Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Duze czy male piersi?

  • Autor: Dagna Data: 2010-11-25 14:52:16

    No nudzi mi sie i czytalam wlasnie w gazecie ze teraz jest moda na plaskie "cycki", mowa byla o tymczasowych ikonach fashionistowych ala Charlotte Gainsbourg i Keira Knightley oraz Emma Watson. Te panie sa plaskie jak deski ale to im nie szkodzi w robieniu kariery wrecz odwrotnie, pozuja w przeroznych magazynach, robia znane filmy, no sa nawet nowymi ikonami stylu, krótko mowiac zarabiaja milliony. Czy to jest akurat z tym faktem powiazane to nie wiem. Ale kiedys juz czytalam ze bardzo duzo tych znanych aktorek itp. sobie powyjmowaly protezy silikonowe (Britney, Christina Aquilera, Victoria Beckham, Denise Richards, Tara Ried i wiele wiecej). Co o tym myslicie? Co sie wam osobiscie podoba? Jestem ciekawa na wasze odpowiedzi?

  • Autor: megi65 Data: 2010-11-25 15:03:25

    Podobają mi sie od  zawsze moje osobiste '' przywieszki ''
    Począwszy od tego jak startowały ... w ok III kl podstawowej ..:)
    do.. obecnej chwili .. !!
    Nic nie bede zmieniać , upększać ....
    Pieknie ukształowane mięśnie , bezmleczne :)
    Reszta to u .. '' pustogłowych '' snobizm i .. brak samoakceptacji ..
    Nawet gdybym miała  '' cekinki '' nie eksperymentowałabym ..
    Historia Szwedki .... to peunta ..!!!

  • Autor: Dagna Data: 2010-11-25 15:20:11

    No az milo mi bylo przeczytac twoj post, wlasciwie powinno to tak byc ze czlowiek powinien sie tym cieszyc co ma i byc zadowolonym z tego co ma, a nie sie zalamywac tym czego nie ma.
     
    Ale mnie poprostu szokuje to manipulowanie przez medie i ten nacisk, bo nawet jak ja sie nie dam wciagnac, i mysle swoje, to wczyscy inni w okol mnie sa pod wplywem tych sztucznych ideaow i mysla to co im sie kaze myslec. Najgorsze jest to ze co 10 lat temu sie podobalo to jest teraz no go. A znowu za dziesiec lat wymysla? Moze potzebna bedze kobiecie trzecie piers do sczescia? No napewno by fajne wygladalo jak alien.

  • Autor: megi65 Data: 2010-11-25 17:38:15

    Tylko tak na marginesie .....
    Ogladałam wybiórczo Top Model ... (zapewne u Ciebie było lub jest )
    u licha kto ustala kanon , wzorzec piekna .. ??
    Modelki i cały ten swiat to '' zmanierowane szkapy '', festiwal prózności .. !!
    Przenigdy nawet jako młodej wiotkiej dziewoji nie przyszło mi do głowy
    zostać modelką ( dla mnie starsznie sztuczne jest samo słowo modeling )
    Ps .. A trzecia pieś jak juz to na ... plecach abym się nie garbiła ... :):)

  • Autor: kasia146 Data: 2010-11-25 15:11:14

    ja uzwazam ze co naturalne to najladnijsze nie przepadam za sztucznymi piersiami i sama bym sobie takich nie zrobila. Dla kobiety wydaje mi sie ze najlepsze sa takie B lub C nie sa malutkie, ale tez bardzo wielkie tez nie sa. Mam kolezanke nosi miseczke E to jak mezczyzni z nia rozmawiaja to nie patrza jej w twarz tylko w biust, a poza tym  takie duze piersi to obciazenie dla kregoslupa.

  • Autor: as Data: 2010-11-25 15:17:49

    Dla mnie nie jest ważne czy małe czy duże, tylko by były naturalne. Ani mi ani mojemu mężowi napchane silikonem się nie podobają. Kiedyś chciałam mieć duże ale jak poczytałam na ten temat to ciesze się, że mam takie jakie mam. Czytałam, że osoby o wielkim biuście mają problemy z kręgosłupem, który musi to dźwigać. Problem z dobraniem ubrań bo nie we wszystkim dobrze wyglądają.Po ślubie dość dużo mi urosły, w porównaniu z tym co było przed. Mój mąż powiedział, że jak pierś mieści się w męskiej dłoni to spełnia męskie standardy. Jak się nie mieści to już nie

  • Autor: Dagna Data: 2010-11-25 15:21:44

  • Autor: matani Data: 2010-11-26 16:45:40

    Pozdrowienia dla męża


    Miałam okazję osobiście widzieć zrobione "silikony", no nie.... to kompletna porażka i nigdy nie będą równie atrakcyjne co naturalny, zadbany biust. Ale znajoma, która te silikony ma jest zachwycona, bo miała "guziczki", widać każdemu według gustu.

  • Autor: bahus Data: 2010-11-25 15:26:00

    A ja najbardziej lubię rozmiar "D" Choć przyznam, że zawsze patrzę wpierw na nogi, potem na biust, a dopiero potem na twarz
    Bahus

  • Autor: Dagna Data: 2010-11-25 15:30:22

    Aha. Ale D to juz sporo.

    Ale jak to jest jak nozki zgrabne biust no np. B i twarz nie zabardzo to wszysko ok?

  • Autor: anna702 Data: 2010-12-12 16:07:29

    jest zawsze jakas gazeta pod reka....upssss

  • Autor: makusia Data: 2010-12-12 16:10:05

  • Autor: jareksz Data: 2010-11-25 15:35:23

    Bez autopsji nie odpowiem.

  • Autor: Dagna Data: 2010-11-25 15:36:15

    A czemu nie?

  • Autor: jareksz Data: 2010-11-25 15:42:23

    Dobra, nie muszę oglądać, wystarczy, że pomacam i będę wiedział: duże czy małe.

  • Autor: Dagna Data: 2010-11-25 15:45:03

    No musze sie smiac, bo to jest taka odpowiedz: obojetnie jakie byle by byly.

    Mam racje?

  • Autor: as Data: 2010-11-25 15:45:18

    To tak jak mój mąż

  • Autor: Dagna Data: 2010-11-25 15:50:20

    Wlasciwie od Bahusa takiej odpowiedzi oczekiwalam, ale sie pomylilam, bo Pan Bahaus jest co oto chodzi (jak czytalam) bardzo wymagajacy.

  • Autor: as Data: 2010-11-25 15:38:50

    Dlaczego?

  • Autor: Glumanda Data: 2010-11-25 15:49:29

    Kazda z nas nosi, co jej dali w kolejce w niebie ;)
    Ja np. jestem potencjalna pacjentka do ortopedy na przyszlosc, mam to jak murowane... kregoslup ktoregos dnia peknie.. Ogolny rozmiar 36 a biust 80E.. bez silikonu..ale i tak wszyscy pytaja czy jest albo opowiadaja, ze tak mysleli gdy mnie widzieli pierwszy raz. Kregoslup cierpi.. Moda nie nadaza za takimi rozmiarami.
    Szyja rzeczy ktore mierza tylko na manekinach a nie na zywych ludziach. No i co z tego, ze figura ok skoro bikini nie uswiadczysz.. i co z tego ze sa w moim rozmiarze.. skoro problem nie polega na tym zeby pasowalo.. i trzymalo tam gdzie trzeba. Najbardziej cierpia ramiona.. kosci barkowe..
    Ale do operacji w druga strone podchodze tak samo sceptycznie jak do powiekszania.... zawsze mowie tak, ze jesli zgrubne na starosc, to bede miala brzuch na ktorym poloze sobie to i owo a jesli schudne to wszystko schudnie... zwinie sie jak skarpetki i upcha w mniejszym staniku
    Pozdrawiam wszystkie pozostale rozmiary ;)
    p.s. Podobno mozna kupic T-Shirty z napisem " Mam tez oczy - ....."

  • Autor: Dagna Data: 2010-11-25 15:53:51

    O Marja 80E i to naturalny

    No masz racje ze jestes w druga strone skeptyczna, przeciesz tez nie bez ryzyka.

  • Autor: werdandii Data: 2010-11-25 16:07:15

    wszystko co naturalne jest piękne .... i tak uważa zdecydowanie większość :)
    wiec skąd biorą się chętne do upiększania na siłę ..... wstawiania kawałka silikonu w swoje ciało
    czy aż tak chcemy podobać się mężczyznom .. .....za wszelką cenę ?
    a móże to presja i sugestia facetów :))) może to Oni są winni :))

  • Autor: Dagna Data: 2010-11-25 16:17:55

    No wlasnie sie nad tym zastanawiam.

    A moze to z powodu  jakiegos impulsu, tak jak robienie tatuaza albo nowa fryzura? 

    Z powodu faceta? Jesli to z tego powodu to facet nie warty.

  • Autor: Tynka Data: 2010-11-25 17:14:19

    Z Twojej wypowiedzi wynika, że masz spory biust. Nie wierzę jednak, że 80 cm pod biustem. Tu kilka mądrych porad http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,111048553,111048553,JAKI_POWINNAM_NOSIC_ROZMIAR_STANIKA_45.html - sprawdzonych na sobie i rodzinie.

    W temacie: najładniejsze naturalne zadbane.

  • Autor: as Data: 2010-11-25 17:18:59

    Ja też pod biustem mam 80 cm ale miseczki dużo mniejsze. Mąż mówił, że nawet 75 ale biustonosz musi być 80. Za jakiś czas sprawdzę jak wybiorę się na zakupy. Takie obliczanie wg wzoru to mi głupoty wychodzą i nie mieszczę się.

  • Autor: skopolendra Data: 2010-11-25 17:29:43

    Przerpraszam Twoj maz mowil????????? to on wie lepiej?

  • Autor: as Data: 2010-11-25 18:50:10

    Mierzył, a potem sprawdzał w internecie jaki powinien być dobrany biustonosz.

  • Autor: Tynka Data: 2010-11-25 17:31:57

    Ha, bo polscy producenci w większości wypadków nie biorą pod uwagę żywego człowieka a swoje "normy". Poczytaj tam więcej proszę - prawie wszystko jest wyjaśnione, a nawet zilustrowane. To link do strony głównej http://forum.gazeta.pl/forum/f,32203,LOBBY_BIUSCIASTYCH_.html
    I nie jest to reklama, tylko pomoc na której sama skorzystałam. Długo błądziłam zanim znalazłam to forum i nie czerpię korzyści z podania adresu innych jak zdrowotne.

  • Autor: megi65 Data: 2010-11-25 17:45:03

    Serio mąz ci doradza rozmiar stanika . ???????

  • Autor: as Data: 2010-11-25 18:52:05

    Ze 2 razy robił pomiary i sprawdzał w internecie jaki rozmiar powinien być. Kilka razy też sam kupił mi biustonosz, który pasował idealnie 

  • Autor: Glumanda Data: 2010-11-26 05:43:10

    To nie wierz.

  • Autor: matani Data: 2010-11-26 16:54:48

    Zgadzam się, przy rozmiarze 36 obwód powinien być góra 75 (skłaniam się ku 70), też sporo czasu zajęło mi odkrycie dlaczego źle czuję się w swoich stanikach, teraz dzięki Trinny i Suzannah, Gokowi Wanowi i kilku mądrym stronom w necie wreszcie mam dobrze dobrany biustonosz.


    Odwagi!!! 70 D to biust mieszczący się w dłoni , w Twoim przypadku będzie w kierunku 70 G lub podobnym (minus jeden obwód to plus jeden rozmiar miseczki - mniej więcej tym tropem podążaj i dopasowuj, szkoda zniszczyć piękny biust źle dobranym stanikiem)

  • Autor: Glumanda Data: 2010-11-26 17:25:00

    To jest tak.. gdyby w rozmiarach 75 byly wieksze miseczki..to moze taki bym wybrala ale Triumph ma dla mnie jeden model z ktorego wlasnie ten rozmiar mi odpowiada. Zaczynam sie zastanawiac o co bardziej sie glowicie o moj rozmiar 36? czy o 80E? Kiedy mowie, ze tak jest to co mam w tym za interes klamac?? Oczywiscie nie wszystkie ubiory moge w tym rozmiarze kupic..bo np. garsonki... jak pasuje u gory to na dole lata itd. Ale wszystko co stretch to kupuje rozmiar 36. Ale wolnosc wiary i wyznania dla Was. Nie musze nikomu niczego udowadniac.

  • Autor: matani Data: 2010-11-26 17:27:21

    Dostałaś dobrą radę z której skorzystasz albo nie. Twój biust, Twoja sprawa.

  • Autor: bea39 Data: 2010-11-30 15:44:09

    Ostatnio w salonie Triumpha ekspedientka wyszukała mi kilka cudnych modeli - duża miseczka i obwód 75.Ale przyznała,że ciężko coś znaleźć, poza przyjętymi standartowo.

  • Autor: bea39 Data: 2010-11-30 15:41:40

    Co do miseczki D, to musi być spora dłoń :), ale jak Glumanda, nie bedę udowadniać....

  • Autor: krysia64 Data: 2010-11-30 15:12:36

    Tynka...to uwierz , osobiscie mierzyłam Danusię :-))))

  • Autor: bea39 Data: 2010-11-30 15:39:25

    Krysiu, no cóż, niektórym sie wydaje,że jak spory biust to i spory obwód. Ja mam 75 i ogromny problem ze znalezieniem, bo jak juz znajdę coś ładnego, to sie okazuje,że mój rozmiar zaczyna się od 80.:( Wrrrrrrrrr

  • Autor: krysia64 Data: 2010-11-30 16:52:31

    Beatko,dla nas to problem dobrac tak naprawdę dobry biustonosz.
    Kupowałam kiedyś  Triumph-a  dosłownie w "ślepo", Teraz muszę mierzyć wszystko.
    Niby ten sam rozmiar,ta sama marka....wystarczy inny fason i już pozamiatane-nie pasuje :-(
    Chyba wdarała się też już "chińszczyzna "do markowych wyrobów.
    Czy Wy też tak macie?

    pozdrawiam wszystkie te z dużym ,średnim i małym biuscikiem :-)))

  • Autor: bea39 Data: 2010-11-30 17:03:54

    Obowiązkowo każdy mierzę, nawet firmowe. Masz rację inny fason i kiszeczka., poza tym nie każdy fason pasuje do każdego kształtu :)A i swoje preferencje fasonowe mam, więc i krąg poszukiwań jest baaaaaaaaardzo zawężony a co za tym idzie..... bolą nogi :).

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2010-11-25 17:41:20

    No wiec podpisuje sie pod Glumanda,tez mam miseczke E,no niestety kregoslup czasem nawala z tego powodu.Biust zawsze mialam dosc spory,odkad pamietam,chociaz rozmiar nosilam podobny do Glumandy,ale u mnie pod biustem bylo troszke wiecej,ja z kolei waska w biodrach,a u gory wiecej troche mialam.W tej chwili nosze rozmiar ubran wiekszy,ale problem i tak pozostal,u gory potrzebuje rozmiar ubran wiekszy z powodu biustu,na dole rozmiar lub dwa mniejszy.No coz wolalabym,miec takie nieduze c,ale mam to co mam,u nas to rodzinne u kobiet,wszystkie z wiekszym biustem...

  • Autor: krysia64 Data: 2010-11-30 14:36:12

    Kochana Danusiu :-))))..jak to nie szyją !!!!!! ja protestuje
    ...to było zartem , a teraz na serio.
    Fakt ,wszystko się robi na manekina ale trzeba sobie jakoś radzić .
    Z moim 80/85 D też naturalnym zaznaczam ,sama muszę sobie szyć odzież ...bo kupić to wszytko jest na szczypiory w sklepach.:-))).
    Zawsze chciałam mieć 1 rozm. mniej ..ale cóż ...tak mi tam na górze przydzielono i basta :-)))
    Tak prawde mówiąć to mało która firma robi dobrą bieliznę.Niestety musze kupować tę z górnej półki by pasowało.Ale za to jaki komfort
    A panowie to prawda .....patrzą na jedno tylko ...i Bahus tez nie jest tu wjątkiem
    eeeeechhhh ...meżczyżni :-)))

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-11-25 16:21:08

    Wszystkie

  • Autor: Dagna Data: 2010-11-25 16:22:38

    Tez plastikowe?

  • Autor: BlackOnion Data: 2010-11-26 03:44:39

    Nieeeeee

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-11-25 16:55:52

    Wszystkie piersi są ładne:) i duże i małe, ważne  żeby były swoje i żeby właścicielka była zadowolona. Ja ze swoich jestem zadowolona, mimo że są trochę większe, nie zamieniłabym je na żadne silikony:)

  • Autor: skopolendra Data: 2010-11-25 17:07:44

    Wszystkie cycki sa super. Ja jstem ze swoich bardzo zadowolona bo w sumie karmily moje dzieci przez cztery lata i jakos nie zwisly i zadnych korekt nie potrzebuja .Jesli milabym powiekszac sobie piersi zeby zadowolic jakiegos samca to....wolalabym zmienic samca

  • Autor: orota Data: 2010-11-25 17:13:43

    Nie wszystkie piersi są ładne, tylko ładne piersi są ładne

  • Autor: bahus Data: 2010-11-25 18:17:16

    Nie wszystkie piersi są ładne, tylko ładne piersi są ładne

    A ja tam Wam nie wierzę...póki nie zobaczę to nie uwierzę
    Bahus

  • Autor: marzenulka Data: 2010-11-25 17:50:52

    Nieważne A czy E itd.... ważne aby były zdrowe!!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: Dagna Data: 2010-11-25 18:32:23

    Co prawda to prawda.

  • Autor: ekkore Data: 2010-11-25 19:29:05

    Fakt - lepiej dwie własne, bez względu na rozmiar,  niż stres i strach z powodu raka...A na koniec amputacja.
    Podejrzewam, że każda Amazonka nam to powie

    Nawet jak mammografia boli.

    A które z Was pamiętają o tym badaniu - tak profilaktycznie

  • Autor: kapraurs Data: 2010-11-25 17:57:27

    mi się tez nudzi :) ale powiem ci z racji swojego wieku ze nie ważne czy duze czy male ale własne, porobilo sie na tym swiecie teraz jak nie masz w sobie silikonu c.zy botoksu to nie jestes cool. ogladalas wczoraj moze top models, no to wlasnie tam wczoraj mowili ze dziewczyna ma za male piersi, to gdzie ta moda sie pytam?

  • Autor: aloalo Data: 2010-11-25 17:58:11

    No nudzi mi sie i czytalam wlasnie w gazecie ze teraz jest moda na plaskie
    "cycki", mowa byla o tymczasowych ikonach fashionistowych ala Charlotte
    Gainsbourg i Keira Knightley oraz Emma Watson. Te panie sa plaske jak deski
    ale to im nie szodzi w robienu kariery wrecz odwrotnie, pozuja w przeroznych
    magazynach, robia znane filmy, no sa nawet nowymi ikonami stylu, krodko
    mowiac zarabiaja milliony.

    Tak, to musi być skutkiem posiadania płaskiej klatki piersiowej! Ja mam dosyć wypukłą i nie wyciągam na miesiąc nawet dwóch tysiączków

  • Autor: MoniaKociara Data: 2010-11-25 19:45:05

    Nie jest ważny rozmiar, ale to aby piersi były zdrowe oraz żeby posiadaczka się akceptowała.

    Czytajac reszte odpowiedzi radziłabym paniom skorzystać z pomocy brafitterki, sa różne biusty, ale ten sławny 75B to najczęsciej 65E a czasami nawet więcej. Dobrze dobrany stanik spowoduje, ze zapomnicie o problemach z kregosłupem i cała sylwetka będzie lepiej wygladac :)

  • Autor: ekkore Data: 2010-11-25 19:53:42

    Kiedyś trafiłam do jakiegoś sklepu internetowego z bielizną. Tam była "przeliczarka" wymiarów. Wymiary miseczek dochodziły do połowy alfabetu.
    To co dla mnie by pasowało wg tego przelicznika - wizualnie na podstawie obrazka też mi się podobało i miałam wrażenie, że powinno leżeć jak ulał. Ale bielizna była zbyt droga - aby kupić bez mierzenia. Bo na oko to ja sobie mogę kupić biustonosz za 20 zł - jak nie będzie leżał, to będzie leżał...

  • Autor: MoniaKociara Data: 2010-11-25 22:16:13

    Wiem, ze staniki sa drogie, ale najczesciej zamawiam przez internet, czasami udaje się kupic coś za 15 funtów a sa tez tansze, ale nie zasze w moim rozmiarze. Wyzej jest podany link do forum 'lobby biusciastych', jeżeli jestes zainteresowana dobrze dobranym stanikiem to zajrzyj tam. Jest tam temat, w którym brafitterki pomagaja dobrac rozmiar (trzeba podać wymiary). W sklepach brytyjskich mozna staniki odesłac w przeciagu miesiaca, kase oddaja. Zawsze można zamówić 3 staniki w sasiadujacych rozmiarach i zostawić sobie ten najlepszy. Ja, chociaz rozmiar znam, ostatnio zamówilam 3 staniki, wszystkie w tym samym rozmiarze - pasował tylko jeden.

    Można sobie zadać pytanie: Dlaczego moje piersi nie zasługują na dobrze dobrany biustonosz?! Przecież butów nie kupuej za ciastych czy za luźnych tylko te, które sa wygodne i pasuja! O biust trzeba dbać w ten sam sposob.

  • Autor: ekkore Data: 2010-11-26 08:08:29

    U nas problemy ze zwrotem bielizny są ogromne.
    Problemy ze zwrotem bielizny są ogromne. Dlatego nie lubie kupować jak nie mam możliwosci przymierzenia, przynajmniej za pierwszym razem - potem modele tej samej firmy zazwyczaj pasują.

    Ale i tak sie cieszę, że nie posługujemy się francuska numeracją - bo to albo kompleksy (dla rozmiarów ciut większych) i radość dla tych malutkich...

  • Autor: MoniaKociara Data: 2010-11-26 15:19:56

    Cóz, ja nie rozumiem jak rozmair stanika może byc powodem do kompleksów, samo posiadanie piersi i bycie kobieta jest powodów do radośći, rozmiar nie ma zadnego znaczenia.
    Sama mam spory biust i jakos nigdy nie przyszło mi do głowy, zeby z tego powodu miec kompleksy...

  • Autor: ekkore Data: 2010-11-26 15:26:28

    To, że Tobie nie przyszło do głowy mieć kompleksy, nie znaczy, że kazdy tak samo traktuje ten słodki ciężar.
    Gdyby każdy był zadowolony z tego co mu natura dała, nie byłoby żadnych operacji.


    Akurat równolegle z Twoim postem szukałam tego sklepu - trochę mi zajęło, ale znalazłam
    Oto on http://www.bradea.pl/ext/wyszukiwarka_bradea/64////

  • Autor: as Data: 2010-11-26 15:37:31

    Stronka ciekawa ale jakbym dobrała tak jak tam pisze to nie zapięła bym się wcale, a miski były by za duże. Wiem, że miseczki przy danym wymiarze pod biustem to są inne miski  niż przy rozmiarze 2 razy mniejszym ale chyba z B nie zrobi mi się F, jak sugeruje stronka.  U mnie te tabelki się nie sprawdzają. 

  • Autor: ekkore Data: 2010-11-26 15:43:59

    Zapięłabyś się.
    zwiększając rozmiar miseczki niwelujemy rozmiar pod biustem.

    Nie mówię tego na podstawie własnych doswiadczeń - ale mojej znajomej. Ona właśnie mówiła mi o tej niwelacji już sporo lat temu- ale wtedy jej jakoś nie wierzyłam. Ale ona biustonosze kupowała u córki bodajże w Holandii (albo Belgi).

    To co powinno dla mnie pasować z tej strony - też jest mniejsze w obwodzie - i w normalnym sklepie, gdyby miała sama wybierać - ominęłabym to. A tu z obrazka są takie w moim stylu.
    Tyle, że najpierw musiałabym trafić do takiego stacjonarnego sklepu, gdie namacalnie mogłabym poeksperymentować z tymi zmienionymi numerami

  • Autor: as Data: 2010-11-26 15:48:44

    Wynika z tego, ze muszę wybrać się do sklepu. Poprzymierzać i kupić sobie prezent na mikołaja. Fajnie by było zamiast 80A czy B założyć 70 F jak sugeruje strona

  • Autor: ekkore Data: 2010-11-26 16:10:40

    Z tym, że niewiele sklepów oferuje nietypowe rozmiary. Wszystko spod sztancy - nie ważne jak leży.
    To już musiałabyś sie udać do zakładu - to sie kiedys nazywało gorseciarnia - ale czy u nas przyjęła się angielskojęzyczna nazwa?

  • Autor: MoniaKociara Data: 2010-11-26 20:29:18

    No własnie, warto przestawić się na myślenie, ze te rozmiary wąskie pod biustem i z dużą miską wcale nie sa NIETYPOWE, sa jak najbardziej TYPOWE i masa kobiet nosi taki rozmiar. Nie wiem z jakiego jestes miasta, ale na lobby jest lista z 'przyjaznymi' sklepami, maja duzy wybór rozmiarów i jeszcze profesjonalna obsługe.
    Na początku wiele kobiet ma problem z dopięciem sie w węzszym biustonoszu, czy też czuje ucisk, dlatego, że tkanka tłuszczowa, która powinna być na klatce piersiowej jest rozsmarowana pod pachami i na plecach. Czasami jest tak, ze wiele kobiet musi kupować później węzsze obwody i wieksze miski, bo piersi im się powiększaja. Stan sobie w staniku przed lustem i zoabcz czy nie masz zadnych fałdek pod pacha i czy plecy są idealnie gładkie.
    Kiedys nosiłam staniki z obwodem 75, no bo takie wszyscy nosza :D W zeszłym roku znalazłam jeden w jakiejś szufladzie i go przymeirzylam, zastanawialam się jak ja mogłam to nosić, bo obwod podjechał mi prawie pod sam kark...

    PS
    Jeżeli kupujesz przez internet to nie możesz miec porblemów ze zwrotem, masz na to 10 dni - ustawa gwarantuje. Warunek jest taki, ze stanik musi być w idelanym stanie i z metkami :)

  • Autor: ekkore Data: 2010-11-26 22:18:26

    Dzięki za informację
    Ja najbliżej mam Warszawę - ponad 100km. I do tego jeszcze nie moje rewiry...

    Biustonosze, bez względu na cenę - dobieram tego samego typu - w tym typie czuję się najlepiej, inne, nawet jak przy mierzeniu wydawały się idealne, to w praktyce już nie do końca.
    Jak kiedys trafię do sklepu, gdzie będą te według innej rozmiarówki - chętnie popróbuję nowego - i może lepszego.

  • Autor: balbisia19 Data: 2010-11-26 22:20:47

    Gdzie można znaleźc adresy sklepów gdzie pomogą dobrac biustonosz?

  • Autor: ekkore Data: 2010-11-26 22:24:16

    Tu masz adres do tej strony, o której mówiła Monia.
    Tam jest o adresach sklepów - są podane województwami i miastami

    http://forum.gazeta.pl/forum/f,32203,LOBBY_BIUSCIASTYCH_.html

  • Autor: balbisia19 Data: 2010-11-26 22:27:03

    Dziękuje :))

  • Autor: matani Data: 2010-11-27 14:17:11

    Warto przypomnieć, że po założeniu stanika pochylamy się i "wygarniamy" dłonią tłuszczyk spod pachy do miseczki. Biust zaraz ładniejszy, miska wypełniona, a po pewnym czasie tłuszczyk się nauczy gdzie ma być

  • Autor: as Data: 2010-11-26 21:42:02

    Tylko na tej stronie stronie jest podany rozmiar angielski a ja w sklepach kupuje wg europejskiego. Nie wiem jaka jest różnica.

  • Autor: MoniaKociara Data: 2010-11-26 22:31:59

    Brytyjskie miski są troche większe (miseczka o mniejszej literce odpowiada wiekszej literce europejskiej). Ja niestety nie jestem w stanie przeliczyc, kupuje tylko brytyjskie rozmiary, na lobby dziewczyny na pewno pomoga :)

  • Autor: matani Data: 2010-11-26 17:03:25

    Chyba żartujesz z tymi problemami ze zwrotem, bardzo, ale to bardzo często kupuję w sklepach internetowych i nie mam absolutnie żadnego problemu ze zwrotem, jeśli coś nie pasuje, a też mieszkam w Polsce

    Zobacz www.kontri.pl www.kokieteryjna.pl www.e-lady.pl www.dynamiczna.pl i wiele innych, których już nie pamiętam. Mam nadzieję, że ktoś nadgorliwy nie uzna tego za reklamę. To są sklepy gdzie sama kupuję. Jeszcze www.naturalfigures.co.uk to akurat sklep angielski, ale też można zwrócić, gdy nie pasuje.

  • Autor: ekkore Data: 2010-11-26 21:45:19

    Powiedzmy - staram sie nie ryzykować (po kilku niesatysfakcjonujących zakupach) - i bieliznę wolę kupować, tam gdzie mogę przymierzyć

  • Autor: kwiatek09 Data: 2010-11-25 19:57:32

    Rozmiar ma znaczenie ;)
    Najważniejsze jednak, żeby były zdrowe, czego życzę wszystkim tutaj dziewczynom :)

  • Autor: Scooby Data: 2010-11-25 20:46:31

    Ja tam jakie mam takie mam. Mojemu męzowi się podobają i już! Nie mam zamiaru robić z siebie silikonowej lalki.Wolę naturalne.

  • Autor: bahus Data: 2010-11-25 20:58:40

    Ja tam jakie mam takie mam. Mojemu męzowi się podobają i już! Nie mam
    zamiaru robić z siebie silikonowej lalki.Wolę naturalne.

    Ja też.....

  • Autor: vikunia Data: 2010-11-26 10:38:13

    Kiedyś spytałam mojego syna jakie mu sie podobają dziewczyny? z dużymi czy z małymi piersiami? Odpowiedział, że wszystkie baby to mają jakiś uraz na punkcie wielkości piersi.A ,,cycki to powinny być przede wszystkim zdrowe a wielkość to nie ma znaczenia"

  • Autor: eyta Data: 2010-11-26 15:22:53

    Lepszy celullit w garści niż silikon na ekranie:)

  • Autor: Dagna Data: 2010-11-26 15:28:25

  • Autor: jareksz Data: 2010-11-26 15:30:23

    :)

  • Autor: lajan Data: 2010-11-26 18:36:34

    Najmądrzejsze zdanie jakie znalazłem:


    cycki to powinny być przede wszystkim zdrowe a wielkość to nie ma znaczenia"

  • Autor: bahus Data: 2010-11-27 14:22:09

    Najmądrzejsze zdanie jakie znalazłem:cycki to powinny być przede wszystkim
    zdrowe a wielkość to nie ma znaczenia"

    Skłamałbym gdybym powiedział, że się z tym zdaniem nie zgadzam

  • Autor: daga26 Data: 2010-11-27 03:00:48

    Ja powiem tyk nie mam noc przeciwko! Kazdy wie co i jak a ja sama bede miala nie dlugo opeacje co niby mozna sie bez niej wyzbyc tylko nie zwsze jest tak.:)

  • Autor: daga26 Data: 2010-11-27 03:03:00

    Tylko moja opearcja nie na cycki ale potem to napewno hehe

  • Autor: anna702 Data: 2010-12-12 16:04:05

    Sylikonowe cycki nigdy nie beda jak te prawdziwe...fajnie to wyglada  na tyle,tylko, ze  kiecka dobrze lezy i dekolt jest czym wypelnic...ale jak sie lepiej przyjzec i podotykac to nic ciekawego....chociaz wielu panow (Wlochow) lubi wieksze nawet plastikowe....efekt telewizji...tam jest to obowiazkowe, jesli nie ma czegos bardziej imponujacego niz uroda...inteligencja, talent itd....

    a...male czy duze? to nie kwestia rozmiaru tylko proporcji....ustawienie zeber, obojczykow, klatki piersiowej itp.....
    dlaczego slawne panie usuwaja silikon? bo jest uciazliwy...to nie kwestia jednego zabiegu...co 5-8 lat do rewizji...to laczy sie z bolem i kosztami, i nie zawsze potem jest tak jak sobie to panie wyobrazaly....lub widzialy na zdjeciu....

Przejdź do pełnej wersji serwisu