Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

dieta3D

  • Autor: marcia33 Data: 2010-06-29 14:41:09

    witam kochani probowalam juz paru diet z roznym skutkiem wiem ze nie ma diety cud ale czy ktos stosowal diete3D i o co w tym wszystkim chodzi? nie chcialabym placic za cos co i tak nie ma sensu stosowac:) dziekuje wszystkim za rady:)) czytalam opinie na internecie o tym ale nie ma napisane o co chodzi:)

  • Autor: aloalo Data: 2010-06-29 14:56:35

    Witam!

    Wg mnie, jeśli jest coś, o czym nie do końca wiadomo, co to jest, to jest to czyste nabijanie kasy. Z tego co zdażyłam przeczytać, to dietą można zamówić tylko przez Internet, zapłacić przelewem i dostaniesz kilka plików do odczytu na maila. I oczywiście zobowiązanie do tajemnicy, nie informowania publiczmego, o co chodzi itd. I dają Ci gwarancje, ze jak w ciagu tego okresu nie schudniesz, to Ci zwrócą kasę. Wg mnie do tego czasu "firmy" juz nie będzie albo nie będą reagować na Twoje maile.

    Tak mi sie wydaje. Nie wiem, czy tak jest na pewno. Ale podobnie jest z tym, o czym jest w innym wątku, ze trzeba jeść, zeby schudnąć. Też maile, gwarancje, zero informacji itd.

    Było też o ćwiczeniu przez trzy minuty dziennie i oszałamiających wynikach. Za info jak ćwiczyć (kilka zdań) zapłata koło 100 zł. To akurat wiem z forum. I dobrze, bo tak mnie korciło, ze powoli byłabym w stanie się skusić. Zwłaszcza, ze była "promocja"

    Nie wierzę w takie coś. Na razie trzymam się protalu, przeszłam też dietę rozdzielna na podstawie książek za kilka złotych.

    Pozdrawiam, marciu, serdecznie!

  • Autor: Scooby Data: 2010-06-29 16:39:37

    Marciu jeśli chcesz sie odchudzić to idź do jakiegoś lekarza on Ci zaleci odpowiednią dietę po której schudniesz.A kupując różne specyfiki przez internet to możesz jedynie sie naciąć na jakieś oszustwo i nie potrzebnie wydasz pieniądze,,Ja przynajmniej bym tak zrobiła,ale łatwo jest doradzić a trudniej zrobić.Pozdrawiam.

  • Autor: bela48 Data: 2010-06-29 19:32:36

    Zapoznaj sie z moją wypowiedzią na wątku Musisz Jeść Aby Schudnąc. Ta dieta polega na tym.

  • Autor: nataszap Data: 2010-07-04 16:05:18

    Witam.

    Ja nie próbowałam tej diety, więc niestety nie mogę podzielić się opinią. Natomiast, zanim podejmiesz decyzję o kupowaniu czegokolwiek, polecam Ci przeczytanie artykułu wyjaśniającego przyczynę tycia i jak się zabrać za rozwiązanie tego problemu na stronie http://pogotowiebikini.net. Tam jest też książka, którą ja właśnie zakupiłam i będę czytać, ale nie musisz niczego kupować, żeby skorzystać z zawartych na stronie informacji. Już samo to, powinno Ci wiele wyjaśnić. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Tobie i sobie :)

  • Autor: marcia33 Data: 2010-07-09 20:47:26

    nataszap dzieki mam nadzieje ze cos mi to da:) wszystkim dzieki za rady:)

  • Autor: Mazba Data: 2011-01-17 12:29:43

    Zajrzałan na proponowaną przez Ciebie stronę. Autorka bardzo zachęcająco pisze o swojej książce. Książkę bez problemu można znaleźć w internecie, bez potrzeby zakupu. Czy jest legalnie, nie wiem, ale jak ktoś ciekawy treści to może ją przejrzeć lub ściągnąć

  • Autor: Magdalena123 Data: 2010-11-04 22:23:39

    Stosowalam ta diete i szczerze odradzam. Efekt jojo jest projunujacy! Juz po 2-ch dniach normalnego jedzenia wrocilo mi 1,8kg! I wcale nie jadlam duzo!
    Dieta polega na spozywaniu bialka i weglowodanow. Dostajesz 13-stodniowa liste,co mozesz jesc w ktory dzien. Naprawde sie chudnie, ale to raczej normalne, jezeli przez 2 tygodnie w ogole nie spozywasz tluszczu. A potem jak organizm dostanie troche mieska to jest szok.
    Moja metoda na diete: powoli, malymi kroczkami. Nie ma diety cud. 

Przejdź do pełnej wersji serwisu