Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

Bal karnawałowy

  • Autor: Aniula27 Data: 2011-01-13 11:05:35

    Chcę urządzić karnawałowy bal przebierańców dla moich dzieci i ich przyjaciół, i tu prosba do was o jakieś pomysły na zabawy z maluchami lub konkursy. Chciałabym też przygotować jakieś drobne przekąski, może macie coś sprawdzonego co fajnie wyglada i dzieciakom smakuje. Dodam że dzieci będą w wieku od 3 do 6 lat. Z góry serdecznie dziękuje za sugestie.
    Kiedyś ktoś dodał taki wątek ze zdjęciami bodajrze z urodzin dziecka, były tam bardzo fajne pomysły na przekąski ale nie potrafie tego znaleźć, jeśli wiecie o co chodzi to proszę o pomoc.

  • Autor: as Data: 2011-01-13 11:08:32

    Też od razu pomyślałam o tym wątku i znalazłam:)

    W wiadomości nr14 masz dużo zabaw dla dzieci. Może coś ci się spodoba.

  • Autor: Aniula27 Data: 2011-01-13 11:16:24

    Właśnie o tym myślałam, serdeczne dzięki:)

  • Autor: asieksza Data: 2011-01-13 13:07:19

    Balu nie organizowałam ale za mną już sporo dziecięcych urodzin. Jak bal to przede wszystkim tańce i dobra muzyka. Może zabawa w poszukiwanie ukrytego skarbu, może budowanie najwyższej wieży z klocków Jak dzieci się znają i nie widują zbyt często potrzebują trochę czasu na swobodną zabawę. Jedzonko - coś na jeden kęs - smażone kuleczki z mielonego mięska lub ryby , koreczki lub małe kanapeczki, krakersy z dobrą pastą, muffinki, babeczki,ciasteczka owoce i dużo picia. Fajny pomysł, może podpatrzymy w przyszłym roku. Panny w sobotę idą na bal przedszkolny, niestety ja mam szkołę i pojadą z tatusiem. Miłej zabawy

Przejdź do pełnej wersji serwisu