Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Chwalę się....

  • Autor: Scooby Data: 2010-06-11 15:49:25

    Chciałam się Wam pochwalić swoją świnką morską,o imieniu Bakuś.Ja z mężem bardzo lubimy zwierzęta,ale świnki morskie całkiem zawróciły nam w głowie.A oto proszę zdjęcia naszych małych pupilków.Po prawej stronie to Bezio.Czyż nie są prześliczni? Proszę oceńcie sami.Pozdrawiam.

  • Autor: J.K45 Data: 2010-06-11 16:30:30

    Są śliczne .Życze miłego dnia .

  • Autor: chmurki Data: 2010-06-11 17:15:52

    Piękne słodziaki :)

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2010-06-11 18:33:46

    Scooby masz cudne świniaczki ile one mają? wyglądają już na dorosłe:)


    A to moje świnki, obie samiczki, mają 6 tygodni i są jeszcze bardzo małe:) ale apetyty im dopisują , a jak ich puszczę to biegają jak szalone, nawet moja sunia ich toleruje, kładzie się i przygląda jak biegają po dywanie.

  • Autor: Scooby Data: 2010-06-11 22:39:59

    Jejku sa naprawdę śliczne.My mamy obydwóch chłopców-Bakuś ma 8 miesięcy a Bezio 2 lata.Wypuszczamy je też na dywan i biegają jeden za drugim.Nasze świnki lubią obierki z zielonych ogórków,sianko, mlecz,jabłka i marchew.To widzę,że ty też jesteś miłośniczką świnek,ja bardzo cenie sobie takie osoby.Jak masz ochote to możesz napisać do mnie na pv,chętnie sobie z Toba porozmawiam,odpisze zawsze.Pozdrawiam i życze miłego wieczoru różyczko.

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2010-06-12 08:26:10

    Moje też lubią ogórki. ale teraz im nie daję, bo są sypane.Teraz dostają ziarna dla gryzoni, jabłka, marchew, ale obierane, bo ta skóra jabłek też jest czymś sypana. Sianko, suchy chleb, selera , pietruszkę.wit c w kroplach .Jak na noc im włożę sianka, to rano pusta klatka:, wszystko zjadają:) Dużo piją wody, uwielbiają jak je czesze:)Ta biała ma na imię Tosia, a ruda Zosia.
    Opłaca się miec świnkę, bo są bardzo żywotne ,żyją do 10 lat i są takie kochane. Ja kocham wszystkie zwierzęta, mam psa , świnki, a u babci 2 suczki ze schroniska i 3 koty. Jak mnie widzą , tu wszystkie 3 lecą po mnie do bramy, chodza jak pieski przy nodze/

  • Autor: bozena28 Data: 2010-06-13 22:28:33

    Ja też się pochwalę świnkami mojej córki , ma ich pięć 3 samce i 2 samiczki .

Przejdź do pełnej wersji serwisu