Forum

Rozmowy wolne i frywolne

brak mi słów

  • Autor: rebo Data: 2011-02-08 16:48:46

    Dzień dobry,najpierw chciałam się przywitać
    jestem nowa
    od niedawna mam dostęp do internetu na stałe ,zajęłąm się buszowaniem po stronach
    WŻ bardzo mi się spodobało,ciekawe przepisy,komentarze,podpowiedzi
    ale
    no własnie ale po przejrzeniu forum brak mi słów
    jak może jedna osoba wprowadzać tyle zamieszania a konkretnie chodzi mi o wątek:"cudze chwalicie"
    z założenia powinien być ciekawy a sprowadza się do udowadniania założycielce tegoż wątku że gdzieś się było ,coś widziało,bo ona nie wierzy tylko ona tj MR ma patent na prawde ,tylko jej poglądy trafne i odpowiednie,
    każdy ma prawo do swojego zdania,jeśli ktoś myśli inaczej niż ja to jest gorszy
    jeśli bylam za granicą chcę napisać o odczuciach,wrażeniach z podróży to muszę uważać bo odgórnie mogę być kłamcą
    brak mi słów

  • Autor: ewka63 Data: 2011-02-08 16:57:20

    Cóż, dla niektórych form powitania też brak słów...

  • Autor: Olciaa Data: 2011-02-08 17:43:49

    chyba tym bardziej należy ugryść sie czasami w język (w przenośni oczywiscie) skoro nawet "nowe" osoby zauważają to co czasami sie tu wyprawia.........(chociażby tak piękny wątek Megi o Anie....zakończony jak zwykle....... jak na targowisku )


    i ja również witam Cię gorąco. WŻ to wielka księga wiedzy kulinarnej,przepisów mnóstwo(a jedne lepsze od drugich) pozdrawiam

  • Autor: rebo Data: 2011-02-08 17:09:10

    niefortunnie w jednym wątku to prawda czy tylko o to chodzi?
    czy to że jestem nowa nie upoważnia mnie do pisania
    czyWŻ jest prywatnym folwarkiem
    mam nadzieje że nie

  • Autor: lajan Data: 2011-02-08 17:34:49

    Rebo, serdecznie Cię witam. Czuj się swobodnie. Jesteś tak jak wszyscy pełnoprawnym Żarłokiem. Witaj.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2011-02-08 17:48:06

    Miło mi rebo, z doceniłaś mój wątek:) Mam dziwne wrażenie że nie jesteś tutaj nowa, ale stała bywalczyni.
    Jakby administratorzy sprawdzili Twoje Ip to może by ich coś zaskoczyło.:) zalogowałaś się z komputera córki czy  sąsiadki.? Bo wiem kim jesteś:)

    Witam Cię serdecznie, zapraszam do wspólnego gotowania i wspólnych dyskusji:)
    To rozmowy wolne i frywolne , więc można podyskutować na każdy temat , aha i każdy może wyrazić swoje zdanie nawet jeżeli jest ono inne od wszystkich, bo to przyjazna strona.

    Szkoda że nie wzięłaś udziału w dyskusji w tamtym wątku, zawsze jeszcze możesz! mimo tylu wpisów wciąż idzie jak burza.:)To samo mogłaś mi napisać tam, no ale co nowy wątek to nowy, prawda?

  • Autor: lajan Data: 2011-02-08 17:53:55

    I tak trzymać.

  • Autor: rebo Data: 2011-02-08 18:17:40

    kochana MR mylisz się bardzo,nie byłam nigdy użytkownikim tej strony
    ale jak się domysliłam TY jesteś tą osobą ,która zawsze ma racje
    przeglądnełam przepisy Twojej córci są super i napewno skorzystam
    pozdrawiam uzdolnioną kucharke

  • Autor: dajanka Data: 2011-02-08 19:31:17

    Mamo Różyczki, wybacz, bo nie należę do Twojego fanklubu, ale też nie będę Cię biczować, ani nic w tym stylu;) odzywam się, bo zaraz po przeczytaniu pierwszej wiadomości w wątku naszło mnie wrażenie, że nie pisał jej nowy użytkownik.. a skąd to wrażenie? W zasadzie takie ogólne... ale przemawia za tym np użyty skrót MR... to takie nasze wużetowe i nagle ktoś nowy tak sprawnie i od razu się nim posługuje...

    Rebo, nie skreślam Cię i nie ma, że nie lubię, bo i Tobie przyznaję dużo racji... no, więc witam... i hm... no i tyle:)

  • Autor: rebo Data: 2011-02-08 19:58:03

    Mamo Różyczki, wybacz, bo nie należę do Twojego fanklubu, ale też
    nie będę Cię biczować, ani nic w tym stylu;) odzywam się, bo zaraz po
    przeczytaniu pierwszej wiadomości w wątku naszło mnie wrażenie, że nie
    pisał jej nowy użytkownik.. a skąd to wrażenie? W zasadzie takie
    ogólne... ale przemawia za tym np użyty skrót MR... to takie
    nasze wużetowe i nagle ktoś nowy tak sprawnie i od razu się nim
    posługuje...Rebo, nie skreślam Cię i nie ma, że nie lubię, bo i Tobie
    przyznaję dużo racji... no, więc witam... i hm... no i tyle:)


    Dajanko nie będę udawadniać że nie jestem wielbłądem
    skrót MR znam bo czytałam forum,miałam kilka miesięcy przerwy w zyciu zawodowym
    leżałam[,nie wiem czy mam zeskanować wypisy ze szpiitala bo z pustego i Salomon nie naleje]
    "byczylam"się na onkologii i strona WŻ wpadła mi w oko więc sporo czasu jej poświęciłam
    teraz wracając do życia chciałam się zalogować żeby nie być tylko biernym obserwatorem
    i to co zauważyłam napisałam
    teraz widze że nie wszystkim to się podoba
    a zarzut że niee ma mnie na bieżąco w tym wątku to poprostu powód prozaiczny
    mamy jeden laptop w domu i córka pisze na nim referaty ja korzystam jak jest wolny i tyle

  • Autor: as Data: 2011-02-08 21:40:38

    i wie że MR ma córkę i zna jej przepisy.

  • Autor: rebo Data: 2011-02-08 21:56:59

    droga AS czytając forum przez jakiś i przeglądając stronę a zaznaczam że do szkoły chodziłam i czytam ze zrozumieniem nie trzeba być orłem żeby to ogarnąć koleżanka z sali wspomniała o fajnej stronie córa jeżdżąc do pracy przywoziła mi laptop więc jak nie walczyłam z podstępnym nieborakiem to czytalam,przeglądałam przepisy,ale przecież i tak wiesz lepiej

  • Autor: makusia Data: 2011-02-08 17:56:58

    Też Cię witam rebo, tylko nie wiem jak traktować Twój wątek.. jako powitanie? to powinien znaleźc się w dziale "powitalnym", czy zwykłą personę, z stosunku do jednej z użytkowniczek ? Przecież w/w wątek jest aktualny, i mogłaś tam wpisac swoje przemyślenia:)
    Piszesz "brak mi słów" widac jednak Ci ich nie zabrakło

  • Autor: lajan Data: 2011-02-08 18:05:22

    Rezolutna dziewczyna, widać, że ma język obrotny.

  • Autor: dajanka Data: 2011-02-08 19:25:16

    No, Makusiu, popieram rękami i nogami:-)

  • Autor: Beata500 Data: 2011-02-08 18:00:46

    Witaj . Ja  będąc nową osobą nie przywitałam się zakładając nowy wątek, tylko " podpiełam się " pod osobę, która akurat taki wątek założyła.Nie wiedziałam jak się poruszać po stronce.Z biegiem czasu nauczysz się.
    Pozdrawiam.

  • Autor: Mazba Data: 2011-02-08 18:32:30

    też jestem tu nowa jako zarejestrowana użytkowniczka, ponieważ z tutejszych przepisów korzystam od dawna.
    Do niedawna nie wiedziałam, że jest tu tak ciekawe i życzliwe ludziom forum, stworzone przez życzliwych ludzi na którym można być szczerym, można być sobą, pisać dosłownie o wszystkim i pytać o wszystko, nawet o to co można znaleźć korzystając z wyszukiwarki na stronie, zawsze znajdzie się ktoś życzliwy, kto podsunie ciekawy link z przepisem, lub doradzi w całkiem osobistych sprawach. Nie wiedziałam też, że jest tu zwyczaj witania się przez nowych, zalogowanych użytkowników, że jest na forum zakładka "Powitalnia" Dopiero niedawno ją zauważyłam, ale to moja wina, bo pewnie jest o tym wspomniane w regulaminie, a ja go nie poczytałam do końca i dostatecznie uważnie.

    W takim razie chcę się przywitać ze wszystkimi najładniej jak umiem

    Autorce tego topic'a chcę powiedzieć iż, moim zdaniem Mama-Różyczki to charakterna kobitka, która jak już wątek z tematem założy to ma argumenty by bronić własnego zdania i na dokładkę, jesli już go założy to nie p[o to by sobie wisaiałamuzą, lecz dyskutuje w nim i miewrzsy się z kontrargumentami, a Ty, autorko, gdzie jesteś?

  • Autor: rebo Data: 2011-02-08 20:01:06

    też jestem tu nowa jako zarejestrowana użytkowniczka, ponieważ z tutejszych
    przepisów korzystam od dawna.Do niedawna nie wiedziałam, że jest tu
    tak ciekawe i życzliwe ludziom forum, stworzone przez życzliwych ludzi na
    którym można być szczerym, można być sobą, pisać dosłownie o
    wszystkim i pytać o wszystko, nawet o to co można znaleźć korzystając z
    wyszukiwarki na stronie, zawsze znajdzie się ktoś życzliwy, kto podsunie
    ciekawy link z przepisem, lub doradzi w całkiem osobistych sprawach. 
    Nie wiedziałam też, że jest tu zwyczaj witania się przez nowych,
    zalogowanych użytkowników, że jest na forum zakładka "Powitalnia"
    Dopiero niedawno ją zauważyłam, ale to moja wina, bo pewnie jest o tym
    wspomniane w regulaminie, a ja go nie poczytałam do końca i dostatecznie
    uważnie.W takim razie chcę się przywitać ze wszystkimi najładniej jak
    umiem Autorce tego topic'a chcę powiedzieć iż, moim zdaniem
    Mama-Różyczki to charakterna kobitka, która jak już wątek z
    tematem założy to ma argumenty by bronić własnego zdania i na dokładkę,
    jesli już go założy to nie p[o to by sobie wisaiałamuzą, lecz dyskutuje w
    nim i miewrzsy się z kontrargumentami, a Ty, autorko, gdzie jesteś?

    jestem jak wcześniej pisalam laptop jest w domu jeden teraz córa w łazience to ja zerkam

  • Autor: Mazba Data: 2011-02-08 20:28:51

    już rozumiem, doczytalam się w innej Twojej wypowiedzi, ale za dodatkowe wyjaśnienie dziękuję :)

    no i witaj wśród WŻtowców. Ja wlaściwie jestem tu po to by móc korzystać z zamieszczonych przepisów. forum tutejsze to miły dodatek, więc spierać się nie ma o co
    Baw się i czuj się tu dobrze

  • Autor: bahus Data: 2011-02-08 18:04:19

    Dzień dobry,najpierw chciałam się przywitaćjestem nowaod niedawna mam
    dostęp do internetu na stałe ,zajęłąm się buszowaniem po stronach WŻ
    bardzo mi się spodobało,ciekawe przepisy,komentarze,podpowiedzialeno
    własnie ale po przejrzeniu forum brak mi słówjak może jedna osoba
    wprowadzać tyle zamieszania a konkretnie chodzi mi o wątek:"cudze
    chwalicie"z założenia powinien być ciekawy a sprowadza się do udowadniania
    założycielce tegoż wątku że gdzieś się było ,coś widziało,bo ona nie
    wierzy tylko ona tj MR ma patent na prawde ,tylko jej poglądy trafne i
    odpowiednie,każdy ma prawo do swojego zdania,jeśli ktoś myśli inaczej niż
    ja to jest gorszyjeśli bylam za granicą chcę napisać o
    odczuciach,wrażeniach z podróży to muszę uważać bo odgórnie
    mogę być kłamcąbrak mi słów

    No na takie przywitanie z Twojej strony, też brak mi słów. Po takim wstępie, raczej nie zapraszam Cię na nasze forum. Poszukaj sobie innego ...LEPSZEGO

  • Autor: lajan Data: 2011-02-08 18:06:14

    Bahus, gdzie twoja gościnność?

  • Autor: bahus Data: 2011-02-08 18:08:13

    Bahus, gdzie twoja gościnność?

    Gdy ktoś do mnie przyjdzie i od progu zaczyna z krytykanctwem...to jak się ma do tego gościnność?

  • Autor: lajan Data: 2011-02-08 18:13:04

    Bahus......................

  • Autor: rebo Data: 2011-02-08 18:13:42

    przepraszam ,sorry,mea culpa
    ale nie przypominam sobie żebym cię obraziła chyba że jesteś ........
    stronke pochwaliłam bo jest super
    a że jestem nowa to nie wiedziałam jak się poruszać i troche pogmatwałam

  • Autor: lajan Data: 2011-02-08 18:18:07

    Rebo, spokojnie. Smerfuj po wątkach i wszystkiego się dowiesz.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2011-02-08 18:20:18

    Baju, baju, dziadek śliwki rwie! a było ich dwie :) Oj sorry, ja też jestem tutaj nowa, więc zamiast na nerwach zagram sobie na wżetowskiej
    A teraz idę smażyc racuchy, dla łakomczuchów z Wż:)

    Dopisano 11-02-08 18:37:34:

    I nie zdążyłam, bo córa już zaczęła smażyc, zapraszam jak ktoś ma ochotę na drożdżowego racuszka:)

  • Autor: bahus Data: 2011-02-08 18:24:26

    a ja pomogę

  • Autor: lajan Data: 2011-02-08 18:26:37

    Głodomor, odchudzaj się a nie zjadasz placki. Bahusie, nam już tylko zostały wspomnienia o jedzeniu i piwku.Wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  • Autor: lajan Data: 2011-02-08 18:25:14

    Mama Różyczki, zajrzyj do starych wątków, kiedy była tam Grażyna, tak się zachowywała jak Ty teraz. Przeszło jej i była wspaniała jako Tineczka. Zależy Ci na awanturach?

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2011-02-08 18:39:55

    Lajan, a gdzie Ty tutaj widzisz awanturę? chłopie Ty się nawet na żartach nie znasz:)
    Widzisz zebyś widział moją mimikę twarzy to byś wiedział że to był zarcik:)

  • Autor: lajan Data: 2011-02-08 18:55:19

    Co to za żarty jak upiekłaś takie wspaniałości a ja nie mogę ich jeść.wwwwrrrrrrrrrr

  • Autor: limetka81 Data: 2011-02-08 18:43:15

    mam wrażenie że MR myśli o sobie w kategorii pępek świata. dużo jej wpisów nie komentuję bo szkoda czasu gdyż jest .... żeby nie przesadzić ..... jak koń.... - czyli ma klapki na oczach.

    droga MR opamiętaj się bo swoim postępowaniem zrażasz ludzi do siebie. niedługo będą cię traktowali jak śmierdzące jajo....już kilka razy miałam ci coś napisać ale zawsze się powstrzymywałam. ludzie tłumaczą twoje niepoprawne komentarze burzą hormonów więc i ja sobie pozwalam na takowy gdyż również jestem w odmiennym stanie a jak cię czasem czytam to mi się krew gotuje....
    wnioskuję że w życiu miałaś za dobrze i nie nauczyło cię ono pokory - a to źle gdyż pycha jest zgubna. kiedyś możesz pożałować że ludzi z góry traktujesz.... no cóż mam nadzieję że ten komentarz przyjmiesz z refleksją a nie jako atak. życzę miłego dnia i pamiętaj życie nie kręci się wokół ciebie

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2011-02-08 18:50:18

    Miałam dobrze i mam dobrze i już się opamiętałam:)
    Założycielka wątku wiedziała co robi :) zakładając go. Teraz możecie sobie po mnie pojeżdzic, Zapraszam, tylko chciałam zaznaczyć, nie biczujcie mnie za mocno!
    Bo jestem wytrzymała tylko na ból psychiczny a nie fizyczny:))

  • Autor: vikunia Data: 2011-02-08 18:51:45

    Ja chcę i herbatke z cytyna poproszę

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2011-02-08 18:53:35

    Vikuniu serdecznie zapraszam:)

  • Autor: limetka81 Data: 2011-02-08 18:59:15

    Baju, baju, dziadek śliwki rwie! a było ich dwie :) Oj sorry, ja też jestem
    tutaj nowa, więc zamiast na nerwach zagram sobie na wżetowskiej A teraz idę
    smażyc racuchy, dla łakomczuchów z Wż:)Dopisano 11-02-08 18:37:34:I
    nie zdążyłam, bo córa już zaczęła smażyc, zapraszam jak ktoś ma
    ochotę na drożdżowego racuszka:)


    piękne te racuchy tyko niestety ale nie wolno mi słodyczy w ciąży.......buuuuuuuuuuu mogę tylko pozazdrościć i powycierać ślinkę z brody

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2011-02-08 19:03:35

    Kto tak powiedział że nie wolno? ja jednego zjadłam, zawsze jem :) a jestem już 3 raz w ciąży.

