Forum

Pomysł czy Problem?

Jak edytowac przepis?

  • Autor: Blekitnooka Data: 2010-10-22 23:37:32

    Jak edytowac przepi zgloszony do poleconych????
    Jak usunac przepis z mojego konta???
    Dzieki z gory za pomoc

  • Autor: makusia Data: 2010-10-22 23:43:21

    O jaki przepis chodzi? Dlaczego chcesz usunac?

  • Autor: toffik Data: 2010-10-22 23:45:30

    Przepisu zgłoszonego do poleconych edytować nie możesz. Możesz to zrobić dopiero po otrzymaniu trzech ocen i otrzymaniu wiadomości na PW, że Twój przepis nie otrzymał status polecanych. Wtedy będziesz mogła go poprawić i ponownie dodać do kolejki. 

    Co do drugiego pytania to przepis możesz sama usunąć. Edytuj swój przepis. Na samym dole jest zapisz oraz usuń. Klikasz usuń i usuwasz przepis.

  • Autor: tineczka Data: 2010-10-23 00:00:10

    Toffik , juz dawno nie ma trzech ocen, bo mamy tylko dwoch ekspertow:)

  • Autor: tineczka Data: 2010-10-23 00:11:18

    Lo matko , dostalam czkawke, Niebieska Rozyczka jest trzecim ekspertem......hihi......czyli wystarczy rzeczywiscie ugotowac dania z przepisow cioci, mamy i innych krewnych, zrobic zdjecia i wstawic 50 przepisow, bez wiekszej wiedzy o gastronomii , bo tylko wykonanie nie robi nikogo ekspertem wedlug mnie :))))

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2010-10-23 01:08:08

    Tineczko, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś i ty została ekspertem, dodawaj swoje przepisy, nikt Ci nie broni. Co do gotowania , zapewniam że się znam na tym , bo się interesuje i lubię to robić.Więc bardzo cię proszę, daj mi święty spokój i napij się wody, to Ci czkawka minie:)
    Dzięki Tobie Tineczko, dostanę gitarę od rodziców na gwiazdkę, bo wygrałam z mamą zakład:)
    Siedząc dzisaj  w przepisach, powiedziałam mamie że pierwszą osobą, którami zwróci uwagę, na forum że zostałam expertem, będziesz Ty.

  • Autor: tineczka Data: 2010-10-23 01:46:45

    Moja Kochana, lubiec gotowac a posiadac wiedze o kulinarii to wielka roznica, tez zaczelam gotowac juz w wieku szkolnym, ale daleko mi bylo do nazywania sie "znawca" nawet po dziesiatkach  lat gotowania i nadal nie uwazam sie za zadnego eksperta w tej dziedzinie. Droga do wiedzy kulinarnej jest dluga, potrzebna jest ciekawosc, wiedza, wyksztalcenie, doswiadczenie i ogromny talent. Chyba nie uwazasz sie za nowego Jamie Oliviera, bo nic w Twoich przepisach nie zauwazylam fantastycznego, gotujesz tradycyjnie, napewno bardzo smacznie, robisz ladne zdjecia .......ale w dalszym ciagu nic co mi podniesie brwi z zachwytu!

    Powiem Ci w zaufaniu, odmowilam roli eksperta, jak sie zorientowalam , ze Ty mozesz zostac ekspertem, bo dla mie taka rola jest bardzo odpowiedzialna. Mam jeszcze nastepna troske ogladajac przepisy do polecanych, jeszcze troche, to zostanie ekspertem pewna kolezanka wstawiajaca przepisy na drinki , ja w takim towarzystwie nie mam zamiaru  znalezc sie jako ekspert.

    A, tak na marginesie, to o tej godzinie nocy powinnas spac :) Chyba, ze mama pisze w Twoim imieniu?

    To gratuluje wyniku zakladu z mama i ciesze sie, ze na gwiazdke dostaniesz wymarzona gitare dzieki mnie:))))

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2010-10-23 02:15:26

    Tineczko, piątek i sobota  są jedynymi dniami, kiedy mogę sobie długo siedzieć na wżecie, więc proszę się o mnie nie martwić, wyśpie się jutro. Mama nie pisze za mnie, bo siedzi sobie na swoim komputerze,  rozmawia z ciocią z Niemiec na skype. Jak coś nie będę wiedziała, na pewno mi pomoże, bo zna sie na kuchni i gotuje bardzo dobrze.
    Mam nadzieję że już wszystko wiesz, i dasz mi wreszcie spokój.

  • Autor: toffik Data: 2010-10-23 08:52:15

    Szkoda tineczko, że odmówiłaś może wtedy cieszyłabyś się, że niebieska-różyczka została kolejnym ekspertem.

    Co do posiadania wiedzy kulinarnej to wg mnie każdy człowiek uczy się jej przez całe życie. Nie ma osoby, która powie, że wie już wszystko na ten temat, bo to jest niemożliwe. Niebieska- różyczka mimo swojego młodego wieku ma dużą wiedzę kulinarną. Z każdym następnym dniem, miesiącem czy rokiem jej wiedza będzie jeszcze większa. Nie widzę więc problemu dlaczego miałaby ona nie być ekspertem. Zasłużyła na to.

  • Autor: tineczka Data: 2010-10-23 02:09:02

    Hmmm, znalazlam przepis "eksperta" na zurek:
    http://wielkiezarcie.com/recipe53960.html

    nie dosc , ze zurek ze sloika albo z paczki,chleb z piekarni.......... to jeszcze do tego mamusia eksperta odpowiada na pytania:)))
    Mam szukac dalej???

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-10-23 02:30:13

    Widze że teraz ja muszę tutaj wkroczyc, przestan już pluc się swoim jadem bo się udusisz. Aprops naszych przepisów, córka dawno napisała że przepisy są nasze wspólne, dlatego ja też mam prawo odpowiadac na pytania.
    Ten przepis nie jest w polecanych, wiec nie twój interes z czego jest gotowany, przestan siac zamęt na forum bo jestes, zwykłą prowokatorką.
    Mam nadzieje że administratorzy zareagują na twoje zachowanie, bo tobie nic nie pasuje kobieto. Jesteś zawistna i zazdrosna,  moja córka ma pozwolenie dzisiaj siedziec do 3 i jutro też,  a Ty zajmij się lepiej  wnuczkiem, a nie moją córką.
    Tak przy okazji , to babunie juz dawno powinny spac , a nie \się czepiac i pluc jadem.

  • Autor: pralina Data: 2010-10-23 11:54:19

    Masakra... Dyskusja na poziomie - nie wiem sama - gimnazjum...? Nie będę oceniać Różyczki a jedynie jej pogratuluję.

  • Autor: toffik Data: 2010-10-23 12:20:45

    A już myślałam, że to do mnie:)

  • Autor: pralina Data: 2010-10-23 12:31:57

    Aaaa, sorry

  • Autor: toffik Data: 2010-10-23 12:34:39

    Nic się nie stało:)

  • Autor: Blekitnooka Data: 2010-10-23 00:02:58

    Dzieki jestescie kochane milej nocki zycze
    :D

Przejdź do pełnej wersji serwisu