Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Kurcze, ze ja na to nie wpadlam......

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-14 23:35:32

    ..........zeby nadawac moim przepisom pierwsze miejsce w liscie przepisow, stosujac pierwsza litere alfabetu A w tytule . Glupia jestem i tyle. A jak juz sie nastawilam na zmiane nazw moich  potraw , to sie okazalo , ze A ucieklo w sina dal :((((((((((
    Bo nagle cyfrowka zawojowala w tytulach przepisow : 1.w tytule robi serek numer 1 na liscie, czy ciekawy, najwazniejszy??? Poczytajcie :))))))
    Jak juz numer 1 poszedl to nalezy wstawic przed nazwa przepisu 2 i 3...potem piersiatka jako numer 10 i numer 100 sie znalazl, teraz z niecierpliwoscia czekam na numer 1000 i 100 000 i nawet milionowy!!!!

    A , tak na marginesie, co sie stalo ze sprzataniem tych wszystkich : Ale pyszne............Ale wspaniale i a`la Ala.........i nawet wszystkie przepisy z tytulami nicka uzytkownika jako poczatek nazwy przepisu???? Watek jakimis czary mary zniknal z forum i co dalej???

    Bo jak mozna tak nazywac przepisy na tej stronie , to ja zmieniam natychmiast moje  na grazyna na poczatku tytulu , obojetnie co.))))))))))) Przynajmniej znajde sie troche wyzej niz tineczkowe!!!!
    Podam przyklad: "1. grazyniski przepis na szwedzkie sledzie marynowane"...."2 . grazyny szwedzkie kulki miesne"..........wyladuje wyzej w rangii .....hihihihihi

    A najwazniejsze pytanie wedlug  mnie jest : jak to jest mozliwe, ze nasz moderator toffik narobil sie niesamowicie  z tymi wszystkimi "a" -mi w tytulach i nie ma zadnej poprawy ?? ........jak to jest mozliwe????

  • Autor: darai Data: 2010-09-14 23:57:18

    "anyżarg cośtam cośtam po jakiemukolwiek-i-tak-mam-to-w-nosie-jakiemu"  będzie oryginalnie i na pewno na początku;))))  Bajzel z nazwami jest i będzie, bo strona się rozwija i nie wszyscy są zainteresowani, zaznajomieni z tym, jak przepisy należy tytułować. Przede mną leży gazeta a w niej ogłoszenia AAAAAsłodki kociak, zadzwoń.  To ta sama metoda tylko sens chyba inny? :) 

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 11:59:40

    Dokladnie, ta sama metoda :))))))))

    Mamy Toffika do czyszczenie tych bzdurnych tytulow, tylko czy biedula nadarzy???

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-09-15 06:37:41

    Tineczko bo nie każdy jest taki bystry :))))))))))) dałaś mi do myślenia kiedyś jak Ania wstawiała nasze przepisy, to pisała nazwę przepisu, a póżniej wg różyczki.Teraz już tego nie robi, bo użytkownicy uważali że się reklamuje.
    Poczytałam teraz trochę w przepisach, niektórzy są bardzo cwani:))) Wystarczy wejśc w przepisy All, na początku jest jej nick, a potem nazwa przepisu i tym sposobem jej przepisy zawsze są na pierwszym miejscu.
    Ponieważ A jest na pierwszym miejscu alfabetu , a moja córka ma na imię Ania, to chyba podpowiem jej jak ma pozmieniac nasze przepisy:)))))
    Co sądzisz np. o nazwie takiej? Aaaaanusi Zupa krupnik LUB Aaaanusi kasza gryczana, a może Aaaanusi ciasto a la smerf . nieźle główkuje co?:)))))))))))

  • Autor: aloalo Data: 2010-09-15 08:07:17

    Oooo!
    To ja jako aloalo wkakuję przed Anię i przed anyżarg a już na pewno przed grażynę i tineczkę :)))))

    Przepisów mam niewiele, ale jak się podniosą na liście - bezcenne ;))

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 12:24:19

    Hehehehe.....juz mam dreszcze :))))))))))))))

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 12:22:57

    Hehehe, MR, wyglada na to , ze wszystkie tricki sa dozwolone :))))))))
    Zgubilas jedno I w nicku AIII............hihihi, a powiem Ci, ze dzieki tak bzdurnym nazywaniem potraw , nie znajdziesz tych potraw  wyszukarka.........na przyklad: szukasz "ryba po grecku" , 8 stron wyskoczy i nie znajdziesz  przepisu AIII na takowa :)

    Hehe, te wszystkie : "Ala ogoreczki" , myslalam , ze to jakies  Ala(e) wstawily  przepis , a tu sie okazuje tylko, ze autorki przepisow po prostu nie wiedza jak sie pisze A`la..........

