Forum

Oddam / Zamienię

Książki / DVD zamienię

  • Autor: Trusia Data: 2010-12-30 22:53:55

    Witam, po świątecznych pożądkach doszłam do wniosku, że z kilkoma pozycjami w mojej biblioteczce mogłabym się rozstać. Oto one:

    1. "Ostatni szczegół" Harlan Coben
    2. "Fałszerz" Frederick Forsyth  (serja klasyka sensacji)
    3. Czas zabijania John Grisham  (j.w.)
    4. "Zaklinacz deszczu" John Grisham  (j.w)
    5. "Moja skuteczna dieta" Cezary Żak
    6. "Ania z Zielonego Wzgórza" L.M.Montgomery

    Książki są nowe lub raz przeczytane, szczegóły lub zdjęcia w prywatnych wiadomościach.

    Chętnie zamieniła bym też kilka płyt DVD

    1.Sweet Home Alabama (Dziewczyna z Alabamy) płyta org. stan bdb, język: angielski, francuski, czeski, węgierski, napisy: polskie, angielskie, czeskie, hebrajskie, holenderskie, francuskie, greckie, bułgarskie.
    2. Cocktail płyta org. stan bdb, język: angielski węgierski, turecki, rosyjski, napisy: polskie, angielskie, czeskie, węgierskie, hebrajskie, greckie, bułgarskie, rosyjskie, słoweńskie
    3. The substitute (Belfer) płyta org, stan bdb, język angielski, napisy: polskie

    Wersje gazetowe:
    4. Spaleni słońcem
    5. Teksańska masakra piłą mechaniczną
    6. Mali agenci 2
    7. Dom 1000 trupów
    8. Czekając na wyrok
    9. Tajny agent,
    10. Mały budda
    11. Muza
    12. Przekręt doskonały
    13. Miesiąc miodowy w Las Vegas
    14. Xena wojownicz księżniczka - koniec legendy
    15. Mortal Kombat ostateczna rozgrywka
    16.Lato miłości


    Mnie interesowały by wydawnictwa o robótkach na drutach lub szydełku ale dla początkujących.
    Używane filmy dvd o Harrym Potterze lub używane książki o nim. Lub dla mojego męża Baryłki Wedlowskie ;)

  • Autor: hope30 Data: 2011-01-03 20:02:38

    proszę o rezerwację pozycji 3 i 4 Grishama
    wiadomość na PW

  • Autor: Trusia Data: 2011-01-04 21:32:49

    Pozycje 3 i 4 z ksiązek zarezerwowane, reszta nadal czeka na nowego właściciela ;)

  • Autor: makusia Data: 2011-02-02 22:47:48

    Minęło już 31 dni od zamieszczenia ogłoszenia, więc wątek zamykam. Jeśli autorka uzna za potrzebne, może założyc nowy, aktualny.

Przejdź do pełnej wersji serwisu