Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

Dzień Dziecka

  • Autor: as Data: 2010-05-31 22:29:05

    Jestem wściekła. 26 maja kupiłam na allegro dzieciom na Dzień Dziecka portfeliki i do dziś czekałam spokojnie. Jak listonosz dziś paczki nie przyniósł ani po południu na pocztę nie dotarła napisałam do kobiety maila. Wieczorem mi odpisała, że od 26 przez 3 dni miała problemy z łączem. Dziś zamówienia zrealizowała i w ciągu 2 dni roboczych powinno dojść. Dzieci będą zawiedzione, że nie dostaną jutro prezentu. Chyba, że dojdzie jutro po godz 15 na pocztę to mąż wybierze i nie będzie czekał aż listonosz przyniesie.

  • Autor: agus2404 Data: 2010-05-31 22:45:11

    As, nie denerwuj się :) Ja dwa lata temu zamówiłam Młodemu płytę z jego ulubionym filmem, na Mikołaja- pod koniec listopada :) Dotarała... przed Świętami Bożego Narodzenia...
    Ja Młodemu kupiłam kilka ciuszków :) Mam nadzieję że będzie zadowolony- będzie jak znalazł na wakacyjny wypad :))

  • Autor: mniamtom Data: 2010-05-31 22:48:38

    Mam ten sam problem , jutro są moje urodziny i spodziewam się licznych prezentów :)

  • Autor: kasias85 Data: 2010-05-31 23:32:01

    A ja mam drugiego urodziny :) Niestety przez większość życia dostawałam jeden prezent :( I jakby było tego mało, to moja I Komunia Św. również wypadłą drugiego czerwca :) 

  • Autor: tineczka Data: 2010-05-31 23:35:40

    Straszna tragedia.....zamiast czekac na listonosza zrobcie dzieciom cudowny dzien bezprezentowy ale z Mama i Tata i masa smiechu!!!!

  • Autor: as Data: 2010-06-01 08:03:55

    Taki super dzień zrobiliśmy w sobotę. Pojechaliśmy do zoo, pokaz militarnych maszyn oraz Mc donalds. Cały dzień z mamą, tata i babcią. Dzieci zadowolone. Jeżeli chodzi o te portfele to synowie jada w piątek na pierwszą wycieczkę bez mamy i chciałam im je dać z paroma złotymi na drogę.

  • Autor: makusia Data: 2010-05-31 23:44:48

    Na drugi raz zamów wczesniej:)) Wiadomo, zawsze moze coś sie wydarzyc:)

  • Autor: kasnik Data: 2010-06-01 14:20:05

    Użytkownik as napisał w wiadomości:
    > Jestem wściekła. 26 maja kupiłam na allegro dzieciom na Dzień Dziecka
    > portfeliki i do dziś czekałam spokojnie. Jak listonosz dziś paczki nie
    > przyniósł ani po południu na pocztę nie dotarła napisałam do
    > kobiety maila. Wieczorem mi odpisała, że od 26 przez 3 dni miała problemy z
    > łączem. Dziś zamówienia zrealizowała i w ciągu 2 dni roboczych
    > powinno dojść. Dzieci będą zawiedzione, że nie dostaną jutro prezentu.
    > Chyba, że dojdzie jutro po godz 15 na pocztę to mąż wybierze i nie będzie
    > czekał aż listonosz przyniesie.


    Witaj.
    Ja również zamowiłam prezent dla synka na Allegro.24 maja kupiłam i zaraz zrobiłam przelew(wszystko rano), przyszło wczoraj po południu-mysle że długo jak na przesylke kurierską. Zdarzyło mi sie kupować inny prezent dla dziecka przed świętami Bozego Narodzenia-zabawki kupione miesiąc wczesniej nie dotarły na czas(po Nowym Roku dopiero.Na szczęście tym razem zdążylismy z prezentem w ostatniej chwili. Synek wrócił z przedszkola, a w pokoju czekał na niego (namiot)zamek rycerza, tęczowe ciasto, kolorowa(warstwowa)galaretka, a na obiadek jego ulubiony kurczak z ziemniakami i mizeria. Jego WOW i usmiech od ucha do ucha mówiły wszystko.
    Pozdrawiam:)

  • Autor: piszczalka Data: 2010-06-02 11:06:34

    Ja rowniez zamawialam na allegro namiot cars dla syna dwa tygodnie przed dniem dziecka. Przed licytacja zadzwonilam i zapytalam czy bedzie w stanie mi szybko dostarczyc gdyz zalezy mi aby bylo bez problemu. Przesylka przyszla na drugi dzien po zaplacie. Syn byl przeszczesliwy gdy zobacczyl namiot bo kilka dni wczesniej pokazywal mi w gazecie ze o takim marzy wiec nam sie udało :) Wyscielam sobie w namiocie poduszka i recznikiem cars i chce w nim spac haha Malej sie tez podoba i przechodzi ze swojego basenu z pilkami (tez prezent) do namiotu :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu