swoją ofertę?

Przejdź do pełnej wersji serwisu