Forum

Rozmowy wolne i frywolne

"Kochacie" moderatorów?

  • Autor: toffik Data: 2010-06-14 20:50:32

    Pytanie może dziwne, ale dla nas ważne:) Za co nas lubicie, a co Was w nas denerwuje?

  • Autor: 84chili84 Data: 2010-06-14 20:52:55

    czy to pytanie podchwytliwe i za nieprawidłowe odpowiedzi będą bany??:)))))))))))

  • Autor: toffik Data: 2010-06-14 20:54:53

    Co najwyżej wirtualne banany:) i to jak znajdę jakigoś fajnego bananowego gifa:)

  • Autor: 84chili84 Data: 2010-06-20 22:29:22

    To ja poproszę tego bananowego gifa, banany mi się dobrze kojarzą;)
    A odnośnie tematu - mój głos oddaję na Ciebie;)
    Fajna z Ciebie babeczka, sympatyczna, życiowa i dobry ,obiektywny moderator
    j

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-06-23 08:05:36

    Wprawdzie ja nie toffik,ale chciałaś bana no to masz:)

  • Autor: 84chili84 Data: 2010-06-23 08:30:06

    dziękuję Ci, Agaciu. No to banana mamy już z głowy....teraz chciałabym bugatti veyron- w realu. Mogłabyś może też mi dać? :)))))))))

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-06-23 08:41:43

    Obawiam się ,że tej prośby już nie dam radę spełnić z dwóch powodów ....chcesz wiedzieć jakich???

  • Autor: 84chili84 Data: 2010-06-23 08:45:12

    trudno, przynajmniej próbowałam. pierwszego się domyślam- to samochód:)przez mniamtoma ,zachorowałam na niego:) a drugi?

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-06-23 08:49:58

    Pierwszy powód dla którego nie mogłabym Ci kupić tej fury to zasobność mojego portfela mi na to nie pozwala
    A drugi powód to strach ,nie chciałabym na ulicy mijać się z Tobą,ło matulu ile on ma na liczniku.....lubisz szybką jazdę???

  • Autor: 84chili84 Data: 2010-06-23 09:11:00

    ło matko, ale teraz mi ćwieka zabiłaś tym pytaniem- nie mam pojęcia, ile ma na liczniku. Domyślam się jedynie, że duużo:) W sprzyjających warunkach i bez dzieci- może być szybko:) Ale spoko, nie na miejskich, czy wiejskich drogach:)

  • Autor: agik Data: 2010-06-23 09:13:22

    To gdzie?
    przyjedziesz na Śląsk rozbijać się autostradą? ;)
    Czy będziesz czekać jeszcze kilka lat, zanim i u Was będzie autostrada?

  • Autor: 84chili84 Data: 2010-07-05 09:11:12

    bluźnisz Kobieto! Mamy swój mini- kawałek A1 ! mały ,ale cały:)))))))))

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-06-23 09:15:30

    Bugatti Veyron 16.4 – jeden z najszybszych i najdroższych samochodów na świecie, ze zmierzoną prędkością maksymalną 407,8 km/h. Do 100 km/h rozpędza się w 2,5 sekundy.

    Zobacz obraz w pełnych rozmiarach

  • Autor: as Data: 2010-06-23 11:07:46

    ojjojoj to nie dla mnie. W 2,5 sek 100 na godzinę? Ja wolę powolną jazdę. W niezabudowanym góra 80 na godz. Druga moja fobia to nie lubię jak ktoś jedzie za mną. Wyprzedzają mnie nawet czasem ciężarówki.

  • Autor: toffik Data: 2010-07-04 22:01:11

    :)

  • Autor: Czeslaw Data: 2010-07-04 22:28:14



    Może zrobimy zrzutę? Na allegro niecałe 400 PLN :-)

  • Autor: 84chili84 Data: 2010-07-05 09:02:52

    dla mnie ,naprawdę?:) Jest czadowy. A dorzucicie jeszcze kask i ochraniacze pod kolor, żebym od razu mogła ruszać? Proszę , bardzo proszę...:)))

  • Autor: Agulek74 Data: 2010-06-14 21:01:40

    Ja ich ( Was) lubię.
    Nic złego mi nie zrobili a jak mam problem to wiem że mi pomogą :)
    Z Wkn nie tak dawno testowałam wynalazek Pampasa ;)
    A z jednym moderatorem nawet piwko piłam ;)
    Wiec wynika że moderator nie jest taki zły ;)
    Pozdrawiam Wszystkich moderatorów

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-06-14 21:10:56

    Kochac nie kocham:) ale lubię wszystkich bez wyjątku, a jednego nawet bardzo lubię za jego poczucie humoru.