    Sadze, ze lepiej Ania zrobi trzymajac sie wlasnych, poprawnych nazw :))))))))))))))

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-09-15 12:30:40

    Tineczko ja żartowałam z tymi zmianami nazw naszych przepisów, a kto by się w to bawił i je zmieniał ! :))

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 12:44:28

    Dario, ja wiem :)))

  • Autor: as Data: 2010-09-15 08:12:33

    Też o tym myślałam.Mam to szczęście, że Imię i nick mam na A.Tylko, że i tak nie będę na pierwszym miejscu. Pozostaje chyba wykasować konto i założyć nowe np: aa

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 12:25:11

    hehehe..........

  • Autor: skopolendra Data: 2010-09-15 08:14:35

    Tineczko masz 100% racje.Mnie tez to strasznie wkurza bo jak chce znalezc przepis na babke to musze sie przebijac przez wszystkie Aaaa itp.Uwazam to za czysta glupote, sama mam kilka przepisow z dopiskiem "skopolendry".Nigdy mi do glowy nie przyszlo, ze to autoreklama bo "skopolendra" jest na koncu i zreszta "s" i tak lokowaloby mnie gdzies na koncu listy ...Wiem, ze nick w tytule nie moze znajdowac sie w przepisach polecanych ale co do pozostalach nie jestem pewna.Bardzo zyczylabym sobie, zeby nazwa dania sugerowala czym ono jest.Wiem, ze tez mam w swoich przepisach chyba 2 takie niewapaly: grubaski joasi i belkowce blyskawiczne. Sa one z moich WZtowych poczatkow a teraz glupio byloby zmieniac nazwe..wiecej grzechow nie pamietam, obiecuje poprawe, prosze o rozgrzeszenie i pokute:).Pozdrawiam wszystkich ze slonecznej NRW

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 12:43:38

    Kochana, masz bardzo dobre nazwy swoich przepisow, nie potrzebujesz rozgrzeszenia, a wpadka kazdemu moze sie zdarzyc :))))))))
    Rowniez nie mam nic przeciwko napisania w nazwie na koncu: wedlug "skopolendry", albo "Joasi" , poniewaz  mowi o tym, ze to inna wersja niz orginal.

    Pozdrawiam z nagle rozslonecznionej po wielkim deszczu wsi :)

  • Autor: toffik Data: 2010-09-15 08:23:49

    No to kicha. Ja mam nick na literkę t a imię na M więc i tak bym była daleko z tyłu:) Chyba, że moje imię pisać od tyłu i wyjdzie akinoM i wtedy będę na początku:)

  • Autor: as Data: 2010-09-15 08:30:27

    To szczęściara jesteś z imieniem.Pisane od końca było by wcześniej niż moje  ANNA. Jak napiszę od końca to nic się nie zmieni.

  • Autor: toffik Data: 2010-09-15 08:42:05

    Jest wyjście:) Zamiast Anna napisz Ania:) To jest to samo a jednak od tyłu będzie jako pierwsze:) bo będzie wyglądało tak ainA:)

  • Autor: as Data: 2010-09-15 09:13:28

    To jest jakieś wyjście. Który nick będzie pierwszy: 0a ,1a , a: , aa  ? Może przed cyfrą czy literą jakiś znaczek jeszcze dać by było pierwsze, a może przez to nick spadnie niżej w kolejce? Dlaczego nie zastanowiłam się nad tym zanim założyłam konto. Czy wielkość liter ma wpływ na kolejność Aa, aa, AA ? 

    Ps. zaczęłam pisać jako żart,a ciekawy problem mi wyszedł.jak to jest z tym alfabetem na WZ?

  • Autor: makusia Data: 2010-09-15 13:35:02

    Żarty, żartami:)) gorzej jak zaczną to brac na serio, to ja wymiękam ;///

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 12:45:44

  • Autor: jareksz Data: 2010-09-15 08:35:06

    !Proponuję hiszpańskim zwyczajem zaczynać i kończyć tytuł od wykrzyknika!

  • Autor: Olciaa Data: 2010-09-15 11:30:10

    rozumiem bałagan bałaganem,ale co Wam zależy czy Wasz przepis bedzie na pierwszej czy na ósmej stronie? czy dajecie je tylko po to aby mieć 50 komentarzy czy moze jakas rywalizacja kogo przepisy będą miały większą liczbe dodań do ulubionych? przeciez jak ktos konkretnie czegos szuka to znajdzie,napewno łatwiej wg tradycyjnej nazwy niz np (imie przypadkowe) aaaatadeuszowe pierożaczki rusiaczki czy aaaaniusiowe łazaniusie z kiszoniusią kapusią.

    tyle razy był poruszany temat dokładnego nazywania potraw,ale co chwile dochodza nowi którzy dodadzą 2-3 przepisy na szybko i mamy aaaaabałaganik a'la aaaaaburdelik.

    a o kebabach i gyrosach juz mi sie pisac nie chce.a'la kebab! a'la gyros.wrrrr

  • Autor: Olciaa Data: 2010-09-15 11:30:55

    przepraszam źle podpiełam wiadomość(przypadkowo do ostatniej)

  • Autor: as Data: 2010-09-15 11:50:59

    Nie mam pojęcia. Jak ja szukam przepisu na kotlety to szukam na literę k, a nie na a, n, p czy s.  Czyli tych wyróżniających się nie czytam, nie robię i nie wystawiam komentarzy bo ich nie znajduję.

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 12:59:13

    zobacz, to ja jeszcze glupszam niz myslalam, zupelnie zapomnialam o waznosci 100 komentarzy i dodawania do ulubionych.........ech :)))))))))))))

    hehe te gyrosy i kebaby ...........a najlepsza nazwe potrawy jaka zobaczylam tutaj to : "A co to ??? " ...........z komentarzy okazuje sie, ze nazwa powinna natychmiast odpowiedziec, ze to , to wielkie g...................:)))))))))))))).............wrrrrrrrr

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-09-15 13:21:08

  • Autor: darai Data: 2010-09-15 13:22:42

    "akurat na impreze" tytuł przepisu:) kto bez wpisywania w wyszukiwarkę zgadnie co to? :))))

  • Autor: jareksz Data: 2010-09-15 13:23:22

    bimber!

  • Autor: darai Data: 2010-09-15 13:24:55

    Też miałam taką nadzieję :)))) Ale nie...

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 20:05:11

    Kochana, to przepis z kategorii "majonez gate"............sos do tego cuda 
     jest w proporcji 2:1 na korzysc majonezu..........hihihihihihi........

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 11:55:12

    ! Ole`Ole`Ole` !

  • Autor: makusia Data: 2010-09-15 12:54:34

    Nie tylko toffik, bo i ja się sporo napracowałam, a wczoraj jak zobaczyłam poprawione przeze mnie przepisy, z wstawionymi cyframi z przodu, myślałam że mnie trafi na miejscu:(( to szczyt wszystkiego i moim zdaniem czysta złosliwosc!

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-09-15 13:29:52

    W każdym dziale są takie kwiatki:) absolutnie pyszne kluseczki, absolutnie prosta sałtka, normalnie śmiac się chce:)

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 20:08:01

    NOOOOOO, to glowe chyle, ale walcz dalej i te cyferki za dupke i do kosza:)))))

  • Autor: Wkn Data: 2010-09-15 21:32:22

    Makusiu, jeżeli coś takiego się dzieje, piszesz do użytkownika grzeczną informację, że niestosowanie się do próśb moderatorów kończy się zablokowaniem konta. I tyla.

    Tylko należy pamiętać, aby zawsze poprawiając, wysłać do użytkownika krótką informację, że wykasowałam to i to, ponieważ na portalu staramy się nie zaczynać tytułów od...
    Ale to przecież wiecie doskonale.

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 22:01:37

    Dorotko, to jakim cudem przepisy AIII wrocily znowu z takimi samymi nazwami ????????

    Zrob mnie moderatorem, to Ci wykasuje conajmniej 50 % przepisow i 75 % wypowiedzi na forum............. a jak juz bede w szale moderowania to wykasuje i Ciebie i Pampasa,tak po drodze po prostu........ co mi tam.......jak kasowac, to kasowac za jednym zamachem........bo kurka wodna i tak place za ten internet.......to niech sie chociaz odplaci w jakis sposob :)))))))))))))))

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 22:48:05

    Wkn, Doroto, Dorotko, Doroteczko, Dorotuniu i Dorotusiu i .........wiecej odmian imienia nie znam,albo  nie pamietam ........no, to jak, zostane tym moderatorem z brzytwa  w rece , czuwajacym 24 h na dobe.......w imie porzadku????

  • Autor: darai Data: 2010-09-15 23:07:55

    taaaak, z rozpędu internet usuniesz:)))

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-16 20:00:32

    Hihihihi, kto wie , kto wie........bo jak sie rozpedze...........:)))))))))))

  • Autor: Wkn Data: 2010-09-16 14:10:19

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > Dorotko, to jakim cudem przepisy AIII wrocily znowu z takimi samymi nazwami


    Wróciły, ponieważ dawno dawno temu Alll pisała do nas w tej sprawie i otrzymała zgodę na takie właśnie publikowanie przepisów. A w momencie, gdy rozmawiałam z moderatorkami o usuwaniu dodatków do tytułów Aaaaale dobre, A to ci placki zupełnie mi to ze łba wyleciało, no się porobiło.

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-16 20:03:56

    Oki, to zrozumialam, biedny moderator............no sie porobilo.........

  • Autor: makusia Data: 2010-09-15 22:15:00

    Wiedzą, wiedzą, ja tylko w odpowiedzi do pytania Tineczki...

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-09-15 16:28:51

    Niektórzy to mają dobrze, bo jak by nie patrzyć R czy F są daleko od A . Chyba że imie bęe pisać od tyłu :-)))
    "Aniger"  tylko ja zapomnę ze to ja i pomyśle ze moj przepis ktoś skopiował , co wtedy? :-))
    Ja do skopiowanego przepisu do nazwy dodaję nicka i wiem ze na przepisie mogę polegać.

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 19:12:12

    Hehehe ........to ja mam bardzo ciezko ......bo albo Akczenit - brzmi jak dynamit.......albo Anyzarg- jakos anyzowo mi to pachnie:))))))))))))))

  • Autor: as Data: 2010-09-15 19:22:14

    Aniger mi się podoba

  • Autor: Regina Florczak Data: 2010-09-15 19:32:38

    Dzięki, ale chyba pozostanę przy swoim pierwotnym .

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 19:50:46

    Bron Cie bosze przed Aniger..........niger znaczy murzyn , czarny po szwedzku. i po amerykansku.........matulu chcesz byc posadzona o rasizm ???????? ............i teraz sama nie wiem czy moge, czy nie moge, albo nie powinnam jakas emotke wstawic, bo noz sama zostane uznana za rasistke :))))

  • Autor: darai Data: 2010-09-15 20:03:01

    No zostajesz uznana:) Co ma znaczyć Broń bosze???? i co za bosze???? pogański pewnie do tego!!!

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 20:16:17

    Bosze , moj bosze, to moj przyjaciel , siedzi sobie na chmurce i wcina serek Philadelphia bez ograniczenia.....i obiecal mi , ze po ziemnych przygodach , jak juz mnie to zycie zduje, to troche sie posunie i serkiem podzieli......:))))))))))

  • Autor: darai Data: 2010-09-15 20:21:58

    Miło z jego strony:) A i ten brak ograniczeń brzmi kusząco... Ale Mówiłam, że ty tu pogaństwo propagujesz! Beret mi się przekrzywił na okoliczność!!!! Tak jakby co, to twój bosze posunie się jescze trochę??

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 20:35:48

    Moj bosze, jest boszem z prawdziwego zdarzenia, wszystko wybaczy i niczego nie zada, oprocz konsumpcji tego serka........pewnie ze sie posunie i ja tez.....tylko ten berecik zostaw smiertelnikom na ziemi, zeby w glowe nie marzly :))))))))))

  • Autor: darai Data: 2010-09-15 20:41:04

    poświęcę berecik dla tak doborowego towarzystwa:)))))))

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 21:46:14

    noooo, to zapraszam serdecznie i sie posunelam......siadaj prosze, nawet wygrzalam miejsce serduchem, nie mylic z tylkiem, bo tu na chmurach to "zimna d..a" i nie ma kaloryferow :((((

  • Autor: Olciaa Data: 2010-09-15 20:04:22

    hi hi mało czarny ale afro ma

  • Autor: tineczka Data: 2010-09-15 20:19:17

    Hihi, u nas nawet blondynki cos afrykuja z wlosami

  • Autor: as Data: 2010-09-15 20:08:55

    Obecny też jest ładny.

Przejdź do pełnej wersji serwisu