Forum

Pomysł czy Problem?

Chyba przyszło mi się z wami pożegnać...

  • Autor: słodki buraczek Data: 2010-07-19 13:34:06

    Chyba przyszło mi się z wami pożegnać.
    Od dwóch miesięcy nie mogę z mojego "udomowionego" komputera korzystać z WŻ
    Nie mogę połączyć się z serwerem. Bez przyczyny (?).
    Dostawca internetu po szeregu "badań" wykluczył swoją winę.
    Napisałam maila na adres ogólny WŻ już jakiś czas temu, niestety nie dostałam odpowiedzi. Wczoraj kolejny raz zwróciłam się z prośbą o pomoc bezpośrednio do Pampasa na PW. Ale już nie mam zbytniej nadziei
    Jeszcze do jutra rano mogę tutaj być i korzystać z waszych ewentualnych rad, później wracam do siebie, na włości...

    Jeśli jednak nic sie nie da zrobić... Niezmiernie miło mi było poznać was i korzystać z waszych przepisów, rad, pomysłów. DZIĘKUJĘ WAM i mam jednak odrobinkę nadziei, że jednak do zobaczenia/ usłyszenia... kiedyś?
    Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
    Agnieszka

  • Autor: as Data: 2010-07-19 14:26:57

    Jaka masz przeglądarkę? może załóż sobie inną dodatkowo i pomoże. Ja ma aż 3 przeglądarki (IE, Opera i google chrome) i nie gryzą się. Możesz korzystać jak do tej pory z tej co zawsze tylko na WZ z tej nowej jeżeli się uda.

  • Autor: słodki buraczek Data: 2010-07-19 14:36:37

    Dzięki. Już zainstalowałam MF mając IE i niestety nic. Dlatego pomyślałam, że to sprawka kablówki... Ale jednak (podobno?) nie.

  • Autor: as Data: 2010-07-19 14:39:54

    :( To nie mam pojęcia. Jedynie to pozostaje jeszcze deinstalacja systemu i wgranie od nowa jeżeli dawno nie było tego robione. Jednak dane musisz przenieś na inny dysk by ich nie stracić.

  • Autor: słodki buraczek Data: 2010-07-19 14:56:59

    Też się nad tym zastanawiam, ale kuuuupa z tym roboty, a i płyty instalacyjnej nie mogę namierzyć, więc jeszcze czekam na info od miłościwie panującego nam Pampasa.
    Z drugiej strony WSZYTSKIE/ DOWOLNE strony mi się otwierają, więc dlaczego WŻ nie?

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-07-19 15:05:59

    Spróbuj zainstalować opere, i ustaw ją jako domyślną przeglądarkę.

  • Autor: ekkore Data: 2010-07-19 15:06:53

    Ja tak miałam przy pierwszej umowie z TP (lat temu sporo). Nie było żadnej blokady, nie było żadnych ograniczeń a niektóre strony sie nie otwierały. I nikt nic nie mógł zrobić.
    Sądzę, że to była wina routera - tyle, że wymiana nie wchodziła wtedy w rachubę, bo urządzenia te były strasznie drogie.

    Po zakończonej umowie, zmianie urządzenia - wszystko działało jak trzeba
    Przykładowo nie było dostępu do strony "wybiórczej"oraz ówczesnego ministerstwa szkolnictwa (te pamiętam).

    Jeżeli masz możliwość - pożyczyć od kogoś router (modem) - wtedy będziesz wiedziała

  • Autor: słodki buraczek Data: 2010-07-19 15:59:39

    Mam nadzieje, ze sie nie osmiesze...
    Wlasnie jestem "modemowa". To znaczy, ze mam wymienic modem na inny?

  • Autor: as Data: 2010-07-19 16:26:37

  • Autor: ekkore Data: 2010-07-19 16:58:57

    Może bez sensu jest inwestować w nowy - gdy my sobie tylko gdybamy. W moim przypadku - mimo zgłaszania problemu - każdy twierdził, że modem nie ma żadnej blokady i nie wiedział dlaczego tak się dzieje...
    Ale gdybyś miała możliwość wypróbowania innego, pożyczonego...

    Myśmy kilka lat korzystali z dobrodziejstw netu bez stron, do których nie było dostępu - czasami tylko mąż się wściekał, gdy nie mógł wejść na jakieś obcojęzyczne, potrzebne mu do pracy...

    poniżej Anovi pisze o podobnym problemie

  • Autor: słodki buraczek Data: 2010-07-19 17:07:47

    Dziękuję za pomysł. Postaram się pożyczyć od sąsiadów i wypróbować. Zresztą ten obecny jest "wypożyczony" od dostawcy internetu na czas trwania umowy, a sąsiedzi też mają kablowkę.

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-19 23:34:35

    Użytkownik słodki buraczek napisał w wiadomości:
    > Dziękuję za pomysł. Postaram się pożyczyć od sąsiadów i
    > wypróbować. Zresztą ten obecny jest "wypożyczony" od dostawcy
    > internetu na czas trwania umowy, a sąsiedzi też mają kablowkę.

    Jesli modem Masz wypozyczony od dostawcy internetu to wezwij ich z innym modemem i to najlepsza rzecz będzie, sprawdzą i najwyzej beda musieli Ci wymienić.

  • Autor: Kazik45 Data: 2010-07-19 23:32:30

    Tylko jest to dziwne, ze caly czas modem/reuter działa i nagle cos się dzieje, po kilku dniach działa normalnie.
     Ja na przykład od dwóch dni nie moge nic wpisać w komentarzach pod przepisami tak swoimi jak i innymi.

  • Autor: Anovi Data: 2010-07-19 16:41:43

    Jakiś czas temu podobny problem miała Agik. O ile pamiętam u niej wina leżała po stronie routera.

  • Autor: Somebody Data: 2010-07-19 18:27:05

    Nie chce o tym slyszec nawet.
    Jak ci sie nie uda uruchomić napisz mi PW, sprobuje ci jakos pomóc.

  • Autor: słodki buraczek Data: 2010-07-20 12:22:47

    Gdyby ktoś mnie szukał (?) podaję mój adres mailowy:
    burag@poczta.fm
    Do usłyszenia zatem, byc może...

  • Autor: tineczka Data: 2010-07-20 18:09:47

    Slodyczo, nawet nie mysl tymi drogami i badz z nami!!!!!!!!
    Buziaczki:)

  • Autor: słodki buraczek Data: 2010-07-21 10:02:24

    HURRRAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    CUD!!!!!
    Moge z wami byc. Nawet nie wiem, dlaczego. Moze Pampas cos "pogrzebal", ale nie dostalam zadnej informacji na maila.
    Za dlugo sie nie pociesze, bo zaraz wybywamy na urlop.
    Jeszcze raz HURRRAAAAAAAAAAA!!!!

  • Autor: as Data: 2010-07-21 12:31:26

    To super, że działa

Przejdź do pełnej wersji serwisu