  • Autor: Agulek74 Data: 2010-06-14 21:12:47

    Chyba wiem o kim piszesz :) A jest kto tego piernika nie lubi?

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-06-14 21:18:08

    Agulek, nie raz mam ochotę mu ale to tylko chwilowe:))

  • Autor: as Data: 2010-06-14 21:22:01

    Ja nie znoszę tego humoru. Zwłaszcza jak ktoś pisze o swoich problemach a tu śmiech prosto w oczy. Do samej osoby nie mam nic przeciwko. Robicie dużo dobrego dla nas. Zastanawiam się czy wszyscy moderatorzy zajmują się ogólnie wszystkim czy macie jakiś podział obowiązków.

  • Autor: Agulek74 Data: 2010-06-14 21:31:05

    Bo to cały On.  Jego wypowiedzi zawsze czytam z przymróżony m okiem;)

  • Autor: bahus Data: 2010-06-14 21:28:05

    Użytkownik Agulek74 napisał w wiadomości:
    > Chyba wiem o kim piszesz :) A jest kto tego piernika nie lubi?

    Tak.....JA !!!! Ja go nie cierpię
    Bahus

  • Autor: Agulek74 Data: 2010-06-14 21:32:28

    Oj .. i co teraz ?

  • Autor: makusia Data: 2010-06-14 21:32:33

    Użytkownik bahus napisał w wiadomości:
    > Użytkownik Agulek74 napisał w wiadomości: > Chyba wiem o kim piszesz :)
    > A jest kto tego piernika nie lubi?Tak.....JA !!!! Ja go nie cierpięBahus

    Ja też ..

  • Autor: nadia Data: 2010-06-14 21:37:55

    Kocham tego piernika za jego poczucie humoru i w ogole za caloksztalt ;) Wkn ma fajne przepisy, no i jako moderator sprawdza sie doskonale, mozna powiedziec bardziej subtelnie tzn. nie na forum, ale osobiscie ;) Pampasa za bardzo nie znam , ale wyobrazam go sobie,ze ma ciagle nos w komputerze i ciezko pracuje, natomiast toffika niedawno odkrylam, ze to moderator i mysle,ze jest fajna, optymistyczna i towarzyska ;)

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-06-14 21:51:35

    Użytkownik Agulek74 napisał w wiadomości:
    > Chyba wiem o kim piszesz :) A jest kto tego piernika nie lubi?

    Ja, za notoryczne przerywanie/kończenie rozmow zaczętych zwykłym odejściem od kompa, czyli lekceważeniem rozmówcy.

  • Autor: Agulek74 Data: 2010-06-14 21:53:49

    Mówisz że taki z Niego typ? 

  • Autor: bahus Data: 2010-06-14 22:03:10

    Użytkownik Kazik45 napisał w wiadomości:
    > Użytkownik Agulek74 napisał w wiadomości:> Chyba wiem o kim piszesz :) A
    > jest kto tego piernika nie lubi?Ja, za notoryczne przerywanie/kończenie
    > rozmow zaczętych zwykłym odejściem od kompa, czyli lekceważeniem
    > rozmówcy.

    No tak ...a co to ma wspólnego z Bahusem moderatorem?
    Bahus

  • Autor: Agulek74 Data: 2010-06-14 22:06:14

    A kto mówi o Bahusie?

  • Autor: Bodek Data: 2010-06-14 22:06:36

    Użytkownik bahus napisał w wiadomości:
    > Użytkownik Kazik45 napisał w wiadomości: > Użytkownik Agulek74 napisał
    > w wiadomości:> Chyba wiem o kim piszesz :) A > jest kto tego piernika
    > nie lubi?Ja, za notoryczne przerywanie/kończenie > rozmow zaczętych
    > zwykłym odejściem od kompa, czyli lekceważeniem > rozmówcy.No tak
    > ...a co to ma wspólnego z Bahusem moderatorem? Bahus

    nic nie ma wspolnego z moderatorem....
    przeciez wyraznie napisane (jak na WZ) iz mowa o pierniku :)  :P:P:P:P:P

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-06-14 22:18:55

    Użytkownik bahus napisał w wiadomości:
    > Użytkownik Kazik45 napisał w wiadomości: > Użytkownik Agulek74 napisał
    > w wiadomości:> Chyba wiem o kim piszesz :) A > jest kto tego piernika
    > nie lubi?Ja, za notoryczne przerywanie/kończenie > rozmow zaczętych
    > zwykłym odejściem od kompa, czyli lekceważeniem > rozmówcy.No tak
    > ...a co to ma wspólnego z Bahusem moderatorem? Bahus


    Faktycznie, to dwaj inni "ludziowie" .;))

  • Autor: toffik Data: 2010-06-14 22:24:33

    Kurcze nie wiedziałam, że mamy nowego moderatora:):):)

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-06-14 22:44:12

    ????
    Napisałem przecież, że Bahus Moderator to nie ta sama "osobowość" co Bahus Niemoderator.

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-06-14 23:15:40

    On przecież nie jest nowy, tylko odnowiony

  • Autor: makusia Data: 2010-06-14 21:18:12

    Dziwne pytanie, trudno powiedziec.. hmm ,czy kocham ? nie:) ja wszystkich lubię , jednych ciut mniej , jednych więcej. Jest Was (moderatorów) troszku mało na forum, a szkoda:)

  • Autor: Wkn Data: 2010-06-14 21:26:23

    Myślisz, że tej fuchy darmowej wszyscy się pchają drzwiami i oknami? :(
    Jeśli chcesz nam pomóc, przyjmiemy z otwartymi ramionami - będę mogła wtedy więcej swoich wielkożarciowych artykułów klepać :)

  • Autor: makusia Data: 2010-06-14 21:31:30

    Chodziło mi o "waszą " obecnośc w wypowiedzich, nie o ilośc:))) źle mnie zrozumiałaś ;)

  • Autor: boroweczka25 Data: 2010-06-15 00:12:18

    Ja się zgłaszam do tej darmowej fuchy

  • Autor: toffik Data: 2010-06-15 00:21:35

    :)

  • Autor: agus2404 Data: 2010-06-14 21:24:27

    Dobry Moderator nie jest zły :)))))
    Pilnujecie porządku :)) I to w każym sensie :))
    Jak Was nie kochać..:)))
    A to poczucie humoru u Wiadomego, zawsze jest na poziomie...

  • Autor: makusia Data: 2010-06-14 21:42:22

    Uzupełnię swoją wypowiedź
    Wkn bardzo lubię za super artykuły i pomysły
    Pampasa , bo zawsze pomoże
    Bahusa ....uwielbiam
    Bodka mniej lubię , bo robi tabelkę , ale nie składa życzeń
    Toffika , prawie kocham..bo mieszka za miedzą i zawsze mogę z Nią pogadac:))

  • Autor: Bodek Data: 2010-06-14 21:57:12

    Użytkownik makusia napisał w wiadomości:
    Uzupełnię swoją wypowiedź
    Wkn bardzo lubię za super artykuły i pomysły
    Pampasa , bo zawsze pomoże
    Bahusa ....uwielbiam
    Bodka mniej lubię , bo robi tabelkę , ale nie składa życzeń
    Toffika , prawie kocham..bo mieszka za miedzą i zawsze mogę z Nią pogadac:))

    no i to jest konstruktywna krytyka :):):):):)
    cmok :)

  • Autor: makusia Data: 2010-06-14 22:01:11

  • Autor: Wkn Data: 2010-06-14 22:30:56

    Hihihi, tak Bogiem a prawdą, to Bodek się strasznie z tabelką wkopał - wiedząc, czym ona pachnie, stwierdziliśmy, że nie przyłożymy do niej ręki i tak tonąc w innych zajęciach.
    Booooguuuuś, jak Ci idzie z aktualizacją tabelki życzeń? Możesz wpisać, że 14 czerwca Wkn obchodzi dzień pobożnego życzenia, żeby tabelka była zawsze zaktualizowana ;P

  • Autor: Rzymianka Data: 2010-06-14 22:39:07

    Bardzo Was wszystkich lubię za całokształt. Wielkie Żarcie to moja jedyna strona kulinarna, nie mam potrzeby zaglądać na inne. Pozdrawiam !

  • Autor: Bodek Data: 2010-06-14 23:33:09

    aktualizuje ja :) tylko ludziska sie wpisuja bardzo powoli :)
    a wpisac wpisze jak sie wpiszesz w odpowiednim watku :P

  • Autor: Wkn Data: 2010-06-14 23:35:16

    Czekaj no, tylko przyjedź, już ja Ci pokażę tak mnie odsyłać jak niegrzeczną uczennicę ;P

  • Autor: tineczka Data: 2010-06-14 23:10:48

    Wiec, Ciebie Toffiku lubie, bo zesmy sobie fajnie pogadaly i za to ze mnie ostrzegaz jak jestem blisko zbanowania:))))))))) Wkn bardzo lubie, bo to taka fajna kobieta, zabiegana, potrafi spalic placek i sie do tego przyznac:)
    Pampas hmmm, kto to taki? Gdzies tam za kurtyna walczy z programowaniem strony, niedoceniany a szkoda:)
    Bahus , noooooo, nie lubie i lubie, zalezy:)))))))))))
    Bodek , nie udziela sie od dluzszego czasu, ma role moderatora dozywotnie?

    Pozdrawiam Was moderatorow serdecznie!

  • Autor: bahus Data: 2010-06-15 16:31:14

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    ...Bahus , noooooo, nie lubie i
    > lubie, zalezy:))))))))))).

    Ok, ok....zanotowane w czarnym zeszyciku
    Bahus




  • Autor: basiulka Data: 2010-06-15 18:12:20

    az tak Ci Bahusku zalezy na lubieniu przez Tineczke\\????? hmmmmmmmmmm............

  • Autor: as Data: 2010-06-15 19:07:13

    chcesz bym ja Ciebie lubiała?

  • Autor: tineczka Data: 2010-06-15 21:09:20

    A notuj sobie nawet w pamietniku
    grazyna

  • Autor: Czeslaw Data: 2010-06-15 01:49:57

    Czy można kochać nachodzącego nas komornika? Choć z drugiej strony jest potrzebny.
    Gdyby mi tak posty i tematy nie ginęły pewnie bym Was kochał. Tłumaczenie, że to wina systemu jest do kitu. Wszak Wy jesteście częścią tego systemu.
    W każdym razie Uśścisski dla wszystkich modów.

  • Autor: toffik Data: 2010-06-15 07:40:18

    Po raz kolejny tym razem online mówię, że nikt tych wpisów nie wykasował. Było to sprawdzone przez Pampasa. Co do wątka to proszę o cierpliwość.

  • Autor: alman Data: 2010-06-15 07:49:57

    Może gdybym Was poznała osobiście, zostalibyście moimi ulubieńcami, ale dopóki tak się nie stało to tylko doceniam Waszą ciężką pracę i jestem wdzięczna, że tworzycie tak wspaniałe miejsce, odskocznię, azyl, miejsce, w którym muszę być każdego ranka, inaczej chyba nie byłoby dnia !!!
    Uściski dla Was!

  • Autor: agacia3323 Data: 2010-06-15 07:57:21

    Ja Cię toffiku lubię i to bardzo zawsze śpieszysz z pomocą ,a tak w ogóle to wszyscy moderatorzy są w porzo

  • Autor: marcia33 Data: 2010-06-15 10:03:32

    wz jest potrzebne jak woda a bez was kochani by jej nie bylo:)nie znam wszystkich osobiscie do nikogo nie mam nic zlego a WKN i Pampasa poznalam i sa przesympatyczni-pozdrawiam:))

  • Autor: skopolendra Data: 2010-06-15 16:11:41

    Noo kochac to duze slowo...Kocham tylko Bahusa bo obiecal ze moze sie ze mna ozeni (chyba o tym zapomnial bo jakos nie podtrzymuje tematu).Jego login dobrze mi sie kojarzy z niezla niegdys wodka.
    Szanije i cenie Wkn bo umie pieknie pisac,chetnie korzystam z jej przepisow wiem, ze zawsze sie udaja.Pampas troszke w cieniu- szacunek za piekne zdjecia.Bodka wogole nie znam ale jawi mi sie jako totalny luzak, wiem ze lubi muzyke i to wystarczy zebym go lubila.Przepraszam pominietych

  • Autor: bahus Data: 2010-06-15 16:32:52

    Kurcze no chyba ograniczę spożycie.....
    Bahus

  • Autor: toffik Data: 2010-06-15 19:31:39

    Eeeeeee tam zapomniałaś tylko o mnie:)

  • Autor: skopolendra Data: 2010-06-15 21:00:48

    Przepraszam,,,,jakos Cie nie znam.Od dawna jestes moderatorem?

