Forum

Pomysł czy Problem?

Przepisy dietowe

  • Autor: kamieniczka Data: 2011-02-04 22:39:02

    Mam takie pytanie i jednoczesnie prośbę do Administratorów: na WŻ jest sporo przepisów dla osób na diecie Dukana (Protal). Jest dzaił "diety",ale czy można by wyodrębnic z niej pod - dzial o nazwie protal i zgrupować tam  protalowe przepisy? Ta dieta jest teraz bardzo popularna, sama rozpoczęłam dietowanie i to by znacznie ułatwiło szukanie pomysłów na coś zjadliwego.  

  • Autor: gruba Data: 2011-02-05 08:19:08

    Jestem za,jeśli to możliwe.

  • Autor: leszek Data: 2011-02-05 09:17:14

    Ja rówmież jestem za!

  • Autor: makusia Data: 2011-02-05 11:22:13

    Wiem że jest przygotowywane nowe "drzewko" grup przepisów, czy będzie tam poddział "protal" nie wiem. Ale na razie podsyłam link z tymi właśnie przepisami KLIK tutaj

  • Autor: as Data: 2011-02-09 16:49:38

    Poprosiłam Wkn i zgodziła się na taki dział i już go mamy. Proszę autorów przepisów i moderatorów o przeniesienie  już istniejących przepisów do nowego działu.

  • Autor: gruba Data: 2011-02-10 16:54:43

    Niewidzę tego działu,proszę o pomoc.

  • Autor: as Data: 2011-02-10 17:33:25

    Klikasz w zakładkę przepisy. Potem szukasz w dietach podziału proteinowe. Tu bezpośredni link

  • Autor: gruba Data: 2011-02-11 09:48:09

    Oświeciłaś mnie as,bardzo dziękuję.

  • Autor: Mazba Data: 2011-02-10 17:23:17

    Mnie, bardzo ucieszyły by zgrupowane przepisy dla diabetyków. Jestem aktualnie u mojego taty, a on ma cukrzycę niestety i chciała bym coś dobrego ugotować, nie szkodząc mu przy tym.
    Szukałam w internecie, ale napotykam pojedyncze rady dotyczące żywienia osób z tą przypadłością.
    Zupy cebulowe już wszystkie wybróbowałane, ale co dalej?

  • Autor: makusia Data: 2011-02-10 18:37:54

    Taki dział jest, od duższego czasu http://wielkiezarcie.com/recipeslist.php?group=82

  • Autor: Mazba Data: 2011-02-10 22:53:58

    bardzo dziękuję Makusiu za pomoc
    jestem tu od nie dawna i jeszcze nie we wszystkim się orientuję, za momencik pójdę poczytać, żewby coś fajnego tatce na jutrzejszy obiad wymodzić

    ale, ale mam pytanie do Ciebie, bo zauważyłam, że linki przez Ciebie wklejone powodują otwieranie się stron w nowej zakładce, jak to robisz? Też bym tak chciała umieć

  • Autor: as Data: 2011-02-11 10:14:39

    Tylko musisz gotować z głową. Czasem ludzie wstawiają do złych działów. Moderatorzy to potem przenoszą ale nie są w stanie wszystkiego wyłapać. Jeśli znajdziesz tam coś co nie powinno się tam znajdować to podaj moderatorom link by to przenieśli w odpowiednie miejsce.

  • Autor: Mazba Data: 2011-02-11 10:40:23

    o tak, już zdąrzyłam zauważyć, że muszę brać poprawkę. W diecie dla cukrzyka nie tyle chodzi o tłuszcze, czy jajka (holesterol) co o niski poziom węglowodanów. Nie wystarczy zmienić proporcji cukru, czy użyć jego jakiegoś zamiennika.
    Ziemniaki, ryże, mąki to jest przekleństwo cukrzyka w diecie, a nie tylko cukier, bo ten akurat trzeba dozować w zależności od rodzaju cukrzycy - rośnie im po tych produktach poziom niebotycznie

  • Autor: makusia Data: 2011-02-11 10:32:38

    Możesz korzystać z przepisów diety protalowej, są nisko tłuszczowe i praktycznie bez węglowodanów, super przy cukrzycy, też z nich korzystam.

    ",,,,ale, ale mam pytanie do Ciebie, bo zauważyłam, że linki przez Ciebie wklejone powodują otwieranie się stron w nowej zakładce, jak to robisz? Też bym tak chciała umieć"

    Pod okienkiem, do którego wstawiasz link URL jest drugie "CEL" tam odznaczasz "otwórz link w nowym oknie"

  • Autor: Mazba Data: 2011-02-11 10:44:20

    1 - 2 - 3 próba mikrofonu
    https://picasaweb.google.com/bianka2003/PieczarkiWPellwormIInneGrzyby#

  • Autor: Mazba Data: 2011-02-11 10:49:37

    super! działa! dzięki

    ale, ale mam jeszcze jedno pytanie, widziałam, że niektórym udaje się wklejać linki pod tytułem. Nie wiem, czy mnie zrozumiesz o co mi chodzi, ale postaram się wytłumaczyć.

    Pisze się słowo np. "pieczarki" i to słowo staje się aktywne to znaczy gdy na nie się kliknie, otworzy się strona pod nią ukryta np. zdjęcia do pieczarek, ale chyba sprawa znajomości i umiejętności zapisów w html

    W każdym razie bardzo mi pomogłaś Makusiu, bo irytowały mnie linki, które mi nakrywały naszą WŻową stronę i tylko klikaniem wstecz mogłam do niej powrócić, lub otworzyć nową

  • Autor: makusia Data: 2011-02-11 10:54:29

    Więc tak, wpisujesz słowo np "pieczarki" (zamiast wstawiac link), i go zaznaczasz, dalej juz wiesz.

  • Autor: Mazba Data: 2011-02-11 10:57:34

    druga próba mikrofonu

    https://picasaweb.google.com/bianka2003/PieczarkiWPellwormIInneGrzyby#


    e chyba się nie udało, z tego co widzę na ekranie, ale link przynajmniej jest niebieski, a to już postęp

  • Autor: Mazba Data: 2011-02-11 10:58:24

    Oooo a po wysłaniu tekstu przestał być niebieski

    ale to nic, poćwiczę później. Trzeba brać się za coś konkretnego do roboty, bo południe za godzinę

    Jeszcze raz dzięki Makusiu

  • Autor: makusia Data: 2011-02-11 11:00:54

    Wstaw słowo PIECZaRKI, zaznacz go, i później jak zwykle, link tylko w okienko URL

Przejdź do pełnej wersji serwisu