  • Autor: limetka81 Data: 2011-02-08 19:14:18

    mi nie wolno mogę tylko raz w tygodniu zjeść jedną rzecz słodką - to szaleństwo bo chce mi się jak diabli ale jestem po operacji żołądka i żeby nie tyć za dużo i żeby nie mieć cukrzycy nie wolno mi.... buuu

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2011-02-08 19:17:16

    współczuje:(

  • Autor: makusia Data: 2011-02-08 19:55:25

    przepraszam ,sorry,mea culpaale nie przypominam sobie żebym cię obraziła
    chyba że jesteś ........stronke pochwaliłam bo jest super a że jestem nowa
    to nie wiedziałam jak się poruszać i troche pogmatwałam

    Hmmm... to w takim razie jak trafiłaś do "frywolnych" ? są na 10 pozycji, wcześniej jest "powitalnia" ( od razu zaznaczam że nie ma obowiązku się witac, piszę to tylko dlatego, ponieważ twierdzisz że się "pogmatwałaś" Jeśli masz jakieś pytania co do forum, i poruszania się po nim, służę pomocą

  • Autor: góralka Data: 2011-02-08 18:31:39

    Ja dzisiaj jak buszowałam po stronach to natknęłam się na taki humor rysunkowyFajny nie??

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2011-02-08 18:41:23

    Super , lepszy od moich żabek które kiedyś wstawiłam:)

  • Autor: makusia Data: 2011-02-08 18:43:25

    Super

  • Autor: rebo Data: 2011-02-08 20:18:11

    Makusiu dziękuje za chęć pomocy chętnie skorzystam
    nie będę udawadniać mojej racji bo to i tak bicie piany
    jest mi tylko przykro że od razu wiecie lepiej odemnie kim jestem i co tu robię
    jestem pierwszy raz na WŻ
    jak pisa lam wyżej w czasie pobytu w szpitalu jako odskocznie przeglądałam strony kulinarrne
    WŻ mi się podobało ciekawe przepisy,rady
    ludzie pomocni i życzliwi
    wątek Vikuni mnie rozczulił ale też dodał sił
    dlatego chciałam tu być ale jeśli mogą użytkownikami tej strony byc tylko wybrani to proszę o usunięcie mojego konta

  • Autor: lajan Data: 2011-02-08 20:40:58

    Rebo, a klapsa chcesz? Baw się i nie marudź.

  • Autor: smakosia Data: 2011-02-08 21:45:56

    Rebo, wszyscy są tu mile widziani. Każdy z nas miewa lepsze i gorsze komentarze. Proponuję żebyś poprosiła o zamknięcie tego wątku i zacząła wszystko od nowa. Będzie fajnie - zobaczysz

    Witaj!

  • Autor: rebo Data: 2011-02-08 22:23:54

    Rebo, wszyscy są tu mile widziani. Każdy z nas miewa lepsze i gorsze
    komentarze. Proponuję żebyś poprosiła o zamknięcie tego wątku i
    zacząła wszystko od nowa. Będzie fajnie - zobaczysz  Witaj!

    Smakosiu masz racje,prosze o zamknięcie wątku

  • Autor: MAGDAITYLE Data: 2011-02-08 22:16:20

    Forum rządzi demokracja. Każdy ma prawo do swojego zdania, nawet jeśli się z nim nie zgadzamy. Nie podobało mi się takie Twoje personalne obsmarowanie MR, uważam, że było to mało smaczne i niegrzeczne tak na powitanie. Ale każdy popełnia błędy. I to taka gafa była mam nadzieję, a nie żadna złośliwość ;) Nie podobają mi się też czasem wypowiedzi MR... dziś nawet się trochę na nią powkurzałam na forum. Ogólnie uważam, że dobra z niej kobieta, ale z dość trudnym charakterem i upartaaaaa ;) Nie zawsze się z nią zgadzam. Nie znaczy to, że Ona, czy ktokolwiek nie ma prawa wyrażać swojego zdania. I, że bedę jej wypowiedzi bojkotować. Jak byłoby nudno bez MR. Ludzie są kolorowi! Szaraków sie nie zauważa. Trzeba mieć sie z kim przekomarzać. Jak mi się wątek kogokolwiek nie podoba to go olewam. Sama jestem twórcą kilku.


    A wpis o śmierdzącym jaju mnie rozbawił :D Nie ma to jak burze hormonów ;D Limetka gratuluje poczucia humoru!

    Mam nadzieję, że mało będzie takich nieprzyjemnych przywitań, bo to fajne forum stanie się jadowite jak diabli, a w otoczeniu takiej negatywnej energii nikt się nie zechce wypowiadać. Ja na pewno zniknę.
    "Pozytywna energia wszystko odmieni"

  • Autor: toffik Data: 2011-02-08 22:37:39

    Wszystko już się wyjaśniło więc zamykam wątek.

Przejdź do pełnej wersji serwisu