Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Smutno mi......

  • Autor: tineczka Data: 2010-10-05 23:48:07

    Smutno mi, ze juz zadnych owocow nie ma do zbierania w ogrodzie :( Smutno mi , ze lato sie skonczylo. Nawet jak ciesza mnie kolory  jesiennych lisci , to i tak mi smutno, ze spadaja na trawnik bez zadnego celu............

  • Autor: jaska2503 Data: 2010-10-06 00:09:53

    No Tineczko!!! zaraz z wnusiem będziesz lepić bałwana!
     A cel w spadaniu liści taki,że trzeba je grabić i ciągle jest zajęcie, bo ciągle spadają:D
    U mnie została do przerobu pigwa(dżem pigwowo-pomarańczowy-tak obmyśliłam-ciekawe jaki smak będzie...),garść tarniny na wódkę tarninówkę i aronia się przemraża na nalewkę i jeszcze skrzynka jabek na sok:)

    Jak napada śnieg to idę z młodymi zjeżdżac na worku z sianem;), ateraz jesienią zadawalm się mruczeniem szcęślwego kota,którego po cichutku oboje z mężem wpuszczamy do domu,aby babcia nie widziała...bo pogoni kata i nas:D

  • Autor: tineczka Data: 2010-10-06 00:38:44

    Hihi  Jasiu , jeszcze daleko do balwana nawet u mnie:)))

    A ja mam w tylku to grabienie lisci, dopiero wywozilam taczki spadnietych jablek i juz nie mam sily na grabienie lisci, protestuje po prostu........niech sobie gnija na moich wlosciach....kurcze nie mozna z nich jakiejs naleki zrobic???

    Kota narazie nie mam wlasnego, ale z 5 egzemplarzy chodzi do mnie codziennie, ciekawa jestem dlaczego:)))))

  • Autor: as Data: 2010-10-06 07:24:37

    Ze śniegiem byś się nie zdziwiła. Synoptycy prognozują, że już w tym miesiącu ma być zima. Mam nadzieje, że im się nie sprawdzi. Z liśćmi też nie mam problemu bo tylko z jednego drzewa liście mogą nam przeszkadzać więc nie mam problemu.

Przejdź do pełnej wersji serwisu