  • Autor: toffik Data: 2010-06-15 21:09:44

    Od lutego tego roku:)

  • Autor: as Data: 2010-06-15 21:12:19

    Ja jakbym czuła i nie długo zanim została moderatorem się z Nią zaprzyjaźniłam. Jak objęła władze to od razu się zapytałam czy mnie pamięta

  • Autor: Wkn Data: 2010-06-16 00:00:02

    Wasza kochana moderatorska bazgroła idzie spać :)
    Do jutra - proszę do rana nie broić!

  • Autor: Anovi Data: 2010-06-17 13:04:59

    Szanuję pracę Moderatorów wszystkich razem i każdego z osobna. Kto nie próbował tego chleba ten nie wie. Chapeau bas!

    Pampas: góru informatyki (jak mój Połówek w domu). Zawsze pomoże, rozwieje wątpliwości technicznie i cierpliwie znosi lawinę maili, wiadomości pw i na gg Dba o nieustający rozwój nie tylko techniczny WŻetu. Robi piękne zdjęcia. Za to najbardziej go lubię i nieodmiennie zazdraszczam umiejętności okiełznania aparatu fotograficznego. Ja ciągle próbuję, ale daleka jeszcze droga. Dlatego tez podglądam lepszych

    Wkn: kobieta orkiestra. Pisze piękną polszczyzną. Fajne artykuły, nie tylko te kulinarne. Ma dużo ciekawych przepsów i zna wiele ciekawostek ze świata kulinariów. Co więcej, potrafi się nimi dzielić w bardzo przystępny sposób. Dba też o zawsze dopasowaną szatę graficzną. I chyba najważniejsze: jest taka jak my wszyscy, czyli też ma wpadki kulinarne o których czasem, niezmiennie wdzięcznie nam opowiada

    Bahus: zgrywus jakich mało :) W końcu sam twierdzi, że ma 100 lat. Chociaż ja w to nie wierzę Czasem mnie rozśmieszy do łez a czasem zirytuje swoim poczuciem humoru. Ale niezmiennie lubię drania. Posiadacz (chyba) największej ilości przepisów na WŻecie. Tylko niech jeszcze udokumentuje fotografiami, że są wykonalne

    Bodek - dla mnie najbardziej tajemniczy ze wszystkich Moderatorów. Małlo się udziela, ale rozumiem i wybaczam, bo przed Nim najważniejsza rola w życiu. Bycie tatą Poza tym, że chwilowo ma karę i opiekuje się tabelką wiem o nim tyle, że potrafi bardzo elegancko zwrócić komuś uwagę na niestosowność własnego zachowania. I jeszcze, że gotuje zawodowo.

    Toffik: najmłodsza stażem moderatorka. Toffik poznałam w sumie najbliżej, z prostej przyczyny. Dużo ze sobą pisujemy. Często bywa śmiesznie. Nie wiem jak ona to robi, chociaż wiem. Przecież też kiedyś moje dziecię było mniejsze. Toffik znajduje czas na prace w ogródku, pieczenie i gotowanie oraz na wychowywanie swojej córeczki, która jest jak żywe srebro:) I najważniejsze: ma czas na moderowanie i moderuje nam WŻeta z niesłabnącym zapałem. To napiszę jeszcze, że jako moderator świetnie się sprawdza. Naprawdę siła spokoju, czasem wręcz oaza na nie raz wzburzonym morzu naszego forum. Dzielnie poprawia i aktywuje nasze linki, usuwa duble. Pilnuje za długich wątków. Chociaż bywa, że nie spotyka się to z aprobatą ludzi żywo zainteresowanych udziałem w wątku. I jeszcze jedno: podziwiam za podzielność uwagi, bo pisanie jednocześnie na wyjcu, gg, pw oraz czytanie forum to już wyższa szkoła jazdy

    O!

    To pisałam ja, Anovi.

  • Autor: Suhab Data: 2010-06-17 16:10:59

    Rzadko zabieram głos ale się ustosunkuję do posta Anovi.

    Co do opinii w stosunku do Wkn, Toffika, Bodka a nawet Pampasa to zgadzam się w całej rozciągłości. Jednak opinia jaką wystawiłaś Bahusowi bardzo mnie bulwersuje, bo prawie całkowicie rozmija się z prawdą. Pytam się dlaczego nazwałaś go zgrywusem? Nie znam i nie znałem nigdy bardziej poważnego i  tak "serio" piszącego człowieka. Bahus zawsze jest poważny, tylko życie czasami mieni się komedią i tylko w tym właśnie kontekście jego opinie zamieniają się w pełne humoru dywagacje...Myślę, że niedelikatnie jest również wypominać komuś wiek, nawet wtedy gdy jest on troszkę zaawansowany.
    Tyle na temat Twojego bardzo oszczędnego w pochwałach postu. Teraz napiszę coś obiektywnego od siebie:
    Bahus (chyba wszyscy się ze mną zgodzą) jest najlepszym i najbardziej oddanym moderatorem na Wielkim Żarciu. Nie pomylę się dużo jeśli stwierdzę, że jednym z  najlepszych w skali globalnej naszej sieci. Zawsze oddany, zawsze pomocny i chętny do tej pomocy niesienia. Dowodem na to niech będzie fakt, że kiku użytkowniczkom, aby ulżyć ich niedoli obiecywał NAWET (!!!) małżeństwo zdając sobie doskonale sprawę z uciążliwości takiej decyzji. Proszę również o zwrócenie uwagi na fakt kto z tak wielkim oddaniem, poświęceniem i powodzeniem dba o to aby nasze forum nie było zbyt przeludnione i aby niektóre osoby w odpowiednim momencie przenosiły się na lepsze od WŻ strony? Nie od rzeczy będzie również podkreślić i wyeksponować jego ogromne talenty artystyczne. Zwróćcie uwagę z jaką finezją i wyczuciem używa pieknego czerwonego koloru, aby tym sposobem upiększyć Wasze nie zawsze ciekawe i "trafione" posty. Ale czy to ktoś potrafi docenić? Łatwiej napisać "zgrywus" i na tym zakończyć sprawę. O Bahusie możnaby napisać jeszcze dużo dobrego, ale po co ? Fakty mówią za siebie.....

    To pisałam ja Suhab

  • Autor: Anovi Data: 2010-06-17 16:42:54

    Wiesz, to moje zdanie, moja sugestywna opinia :)

    Poza tym post jest napisany z lekkim przymróżeniem oka. Tak naprawdę o żadnym z Moderatorów nie mogłabym nic napisać z prostej przyczyny: nie znam żadnego osobiście. Znam ich tylko wirtualne wpisy tak jak oni moje.
    Co do zgrywusa, ja tak widze bahusa i nic na to nie poradzę :) Dla mnie jest człowiekiem z wielkim poczuciem humoru, który bywa, że jest specyficzny. Wiek swój sam podkreśla i to, żadna złośliwość z mojej strony. Niedawno sam obchodził swoje 100 urodziny i miał z tego tytułu niezłą zabawę.
    Nie zmienia to faktu, że jak pisałam wcześniej lubię go niezmiennie.

    Pozdrawiam

  • Autor: agik Data: 2010-06-17 21:40:45

    A wiesz moze co się stało od 15 kwietnia? ( oprócz tego, ze 5 dni potem miałam urodziny :) rozumiem, ze byłeś tak zaaferowany tym o 5 dni późniejszym faktem, ze mogło Ci umknąc, niemniej jednak od tego dnia minęło już przeszło 2 miesiące...)

    ;)))

  • Autor: Bodek Data: 2010-06-17 23:51:50

    :P

  • Autor: tineczka Data: 2010-06-22 19:34:06

    Hehehehehehe Bahus/Suhab i nikt Cie nie rozpoznal????

  • Autor: Imagin Data: 2010-07-13 23:32:56

    Użytkownik Suhab napisał w wiadomości:
    > Rzadko zabieram głos ale się ustosunkuję do posta Anovi.Co do opinii w
    > stosunku do Wkn, Toffika, Bodka a nawet Pampasa to zgadzam się w całej
    > rozciągłości. Jednak opinia jaką wystawiłaś Bahusowi bardzo mnie
    > bulwersuje, bo prawie całkowicie rozmija się z prawdą. Pytam się dlaczego
    > nazwałaś go zgrywusem? Nie znam i nie znałem nigdy bardziej poważnego
    > i  tak "serio" piszącego człowieka. Bahus zawsze jest poważny, tylko
    > życie czasami mieni się komedią i tylko w tym właśnie kontekście jego
    > opinie zamieniają się w pełne humoru dywagacje...Myślę, że niedelikatnie
    > jest również wypominać komuś wiek, nawet wtedy gdy jest on troszkę
    > zaawansowany. Tyle na temat Twojego bardzo oszczędnego w pochwałach postu.
    > Teraz napiszę coś obiektywnego od siebie:Bahus (chyba wszyscy się ze mną
    > zgodzą) jest najlepszym i najbardziej oddanym moderatorem na Wielkim Żarciu.
    > Nie pomylę się dużo jeśli stwierdzę, że jednym z  najlepszych w
    > skali globalnej naszej sieci. Zawsze oddany, zawsze pomocny i chętny do tej
    > pomocy niesienia. Dowodem na to niech będzie fakt, że kiku użytkowniczkom,
    > aby ulżyć ich niedoli obiecywał NAWET (!!!) małżeństwo zdając sobie
    > doskonale sprawę z uciążliwości takiej decyzji. Proszę również o
    > zwrócenie uwagi na fakt kto z tak wielkim oddaniem, poświęceniem i
    > powodzeniem dba o to aby nasze forum nie było zbyt przeludnione i aby
    > niektóre osoby w odpowiednim momencie przenosiły się na lepsze od WŻ
    > strony? Nie od rzeczy będzie również podkreślić i wyeksponować
    > jego ogromne talenty artystyczne. Zwróćcie uwagę z jaką finezją i
    > wyczuciem używa pieknego czerwonego koloru, aby tym sposobem upiększyć
    > Wasze nie zawsze ciekawe i "trafione" posty. Ale czy to ktoś potrafi
    > docenić? Łatwiej napisać "zgrywus" i na tym zakończyć sprawę. O Bahusie
    > możnaby napisać jeszcze dużo dobrego, ale po co ? Fakty mówią za
    > siebie.....To pisałam ja Suhab

    ech... jeszcze nie wiesz jak się mylisz, zapewniam że wiem co piszę, ale w konkursie na największego wazeliniarza WŻ, masz złoto na 100 %

  • Autor: toffik Data: 2010-07-13 23:37:40

    A możeby tak przystopować? Odkąd pojawiłeś się na forum szukasz zwady.

  • Autor: Suhab Data: 2010-07-13 23:52:17

    Oj mądralo, gdybyś miał choć odrobinę większy iloraz inteligencji od kury domowej to domyśliłbyś się (podobnie jak 99,9 % innych użytkowników) kto się kryje opod moim nickiem. Wystarczy go przeczytać wspak. No ale cóż się można spodziewać po tak ograniczonym indywiduum, które reprezentujesz swoją cielesną "wywłoką" ?. Dałeś najlepsze świadectwo o sobie. Nic dodać nic ująć Pewien satyryk powiedziałby "na drzewo palancie" i pewnie miałby rację

  • Autor: ZANTA Data: 2010-06-17 16:38:07

    Jak pięknie ubrałaś to wszystko w słowa Podziwiam ja tak nie potrafię

  • Autor: toffik Data: 2010-06-17 17:07:57

    Od bardzo niedawna mamy jeszcze jednego moderatora:) Jest nim makusia:) Zajmuje się ona poprawianiem Waszych byków w przepisach i artykułach:) Tak więc o niej też proszę pamiętać:)

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-06-17 17:12:13

    Mogę lubić mogę sznować ale kochć. Dziwne pytanie !

  • Autor: toffik Data: 2010-06-17 20:09:31

    A może zwróciłabyś uwagę na cudzysłów:) Jakby było bez niego to mogłabyś się dziwić, ale z nim to raczej ja się dziwię z Twojego zdziwienia:)

  • Autor: as Data: 2010-06-17 19:39:33

    To pozdrawiam makusie. Na pewno ma dużo roboty. Powodzenia życzę.

  • Autor: makusia Data: 2010-06-17 23:55:12

    Również pozdrawiam , i dziękuję;)

  • Autor: Agulek74 Data: 2010-06-19 15:28:03

    Makusiu gratuluję :)

  • Autor: darai Data: 2010-06-17 21:33:23

    Jeszcze tu pogratuluję Makusi:) Moderatorów kocham i podziwiam za ciężką pracę. :)

  • Autor: makusia Data: 2010-06-17 23:55:42

    To ja Tobie gratuluje :))

  • Autor: Anovi Data: 2010-06-17 21:46:06

    O to ja przepraszam, nie miałam pojęcia, ale już nadrabiam :)

    Makusiu: życzę Ci ciepliwości przeogromnej. Powodzenia w gąszczu artykułów, przepisów i komentarzy oraz rewelacyjnego słownika Trzymam kciuki

  • Autor: makusia Data: 2010-06-17 23:55:57

    Dzięki Iwonko:))

  • Autor: makusia Data: 2010-06-17 23:56:21

    Oż ty

  • Autor: Lea2 Data: 2010-06-17 22:45:53

    Lubię i cenię  Wszystkich  Moderatorów za to, że stworzyli tak Świetną  WŻ-wą stronkę od której nie sposób oderwać wzroku. Dzięki temu można poznać ciekawy WŻ-wy świat i to nie tylko od kuchni. Serdecznie Pozdrawiam Wszystkich Moderatorów i życzę dalszej owocnej pracy w tworzeniu jeszcze piękniejszego WŻ-go wizerunku.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-06-19 09:58:49

    Zmieniłam zdanie, już cię nie lubię:) denerwuje mnie u Ciebie brak obiektywizmu i straszenie banem:)

  • Autor: toffik Data: 2010-06-19 10:55:18

    Ja nikogo nie straszyłam banem. Przeczytaj jeszcze raz mój wpis, z zobaczysz, że się mylisz. Tam jest napisane: "Wiem czym skończy się ten wątek. Są dwie możliwości. Jedną jest jego zamknięcie, a drugą bany. Nie wiem tylko czego bardziej chcecie."
    Gdzie tu jest straszenie? To jest stwierdzenie faktu.


    Ja zawsze jestem obiektywna i potrafię czytać teksty z podtekstem.

  • Autor: tineczka Data: 2010-06-19 11:08:16

    Moze bys nam przedstawila wszystkich moderatorow? Wlasnie dowiedzialam sie o nowym :)

  • Autor: toffik Data: 2010-06-19 13:06:35

    Przecież przedstawiłam:) To jest w 62 wpisie:) Chyba nie przeczytałaś wszystkich wpisów:)

  • Autor: tineczka Data: 2010-06-20 19:54:36

    Dopiero jak sie dowiedzialam, to przeczytalam.........hihi
    Myslisz, ze ja nie mam nic lepszego do roboty, niz czytac kto was kocha

  • Autor: bahus Data: 2010-06-20 20:13:32

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > Dopiero jak sie dowiedzialam, to przeczytalam.........hihiMyslisz, ze ja nie
    > mam nic lepszego do roboty, niz czytac kto was kocha

    A ja tak właśnie myślę.....
    Bahus

  • Autor: tineczka Data: 2010-06-22 19:18:20

    Dobrze, ze czasami myslisz................. :)))))))))))))

  • Autor: Imagin Data: 2010-07-13 23:56:48

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > Dobrze, ze czasami myslisz................. :)))))))))))))

    ha ha ...... tineczka..... jedna z niewielu na tym forum która od lat zawsze pisze to co myśli

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-14 12:22:12

    Hehe.........to powiedz mi kim byles, jak tak dobrze mnie znasz:)))))

  • Autor: toffik Data: 2010-06-22 20:58:24

    Od bardzo niedawna mamy jeszcze jednego moderatora:) Jest nim boroweczka25:) Zajmuje się ona poprawianiem Waszych byków w przepisach i artykułach:) oraz poszukuje plagiatów:) Tak więc o niej też proszę pamiętać:)

  • Autor: boroweczka25 Data: 2010-06-22 21:02:34

    Ja jestem bardziej od sprawdzania czy nie zakradł się jakiś plagiat ale byki też będę poprawiała

  • Autor: tineczka Data: 2010-06-22 21:21:23

    Huhu, to bedziesz miala roboty po uszy:))))

  • Autor: as Data: 2010-06-22 21:24:48

    Pozdrawiam i gratuluje.

  • Autor: Imagin Data: 2010-07-12 00:15:56

    mogę ocenić jedynie tych których znam sprzed lat, Wkn i bodek to osoby nie znoszące prawdy w oczy. Bahus jako kumpel ujdzie w tłoku lecz nieco wredny i niedyskretny, jako moderator to marionetka w rękach administracji, zero własnego zdania.
    Kilka lat temu udzielałem sie na tym forum, straszono mnie banem nie raz, w końcu odpuszczałem starzy bywalcy dobrze wiedzą na czym polega WŻ-towa "demokracja"

Przejdź do pełnej wersji serwisu