Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Upał miesza w głowach !

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-17 22:24:15

    Ja rozumiem że jest upał, ludziom odwala! ale to co wypisuje ten pan, to już przegięcie.
    http://wiadomosci.onet.pl/2198993,11,palikot_gosiewski_zyje_widziano_go_na_peronie_we_wloszczowej,item.html

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-17 22:38:45

    Hehehe , dobre ;))))

    Obawiam się , że temu panu pomieszało się w głowie znacznie wcześniej , jeszcze przed falą upałów :)
    Ale jako pajac całkiem nawet śmieszny jest jest ... , bo zabawny to na pewno nie !!

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-17 22:48:19

    Ciekawa jestem jak się odniesie do tego PO ?  nie chciałabym czegoś takiego przeczytac o swoim mężu, będąc na miejscu P Gosiewskiej.

  • Autor: Wkn Data: 2010-07-18 05:20:18

    Hm, polityka wstrząsowa. W jakimś sensie skuteczna, choć dla wielu mało zrozumiała, więc w rezultacie zamiast poczucia absurdu istnienia w paranoidalnym społeczeństwie pozostaje tylko jednostkowo skierowany niesmak.
    Nudno nie jest na pewno, za to głupio coraz bardziej. Pytanie tylko, czy głupio, bo Palikot, czy Palikot, bo głupio...

  • Autor: alman Data: 2010-07-18 08:34:42

    myślę, że to drugie......

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-18 08:53:12

    A może to jedyny człowiek, który ma odwage powiedzieć to o czym wielu myśli?
    A że forma taka a nie inna - to zupełnie inna sprawa.....

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-18 16:35:39

    Często mnie lekko rzuca  gdy słucham wypowiedzi Palikota, ale  zdrugiej strony zastanawiałem się niejednopkrotnie nad
     p r z e w r o t n o ś c i ą     zawartą w niektórych jego wypowiedziach. Niektóre są wyraźną ironią, ba,  sarkazmem w odpowiedzi właśnie na wypowiedzi polityków z innych partii, niekoniecznie z PiSu.
     Są niektore wypowiedzi tak idiotyczne, że w porównaniu z jeszcze (pozornie?!?) głupszymi nawet insynuacjami Paklikota, zastanawiam się czy właśnie jego wypowiedzi nie są parodią na zachowanie naszego całego politycznego establishmentu.
     Przewrotnośc jego wypowiedzi wynika chyba z jego specyficznego poczucia humoru, wynikającego być może(!?) z  bardzo mocno rozwiniętego zmysu obserwacyjnego w powiązaniu z szerokim spektrum politycznym.

    Ale to tylko moje odczucie-zdanie.

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 17:01:19

    Kazik, to nie tylko Twoje odczucia, ale i moje...
    Zbyszek

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-18 09:02:00

    A nie powoduje takich problemów u Ciebie to co Jedynie Słuszne Radio z Torunia nadaje od wielu lat?
    Te megatony jadu i nienawiści które ten szaman sączy....
    I ta milcząca zgoda jego hierarchów na szerzenie "języka miłości"....

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 12:19:54

    Nie nie powoduje! a wiesz dlaczego? bo ja nie słucham tego jak to się wyraziłeś, szamana i jego radia, a na temat Palikota mam swoje zdanie.

  • Autor: agus2404 Data: 2010-07-18 12:49:46

    Ja też mam na temat tego Pana swoje zdanie..
    I myślę, że On, jako jedyny, potrafi powiedzieć głośno to, o czym myśli wielu ludzi.....

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 13:48:54

    To poczytaj komentarze pod linkiem, co ludzie myślą:)

    A to jeden z tych komentarzy, pozwolę sobie zacytowac!

    Palikot przekroczył granicę przyzwoitości i dobrego smaku.
    Dobrze wychowany człowiek, wie, że zmarłych się nie obraża, a trupów się nie wykopuje. Chociażby z szacunku dla ich rodzin, prościej: z szacunku dla drugiego człowieka (jakich by poglądów nie miał). Widocznie Pan Palikot, pomimo swojej niebańskiej inteligencji, tego pojąć nie potrafi. Podobnie jak forumowa tłuszcza zachwycająca się płycizną intelektualną, a także moralną, tego żałosnego osobnika. Szczególnie użytkownik o nicku "usmiech_prezesa" i jemu podobni. Niby polska inteligencja, a chamstwo i słoma aż z butów wychodzą. Co tam chamstwo: brak szacunku dla kogoś kto myśli inaczej. Brak szacunku i cynizm. Bolesne to jest, ale czego się spodziewać po elektoracie, który pijaństwo Kwaśniewskiego na grobach pomordowanych bohaterów uznaje za mniejszy grzech, niż przekręcenie nazwiska.
    Na zakończenie chcę napisać tylko, że w każdej cywilizowanej partii taki człowiek, po takiej wypowiedzi popłynąłby do politycznego ścieku. Dlaczego Palikota tolerują? Odpowiedź jest prosta: jego zadaniem jest sianie zamętu i odwracanie uwagi od spraw naprawdę ważnych.

  • Autor: agus2404 Data: 2010-07-18 14:41:05

    Mamusiu:) Czytałam wiele komentarzy pod tym i innymi artykułami na temat wypowiedzi Palikota- wiem co ludzie myślą..
    Sęk w tym, że ja mam własne zdanie :))
    A zamęt sieją również inni.. I to w , moim zdaniem gorszy sposób..

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 16:02:03

    Agus, inni też sieją zamęt,masz słuszną racje ! ale Palikot jest pierwszym siewcą :) całe szczęście że mamy demokracje, i nie musimy wieszac jego portretu na ścianie:)

  • Autor: agus2404 Data: 2010-07-18 16:40:28

    oj Mamusiu, święte słowa :))

  • Autor: spajdermen Data: 2010-07-18 19:22:08

    Równie dobrze można wpisać nazwisko kaczyński, Brudziński, lub wielu innych, tzw. znanych osób z prawa lub z lewa, no może posługóją się trochę innym językiem ale efekt jest taki że na grobach ludzkich zbijają polityczny interes.
    Natomiast Palikot mówi wprost to co myśli, może to się nie podobać, może skupmy się nad tym czy to prawda czy fałsz.

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 16:59:30

    No i dobrze. Chwała Ci za to, na tym polega wolność i demokracja. Chciałem tylko zwrócić Ci uwagę, że wypowiedzi Palikota aczkolwiek szokujące i często obrazoburcze są niepozbawione racji.... Może forma nie zawsze taka jak trzeba, ale z drugiej strony, nie wiem czy pamiętasz , że gdyby nie jego "show" ze sztucznym penisem to do dziś policjant który gwałcił chodziłby wolny i szczęśliwy... Czy to nie było warte efektu? Czasami trzeba wstrząśnąć, żeby ludzie się obudzili....
    Pozdrawiam i naprawdę szanuje Twoje odmienne zdanie...
    Zbyszek

  • Autor: skopolendra Data: 2010-07-18 14:02:25

    Palikot to showman.On bazuje na skandalu.-Jest troche jak Doda: dobrze wie co robi.Niewazne czy jest dobrze czy zle postrzegany,kazdy go zna.Czego chciec wiecej..?Pani Gosiewska akurat sama niezbyt pochlebnie wyrazala sie o bylym mezu wiec moze az takiego wstrzasu nie przezyje.Cala wypawiedz: moim zdaniem idiotyczna ale zgadzam sie z tym, ze pan Palikot wyraza glosno opinie podobnych sobie idiotow:)

  • Autor: boroweczka25 Data: 2010-07-18 14:35:04

    Z tego co słyszałam to niektóre rodziny zażyczyły sobie ekshumacji zwłok wypowiedz Palikota nawiązuje do tego. Palikot występuje w roli błazna a pamiętacie jak słynny był błazen Stańczyk? Ktoś musi mówić to czego nie wypada innym.

  • Autor: agus2404 Data: 2010-07-18 14:41:43

    Amen :)

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-18 21:46:12

    No tak , tylko Stańczyk był zawodowym błaznem , a JP jest zawodowym politykiem ...

    To co , jak i gdzie błaznowi , satyrykowi , kabareciarzowi wypada mówić , politykowi raczej nie .
    Bo chyba jest jakaś różnica między tymi profesjami ...
    A może nie ????
    Już sama nie wiem ;)))))
    W każdym razie powinna być ...

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-18 15:22:38

    Dlaczego idiotów?

    Palikot jest politykiem bardzo kontrowersyjnym, ale ja też uważam, że wiele razy powiedział o czymś, o czym myslą inni ludzie,tylko boją się powiedzieć to głośno. Czy dlatego, że ma własne, takie a nie inne zdanie jest idiotą ? Czy ci co myslą tak samo zasługują na miano idiotów? Tylko dlatego, że Ty myślisz inaczej?

    Polityk o którym nic się nie mówi, nie istnieje. Przykładem Ziobro, Rokita którzy odeszli w niebyt polityczny. A niebyt polityczny, to niestety często koniec kariery politycznej. O Palikocie sie mówi, jest rozpoznawalny i zobaczysz, za parę lat będzie miał bardzo dużo zwolenników. karierę polityczną robi się latami, poświęca się swój wizerunek lepiej lub gorzej wypadający. Ale ja myslę, że Palikot wie co robi, dla swojej kariery politycznej buduje bardzo silne zaplecze.

  • Autor: jareksz Data: 2010-07-18 15:36:55

    Trudno, jakoś z mianem idioty będę musiał sobie poradzić ale ja, podobnie jak Palikot, uważam żądanie ekshumacji za conajmniej dziwaczne a gadanie o impulsach, strzelaniu do szczątków, sztucznej mgle i związaną z tym antyrosyjską fobię za śmieszne.

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-18 16:39:33

    Użytkownik skopolendra napisał w wiadomości:
    > Palikot to showman.On bazuje na skandalu.-Jest troche jak Doda: dobrze wie co
    > robi.Niewazne czy jest dobrze czy zle postrzegany,kazdy go zna.Czego chciec
    > wiecej..?Pani Gosiewska akurat sama niezbyt pochlebnie wyrazala sie o bylym
    > mezu wiec moze
    az takiego wstrzasu nie przezyje.Cala wypawiedz: moim zdaniem
    > idiotyczna ale zgadzam sie z tym, ze pan Palikot wyraza glosno opinie
    > podobnych sobie idiotow:)


    Szukałem tej wypowiedzi o której wspomniałaś, stąd moja prośba: podaj link lub inne namiary na tą wypowiedź, tu lub na PW.
    Z gory dzięki serdeczne.
    Kazik

  • Autor: skopolendra Data: 2010-07-18 19:48:24

    Chodzi mi o afere alimentowa pana Gisiewskiego i jego bylej zony malgorzaty.Ogladalam program Ewa drzyzgi z pania malgorzata i niestety nie wyrazala sieo mezu w superlatywach.http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/moj-przemek-nie-skapi-na-alimenty_73426.html

    Przepraszam,ze napisalam :ze pan palikot wyraza opinie podobnych sobie idiotow.To bylo zbyt impulsywne, przyznaje.nie lubie takiej polityki, jaka prowadzi Palikot: po trupach do celu.Uwazam ja za nieelegancka.Nastepnam razem nie dam sie poniesc emocjom.

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-18 20:46:37

    Dzięki za linka.
     Co do Palikota, nie powiedziałaś nic takiego nieeleganckiego, po prostu ... Mnie jak napisałem już też, ten polityk(?!) też czasem doprowadza do  trzęsawki.
     Styl za wszelką cenę być widzianym jest powszechnie znanym stylem, a w śród polityków to juz normalka niemal.
     Nie pamiętam kto to powiedział niedawno, ale któryś ze znanych posłów(?), chyba ze świata artystycznego :
    "... żeby być politykiem (czy tylko polskim?)  to trzeba być albo idiotą, albo skończonym sk***synem ...".
     Nic dodać nic ująć, a bardzo podoba mi sie to stwierdzenie.
    Pozdrawiam

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 21:21:53

    Ja nie miałam na myśli byłej żony Gosiewskiego, tylko aktualnej, Beaty:) która  nie była w programie u Drzyzgi, żeby prac prywatne brudy.

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 17:06:53

    Przykro mi , że nazywasz mnie idiotą. Zazwyczaj jak w dyskusji brakuje argumentów to zaczyna się obrażanie innych.
    A propos, czy Twoja definicja idioty to: '"ktoś kto myśli inaczej jak ja?" . Jeśli tak , to szczęśliwy jestem , że wg Ciebie jestem idiotą :)

  • Autor: skopolendra Data: 2010-07-19 17:34:55

    Napisalam juz,ze przepraszam.Ponioslo mnie, poprostu.Nie lubie Palikota ani jemu podobnych krzykaczy, ktorzy mowiac glosno to, co wiele ludzi chcialoby powiedziec, zalatwiaja swoje wlasne interesy i tak naprawde to wydaje sie, ze maja w d... tych maluczkich, ktorzy ich na piedestal wyniesli.
    Szanuje poglady innych ludzi, mysle , ze nie dalam sie tu chyba poznac jako pieniaczka :)Pozdrawiam

  • Autor: Figutka Data: 2010-07-18 16:14:39

    Myślę, że Palikot ma odwagę (w wielu sprawach) powiedzieć to co większość z nas myśli - chociaż z tym Gosiewskim we Włoszczowej trochę przesadził...ale reszta...!

  • Autor: ZANTA Data: 2010-07-18 16:21:42

    Reszta jest w bloogu Palikota http://palikot.blog.onet.pl/ No nie wiem czy tak bardzo mu upał pomieszał w głowie,a może jestem idiotką kto wie,kto wie?

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 20:49:25

    Podziwiam Palikota, może mówi za ostro, przesadza ale jak na wszystko patrzeć to ma rację. Rodzina Kaczyńskich na to zasługuje , nadęty chamski Jarosław o Lechu nie będę pisac, ale nic dla Polski nie zrobił, a wypisywanie o zamachu i męczęnstwie jest śmieszne . Jak prezydent mianował swojego brata na premiera to z pompą a pana Tuska w przedpokoju i w biegu. Premier Tusk czekał az łaskawie wyprowadzi sie Kaczyński ( zrobił to po czasie) . Teraz nie mogą wyrzucić Marty z Belwederu rozpanoszyła sie jakby to było jej mieszkanie ( http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kancelaria-nie-moze-wyremontowac-prezydenckich-apa_143818.html ).

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 21:16:27

    Użytkownik Regina Florczak napisał w wiadomości:
    > Podziwiam Palikota, może mówi za ostro, przesadza ale jak na wszystko
    > patrzeć to ma rację. Rodzina Kaczyńskich na to zasługuje , nadęty chamski
    > Jarosław o Lechu nie będę pisac, ale nic dla Polski nie zrobił, a
    > wypisywanie o zamachu i męczęnstwie jest śmieszne . Jak prezydent mianował
    > swojego brata na premiera to z pompą a pana Tuska w przedpokoju i w biegu.
    > Premier Tusk czekał az łaskawie wyprowadzi sie Kaczyński ( zrobił to po
    > czasie) . Teraz nie mogą wyrzucić Marty z Belwederu rozpanoszyła sie jakby
    > to było jej mieszkanie (
    > http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kancelaria-nie-moze-wyremontowac-prezydenckich-apa_143818.html
    > ).

    Podziwiaj , podziwiaj,  Regino, masz do Tego prawo:) ciekawa jestem jakby napisał że widzieli Twojego nieżyjącego pradziadka ,  jak chodzi po peronie ! też byś go tak podziwiała?
    Na temat rodziny Kaczyńskich , nie będę się wypowiadac, ale nie rozumiem skąd tyle nienawiści w tobie do Marty, co to znaczy rozpanoszyła ? o ile mi wiadomo, Marta zabrała z belwederu prawie wszystkie rzeczy po rodzicach.

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 21:31:03

    Dlatego napisałam ze nie wszystko mi sie podoba a nawet teraz wiadomo ze Marta przebywała długi czs w Belwederze az nasze pieniadze a z nienawiścia to nie ma nic wspólnego.  Dlaczego nie bronisz Premiera Tuska, przypomnij jak chamsko potraktował go Prezydent Kaczyński, po przegranej brata.  Chodzi o uczciwosc , to teraz z panem Komorowskim ma wprowadzić sie cazła rodzina i byc na naszym garnuszku

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 21:44:05

    Ja nikogo nie bronię, odkąd pamiętam zawsze w rządzie były kłótnie, ale to co teraz się dzieje , przechodzi ludzkie pojęcie.
    Nie głosowałam na żadnego z braci Kaczyńskich , ani na obecnego prezydenta, mój kandydat Grzegorz Napieralski, przegrał, a szkoda !
    Teraz tylko bacznie obserwuję i czekam końca , co z tego wyjdzie.

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-18 22:15:08

    No , takie jest prawo :)))

    A co proponujesz ??
    Ilu losowo wybranych członków rodziny prezydenckiej powinno mieszkać w pałacu ?;)

    Prezydent Wałęsa chyba jeszcze liczniejszą miał rodzinę , prawda ? ;)

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-18 21:30:48

    http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kancelaria-nie-moze-wyremontowac-prezydenckich-apa_143818.html

    Ten Palikot bardzo przypomina mi mnie......ostro, dosadnie i z wielka przesada...........ale prawda wali w oczy...........:)))))))))))))))

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-18 22:10:01

    Nie mogą jej odebrać kluczy , bo nie odpowiednich aktów prawnych .
    Nikt nie wyznaczył terminu ich oddania .
    Co Cię tak oburza ?

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 22:19:20

    To nie jest własność jej rodziców, ale budynek państwowy a ona nawet jako córka nie ma do niego prawa.

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-18 22:25:19

    To oczywiste , że nie ma do niego prawa .

    Wiesz coś o tym , że chce sprzedać Pałac Prezydencki ???
    To byłoby rzeczywiście oburzające ! ;)))))))

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 22:29:16

    Jesteś smieszna i niesprawiedliwa, mieszkając tam nic nie traci z własnych funduszy . Czy tak trudno to zrozumieć. Jeżeli przyjmiesz ja na mieszkanie i pokryjesz wszystkie koszty nic nie będzie mnie obchodzić

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 22:34:27

    I Ty pewnie Regino ją karmisz?

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 22:36:42

    A moje podatki to na co idą

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 22:43:23

    akurat na Martę Kaczyńską, nie przesadzaj ! :)

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 22:49:56

    Miedzy innymi też . Możesz wielbić kogo chcesz mnie to nie interesuje, ale jeżeli  naprawdę głosowałas na Napieralskiego
     to sprawdź w jaki sposób załatwił Olejniczaka żeby zostać prezesem.
    Twój sposób obrony Kaczyńskiej daje dużo do myślenia.................

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 23:23:11

    A co nie mogłam głosować na Napieralskiego ? miałam się Ciebie pytać o zdanie ? nic mnie nie obchodzi, jakiś tam Olejniczak i kto kogo załatwił. Marty nie bronię, a Ty przestać pisać głupoty że akurat płacisz podatki na Martę, bo gdzie idą nasze podatki , to nawet najstarsi górale tego  nie wiedzą:)) Ja nie jestem zwolenniczką ani Pisu ani PO, ale nie mam powodu pisać bzdur na Martę Kaczyńską, tylko dlatego że np , nie lubię jej stryja.

    Zaczynasz się zachowywać jak mój sąsiad , który ciągle krzyczy że płaci na kogoś podatki, a okazało się, że................ całe życie nigdzie nie pracował.

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-18 23:38:07

      Zgodnie z prawem (!?) Córka śp. Prezydenta bedąc osobą pełnoletnią i będącą na własnym utrzymaniu, mając własną rodzinę, nie była i nie jest uprawniona do przywileju zamieszkiwania w Pałacu, ponieważ nie była/nie jest członkiem rodziny będącym na utrzymaniu Rodziców. Jest to chyba jawne nadużycie. Co innego gdyby pokrywała część kosztów wynikających z utrzymania w części obiektu, który użytkowała.
     Tak mnie się zdaje ;))

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 23:44:19

    Kazik , myślisz że za nimi trafisz ? z tego co ostatnio mówili w tv, zabrała rzeczy po rodzicach do mieszkania w Sopocie, brukowce donoszą ze kilka nocy nocował jeszcze w belwederze jej mąż, a dlaczego? tego nie wiem.:)

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-18 23:45:38

    A Ty Kazik wierzysz Super Ekspresowi ( ? !!!!  ) , że ona tam mieszka ???

    A może tylko ma klucze i korzysta z nich porządkując rzeczy rodziców ? :)

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 23:48:21

    ano własnie:)

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-19 00:18:46

      Komentuję tylko informację o "faktach" podawanych przez media. Faktem jest że zapomnialem wstawić przed swoją wypowiedzią: "jeśli to prawda to ... "
     A jeśli chodzi o wiarę w to co podają wszystkie "publikatory" ...  lepiej nie komentować. ;))

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-19 08:17:51

    MR, nasze podatki idą właśnie min. na takie cele jak utrzymanie Pałacu Prezydenckiego.

    To nasze pieniądze, tych co pracują idą na podobne cele i ja sobie nie zyczę, żeby czyjaś dorosła córka ze swoja całą rodziną, żyła na mój koszt.

    A gdyby Ci powiedzieli że nie zabiorą Ci podatku z pensji, ale 1000 zł musisz z własnego porfela wyciągnąć i oddać na utrzymanie Pałacu Prezydenckiego? A tak właśnie działają podatki, to że tych pieniędzy nie widzimy nie znaczy, że ich nie ma. Mam je co miesiąc na pasku przy wypłacie i czasem trudno być spokojnym.

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-18 23:34:01

    No tak ;)))
    Jestem śmieszna i niesprawiedliwa !!

    Podobnie jak Palikot ? ;)))
    Jego podziwiasz, podziwiaj i mnie ;))))

    Jak będziesz miała problemy mieszkaniowe , to zapraszam do siebie !!
    Pokryję ( no , może nie dosłownie ;)) wszystkie koszty ;)))))))))))))

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-19 07:18:22

    Podziwiam , podziwiam a mieszkaniowe problemy mi niegroża raczej za dużo do sprzątania ale dziękuje za dobre chęci. :-)))))

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-19 08:21:19

    Regino, popieram to co napisałaś w 100%.

    Nie wszyscy rozumieja co to budżet państwa i skąd się bierze. Natomiast prawie wszyscy uwielbiaja krzyczeć: rząd musi dać to, dać tamto, podwyżki, socjal. Bez zastanowienia skąd te pieniądze są.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 08:50:37

    Jak narazie, to najwięcej krzyczysz Ty i Regina ale wy wiecie lepiej przecież ! reszta nic nie rozumie:)))))))))))
    I jeszcze jedno , ja nie licze na rząd , tylko na ręce mojego męża, bo w tej chwili on jest ważniejszy dla mnie od rządu.Rząd zapomniał o powodzianach, pamiętał tylko przed wyborami chwilowo.

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-19 09:24:17

    MR o powodzianach rząd z tego co wiem nie zapomniał, nie wiem skąd masz te informacje. pewnie z tv, w której krzyczą, że rząd im domu nie postawi. Sa duzo bogatsze państwa, których nie stać na odbudowę prywatnych domów.  Po za tym, wiele z tych domów było postawione na terenach zalewowych i nie były ubezpieczone.

    A co do krzyku, hmmmm. Ani ja, ani Regina nie krzyczymy. Wymieniamy poglądy i swoje racje, jeśli Cie to wzburza, to bądź łaskawa nie oskarżać nas o krzyk. Każdy z nas ma swoje zdanie. Regina wyraziła swoje, Ty swoje i ja swoje. Nie jest moim zamiarem przekonywać Cię, że tylko ja mam rację. Podałam parę argumentów, które uważam za słuszne. Swoim pierwszym zdaniem powodujesz tylko podgrzanie atmosfery, a nigdzie żadna z nas nie napisała nic na temat niewiedzy innych.

    Tak aprops to nie tylko Twój mąż pracuje,a wiesz, są rodziny gdzie pracuje również żona.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 09:41:26

    Ja też pracuję, właśnie ide skubac bób ( a to cięzka praca, może odskoczy lakier od paznokci:)) bo narwałam  na działce, ale będzie wyżerka:) uważam że to lepsze zajęcie , niż klepanie w klawiature, i przekonywanie kogoś że nie jest wielbłądem.
    Miłego dnia.

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-19 09:46:13

    MR masz nieładny zwyczaj urywania dyskusji na zasadzie olewania rozmówcy ( bo tak się poczułam). Tylko dziwię się, że sama zaczynasz nie mierząc sił na zamiary. Dziecinne to trochę.

    Smacznego.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 09:51:05

    Jak się ma  w moim wieku, małe dziecko............... to się przy nim dziecinnieje:):)))))))))))) więc mi się nie dziw.

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-19 09:53:50

    No co Ty, w Twoim wieku????? Na macierzyństwo jest zawsze odpowiedni czas :))))

     

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 17:29:26

    No cóż, trochę wiedzy wystarczy... a nie tylko wiara w wyroki boskie.....

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-19 21:44:59

    Użytkownik Mama Rozyczki napisał w wiadomości:
    > Jak się ma  w moim wieku, małe dziecko............... to się przy nim
    > dziecinnieje:):)))))))))))) więc mi się nie dziw.


    Podziwiac tylko należy Twoją szczerość, prawda ;)) ...no ale to juz chyba dawno się stało;)))

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 21:53:22

    Zawsze szczerze mówie, tak jak i Ty Kazik :)

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-19 21:57:07

    A Tobie nawet szczerosc nie pomoze, bo ani nie urodzisz dzieciecia, ani nie jestes dowcipny..........obojetnie, kiedy by sie to stalo:))))))))))))))

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 22:03:48

    Tineczko, dowcipny to rzeczywiście nie jest:) ale za to szczery,  aż do bólu:)))))))))))) jak Palikot.

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-20 17:59:52

    Dobrze, ze kotow nie pali, a z ta szczeroscia przynajmniej ja mam klopoty, bo czesto nie pojmuje wogole o co chodzi:)))))))))))))

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-20 18:19:00

    Tineczko załóż jakiś odprężający wątek, może byc też o kotach, bo ten się zbliża ku końcowi:))

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-20 18:29:09

    Mamusiu, watek o kotach jest ............to nie moj typ zwierzakow, ja psiara jestem:)
    Hmmmm, musze pomyslec, ale cos nie bardzo udaje mi sie zakladac "odprezajace" watki............hihihi

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-20 18:35:57

    U nas to cały zwierzyniec, 2 psy mamy + 1 nasz + 3 koty + 2 świnki morskie:)

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-20 18:55:24

    Zalozylam watek o kalesonach:))))))))))
    Przeczytalam u nas w dzisiejszej gazecie o kobiecie majacej 191 !!!!!!! kotow w domu, no sa jednak ludzie na naszej ziemi kompletnie P....NI.........!!!!!!!!!!!! Koty zyly w okropnych warunkach a smrod nie mogli inspektorzy nawet opisac!

  • Autor: Wkn Data: 2010-07-20 23:04:21

    Użytkownik Regina Florczak napisał w wiadomości:
    > Jesteś smieszna i niesprawiedliwa,


    Przypominam z naciskiem, że personalne wycieczki nie są na tym forum mile widziane, przynajmniej przez administrację, a ta ostatnio postanowiła uzbroić się w duży guzik "delete" , i mimo posiadania kretyńskiego i przewrotnego stusiowatego avatara jest zdecydowana nie chować w piasek, jak chcą twórcy tego nieuzasadnionego przekonania. Więc proszę o namysł podczas redagowania swoich sądów, przesądów, a przede wszystkim "przy- i do-sądów" - ok?

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 17:08:50

    Dokładnie to samo myślę !!!!!

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-18 20:55:30

    Matulu, ale temat:) Wsciekne sie, bo nie mam zielonego pojecia kim jest ten pan i co mam o nim myslec............jedyne co doczytalam, to , ze on uwaza , ze ktos dal rozkaz ladowania obojetnie co........i ja tak samo uwazam......a ze mna komentarze w naszej prasie........zreszta  od razu po wypadku napisalam moja opinie na temat.

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 21:00:19

    Grażynko, uroczystośc wielka a prezydent spóźniony,  wiesz jaki byłby wstyd

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-18 21:36:01

    Wlasnie, wtedy spozniony prezydent idzie po trupach do celu.............

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 21:52:12

    http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/jak-nie-wyladuje-to-mnie-zabije_146276.html Grażyno przeczytaj to . Wcześniej on byl drugim pilotem - lot do Gruzji . Pierwszy pilot odmówił lotu w inne miejsce niz był planowany , za to  dostało mu się. Popisowke w nagonce dał Gosiewski

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-19 21:53:39

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > Wlasnie, wtedy spozniony prezydent idzie po trupach do celu.............


    Przepraszam Tineczko, jakos nie moge powiązac obu pstów tzn Twojego komenta do tego ( tresci w nim zawartej) pod który podpielaś się: który prezydent szedł po trupach do celu ... bo był spóźniony...
     Dla mnie to ma wydżwięk wręcz makabryczny ...

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 21:32:14

    Tineczko , nie denerwuj się:) temat jak każdy, może Cię trochę oświecę. pan Palikot to nadworny błazen z PO, który oczernia kogo się da, nawet umarłym nie przepuści. Partia go podpuszcza , a on szczeka ile się da, prawda czy nie ! nie liczy się z nikim i z niczym.

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 21:36:55

    A ilu jest w PIS, dużo więcej z prezesem na czele

  • Autor: agus2404 Data: 2010-07-18 21:39:27

    Tineczko, to ja sprostuję :))
    Palikot nie oczernia, on tylko, czasem w sposób ironiczny, a czasem bardzo dosadnie, "komentuje" co się dzieje po prawej stronie w polskiej polityce...
    Nie to że się nie liczy z nikim i niczym, ale mówi głośno prawdę:))) Jako jeden z niewielu tam na górze :)) A że robi to w taki a nie inny sposób, dociera do większej grupy odbiorców :))

  • Autor: agus2404 Data: 2010-07-18 21:42:05

    Małe sprostowanie- nie tylko prawą stronę polityczną komentuje- czasami też zwraca uwagę na rzeczy które się w Polsce dzieją, a nie powinny (słynne wystąpienie z wibratorem).

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-18 21:46:54

    I ze świńską głową, którą przyniósł do studia tvn:))))
    http://www.joemonster.org/art/9922/Posel_Palikot_przeszedl_wczoraj_samego_siebie

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 21:56:02

    Swinka miła i czysciutka

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 17:24:59

    I dzięki temu sztucznemu penisowi stała się sprawiedliwość nad pokrzywdzoną, zgwałconą kobietą. Bo wcześniej nikt nic nie byli w stanie zrobić....  Chwała Palikotowi za to!!!!!

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 18:43:35

    Nigdzie nie napisałam że potępiam Palikota za całokształt, akurat podałam w temacie ten przykład , który najbardziej mnie zbulwersował
    :))

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-18 21:47:55

    Agusiu, dziekuje bardzo za wytlumaczenie:) Poczytalama troche tego Palikota (kurde nazwisko nie bardzo mile, pali koty?????:)))))))))))))
    A ja kocham takich z wielkim pyskiem i odwaga:))))

  • Autor: agus2404 Data: 2010-07-18 21:52:56

    Ciort wie co on pali ;PPPPP
    Wiesz Tineczko, na początku jak się pojawił, to mnie drażnił.. Ale- to jest bardzo inteligenty człowiek, zawsze wie co chce powiedzieć, nigdy nie mówi pod publiczkę i ma bardzo trafne spostrzeżenia.. Czasami dopiero po jego wpisach na blogach, zaczynam szukać faktów dotyczących tego o czym mówi- więc chyba cel swój osiągnął (przynajmniej w moim przypadku). Dzisiaj uwielbiam go czytać :)) (mimo że nie jestem fanką PO.. )

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-18 22:10:40

    No widzisz, Agusiu , to dokladnie tak jak ja, draznie niesamowicie, tylko z inteligencja mam na bakier:)))))))))))) No coz, nie jestem politykiem:)))))))))))))

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 22:12:51

    Grażynko nic straconego wszystko przed tobą , zakładaj partię ja pierwsza po bogu czyli po tobie

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-18 22:16:02

    Reginko, to partia bedzie na anty i pro ........a czego to sie dogadamy:)))))))))))))

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 22:20:18

    No to będzie raz do przodu raz do tyłu

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-18 22:42:56

    Dokladnie, tak jak rak, dwa kroki do przodu a potem conajmniej jeden krok do tylu.............ale jakos dojdziemy do celu.......chyba:))))))))))))))

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-18 22:51:29

    Która bedzie miała w danej chwili więcej siły ta pociągnie

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-20 17:48:19

    Ja ciagne, teraz kolej na Ciebie:)))))))))

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 17:17:59

    To załóżmy partię kucharzy i sybarytów. Ja chcę być skarbnikiem

  • Autor: makusia Data: 2010-07-19 10:04:42

    Dokładnie , to jedyny polityk , który mówi głośno i dosadnie , i nie boi się tego , to że nie raz przesadza to fakt , ale gdy by mówił innym językiem .. czy ktos by Go słuchał? :)))))

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-19 08:23:35

    MR, to może poczytaj, jakie pierdoły od czasu przegranej Kaczyńskiego w wyborach rozgłasza Kurski. Przez samego prezesa nazwany pitbulem pisu.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 08:57:34

    A co ja  będe czytac:)  na temat Kurskiego też mam swoje zdanie, jednak Palikotowi nikt nie dorówna, mam nadzieję że szybko spadnie ze swojego stołka:)

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 17:20:04

    Ot, tolerancja wyznawcy jedynie słusznej prawdy, religii i poglądów politycznych.....

  • Autor: spajdermen Data: 2010-07-19 09:02:45

    MR. a to sobie w końcu wymysliłaś temat gdzie możesz pobrylować,

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 09:26:20

    jeżeli już piszesz do mnie, to bądź łaskaw podpinac się pode mnie:) nikt Cie nie zmusza do brania udziału w temacie, prawda?

  • Autor: spajdermen Data: 2010-07-19 13:44:03

    A to ty musisz zaprosić do dyskusji i najlepiej by było gdybym miał poglądy podobne do twoich PRAWADA?

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-19 14:09:07

    Wyobrażam sobie już taką dyskusję :))))))) przyklad:

    -Palikot jest beeee

    -tak, tak, tak, tak (198 razy)

    -wpis 200: zamykam wątek bo ma juz 200 wpisów i wszystko zostało powiedziane, toffik.

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 17:12:06

    Dlaczego "oświecając" podajesz swoją opinię a nie fakty... Ty nie oświecasz tylko komentujesz jak szacowny szaman do którego coraz bardziejswoją zawziętością się zbliżasz. Jak chcesz oświecać i wyjaśniać to podawaj fakty a nie swoje, wątpliwej jakości,opinie....
    albo milcz :)

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 18:57:19

    Sam milcz, bo zaczynasz pisać głupoty:) upał zelżał, więc się opanuj, albo napij się zimnej wody:)))

  • Autor: lajan Data: 2010-07-21 11:36:10

    Uwielbiam wręcz Palikota!!!!!

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-21 18:57:46

    Ja go nie uwielbiam:)

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 09:31:27

    Prośba do moderatora.
    Bardzo proszę o zamknięcie mojego wątku, lepiej zapobiegac niż leczyc:)

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-19 09:41:46

    No widzisz MR, jak sie zaczyna walczyć, to trzeba mieć oręż, bo w przeciwnym wypadku trzeba uciekać z pola bitwy. Szkoda, że taka jest Twoja decyzja. dziekuje za dyskusję :)

     

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 09:45:26

    Uważasz że mnie pokonałaś? nie będę cię wyprowadzac z błedu:))))))) mnie też było miło:)

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-19 09:50:29

    MR, nie uważam, że Cie pokonałam. Przecież wyraźnie napisałam, że w tym wątku tylko wyraziłam swoje zdanie. Nawet Cie do niego nie zaczęłam przekonywać ( ani mi to w głowie). Każdy ma prawo mysleć według swojego sumienia, swoich poglądów, to jest właśnie demokracja. Tylko dziwi mnie Twoja nagła chęć zamykania wątku. Ale to Twoja decyzja i ok.

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 17:22:05

    Nikt nie chciał Cię pokonywać. To nie była dla nas walka. To Wy walczycie w imie dziwnych zdarzeń i symboli. My chcemy SPOKOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 18:59:57

    Piszesz jak za komuny, Wy i My, ale ja jestem tutaj jedna:) i piszę w swoim imieniu, a Ty czyim jesteś adwokatem? bo chyba nie Ewki , ona sobie świetnie sama da radę:)))

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-19 19:11:47

    MR, myślę, że BlackOnion pisze w imieniu Nas ( nie towarzyszy), którzy w tej dyskusji mamy takie samo zdanie :)

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 19:16:22

    Ewo , nawet jak mam takie samo zdanie jak inni , wole pisać w liczbie pojedynczej :) kiedyś coś napisałam,  a ktoś mi odpisał!  mów za siebie, więc lepiej pisać za siebie:)

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-19 19:22:07

    Oki. A teraz popatrz MR ile jest wpisów w Twoim wątku i dobrze, że nie został zamknięty.

    Ilość wpisów świadczy również o tym, że Palikot nie jest osobą niewidoczną. O nim sie mówi. Jest powszechnie znany dzięki temu właśnie jak przedstawia sprawy które go nurtują. ma coraz więcej zwolenników i nie odejdzie w niebyt polityczny. A w tej całej polityce o to właśnie chodzi. na calym świecie.

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-19 09:54:11

    Wystarczy czasem zamilczeć, prawda?

    Niech inni rzeczowo podyskutują, ALE bez kłótni.

    Pozdrawiam

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 17:13:26

    To po co go otwierałaś z tym całym swoim jadem :)

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 18:48:08

    Jeszcze nie tak dawno pisałeś, że szanujesz moje odmienne zdanie, a teraz piszesz że zieje jadem. Zdecyduj się wreszcie , bo zaczynasz się gubić.
    Mylisz się co do mnie, nie znasz mnie , więc mi nie wmawiaj że mam w sobie jakiś jad, a napisałam o zamknięcie wątku dla świętego spokoju , bo to co teraz wypisujesz jest zwykłym czepialstwem i tego własnie się obawiałam.:)

  • Autor: spajdermen Data: 2010-07-19 18:22:41

    No i masz problem otwierasz wątek i to jest ok. każdy ma prawo, ale ty oczekujesz, że wszyscy na forum mają takie same zdanie jak ty.
    Nie potrafisz uszanować tego że ktoś inaczej myśli, trudno z tobą dyskutować.
    Czy zawsze musisz być stroną, nie potrafisz być neutralna, po prostu wrzuć temat i spróbuj poznać jakie mają opinię inni forumowicze
    przynajmniej raz, uszanuj tych którzy nie myślą po toruńsku to też bliźni, polska nie składa się z kaczyńskich i palikotów, poszukajmy może bohaterów naszego publicznego zycia. Dlaczego dobro tak źle się sprzedaje.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 18:41:47

    Czy ja komukolwiek zabraniam mieć swoje zdanie? albo nie rozumiesz, albo jesteś chory z nienawiści do mnie.
    Chyba zauważyłeś że rzadko odpowiadam na twoje zaczepki, teraz będę Cię ignorować całkowicie.:))

  • Autor: spajdermen Data: 2010-07-20 08:41:41

    Oj dobrze by było gdybyś jeszcze umiała czytać ze zrozumieniem.
    Nienawiść to obce dla mnie uczucie to raczej obce, brak szacunku.

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-19 22:01:04

    No właśnie, jestem jak Don Kichote ... nie jestem chyba taki zły :((,
     Nie myślę po kretyńsku ... przepraszam, znaczy się po toruńsku.
     Mam przeważnie(!) inne zdanie niż MR=NR. i  ... Inni Niektórzy  ;))
    Proszę mnie wciągnąc na listę bohaterów :)) tylko nie narodowych, nie chcę już na Wawelu leżeć.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 22:14:41

    Kazik, mam do Ciebie jedną prośbę, odczep się wreszcie raz na zawsze od mojej córki !  czemu za każdym razem kiedy coś  piszesz, wpisujesz jej nick.
    Chłopie czy Ty masz coś z głową ?  czy porostu jesteś złośliwym tetrykiem?
    Czy ja się czepiam Twojej rodziny? ale jeżeli chcesz, to zaczne !

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-19 23:19:09

    Użytkownik Mama Rozyczki napisał w wiadomości:
    > Kazik, mam do Ciebie jedną prośbę, odczep się wreszcie raz na zawsze od
    > mojej córki !  czemu za każdym razem kiedy coś  piszesz,
    > wpisujesz jej nick.Chłopie czy Ty masz coś z głową ?  czy porostu
    > jesteś złośliwym tetrykiem?
    Czy ja się czepiam Twojej rodziny? ale jeżeli
    > chcesz, to zaczne !

    Czego chcesz babo,  czy Ty masz coś z głową, czy po prostu jesteś przewrażliwioną złośliwą smarkulą.

     
    Co do reszty: zacznij w koncu pisać jak dorosła, w pełni dojrzała kobieta bez chimer, bo nie wiadomo kiedy pisze dojrzała osoba, a kiedy tak która chce byc juz dorosła.
     Gdy ja stosuję zwrot : "...na tym kończe dyskusję"... to Ty wówczas >>>>poszukaj sobie. Sama natomiast bardzo czesto stosujesz mniej deklikatne formy. Ja mowię że końbcze a TY...zobacz nawet w tym watku:traz jesteś niby doriosła  w następnych postach piszesz jak nastolatka.
     Jesli chodzi o moja rodzinę: jesli będzie obecna choćby czasem na naszym forum to możesz z nimi podyskutować, i na razie raczej  to fraszke J.I. Sztaudyngera sobie  przypomnij o ... języku, tańcu i kagańcu).
     I nie groź mi, proszę, bardzo proszę. Ja Twojej corki, zauważ, nie czepiam się.

    P.S.
     Stawiając znak równości stawiam Was obie na równi ... czyżbym tym którejś z Was ubliżył (??) ... jeśli tak to przepraszam.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 23:38:52

    Użytkownik Kazik45 napisał w wiadomości:
    > No właśnie, jestem jak Don Kichote ... nie jestem chyba taki zły :((,
    > Nie myślę po kretyńsku ... przepraszam, znaczy się
    > po toruńsku. Mam przeważnie(!) inne zdanie niż MR=NR. i ...
    > Inni Niektórzy ;))Proszę mnie wciągnąc na listę
    > bohaterów :)) tylko nie narodowych, nie chcę już na Wawelu leżeć.

    Biedny Kazik , już sam nie wiesz co piszesz !, zmień tą starą śpiewkę z kagańcem, bo jest tak nudna ja Ty, serdecznie Ci współczuje:)

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-19 23:46:12

    Użytkownik Mama Rozyczki napisał w wiadomości:
    > Użytkownik Kazik45 napisał w wiadomości: > No właśnie, jestem jak Don
    > Kichote ... nie jestem chyba taki zły :((, > Nie myślę po
    > kretyńsku ... przepraszam, znaczy się > po toruńsku. Mam
    > przeważnie(!) inne zdanie niż MR=NR. i ... > Inni
    > Niektórzy ;))Proszę mnie wciągnąc na listę >
    > bohaterów :)) tylko nie narodowych, nie chcę już na Wawelu
    > leżeć.Biedny Kazik , już sam nie wiesz co piszesz !, zmień tą
    > starą śpiewkę z kagańcem:) serdecznie Ci współczuje:)

    Dziecinko, no i jak się nie uśmiać z Ciebie, nawet dzidziu ... posty pomylilaś, idź już lulu..

    http://www.youtube.com/watch?v=EXy5KURe52c&feature=related

  • Autor: agik Data: 2010-07-19 23:54:30

    Wredny jesteś, wiesz?

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-20 11:09:39

    Użytkownik agik napisał w wiadomości:
    > Wredny jesteś, wiesz?

    advocatus diaboli ...
     Coś Cię znów boli??!!!
    Jak widzę , wciąż Twoim najwiekszym jest obowiązkiem,
    Jest wcinać się, między wodkę a zakąskę.

     Tu przypomina się mi stare, znane powiedzenie
    "Kibic siedzi z dala i się nie w**********a"
    Jakże słowa to mądre są i w cenie

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-20 11:46:52

    Poeta od 7 boleści znów trafiłes w 10, ułożyłeś wierszyk który idealnie pasuje do Ciebie .

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-20 14:19:33

    bk

  • Autor: agik Data: 2010-07-20 12:53:53

    Pozwól, że sama zdecyduje, czy chcę uczestniczyć w meczu ( jako kibic), czy w forum internetowym ( jako użytkownik).

    Definicja forum:

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne

    Zwróć łaskawie uwagę, ze istnieją różne rodzaje for. W związku z tym szczerze zachęcam Cię do dokładniejszego przyjrzenia się definicji "forum prywatne". Załóz sobie takie forum, pomogę Ci ułozyć regulamin. Oto moja propozycja:
    1. Kazik ma zawsze rację!!!
    2. Forum powstało w celu adoracji Kazika. W związku z powyższym, wszelka niesubordynacja będzie karana natychmiastową śmiercią, poprzez długotrwałą chłostę wykonaną osobiście przez Kazika.
    3 Jesli chcesz zabrać głos- pokornie spytaj najpierw Kazika, czy możesz. W tym celu streść mu w wiadomości prywatnej, to co chcesz napisać.
    4. Jeśli tylko zastosujesz się do powyższych wytycznych- bedziesz mógł tutaj miło i z obopólną korzyścią spędzać czas- w końcu tobie uzytkowniku tez zalezy, zeby nadmuchać ego Kazika.

    Co Ty na to?

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-20 13:45:08

    Agik, kochana przejrzyj WSZYSTKIE MOJE i SWOJE posty w róznych wątkach i ... daj mi świety spokój, przestań zanudzać swoimi mądrościami.
     Zobacz ile razy Ty pouczasz mnie i nie tylko, wciąż ten sam styl : Kazik męczennik, Kazik najmadrzejszy, Kazik wciąż chce mieć rację  etc. etc.
    Zastanów sie co napisałać sama, i JAKO KTO, WŁADCZYNI FORUM???!!
    (Pominę 1)2)3) jako kompletny ... "nielogizm" w stosunku do tego co jest obecnie na forum WŻ!!!)
     4. Jeśli tylko zastosujesz się do powyższych wytycznych- bedziesz mógł tutaj miło i z obopólną korzyścią spędzać czas- w końcu tobie uzytkowniku tez zalezy, zeby nadmuchać ego Kazika.

    Czyli NARZUCASZ MI (!!!!) podając WYTYCZNE (!!!!)... jako warunek !!! bym mógł !!! ... (Adekwatny w tym przypadku jest jednak tytuł wątka.)
     
     Wybacz ale ta obopólna(!!??) możliwość nie bawi mnie już. Kiedyś sprawiała mi radość( nawet!!!) wymiana pogladów (nawet na GG) z Tobą, dopóki ... właśnie dopóki nie zaczęłaś niemal żądać potwierdzania Twoich poglądów na życie, czyli próbowałaś narzucić swój sposób myślenia i formułowania zdań wg Twojego stylu. Wybacz, na to by być moją nauczycielką ... troszkę chyba za dużo nas dzieli. Pod kazdym względem, ale to jest tylko moje zdanie dotyczące ROŻNIC a nie  oceny Ciebie.
     Nie czuję się upoważniony do wydawania opinii o Tobie w tak szerokim zakresie jak Ty tego dokonujesz wobec mnie po raz kolejny.

    Na zakończenie, z pełnym szacunkiem dla Twoich poglądow na temat kultury tak jezyka, stylu etc. jak i zachowań, i poglądów na życie, pozwól mi zachować moje poglady etc, i pozwól ronież, że NASZĄ dyskusję zakończę tym postem.

     Poza tym, badź tak miła i nie wtrącaj się w każdą moją rozmowę na forum, czym sprawisz mi ogromną radość, ja ze swojej strony obiecuję Ci że będę omijał Twoje wypowiedzi, o ile nie dasz mi okazji (czyt "zmusisz"!!!) swoimi tekstami w jakikolwiek sposób sugerujacymi mnie/mój nick w sensie wypowiedzi.
     Z poważaniem
    Kazik45

  • Autor: agik Data: 2010-07-20 17:11:48

    Z wielką przyjemnościa zastosuję się do Twojej prośby, oraz chętnie sprawię Ci radość omijając Ciebie, o ile tylko nie dasz mi okazji ( czyt "zmusisz"!!!) do zabrania głosu- np ubliżając kolejnej osobie, wiesz dobrze ( z powodów, które znasz), że tego nie akceptowałam, nie akceptuję i nigdy nie będe akceptować.

    P.S Mistrzu wnioskowania ;)))) umknęło Ci słówko "propozycja"? Hi, a cytat który wytłuściłeś dotyczy potencjalnego uzytkownika ;))) Takich "nieporozumień" jest za duzo, jak na mistrza czytania ze zrozumieniem ;))))
    Cały Twój wywód jest kompletnie pozbawiony logiki.

     

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-20 14:12:05

    ;)))

    5. Odpowiedzi na posty Kazika mogą być tylko pochwalne .
    Jeżeli użytkownik ma inne zdanie , powinien zostawić je dla siebie , bo prędzej czy później dostanie zarzut braku umiejętności czytania ze zrozumieniem , zostanie porównany do gołębicy / gołębia ( ? ) , a w ostateczności zostaną przytoczone jego wypowiedzi w innych tematach ( oczywiście wyrwane z kontekstu ) , czy nawet jego PW ...
    Absolutnie nie można odpowiadać na posty Kazika , które nie są skierowane bezpośrednio do użytkownika , bo Kazik uparcie odmawia zapoznania się z definicją forum :)))))

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-20 14:18:11

    bk

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-20 17:30:29

    6. Zeby mogla zaistniec jakakolwiek rozmowa z Kazikiem nalezy nauczyc sie Go "rozumiec" i bron Boze nie dziwic sie NIGDY, ze CIAGLE bedzie POWRACAL z OGROMNYM ZALEM do forumowej PRZESZLOSCI ...........dlaczego ktos moze cos a ON nie...........moze?        :))))))))))))))))))

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 23:55:52

    Ja pomyliłam posty? ja sie do tego postu odniosłam , a konkretnie do tego zdania, skoro się nie czepiasz mojej córki, czemu ciągle wpisujesz jej nick., łaskawie mi  wytłumacz co znaczy MR= NR ja to wiem ! (ale może ktoś inny się chce dowiedzieć)


     Mam
    > przeważnie(!) inne zdanie niż MR=NR. i  ... > Inni

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-20 11:16:43

    Moja droga, ZOBACZ JESZCZE RAZ PODKLEJENIE SWOICH POSTÓW i treść. Po prostu swój podkleiłaś nie pod ten co trzeba ...stad moja ironia dotycząca pójścia lulu.
     Jeszcze raz przepraszam za intelektualne zrównanie Matki z Córką, faktycznie nie powinienem.

    P.S.
     Jasl pozwolisz, jest to ostatni mój post w tej dyskusji.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-20 11:42:15

    Pilnuj swoich córek, a od mojej precz !!!
    Zresztą co tu dużo pisac , świni pluc w oczy, to i tak powie że deszcz pada !!! wiedziałam że masz skleroze, ale nie przypuszczałam że aż tak zaawansowaną.
    Żegnam.

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-20 14:27:06

    Chyba coś z tytułu watka działa ...
    (po takim jak Twoje wystąpieniu dostałbym chyba kolejne upomnienie na forum, a raczej bana).

    Nie nazwałbym Ciebie świnią, ani nawet nie porównał, nawet gdyby ... no ale cóż, i tak nie mam carte blanche na "kulturę". Co do "sklerozy" to również popis kultury.

  • Autor: Ala06 Data: 2010-07-20 16:32:17

    Kaziu i MR dajcie na wstrzymanie bo juz dluzej nie mozna  tego
    czytac , a mogla to byc normalna dyskusja ,jednak tak to wyglada jak w tytule watku

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-20 16:48:49

    Masz rację Alu, mogła byc, ale nie była ! ja już kończę.

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-20 17:34:10

    No co Ty Mamusiu, ja dopiero zaczynam:)))))))))

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-20 17:46:47

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-20 16:43:04

    Mógłbyś mnie nazwac niekulturalną  jakbym opublikowała  to co do mnie pisałeś na Pw.( wtedy nawet bym się nie obraziła) Może na koniec zacytuje Ci cytat z filmu Daleko od szosy " Jak się ma taką sztukę przed sobą, to nie łatwo zachowa kulturę"
    Myślę, że  pora zacząc ignorowac Twoje wpisy.

  • Autor: Wkn Data: 2010-07-20 23:37:41

    Muszę przyznać, że przeszliście samych siebie. Pędzicie na wyścigi do bana jak świnki morskie do świeżego majowego mleczyka.
    Podobno ludzka ciekawość jest najlepszym motorem postępu. Sprawdźmy, do czego doprowadzi moja ciekawość, jak dalej rozwinie się ten wątek i czy zamiast postępu nie będziemy mieli ustępu.
    Jestem jednak dobrej myśli, zakładam rękawice z pomponami i siadam przed monitorem dopingować powściągliwość, dobrą wolę, zdolność do kompromisu, umiejętność powstrzymania się od wsadzania szpilek w dupsko drugiego człowieka, które rozsiadło się nam na drodze do sławy i kariery.

    Ogłaszam konkurs na najdłuższy wątek - zobaczymy, ile wytrzymamy bez inwektyw. Stawiam na 500! Temat doskonały, zachęcający do pokojowej dyskusji, Off toppic w podobnym duchu.

    Zatem en garde!  ...tfu - do inwektywnego wyposzczenia... chciałam napisać

    A ja sobie poobserwuję - mam nadzieję, że kalosze do brodzenia w smródce "mlekiem i miodem ociekającej" nie będą potrzebne.

    tak na wszelki wypadek na czerwono, gdyby ktoś miał wątpliwości - to byłam ja - admnistrator z uprawnieniami gadziny

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-20 17:45:28

    No i znowu Mamusiu , rozana Golebico nic nie zrozumialas :))))))))))))))) Pan Kazik mial na mysli : M (moja), R (racja) = N (nie), R (rozumiem)..........:))))))))))))

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-20 17:48:49

    Ło matko,

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-20 18:05:18

    No widzisz, kawe na lawe i zrozumialas:))))))))))))))

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-20 23:53:41

    Grażynko mama różyczki= dwoje młodych; niebieska rózyczka i młodzieniec ( przepraszam jezeli pomyliłam płeć) czyli trójca rozumiesz czy dalej tłumaczyć :-))))))))))))))))))))))

  • Autor: Scooby Data: 2010-07-19 16:36:47

    Co sie dziwić ,,gościu",wali prosto z mostu nie obwija w bawełnę,ale powinien sie troche zastanowić nad swoimi wypowiedziami,bo może kogoś głęboko urazić,itp.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 17:01:37

    No właśnie , niech sobie gada, ale niech uszanuje zmarłych.

  • Autor: Scooby Data: 2010-07-19 17:09:19

    Właśnie niech uszanuje zmarłych.

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 17:15:10

    Przecież to Żona Gosiewskiego nie szanuje swojego zmarłego Męża....

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 18:37:04

    O czym Ty mówisz?  jego żona Beata bardzo go szanuje! chyba to nic złego, że chce się dowiedzieć dlaczego jej mąż nie został pochowany w garniturze, który dla niego dała(dla przyzwoitości, mogli  ten garnitur chociaż do trumny włożyć.) Skoro tego nie zrobiono, to się wcale nie dziwię że chce ekshumacji, też bym chciała na jej miejscu mieć pewność, do kogo na grób chodzę.  Ty chyba piszesz o jego pierwszej żonie, szczekaczce z PO, która brudy małżeńskie wyprała u Drzyzgi w programie.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 19:03:37

    miało być z Pis:)

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-19 18:25:01

    Dla sprostowania, u nas tylko 8 letnia wnuczka nie pracuje i nie płaci podatków

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-07-19 17:14:15

    A Prezesuniu i jego przyboczni to nie urażają?

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 18:51:55

    Jak pisałam wcześniej , nie jestem zwoleniczką ani prezesa , ani Po. Denerwuje mnie tylko naśmiewanie się z kogoś, kto już nie żyje, ot i wszystko:(

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-19 20:00:41

    A co ja pisalam niedawno o "niebezpiecznych" tematach?????????? Polityka , religia i sexualizm!!!! :))))))))))))))))))

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 20:17:05

    :)) Tineczko, 17 lipca w Warszawie, odbyła się parada równości, szkoda że Ciebie tam nie było:) zobaczyłabyś jaki tolerancyjny jest naród Polski:)
    http://wyborcza.pl/51,75248,8148373.html?i=0

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-19 20:51:51

    Kochana, wlasnie poczytalam:)

    http://wyborcza.pl/1,75478,8150322,EuroPride__heterowstyd.html

    A tak na marginesie, to nie biore udzialu w paradach, bo na codzien mam przyjaciol "kochajacych inaczej", wlasnie mielismy grilla z Thomasem i sasiadami, gral na fortepianie a my spiewalismy:))))))))))))

  • Autor: agafi9 Data: 2010-07-20 14:19:54

    Przynajmniej połowa tych zdjęć raczej na tolerancje nie wskazuje...

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-20 16:17:15

    No właśnie to miałam na myśli.

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-20 17:04:40

    Jeszcze raz poczytalam Twoj link i poogladalam zdjecia.....nawet szwedzka policja (geje) byla na paradzie:)
    Ten duzy plakat o zaswinianiu Polski...........hmmm, moj Boze, biedni ciemniacy.........

    Uwazam, ze za pare lat i tak dotrze tolerancja do Polski na "kochajacych inaczej", bo wyszli nareszcie z piwnic na dzienne swiatlo i nikt juz ich do piwnic nie da rady "wtracic":)

    Lubie to haslo:

    "Homoseksualizm nie zmniejsza plonow pszenicy" :))))

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-19 22:10:22

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > A co ja pisalam niedawno o "niebezpiecznych" tematach?????????? Polityka ,
    > religia i sexualizm!!!! :))))))))))))))))))

    Tineczko, ...chyba socjalizm, to temat niebezpieczny, a nie sexualizm!!!
    Sosjalism to właśnie doprowadził do tego że tyle lat socjalistycznych stosunkow było i ... gó**o się z tego tylko urodzilo, mimo niestosowania antykoncepcji, ale fakt, wszystko było "przerywane" a to też grzech.
    Tak więc dyskutujmy o sexie i sexualiźmie to tematy bezpieczne, bo ile byśmy nie pie***lili to ani grzechu, ani niechcianych/bezdomnych dzieci nie będzie. :)))..;)))

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-20 17:13:28

    Kazik, musze sie przyznac do bardzo niskiej inteligencji, bo kompletnie nie rozumiem o czym Ty piszesz?

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-07-20 17:17:56

    Podsumowanie ;  powstał nowy styl dyskusji  palipotyzm:
    Mowię głosno i wulgarnie to mnie usłyszą ,
    a jak powiem cicho i grzecznie to mnie pominą.

  • Autor: toffik Data: 2010-07-20 22:50:06

    Mamo Różyczki ostrzegam Cię. To co pisałaś do Kazika jest karygodne i niedopuszczalne. Tak być nie powinno. To samo tyczy się osób, które zrobiły nagonkę - tak nagonkę na Kazika. Ostrzeżenie tyczy się również ich.

    To, że Kazik został kilka razy upomniany nie daje Wam prawa pastwić się nad nim. Jeszcze jedno przykre słowo, to zamknę wątek.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-20 22:57:45

    Oki ja zrozumiałam, Tylko proszę napisać Kazikowi żeby nie pastwił się nad innymi.
    Proszę cię Toffik o zamknięcie wątku.

  • Autor: toffik Data: 2010-07-20 23:01:04

    Już mu to napisałam. Jak trzeba będzie to mu to powtórzę.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-20 23:05:17

    Bardzo dziękuje:)

  • Autor: makusia Data: 2010-07-21 09:34:18

    Jest bazkonkurencyjny

  • Autor: jareksz Data: 2010-07-21 09:35:38

    :) Jakoś tak przeczuwałem, że do tego "poselskiego zespołu" (sic!) Palikot zaaspiruje. Oczywiście go nie przyjmą:)

  • Autor: agus2404 Data: 2010-07-21 09:40:49

    Ależ przecież Pan tfu Przewodniczący deklarował, że do JEGO zespołu może należeć KAŻDY poseł ..
    Chyba muszą go przyjąć ?? :)))
    Jejciu..ale będzie fajnie... :)))))))

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-21 11:28:14

    http://wiadomosci.onet.pl/2200256,11,palikot_ukarany_za_krew_na_rekach_to_hucpa__jestem_w_szoku,item.html
    Jak się mówi o kimś kłamstwa , to kara musi byc, sekcja zwłok prezydenta wykazała, że nie miał alkoholu we krwi, jak stwierdził Palikot.

    Cyt: Jak dowiedziała się nieoficjalnie "Rz", w chwili katastrofy we krwi prezydenta nie stwierdzono alkoholu. Sugestie, że było inaczej wysuwał wiceszef Klubu Parlamentarnego PO Janusz Palikot.

  • Autor: jareksz Data: 2010-07-21 12:21:14

    Przecież to ruskie ruskim skalpelem robili sekcję! Poczekajmy z ocenami. Zespół poselski dokona sekcji ponownie i sprawa się wyjaśni.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-21 12:49:31

    No właśnie, poczekajmy, tylko jakim prawem ?  jakiś tam Palikot gada  niesprawdzone bzdury, żeby  tylko zaistniec !  trzeba najpierw miec dowody, żeby kogoś oczerniac. Niektórzy zachwycając się Palikotem i propagandą którą szerzy,  dają przyzwolenie na opluwanie innych.

  • Autor: jareksz Data: 2010-07-21 12:57:35

    Jak to już 12 IV pisali niektórzy publicyści (czy raczej wieszcze?) prawdy nigdy się nie dowiemy. Nie wykluczone więc, że Palikota pytania o trzeźwość pasażerów nie były bezpodstawne:)

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-21 13:34:41

    Rano raczej alkoholu sie nie spożywa, nie  wierzę że Prezydent był pod wpływem, jechał na uroczystości Katynskie. Na pewno miał na uwadze to, że będzie rozmawiał z różnymi ludzmi, więc wyziewy alkoholu raczej nie wskazane;)

  • Autor: jareksz Data: 2010-07-21 13:45:28

    Zacytuję klasyków insynuacji jeszcze raz: Prawdy nigdy się nie dowiemy.:)

  • Autor: ewka63 Data: 2010-07-21 14:43:25

    Bo gdyby tak było, to znajdą sie tacy, którzy i tak powiedzą, że to kłamstwo. 

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2010-07-21 15:41:19

     

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-21 15:47:48

    córa wstawiała swoje przepisy i wlazłam na jej konto:) dlatego tam jest pusto.
    Przecież  Ewo to Palikot kłamie, jak z nut, nie zawsze ale często:)

  • Autor: as Data: 2010-07-21 18:48:33

    Czy to ważne czy pasażerowie byli trzeźwi? Oni nie pilotowali samolotu przecież. 

  • Autor: jareksz Data: 2010-07-22 08:17:20

    Jeden pasażer siedział w kokpicie do końca, gwoli ścisłości. Ale ja tak na prawdę nie o tym pisałem. Ironizowałem z tych co wiedzą, że się nie dowiedzą, a swoje i tak wiedzą.

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-21 23:54:28

    Nooo ...
    Lud domaga się chleba i igrzysk !
    Z naciskiem na igrzyska .
    I żeby było krwawo , szokująco i emocjonująco ...

  • Autor: agus2404 Data: 2010-07-21 09:40:53

    dubel ;/

  • Autor: kojonkosky Data: 2010-07-21 15:05:09

    " Show must go on " ...

    Jest akt II ( łatwy do przewidzenia :) :
    p. Gosiewska twierdzi , że syn uwierzył , że tata żyje ...


    Poseł jednak nie dorasta do ... Stańczykowi .

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-21 15:52:06

    Niektórzy mu wierzą bezgranicznie:))

  • Autor: lajan Data: 2010-08-05 11:21:51

    Uwielbiam Palikota.!!!!!!

    Wątek do góry!!!

  • Autor: as Data: 2010-08-05 11:23:46

    Nie cierpię  go

  • Autor: ewka63 Data: 2010-08-05 12:16:48

    I dziś znów ma pełną głowę pomysłów :)

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-08-05 13:54:18

    Pomsłowy jak cały rząd PO:))) skłócają ludzi pod krzyżem, a sami podnoszą podatek vat:)

  • Autor: toffik Data: 2010-08-05 14:33:21

    Proszę o otwarcie kontynuacji wątku, bo obecny dobiega 200 wpisów. Ten zamknę wieczorem.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-08-05 15:07:16

     Kontynuacji nie będzie, możesz Toffiku zamknąć wątek:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu