Forum

Zwierzyniec

Legowisko dla psa

  • Autor: beata73 Data: 2010-11-03 20:00:33

    Ps kupiłm. Nasz mał Kira ma 2 -mce i jest rsy west. Jest super. Wolnym czsem postarm się zamieścić zdjecie, a terz powinnam sie uczyć do sobotniego egzaminu a robię wszystko zeby tego nie robić. Na Waszą pomoc można zwsze liczyc, takze zwrcam sie z zpytaniem czy wymiry legowiska 45x 50 wys. 21 cm wystarcz dla już dorosłego psa tej rasy?

  • Autor: lajan Data: 2010-11-04 12:32:21

    Popatrz najpierw gdzie zasypia pies, w tym miejscu postaw mu legowisko.Najlepiej wtedy postawić tam własne łóżko, miejsce to jest najzdrowsze.

  • Autor: Czeslaw Data: 2010-11-04 17:19:41

    Użytkownik beata73 napisał w wiadomości:
    > Ps kupiłm. Nasz mał Kira ma 2 -mce i jest rsy west. Jest super.
    Zy d gtw ps. Moja mała 17-lt i jest rsy czech.

  • Autor: beata73 Data: 2010-11-04 18:18:25

    Obecnie ma zrobione takie "tymczasowe legowisko" w któym śpi w dzień ,al e najchętnien to spałaby z anmi włóżku a to jest opcja nie do przyjęcia ale koło łózka ma połozoną poduszeczkę na która kładzie sie w nocy.

  • Autor: Czeslaw Data: 2010-11-04 18:44:01

    Moja psica sypia na dywanie w rogu pokoju. Co nie zmienia faktu, że nocą wędruje po całym mieszkaniu sypiając po drodze wszędzie. Najchętniej pod drzwiami wejściowymi, na gołej terakocie. Nawet do mojego łóżka nie melduje się na długo.

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2010-11-04 19:29:20

    Moja sunia śpi na dywanie. W nocy jak mama już zaśnie, wkrada się do mnie na łożko w nogi:) Ale nie na długo, po paru minutach wstaje i rozciąga się na dywanie. Jej legowisko jest wyniesione do piwnicy, bo tylko zawalało. Wcale w nim nie chciała spać, szkoda tylko pieniędzy było na zakup.

Przejdź do pełnej wersji serwisu