Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Publiczna spowiedź z wyników diety (Nr 01)

  • Autor: >lubczyk Data: 2010-07-19 07:57:52

    Start z poziomu 125 kg. Zamierzony cel 100 kg
    Po dwóch tygodniach dzisiaj rano ważyłem 122,- czyli minus 3 kg.

    Ku wyjaśnieniu. Pierwszego tygodnia nie liczę na poważnie, bo ze 125 zszedłem na 124, i w zasadzie dopiero od tego poziomu zainicjowałem ten wątek, no i poważne przestrzeganie diety.
    Przypomnę, że polega na rezygnacji wszelkich weglowodanów z chlebem, ziemniakami, ryżem, kaszami, makaronami, kluskami i pierogami włącznie.
    Czyli w drugim "poważnym" tygodniu, ze 124 schudłem na 122 = wynik 2 kg.
    Przyznaję, że "na trasie" niestety było kilka niedozwolonych bufetów.
    Przypuszczam, że absolutne zastosowanie się do nakazów diety przyniosłoby wynik 4 kg w tygodniu. Podobne doświadczeni mam już za sobą.

    Na tej bazie powstał plan, że w ciągu 11 tygodni powinienem osiągnąć wymarzony wymiar. ZOBACZYMY, a Wy jesteście świadkami!

  • Autor: megi65 Data: 2010-07-19 08:31:56

    Powodzenia .. !!

  • Autor: alman Data: 2010-07-19 09:50:26

    hm...może i ja sie przyłączę??? mogę zrezygnować ze wszystkiego, ale jak żyć bez chleba.....a nie ma jakiejś diety, żeby jeść tylko chleb, nawet bez dodatków? ale muszę się zastanowić poważnie....
    no a Tobie życzę wytrwałości i osiągnięcia oczekiwanego efektu w miarę szybko...będę trzymać kciuki!!!

  • Autor: megi65 Data: 2010-07-19 11:25:52

    Daj spokój .... jezdenie to tyle pzyjemnosci ..... tylko z głową .. Chyab na wagę naszego kolegi musiałabyś '' ciezko i długo pracować '' ....
    A ziemniaczki młode zapiekane .. z odrobiną wedzonego boczusiu .... ??? ( tylko bez przesady )   heheeheh

  • Autor: alman Data: 2010-07-19 11:44:32

    Użytkownik megi65 napisał w wiadomości:
    > Daj spokój .... jezdenie to tyle pzyjemnosci ..... tylko z głową ..
    > Chyab na wagę naszego kolegi musiałabyś '' ciezko i długo pracować ''
    > .... A ziemniaczki młode zapiekane .. z odrobiną wedzonego boczusiu .... ???
    > ( tylko bez przesady )   heheeheh

    No tak, bardzo długo, ale moja obecna waga też pozostawia wiele do życzenia...i przybyło tu i tam nawet nie wiem kiedy, i bardzo chciałabym pozbyć się kilku  kilogramów, tylko ten chlebuś.....

  • Autor: dagusia_29 Data: 2010-07-19 14:34:36

    Ja też bardzo lubię chlebek wszelkiego rodzaju. Teraz tak sobie przypomniałam że moja koleżanka jak się odchudzała jadła chleb ale bez smarowania tylko np z plasterkiem szynki czy sera. Jednak smarowanie to dużo tłuszczu. Więc proponuje chlebek razowy z plasterkiem szynki i może pomidorkiem lub ogóreczkie czy sałatą. Jak kto lubi.

  • Autor: arret Data: 2010-07-19 17:59:38

    Ja juz od dawna zapomnialam o smarowaniu chleba maslem :)
    Chleb jadam, ale kroje ciensze kromki i staram sie jego ilosc ograniczyc np do pracy biore kanapki, ale nie sandwicze, czyli jedna kromka chleba zamiast dwoch - ta sama przyjemnosc, a pieczywa spozywam mniej :)
    Naprawde zachecam choc raz do porownania kalorii w kromce chleba i w kawalku chudego miesa i w kg warzyw :)
    I policzenia ile tych kalorii w ciagu dnia zjadacie.
    Choc przez jeden dzien.
    To bardzo otwiera oczy :)
    A caly dowcip w odchudzaniu polega na ograniczeniu zjadanych kalorii. Nie do jakiegos drastycznego minimum, bo to skutkuje efektem jojo, ale tyle, zeby organizm mial ich troche mniej niz zuzywa.

    A wszystkie cudowne diety dziajaja moze i wspaniale, ale na krotki czas.
    To tak jak w tym dowcipie: "Rzucic palenie wcale nie jest trudno. Wiem cos o tym,, bo tyle razy rzucalam..."
    I tak samo jest z dietamii :D

    P.S. Lubczyku, a za 3 miesiace, jak zrzucisz te 25 kg to co? Znow powrot do dawnego sposobu jedzenia?

  • Autor: as Data: 2010-07-19 19:59:00

    Użytkownik arret napisał w wiadomości:

    > A caly dowcip w odchudzaniu polega na ograniczeniu
    > zjadanych kalorii. Nie do jakiegos drastycznego minimum, bo to skutkuje
    > efektem jojo, ale tyle, zeby organizm mial ich troche mniej niz zuzywa.


    Dokładnie tak uważam ja tu jest napisane przez Ciebie.

  • Autor: >lubczyk Data: 2010-07-19 14:59:23

    Użytkownik alman napisał w wiadomości:
    > hm...może i ja sie przyłączę??? mogę zrezygnować ze wszystkiego, ale jak
    > żyć bez chleba.....a nie ma jakiejś diety, żeby jeść tylko chleb, nawet
    > bez dodatków? ale muszę się zastanowić poważnie....no a Tobie
    > życzę wytrwałości i osiągnięcia oczekiwanego efektu w miarę
    > szybko...będę trzymać kciuki!!!

    No muszę. Inaczej narobię sobie wstydu przed Wami.

  • Autor: alman Data: 2010-07-19 15:38:40

    I to jeszcze jakiego wstydu!!!!

    Dagusiu, ja chleba nigdy nie smaruję tzn. już od bardzo dawna tego nie robię.

  • Autor: makusia Data: 2010-07-19 10:59:00

    Życzę powodzenia.. tylko czy zdajesz sobie sprawę , że jeśli powrócisz do dawnego stylu odżywiania ( z węglowodanami) to Twoja waga wzrosnie z dodatkiem?

  • Autor: Maddalena Data: 2010-07-19 11:20:03

    Bede Tobie kibicowac, bardzo ladny wynik, dwa kg. w tydzien!

  • Autor: ASTI Data: 2010-07-19 11:42:18

    Gratuluję wytrwalości . Jak coś macie na zbyciu to ja chętnie przyjmę . bardzo mi się przyda .Szczególnie latem , kedy inni pokazują cialo ,u mnie to są kości ,

  • Autor: alman Data: 2010-07-19 11:47:10

    Oj bierz ile chcesz....nawet kosztów wysyłki nie będziesz musiała pokrywać, ba, jeszcze jakiegoś "gratisa" dorzucę.....

  • Autor: as Data: 2010-07-19 15:23:36

    Tylko za nim skończysz dietę to przed Tobą Boże Narodzenie i Wielkanoc a wtedy chyba nie stracisz kilogramów

  • Autor: reniapos Data: 2010-07-19 17:07:27

    Witaj! przesyłam Ci link jaki otrzymałam na e-maila z pewnej stronki o odchudzaniu.Obejrzyj sobie. Może Ci pomoże w walce z niechcianymi kilogramami
    http://www.youtube.com/watch?v=i0p0bbjwjAA Powodzenia!

  • Autor: >lubczyk Data: 2010-07-26 14:34:34

    Dzisiaj powinna nastąpić spowiedź nr 2
    Z przyczyn obiektywnych, bowiem od ubiegłej środy leżę w szpitalu, gdzie karmią mnie i chlebem i ziemniakami i ryżem też, dieta doznała kompletnego załamania.
    Z moejej strony - nici ze spowiedzi :-( bo nie ma sensu stawać na wagę.
    Nawet nie wiem czy tu coś takiego mają, bo każdego ranka pchają mi do ucha termometr.

Przejdź do pełnej wersji serwisu