Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

Gdzie jechać na ferie zimowe z dziećmi?

  • Autor: sawalek Data: 2010-10-22 14:02:28

    Witam. Może macie jakieś swoje sprawdzone miejsca, w których można spędzić ferie zimowe z dziećmi? Dzieci są w wieku 4 lata i 7 lat. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i propozycje. Pozdrawiam:)

  • Autor: as Data: 2010-10-22 16:05:15

    Interesuje Cię Polska czy inne państwo? Jeżeli Polska to jaki kierunek najlepiej?

  • Autor: sawalek Data: 2010-10-22 16:06:58

    Jestem otwarta na propozycje i nie mam sprecyzowanych żądań;). Chciałabym, by było nie za drogo i ciekawie

  • Autor: dagusia_29 Data: 2010-10-22 20:48:41

    Ja bym zaproponowała Karpacz. Przynajmniej ja chętnie bym tam pojechała. Nawet jak nie będzie śniegu myślę że nie będziecie się tam nudzić.

  • Autor: megi65 Data: 2010-10-22 21:05:42

    Wybierzcie sie.. nad morze ... ! Same plusy .. Kawatery tanie .. Joodu dużo w powietrzu .. Spokojnie morze Wam poszumi .. :) Rybka dobrze wypieczona ... :) Po południu na dobre ciasteczka ..lub na basenik .. 1 albo na jedno i drugie .. ! W zeszłym roku w listopadzie trafiłam na cudną pogode.. ! Po 1 dniu spaceru brzegiem morza hen ,hen przed siebie i z powrotem ból gadrła przeszedł .... ! Polecam Kołobrzeg .. !

  • Autor: as Data: 2010-10-22 21:38:23

    i dla dzieci olbrzymia piaskownica. Tylko zabawek nie zapomnijcie do piasku

  • Autor: anulka1 Data: 2010-10-22 21:27:50

    znajdz w necie RUSINOWA POLANA  wszelkie info na ich stronie dla orientacji dodam że to w bieszczadach 

    chyba nawet sami dośnieżają stok jak nie ma  śniegu,organizują kuligi

  • Autor: as Data: 2010-10-22 21:51:44

    Dla mnie super sprawa to Inwałd. W zimie Park Św. Mikołaja, a w lecie park ruchomych dinozaurów. Nie byłam tam ale bardzo mi się podoba. miałam być w te wakacje ale plany mi się pozmieniały. Tylko pewnie to za mało. Nie wiem czy w tej okolicy jest coś więcej.

  • Autor: asiaff Data: 2010-10-23 08:04:26

    Ruchome dinozaury i wioska mikołaja znajdują się w Zatorze a nie w Inwałdzie.Obok Zatora w małej miejscowości Babice można znaleź ruiny zamku Lipowiec bardzo ładnie zachowanego,widok z wieży zamku zapiera dech w piersiach.Jest tam również skansen gdzie można lepić garnki z gliny lub malować na szkle.
    W Inwałdzie znajduje się park miniatur,replika coloseum,placu św.Piotra itp.Obok parku miniatur znajduje się park dinozaurów,ale temu z Zatora nawet do pięt nie dorasta.W Inwałdzie jest również mini zoo,w zimie organizują tam kuligi i ogniska w wiosce indiańskiej.Na terenie mini zoo można zakupić karmę dla zwierzaków i karmić osiołki,kozy,strusia itp.Na teren mini zoo można się dostać swoim samochodem lub ciuchcią,dla dzieci super frajda.Kilkanaście kilometrów od Inwałdu znajduje się taka miejscowość jak Rzyki,jest tam stok narciarski z wyciągiem oraz lodowisko gdzie można miło spędzić czas.A na zakończenie dnia kolacja w karczmie na Kocierzu,bardzo dobry klimat i to górskie powietrzę.Na Kocierzu znajduje się również hotel i spa gdzie można spotkać nasze rodzime sławy min.Kayah

  • Autor: toffik Data: 2010-10-23 08:45:19

    Potwierdzam, bo mieszkam między wszystkimi tymi atrakcjami:)

  • Autor: asiaff Data: 2010-10-23 09:33:28

    Ja też :) tutaj mieszkam.

  • Autor: as Data: 2010-10-23 09:44:14

    Pomyliło mi się bo park dinozaurów jest i w Inwałdzie i w Zatorze. Masz rację, ze ruchomy jest w Zatorze. Przepraszam.

  • Autor: asiaff Data: 2010-10-23 11:32:17

    Nic nie szkodzi,masz prawo nie wiedzieć.Ja w tych terenach mieszkam od urodzenia i dlatego orientuje się gdzie co jest.Mamy tutaj wiecej różnych atrakcji choćby na górze Żar gdzie można na szczyt wyjechać kolejką torową i wiele atrakcji jest również na szczycie,ale to juz za dużo pisania.Zapraszam as w nasze strony i może napiszesz co można ciekawego zobaczyć w Twoich stronach.

  • Autor: as Data: 2010-10-23 13:08:36

    Jak nie zapomnę to odezwę się do Ciebie na PW bo w przyszłe lato pewnie wybiorę się w tamte strony to opowiesz dokładnie co i gdzie można zobaczyć.

  • Autor: asiaff Data: 2010-10-23 17:26:44

    Chętnie będe służyć pomocą.

  • Autor: toffik Data: 2010-10-23 20:11:21

    Są jeszcze Wadowice, a w Rzykach Groń Jana Pawła II

  • Autor: Basienkaa0 Data: 2010-10-24 01:01:46

    Jka towarzystwo narciarskie to proponuję Białkę Tatrzańską i Kotelnicę-można się nauczyć jeździć i najeździć jak się umie i do Zakopca blisko i na SPA do Bukowiny i Szaflar:))

  • Autor: Mi_ma Data: 2010-10-31 23:49:49

    Jeśli chodzi o parki dinozaurów i nie tylko to tu można szukać inspiracji: www.parkmania.pl

    Wszystkie parki opisane na stronie. Polecam.

  • Autor: piszczalka Data: 2010-11-01 13:21:30

    Bardzo fajna ta strona :) Na pewno skorzystam z niej wiosna gdy zaczniemy jezdzic na wycieczki :)

  • Autor: Martynka_cytrynka87 Data: 2012-03-11 20:15:26

    Tak samo. Również skorzystam jak tylko zrobi się cieplej...

Przejdź do pełnej wersji serwisu