Forum

Gawędy o jedzeniu

sushi

  • Autor: jancek Data: 2010-06-21 09:50:27

    Jestem wielką miłośniczką sushi, uważam,że nie ma nic lepszego na świecie. Ostatnio próbowałam zrobić je w domu,ale nie wyszło najlepiej. Może znacie jakiś naprawdę fajny przepis?Co prawda zawsze można wybrać się do Sensi Sushi,ale ja chciałabym umieć przyżądzać je samodzielnie. kiedy przychodzą znajomy oryginalniej jest zaserwować sushi niż na przykład kanapki:)

  • Autor: Paola_r Data: 2010-06-21 09:54:44

    WŻ-towa wyszukiwarka podaje :
    http://wielkiezarcie.com/search.php?query=sushi&search=Szukaj
    Na pewno coś z tego wybierzesz.

  • Autor: parmezanka Data: 2010-06-22 09:20:28

    Ja się wyleczyłam z zrobienia sushi w domu, bo jakoś nie mam cierpliwości do przygotowywania. Faktycznie wolę sobie podejść do restauracji z prawdziwego zdarzenia i zjeść sushi, które smakuje niestety o niebo lepiej niż moje. Za czasów, kiedy jeszcze się w to bawiłam zostały mi pomysły na zestawy, czyli to, co można wrzucić do środka. Może coś Ci przypadnie do gustu. :)
    1. kurczak, jogurt grecki, czerwona papryka, pesto
    2. wędzony łosoś, serek philadelphia, zielone pesto
    3. krewetka, majonez z chili, ogórek.

    To moje ulubione miksy.
    A nie wiesz czy w tym sensi sushi mają katering?

  • Autor: piegusowa Data: 2010-07-12 20:01:18

    Uwielbiam! Raz robiłam sama (bez nori), ale jednak gotowce lepsze (choć moja koleżanka robi przepyszne!)

  • Autor: Satina Data: 2010-08-26 16:31:05

    Ja naprzykład nigdy nie byłam w sushi barze, a robię sama w domu:) Oczywiście za pierwszym razem nie wyszło najlepiej, ale próbowałam dalej i coraz lepiej mi to wychodzi:) Ja w moich przepisach mam sushi podane, zobacz- może coś cię zainteresuje. A zaczeło się od tego, że oglądnełam program o sushi, potem były informacje w internecie, fora o sushi i rodizce na święta kupili mi zestaw do sushi i tak się zaczeło:) Ale chciałabym kiedyś się przejść do sushi baru, ale drogie są u mnie i muszę więcej pieniędzy uzbierać;P Tata sceptycznie był nastawiony na sushi, ale jak spróbował to się zakochał w nim:):) Ciekawe pomysły na sushi znjadziesz na forach o sushi, tam ludzie się dzielą doświadczeniami, jakimiś sztuczkami:) Ja chcę zrobić sushi temaki:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu