Forum

Rozmowy wolne i frywolne

MS w pilce noznej- komu kibicujecie?

  • Autor: skopolendra Data: 2010-06-21 12:10:25

    Od jakiegos czasu nie mam szans na obejrzenie czegokolwiek innego w telewizji niz mecze pilki noznej.Wiadomo: goraczka mistrzostw swiata...Poniewaz polacy nie graja kibicuje niemcom ze wzgledu na trzy polskie akcenty:Podolski, Klose i Trochowski.Nie bede jednak rozpaczac jak wygra Brazylia lub Argentyna:)Jestem ciekawa komu kibicujecie?

  • Autor: holly Data: 2010-06-21 13:40:01

    mistrzostwa mają w sobie jakąś magię że zdarza mi się śledzić kątem oka mecze, co normalnie nigdy mi się nie zdarza :)
    trzymam kciuki za portugalię  i holandię

  • Autor: gabisia Data: 2010-06-21 13:47:12

    bardzo aktualne pytanie dla mnie, bo właśnie oglądam zmagania portugalii z koreą północną... Tradycyjnie (jak od paru ładnych lat) kubicuję Holandii i Portugalii- tak jak Holly, ale w finale chciałabym widziec Brazylię z Argentyną! 

  • Autor: holly Data: 2010-06-21 13:50:13

  • Autor: gabisia Data: 2010-06-21 15:21:58

    no no, Holly, chyba to 7:0 Portugalii z Koreą Płn., to zasługa naszego kibicowania, co? 

  • Autor: holly Data: 2010-06-22 10:14:55

    hihi, jak najbardziej! :)

  • Autor: sanella* Data: 2010-06-21 14:03:13

    Mistrzostwa swiata i europy ogladam zawsze obowiazkowo!:) "Normalna" pilka nozna mnie nie interesuje.
    Kibicuje Niemcom i Afrykanczykom. Szkoda, ze trzy druzyny afrykanskie juz prawie, ze odpadly :((
    Zostala jeszcze Ghana... i gra w srode z Niemcami

    Moim faworytem jest Argentyna.:)))

    Ps. Podoba mi sie atmosfera "mistrzowska" u nas, najfajniej jak auta sa ozdobione flagami z dwoch roznych panstw, np. wlosko-niemiecko:)

  • Autor: skopolendra Data: 2010-06-21 19:29:29

    Ja tez lubie te atmosfere.W 1986 roku jako 15 letnie dziewcze ogladalam mecz o mistrzostwo swiata Argentyna- Niemcy.Na boisku wspanialy Maradona.To byl pierwszy w moim zyciu mecz,ktory obejrzalam z duzym zainteresowaniem.Chcialabym zeby sie to powtorzylo.Wtedy Argentyna wygrala,jesli teraz by wygrali tez sie uciesze:). (Maradona jest znowu na boisku tylko w innej roli- Boze co mi sie wnim kiedys podobalo??????????)

  • Autor: sanella* Data: 2010-06-21 19:51:22

    :) ja tez jako 15-sto latka (1982r.) przezywalam moje pierwsze mistrzostwa. Pamietam do dzisiaj kto gral: Smolarek, Lato, Zmuda, Boniek, Dziuba.
    Wspaniala atmosfera w kraju...zostalismy wice,wicemistrzami:)
    Oczywiscie zakochana bylam w Bonku:))

    Maradona, kiedys sie dobrze prezentowal:)))

  • Autor: sanella* Data: 2010-06-23 22:34:21

    Hurra, Ghana i Niemcy przeszli do nastepnej rundy

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-06-21 19:04:46

    A we mnie zew krwi (jednak!) ... za Włochami, od lat bez zmian

  • Autor: analena75 Data: 2010-06-21 20:11:30

    Portugalia i Hiszpania.

  • Autor: agus2404 Data: 2010-06-22 21:39:30

    Dzisiaj kibicuje Argentynie.. :))
    Też mam sentyment do Maradony z tamtych lat :)))))))

    A moj pierwszy mecz ogladałam na mistrzostwach w 1990 (jako 15 latka-czy to jakiś magiczny wiek??? ;p ) grała Brazylia z Niemcami (chyba dobrze pamiętam.. :)) , byłam wtedy na kolonii i całą kolonią, podzieloną na dwa obozy oglądaliśmy finał... :)
    Poza tym u mnie w domu sport zawsze, a już zwłaszcza jak są igrzyska, olimpiady czy inne ligii światowe i wimbledony (;p) był na pierwszym miejscu w tv.. Głównie za sprawą Mamusi... ;)) Tatuś woli jednak w kuchni urzędować.. (również w Kuchnia.tv. )  :)))))))))))))))

  • Autor: agus2404 Data: 2010-06-23 21:52:43

    I hop do góry..
    Właśnie Niemcy strzelili Ghanie.. A ja jednak wolałabym, żeby Ghana wygrała..

  • Autor: skopolendra Data: 2010-06-23 22:28:27

    A ja sie ciesze bo mam nadzieje zobaczac Niemcow i Argentynczykow w meczu finalowym.Jak juz pisalam jak wygra Aggentyna to sie szczerze uciesze.Niemcy po spotkaniu z Serbianiezle opluli grajacych Polakow.No i mecz byl nudny jak flaki z olejem....HA HA HA

  • Autor: sanella* Data: 2010-06-23 22:39:07

    nic nie slyszalam, zeby Niemcy Polakow opluli, a interesuje sie w tej chwili pilka nozna:((( , skrytykowali Podolskiego jako pilkarza, ze karnego nie trafil, ale zeby Polakow opluli to juz przesada

  • Autor: skopolendra Data: 2010-06-23 23:02:06

    a ja owszem slaszalam, ze  np.Polacy zawalili mecz (prywatnie slyszalam ze glupi Polacy).Co to znaczy, ze polacy zawalili?Dla mnie to jest tak: jak na meczu Niemcy:Australia i Podolski i Klose strzelili gola to byli cacy i pochodzenie nie mialo nic do rzeczy.Jak popelnili blad to okazuje sie, ze to Polacy.Co do karnego to nie bylo tak, ze Podolski nie trafil, tylko bramkarz obronil.Niech mi ktos jednak pokaze lepszych zawodnikow z lepszym dorobkiem bramek jak Ci dwaj.Czytalam wywiad z Podolskim kiedy mowil ze byl duzy nacisk na to,zeby wszyscy zawodnicy spiewali hamn.Nie pojmuje tego: Po co?Wybacz ale obserwujac Niemcow i ich stosunek do obcokrajowcow.  Sadze, ze dzisiaj pracuje, pracodawca jest ze mnie bardzo zadowolony i wszystko jest pieknie.Czy jesli popelnie blad to moze sie okazac, ze jestem tylko glupia Polka?Wiem, ze nikt madry tak nie powie ale i tak boli:(

  • Autor: sanella* Data: 2010-06-23 23:36:03

    nie moge zaprzeczyc kto ci cos powiedzial, albo co slyszalas, ale...
    -oficjalnie krytykowani byli zawodnicy a nie Polacy,... i tak jest zawsze, graja dobrze sa wychwalani pod niebiosa, zrobia jeden blad,sa krytykowani...,

    -osobiscie ogladalm ten mecz w pracy z wspolpracownikami niemcami i nie padlo ani raz slowo "Polacy", tak samo miedzy znajomymi, a mam ich sporo:)

    .Ps.Co do stosunkow do obcokrajowcow, to nie tutaj miejsce na dyskusje:), moge tylko powiedziec, ze ja nie mialam nigdy przykrosci z powodu, ze pochodze z Polski, a jestem tu juz troche:))
    Pozdrawiam:))

  • Autor: agus2404 Data: 2010-06-27 15:58:09

    :))))) hop do góry- ale ważny mecz.. Znaczy, może być dość widowiskowy :)
    Niemcy -Anglia..
    Trzymam kciuki za Niemców......

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2010-06-27 16:39:57

    A ja z laptopem siedze na balkonie sloneczko przypieka ,a obok w sasiednim domu grupa ludzi oglada mecz i strasznie wrzeszcza i trabia uffff....

  • Autor: skopolendra Data: 2010-06-27 18:32:57

    Jezu!!!! co sie u nas dzieje..:)Nic nie slasze poza trabieniem samochodow:)Piekny mecz, Niemcy grali jak nakreceni.Klose znowu w doskonalej formie.Wynik super.Gdy sedzia nie uznal bramki Anglikow mialam mieszane uczucia bo oan przeciez padla.Ale wynik 4:1 jest ewidentny - wygrali lepsi::)

  • Autor: tineczka Data: 2010-06-27 20:22:19

    Ja z Thomasami ( Niemcy)  darlysmi sie na cala wies!!!! :)))))

  • Autor: agus2404 Data: 2010-06-27 20:56:14

    Ja akurat oglądałam mecz z Mamunią.. :)) I też się darłyśmy, z tym że na całe osiedle :))))))))))))

  • Autor: sanella* Data: 2010-06-27 21:22:44

    Hurra!!!!

    Wlasnie wrocilam z Public Viewing z miasta...co za atmosfera!!!, jakbysmy wygrali juz cale mistrzostwa...:)))
    Ja odpowiednio udekorowana w koszulce Poldi:)),... glos juz stracilam:(
    Super mecz,... tylko dwie! zolte karty,... a myslalam, ze bedzie bitwa,a nie mecz:)



    ...szkoda, z Argentyna w sobote bedzie chyba koniec dla nas:( 

  • Autor: skopolendra Data: 2010-06-27 21:54:50

    Ale przeciez ty chyba Argentynie kibicujesz???Ja osobiscie mam mieszane uczucia.Argentynczykow darza ogromna sympatia,z drugiej strony...mieszkam w Niemczech i trudno sie oprzec panujacemu tu pilkarskiemu klimatowi.Te Tzy polskie akcenty w druzynietez maja duze znaczenie.Jutro bede mogla powiedziec szefowi "2:1 dla Polski i 2:1 dla Niemiec".Posmiejemy sie:)Pozdrawiam wszystkich zachrypnietych kibicow

  • Autor: sanella* Data: 2010-06-27 22:07:02

    Nie, to nieporozumienie:))))
    Ja kibicuje za Niemcami (i Ghana).

    Ja tylko typuje, ze Argentyna bedzie MS, oczywiscie wolalabym (przez ten wspanialy klimat:), zeby Niemcy (albo Ghana) wygrali..., ale to raczej niemozliwe:)

    Podenerwuj troche szefa:))

    Teraz siedze cichutko juz bez sil i ogladam mecz Argentyna-Mexiko:)

  • Autor: agus2404 Data: 2010-06-27 22:56:10

    ALe Wam fajnie.. u nas niestety nie ma takich wielkich imprez, bo i Polaków (oficjanie) na MS brak... Mecze oglądamy i przeżywamy w trochę mniejszych gronach... w domach...czy w klubach..
    Tak się po cichu łudzę, że nasi zrobią nam niespodziankę i w 2012 wygrają chociaż jeden mecz..
    może wyjdą z grupy..
    może awansują do ćwierffinału...
    a może nawet do pół....
    brrrrr... no i się obudziłam ;/;/

  • Autor: sanella* Data: 2010-06-27 23:11:43

    agus, wszystko jest mozliwe:) Trzeba tylko patrzec pozytywnie:)

    ...no to trzymamy kciuki za ME w 2012:)

  • Autor: ekkore Data: 2010-06-28 09:15:49

    Ja w zasadzie nie kibicuję nikomu, w danym meczu jestem po stronie którejś z drużyn - przeświadczona jednak jestem o wygranej Argentyny.
    Wczorajsze mecze - jak dla mnie Niemcy wygrali 4:2 - zreszta zasłużenie,
    a Argentyna po bardzo leniwym meczu (ale myślę, że tak miało być - Diego z boku był za spokojny, jak na złą grę własnej drużyny. Wcześniej, gdy coś było nie tak było go wszędzie pełno, a wczoraj trzymał się prawie swojej budki dla trenerów) wygrała 2:1.
    Goli nieprawnie zdobytych nie liczę.

    I tak najwieksze gratulacje należą sie Meksykowi - bo wczoraj naprawdę pokazali pazur - pytanie na ile pozwolono im na to, jak wyglądałby mecz, gdyby Argenyna zagrała jak powinna.

  • Autor: sanella* Data: 2010-06-29 08:51:51

    Brazylia jest swietna! Nawet wczoraj sie za bardzo nie wysilali i nie zmeczyli tym meczem:)

    Dzisiaj Hiszpania-Portugalia

  • Autor: bahus Data: 2010-06-29 00:32:58

    A ja kibicuję zawsze Lechowi Poznań....Lech...Lech ....kolejorz....
    Bahus

    Może nie na temat ale szczerze

  • Autor: skopolendra Data: 2010-06-29 09:25:02

    Bardzo czekam na mecz w sobote: Niemcy:Argentyna.Czeka ktos jeszcze. Od wczoraj mamy malego kotka. Jesli w sobote wygra Argentyna nazwiemy go Diego, jesli Niemcy -bedzie nosil imie Jogi, a jezeli  podstawowe 90 minut zakonczy sie remisem- ochrzcimy go Pele na czesc najlepszego pilkarza wszechczasow.

  • Autor: analena75 Data: 2010-06-30 08:54:23

    Też czekam na ten mecz i...mam nadzieję,że wygra Argentyna.Nie kibicuję Niemcom.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-06-30 09:05:18

    Niemcy są moimi faworytami, i im kibicuję:)

  • Autor: sanella* Data: 2010-07-02 21:27:26

    Hej, oglada ktos cwiercfinal?

    Ghana prowadzi

    Brazylia grala dzisiaj bardzo agresywnie:(((

  • Autor: as Data: 2010-07-02 21:58:45

    Chciała bym by to Ghana dziś wygrała.

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-02 23:07:21

    Ja też !!
    I w tej chwili , po niewykorzystanym karnym normalnie zeszłam ...
    To nie na moje nerwy :((

  • Autor: as Data: 2010-07-02 23:13:05

    Mąż też mi kanał zmienia bo za dużo nerwów:D

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-02 23:17:39

    Mąż siedzi i bluźni ze przegrali . Mnie jest zawsze szkoda przegranych, obojętnie kto to jest

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-02 23:20:47

    Nooo , i po ptakach ! :(((
    Jeszcze tylko Argentyna została ...

  • Autor: sanella* Data: 2010-07-02 23:32:19

    Argentyna, zapowiada bitwe na jutro:((

    Chcialam jutro isc znowu na public viewing, ale siedze w domu,... przy 38° moje nerwy tego nie wytrzymaja:(

  • Autor: sanella* Data: 2010-07-02 23:27:54



    ...ledwo zyje:((

  • Autor: agus2404 Data: 2010-07-03 11:41:10

    Właśnie oglądałąm powtórkę- tak mi żal Ghany.. Trzymałam kciuki aż mnie ręce bolą..

    Za to wczorajsza wygrana Holendrów - baaaaaaaaaaaardzo mnie ucieszyła :)))))

  • Autor: skopolendra Data: 2010-07-03 18:23:11

    Ale piekny mecz!!!! niestety wczoraj musialam pracowac i nie ogladalam,zreszta moze i lepiej bo by mnie szlag trafil.Wiem juz,ze moj kotek nazywa sie Jogi.Argentyna-beznadziejna,Messi - bezradny.Przeciez to gra zespolowa.Koniec "Boskiego Diego"...Mieszkam tuz przy holenderskiej granicy (tutaj Niemcy Holendrow nie lubia).Jak dojdzie w finale do meczu Niemcy: Holandia i niency wygraja -strach bedzie w Holandi papierosy kupowac,chyby ze sobie polska flage a aucie powiesimy:):)

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-03 18:31:01

    Ja też obejrzałam , to było do przewidzenia że Niemcy wygrają, są najlepsi! i nikt tego nie zmieni.

  • Autor: skopolendra Data: 2010-07-03 18:37:56

    To fakt,jak chca to sa swietni:):)U mnie w pracy prawie wszyscy klienci watpili w swoja druzyne...Klose jest niesamowity.

  • Autor: Shanna Data: 2010-07-03 19:15:56

    A ja sie przyznam, ze to pierwszy mecz (caly) jaki zobaczylam w tych MS. Generalnie kibic ze mnie zaden, na pilce sie nie znam, ciagle sie o cos pytam meza, przez co on dostaje bialej goraczki i mimo jego tlumaczen nadal nie kumam pojecia '' spalony''. Nie mniej jednak mecz zobaczylam i podobal mi sie bo jak dla mnie cos sie w nim dzialo. Maz oczywiscie mowil, ze w kazdym cos sie dzieje, ale ja swoje wiem;) Ot taka ze mnie baba. W kazdym razie malzonek szczesliwy. Na final obstawia Niemcy -Holandia.

  • Autor: sanella* Data: 2010-07-03 20:06:15

    Buenas noches, Argentina....:))
    http://www.youtube.com/watch?v=PLU_bbfn3hc

  • Autor: sanella* Data: 2010-07-03 20:15:19

    tuuuutuuuut! ..ale se pogralam dzisiaj na mojej vuvuzela:)),.. pluca wyplute...

    ...co za atmosfera!:)))

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-04 13:55:31

    Suuuuuuuuper mecz:)

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2010-07-04 00:51:26

    Czyli imie dla kota juz macieDzis wieczorem ,odwozilismy corke do Frankfurtu na autobus do Polski,pojechala na wakacje(my wylatujemy na urlop w poniedzialek,ale corka w tym roku juz nie chciala z nami pojechac),oj dzialo sie dzisiaj na ulicach dzialo.Musielismy przejechac przez centrum Frankfurtu,auta obwieszone flagami,trabiace,ludzie-przechodnie ,poobwieszani barwami niemiec,z trabkami ,z pozawiazywanymi flagami wokol bioder,wymalowani.Niektorzy z otwartym okienkiem w dachu i machajacy wielkimi flagami,grupa mlodych ludzi ,auto pelne a w bagarniku otwartym siedzace dziewczyny machajace flagami,nawet panowie porzadkowi,ich nie zatrzymywali,oj mysle ze dzisiejszej nocy Frankfurt tetni zyciem pomeczowo-nocnym.

  • Autor: sanella* Data: 2010-07-04 11:40:40

    ...dobrze, ze wogole przejechaliscie:), u nas nie bylo wogole szans sie do miasta dostac...

    Zycze udanego urlopu:)) sami w dwojke!? ho, ho, ho!...:)))

  • Autor: sanella* Data: 2010-07-04 11:42:15

    Gratulacje Espania:))), spotkamy sie w srode:)

    Widzieliscie ostatnie minuty meczu?, to dopiero dramat...

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-06 22:47:53

    Właśnie mi się przypomniało ;))) , że baardzo lubię holenderski futbol :)

    W meczu finałowym będę kibicować Pomarańczowym !!

  • Autor: skopolendra Data: 2010-07-07 12:30:53

    Bardzo ciekawy bylby mecz Niemcy - Holandia.Holendrzy jeszcze nigdy nie byli mistarzami swiata, ich kibice to prawdziwi fanatycy.Co tu sie bedzie dzialo...(mieszkam 10 km od holenderskiej granicy:))

  • Autor: as Data: 2010-07-07 09:49:17

    Dziś wieczorem będzie ciekawy mecz. Komu będziecie kibicować?

  • Autor: skopolendra Data: 2010-07-07 12:28:34

    Ja kibicuje Niemcom,skoro juz tak daleko zaszli...:)

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-07 10:07:16

    http://www.youtube.com/watch?v=HVNbPz4YLp8
    ....gdzie te czasy ...

  • Autor: skopolendra Data: 2010-07-07 12:27:58

    No tak...nic fajnego sie w polskiej pilce noznej nie dzieje, pozostaje tylko wspominac...

  • Autor: analena75 Data: 2010-07-07 22:23:24

    Bravo Hiszpania(moi faworyci:-) )!!!!

  • Autor: agus2404 Data: 2010-07-07 22:29:06

    a ja trzymałam za NIemców....

  • Autor: sanella* Data: 2010-07-07 22:54:07

    No i po ptokach:(((( (jak to mowi kojonkosky:)

    Bravo Espania! Pokazali klase:)

    Jestem baardzo, baaardzo smutna.
    Niemcy bali sie zaatakowac mistrza europy, szkoda:(

    U nas cisza jakby makiem zasial....nikt nie krzyczy, nie spiewa, nie trabi...chyba wszyscy placza...

    Moim faworytem na Mistrza Swiata jest teraz zdecydowanie Hiszpania:)

  • Autor: Maddalena Data: 2010-07-07 23:03:25

    sanella, ja rozkoszuje sie tym spokojem. To wariactwo daje sie we znaki. Ci, ktorych pilka nie interesuje, musza uczestniczyc w jednym wielkim cyrku, dosc uciazliwym cyrku:)

  • Autor: sanella* Data: 2010-07-07 23:15:01

    Maddalena, dla mnie ta cisza to nie rozkosz...to cierpienie:)
    Ja tez wariowalam i trabialm vuvuzela... to byl wspanialy "cyrk":))),... przykro mi ze innym spokoj zaklocalam...

    Pzred chwila przejechal autem sasiad Hiszpan i sobie troche potrabil...ale mu zazdroszcze:)))

  • Autor: Maddalena Data: 2010-07-07 23:17:31

    U mnie tez hiszpan trabil przed chwila:) Sanella nie znosze futbolu i tego calego cyrku. Ale rozumiem Cie, troche sie moglas wyszalec w kazdym razie:)

  • Autor: sanella* Data: 2010-07-07 23:32:44

    Ja patrze futbol tylko WM i EM, (reszta mnie nie interesuje) i wtedy jestem calym sercem w tym calym "cyrku":)
    Auto przystrojone, ja tez udekorowana:), nawet rower mam obwieszony ), najczesciej ogladalam na public viewing, tam to sie dopiero dzieje..., uwielbiam te atmosfere:))

  • Autor: skopolendra Data: 2010-07-08 08:08:52

    Hmm...u nas tez bylo cicho, tym razem syn spal spokojnie:):).Zaluje, ze Niemcy nie wygrali ale ciesze sie, ze mistrzem swiata bedzie panstwo, ktore mistrzem jeszcze nigdy nie bylo. Jesli wygra Hiszpania to beda mieli tytul mistrza europy i mistrza swiata:):) Nie jestem juz za nikim. Niech zwyciezy lepszy.Pozdrawiam kibicow:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu