Forum

Gawędy o jedzeniu

Edycja komentarzy(opinii,dyskusji)

  • Autor: jaska2503 Data: 2010-10-17 11:15:02

    Problem mam już któryś raz...i muszę prosić moderatorów o nasienie poprawki...Czy byłaby możliwość usprawnienia strony przez to ,że napisany komentarz można edytować?
    Zakładam,że takie "gapy" jak ja jeszcze są...

  • Autor: jaska2503 Data: 2010-10-17 11:37:11

    naniesienie* -miało być...

  • Autor: toffik Data: 2010-10-17 12:01:37

    Niie ma takiej możliwości. Takową zmianę może wprowadzić administrator bądź moderator. Jeśli coś źle jest napisane, wystarczy napisać do jednej z nas, a na pewno błąd zostanie usunięty.

  • Autor: ekkore Data: 2010-10-17 14:26:33

    Ale czasowa możliwość edycji komentarza (opinii), taka sama jak na forum -  ułatwiłaby Wam pracę.
    Zmniejszyłaby się też ilość komentarzy - zniknęłyby te - ups..miało być...

    Może warto o tym pomyśleć (o ile jest wykonalne technicznie - życzenia to jedno, a wprowadzenie w życie to drugie) - bo nie jest to głupi pomysł.

  • Autor: crisen Data: 2010-10-17 20:04:56

    Super by to było. Jeszcze gdyby w Ulubionych był kwadracik -pokazuj tylko z notatkami   to już był by szczyt marzeń połączony z oszczędnością czasu na szukanie przepisów.
    Proszę również o przemyślenie i tego pomysłu.

  • Autor: ezelka Data: 2010-10-18 09:10:07

    Również jestem za, to jest bardzo dobry pomysł

  • Autor: toffik Data: 2010-10-18 09:44:53

    Z takimi propozycjami proszę iść do Pampasa. My moderatorzy nie mamy wpływu na takie rzeczy.

  • Autor: ekkore Data: 2010-10-18 10:18:11

    Trochę chyba jednak macie... Możecie przekonywać o słuszności danego usprawnienia lub jego bezsensie.

    A wątek na forum jest niejako zgłoszeniem do Pampasa - zamiast każdy indywidualnie smarować prywatne wiadomości czy maile - wszystko jest w kupie, widać czy jest zapotrzebowanie na dane "coś", czy mija bez echa, czy też wywołuje silne emocje.

    Nie twierdzę, że wszystkie nasze pomysły są do zrealizowania - nawet jak nam laikom wydaje sie to proste - to wydanie poleceń maszynie może okazać się niemożliwe lub na tyle skomplikowane, że nie warto poświęcać czasu.

Przejdź do pełnej wersji serwisu