Forum

Kuchenne porady

Kotlety de volai

  • Autor: piszczalka Data: 2010-07-20 08:27:54

    W weekend bedziemy wyprawiac roczek malej i chcialam w tygodniu zrobic kotlety i zamrozic. Czy straca one na smaku? Jezeli robic to podsmazyc je od razu czy surowe w panierce zamrozic. I jeszcze jak lepiej odgrzac w piekarniku czy na patelni?

  • Autor: renataz36 Data: 2010-07-20 08:51:04

    Nie wiem jak robią inni ale ja bym zamroziła je surowe, przyprawione, ewentualnie w panierce, ale nigdy smażone.... Smak odgrzewanej tartej bułki to już nie to. Kotlety nie są wtedy chrupiące tylko takie ciapate... Pozdrówka i miłej rodzinnej imprezki...........
    a koktail z polewą toffi będzie? hahaha

  • Autor: piszczalka Data: 2010-07-20 09:08:40

    Nie chyba daruje sobie domowy koktajl i kupie jakies danonki dla dzieci bo juz sie denerwuje ze nie dam rady ze wszystkim :)
     
    Co do kotletow to wlasnie boje sie ze beda niedobre jak wczesniej usmaze.

  • Autor: Ania86y Data: 2010-07-20 10:37:45

    witaj,ja na Twoim miejscu bym je przygotowala dzien przed impreza tzn.przyprawic nadziac i do lodwki takie surowe w przyprawach moga tam stac nawet dwa dni,a wdzien imprezy tylko jajko bulka i na patelnie.a ile osob bedzie na roczku,moze akurat Ktos Ci pomoze je usmazyc.

  • Autor: piszczalka Data: 2010-07-20 12:23:15

    Chcialam zrobic wczesniej bo juz w sobote rano przyjezdza rodzina i popoludniu bedzie impreza a w niedziele msza i obiad. W piatek juz bede troche przygotowywac na sobote

  • Autor: linka35 Data: 2010-07-21 15:43:10

    Mozesz te kotlety zrobic nawet tydzien wczesniej i surowe obtoczyc w bulce zamrozic a potem przed smazeniem, rozmrozic i ponownie obtoczyc w bulce i na gleboki olej.Ja tak robie i naprawde nie traca na smaku.

  • Autor: piszczalka Data: 2010-07-21 21:58:19

    OK dzieki za podpowiedzi :)
    Tak jutro zamierzam zrobic :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu