Forum

Zdrowie i uroda

opaski lewina

  • Autor: muszka Data: 2010-07-14 07:22:30

    mam prosbe czy ktos moze uzywal opaski magnetyczne dr.lewina na kolano czy warto je kupic i czy komus pomogly mam na mysli te reklamowane w tv markecie za 149 zl a moze ktos kupil na alegro i czy byl zadowolony?dziekuje za kazda odpowiedz

  • Autor: skopolendra Data: 2010-07-14 08:33:06

    Nie znam tych opasek ale mysle, ze nie warto.Skonsultuj sie z ortopeda bo kolano to moze byc powazna sprawa i sama tego nie wyleczysz.Przy okazji mozesz zapytac tez o te opaski.Moja corka ma pronlemy z kolanem a dokladnie ze sciegnem laczacym rzepke ze stawemod spodu..dostala od ortopedy taka opaske ktora ma jej te rzepke podtrzymywac.Jest troche lepiej ale rewelacji nie ma.

  • Autor: anneau Data: 2010-07-14 12:26:02

    nie warto. Jako była studentka fizjoterapii mówię Ci, że nie warto.

  • Autor: muszka Data: 2010-07-14 15:28:37

    dziekuje

  • Autor: Scooby Data: 2010-07-14 15:41:56

    Uważam,że nie warto bo to nie każdemu pomaga. Pamiętam jak reklamowali w tv, tylko to się nosiło na ręku jak bransoletkę,i wypowiadała sie chyba jakaś pani doktor,że nie każdemu one służą a i jeszcze mogą zaszkodzić.A może napisz co Ci dolega w kolano wtedy będziemy bardziej wiedzieli jak ci coś doradzić. Pozdrawiam.

  • Autor: skopolendra Data: 2010-07-14 18:31:12

    Ja bym jednak kategorycznie odradzala probe leczenia na forum WZ.

  • Autor: muszka Data: 2010-07-15 19:51:04

    w zupelnosci sie z toba zgadzam chodzilo mi o kogos kto ta opaske uzywal lub uzywa ale one chyba nie maj powodzenia nawet jak wpisalam w wyszukiwarce te opaski to i tak w komentarzach nie znalazl sie nikt komu by pomogly dam sobie z nimi spokoj

Przejdź do pełnej wersji serwisu