Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Kogo dziś boli głowa?

  • Autor: Wkn Data: 2011-03-18 09:55:23

    Skoro można gadać o niczym, to może nikt nie zamknie mojego pomysłu, hihi

    Pogoda wdeptała mnie dziś w podłogę, głowa mi się kurczy jak balonik, z którego uchodzi powietrze - tylko to kościste tak nieprzyjemnie ściska to niekościste :(

    Kogo dziś boli głowa? Wątek dla znudzonych, otępionych, wkurzonych, sterrozyzowanych przez ciśnienie i nadmiar pracy, tych którzy jak na złość zapomnieli kupić tabletki przeciwbólowe i takich, którzy mają już dość łykania ogłupiaczy :) Zapraszam - jak zacznie lać, założę wątek "Kto nosi kalosze?"

  • Autor: bogdzia Data: 2011-03-18 10:09:06

    Temat dobry jak inne, bo też ta kiepska pogoda wpływa na nasze samopoczucie. I jak tu się zebrać do domowych obowiązków, a muszę upichcić jakieś ciasto, gdyż moje córki przyjeżdżaja.
    Kręcę się od rana jak mucha w smole. ale zmusiłam się do rozczynienia chleba na zakwasie i teraz w ciepełku rośnie sobie.
    Nie ma wyjścia trzeba dzisiaj się do wszystkiego zmuszać. Podobno ciśnienie już rośnie, radio taką informację zapodało i... aby do wiosny.

  • Autor: renataz36 Data: 2011-03-18 10:09:50

    Super wątek już sie dołączam... ale będę "lepsza" ...

    Boli mnie głowa i niestety ząb. Byłam z nim w środę u dentysty, założyła jakies ustrojstwo (lekarstwo?) i kazała czekać 3 dni... może przestanie boleć. Niestety cierpię nadal, biorę przeciwbólowe, pomagają na chwile i dalej ból....
    Podobno jestem meteoropatką więc niestety taka pogoda jak za oknem (wieje, kropi, szaro, paskudnie) nie nastraja mnie ani do pracy ani tym bardziej do usmiechu, którego pewnie klienci powinni się spodziewać. Mam tylko nadzieję, że w taką pogodę mało komu będzie się chciało wychodzić z domu i załatwiać sprawy w urzędzie... no i jakoś wytrzymam do 15stej.
    Dobrze że jest internet i czasem można tu wskoczyć, wyżalić sie czy pośmiać....
    Kocham WZ i wszystkich naszych użytkowników.
    Byle do wiosny (prawdziwej)... Pozdrówka

  • Autor: vikunia Data: 2011-03-18 10:13:51

    Nie boli mnie glowa ale jestem otepiona i niemrawo patrzę na monitor. Chyba wróce do łóżka.  Albo na spacer pójdę. Sama nie wiem co chcialabym robic. Taki dzień ponurzasty. A tytuł fajny ,,Kogo dziś boli dzisiaj glowa" :) Trzy razy czytałam zeby zrozumieć :) 

  • Autor: Wkn Data: 2011-03-18 10:27:22

    To dlatego, że mnie dziś boli głowa
    Już poprawiam i dzięki, żeś zauważyła :)

  • Autor: jolka60 Data: 2011-03-18 10:16:57

    Mnie co prawda nie,ale moją mamę-już drugi dzień.Spadek ciśnienia ( i brak słońca).
    Już chciałoby się wiosny,a tu za oknem śnieg z deszczem czy deszcz ze śniegiem.Tak " w locie "nie jestem w stanie stwierdzić,który z opadów przeważa.
    Co do kaloszy,nie ma przeciwwskazań.
    Tu przypomniał mi się dość stary dowcip-odmiana czasownika z  rzeczownikiem w wykonaniu obcokrajowca:
    Ja noszę kalosze
    ty nosisz kalosisz
    on nosi kalosi.....itd
    Wersja była również "kaloszisz",ale to już drobnostka.
    Jeśli wiosna nadal będzie się spóżniała,wszyscy będziemy "kalosili"

  • Autor: bogdzia Data: 2011-03-18 10:21:53

    a my nosimy kalosimy

  • Autor: 3majsiemaja Data: 2011-03-18 13:20:58

    buhaha!!!

  • Autor: jolka60 Data: 2011-03-18 15:07:26

    Tak to było-jak napisałam.itd.

  • Autor: mahika Data: 2011-03-18 10:25:56

    Mnie boli od wczoraj, a kalosze noszę.

  • Autor: skopolendra Data: 2011-03-18 10:29:02

    Glowa mnie dzisiaj nie boli chociaz pogoda marna.Boli mnie dusza..wczopraj dowiedzialam sie, ze moja 22 letnia siostrzenica jesz chora na raka....nie umiem zebrac mysli...

  • Autor: ewka63 Data: 2011-03-18 17:20:49

    żal, jak młodzi ludzie mają takie rozpoznania.

    Trzymam kciuki za Twoja siostrzenicę, może będzie dobrze.

  • Autor: makusia Data: 2011-03-18 19:50:27

    Nigdy nie wiem co powiedzieć w takiej sytuacji..bardzo mi przykro....Jest wiele przykładów "walki" z tym świństwem, nawet tutaj na wż, podtrzymujcie ją na duchu, i pomóżcie wierzyć i walczyć.

  • Autor: andzia005 Data: 2011-03-18 10:33:38

    A mi łeb pęka od 3 dni czyli od kiedy pogoda się zepsuła. Te nasze bóle głowy to chyba brak słoneczka

  • Autor: J.K45 Data: 2011-03-18 12:04:14

    Umnie pada od rana i głowa jakaś 'ciężkawa', ale jakoś na duszy mi wesoło i wszystko mnie cieszy .To nie wiem czy moglam wziąść udział w wątku ,bo WKN pisze że dla znudzonych ,otępionych itp.ale że ta głowa. To moze mogłam.Pozdrawiam i przesylam ;garsć ' słonca,które mam w serduchu.

  • Autor: Wkn Data: 2011-03-18 13:39:29

    Poczołgałam się po mleko w proszku (będę robić międzywaflowe bloki czekoladowe z bakaliowymi śmieciami) i po słodkie mleko w puszce (będę robić babeczki z powidłami i kajmakiem) - na poprawę humoru i rujnację linii ;P

  • Autor: aloalo Data: 2011-03-18 12:23:42

    Mnie nie boli. I chyba nawet nie będę czytać tego wątku, zeby się moje nie zachciało też poboleć jednak :)

    Od dwóch dni wyskakuję z łóżka jak nienormalna, bo normalnie się zwlekam z żalem, ze już trzecia "drzemka" w komórce brzęczy. Nie jestem w stanie tego wytłumaczyć.

    Nie biorę dopalaczy, jakby co!

  • Autor: renataz36 Data: 2011-03-18 13:09:23

    Mnie nie boli. I chyba nawet nie będę czytać tego wątku, zeby się moje
    nie zachciało też poboleć jednak :)Od dwóch dni wyskakuję z
    łóżka jak nienormalna, bo normalnie się zwlekam z żalem, ze już
    trzecia "drzemka" w komórce brzęczy. Nie jestem w stanie tego
    wytłumaczyć.Nie biorę dopalaczy, jakby co!

    Też bym tak chciała!!! Może byc bez dopalaczy :) a ja od kilku dni złoszcze sie od rana na budzik ... po co dzwonisz wariacie!!
    JA CHCE SŁONECZKO!!! Obiecuje nie będę wtedy narzekać ani na budzik ani na ból głowy.

  • Autor: aloalo Data: 2011-03-18 14:19:42

    Renato pomogłabym Ci, gdybym miała pojęcie, skąd ten pozytywny nastrój :)

  • Autor: renataz36 Data: 2011-03-18 14:23:45

    Renato pomogłabym Ci, gdybym miała pojęcie, skąd ten pozytywny
    nastrój :)

    A może się zakochałaś?? to tez uskrzydla... o ile mnie pamięc nie myli haha

  • Autor: aloalo Data: 2011-03-18 14:35:47

    Noo, zakochana jestem już ponad 10 lat bez przerwy a z nastrojem to bywało rożnie. Nie, to nie to :)))

  • Autor: gitan Data: 2011-03-18 12:42:38

    Oj boli główka,boli.Już trzy tabletki zjadłam i co? i nic dalej boli.

  • Autor: limetka81 Data: 2011-03-18 13:22:09

    gowa boli a prochów żadnych nie mogę bom w ciąży........... poza tym nasila się jak wyglądam za okno..... od października biało i ani razu nie stopniało tylko wciąż dosypuje. dziś znowu pada śnieg. tu - Norwegia - to chyba do końca maja nie stopnieje...... nie nawidzę bieli..... ja chcę wiosnę

  • Autor: woila Data: 2011-03-18 14:00:25

    gowa boli a prochów żadnych nie mogę bom w ciąży.......

    Mozesz - paracetamol np apap, nie bierz tylko aspiryny i tym podobne.

    A ja ponarzekam na plecy, bo bola od kilku tygodni z powodu rosnacego brzucha. Do rozwiazania jeszcze miesiac, a ja juz jestem gotowa - z torba w drzwiach
    Slonca jest u nas duzo, a i temperatura wiosenna +17°C, wszedzie zielono i kwitnaco ale nie mam sily na spacery i zachwycanie sie natura z powodu nie pelnej sprawnosci. Masaze u kinezoterapeuty tez nie wiele daja, licze po cichu na wplyw ksiezyca, bo podobno jutro najwieksza pelnia od 19 lat, ksiezyc powiekszy sie wizualnie o 14%, a bedzie swiecil o 32% jasniej niz zazwyczaj. Nastepne trzy dni bede obserwowac to zjawisko w oczekiwaniu na odplyw.... wod plodowych

  • Autor: 3majsiemaja Data: 2011-03-18 13:26:45

    Mnie też boli, bo,,, szłam spać o 3,30 . Tortowałam,,,, i rano oczywiście troszkę zaspałam , do tego jakieś bzdury mi się sniły.... ech. A pogoda okropna - zimno, ponuro, najpierw grad, potem śnieg...Obiadu dziś nie robię,,, sadzone usmażę...
    Kalosze oczywiście noszę, bo u nas inaczej się nie da - działki...
    Czekam, aż dzień się skończy , by do podusi się przytulić, a jutro może słonko zaświeci , chociaż troszeczkę ??
    Pozdrawiam ziewająco !

  • Autor: onlyred Data: 2011-03-18 17:37:20

    A ja codziennie wstaję o 2:30....

  • Autor: 3majsiemaja Data: 2011-03-18 17:56:16

    O matko, to się wogóle kładziesz???


    Ze względu na prace?, ale pewnie się okpowiednio wcześnie idzesz spać,,,. ale o którtej trzeba lulu, by wstać, gdzy niektórzy jeszcze się spać nie pokładli?
    (A także skoro codziennie, to organizm się przyzwyczaja.), ale i tak jestem w szoku!!!

  • Autor: MAGDAITYLE Data: 2011-03-18 13:42:13

    Boję się... bo podobno jak boli głowa to mi d... rośnie ;) Podwójna trauma z tym bólem głowy :):)

  • Autor: Wkn Data: 2011-03-18 13:44:19

    No bo wtedy wszystko jest do d... to jak ma nie rosnąć, jak wędruje tam niżej

  • Autor: aloalo Data: 2011-03-18 14:18:49

    Eeee, mnie nie boli a d... i tak swoje

  • Autor: renataz36 Data: 2011-03-18 14:25:54

    U nas się mówi komuś kto narzeka że głowa boli ... "nie mów głośno... czemu? żeby du... nie usłyszała, bo by leżeć chciała" hahaha i cos w tym jest prawda?

  • Autor: stokrotka390 Data: 2011-03-18 14:28:51

    Kolezanka mowi, ze jak boli glowa to nie mow d...ie, bo bedzie chciala lezec... Bolala mnie tez cala noc o 5-tej lyknelam tablete, a rano mix cytrynowo-kawowy (3 lyzki mocnej kawy+3lyzki soku z cytryny, ostrzegam niesmaczne!!!) i narazie spokoj, czego i Wam zycze....

  • Autor: 3majsiemaja Data: 2011-03-18 17:58:16

    A ja sobie zaszalałam i pozwoliłam by przez dobrą godzinkę d... mi urosła he he

  • Autor: beata66 Data: 2011-03-18 22:37:34

    Ależ się uśmiałam. Głowa boli mnie nader rzadko, a d...rośnie cały czas. I gdzież tu logioka i sprawiedliwość?

  • Autor: janeczka669 Data: 2011-03-18 15:45:22

    A już myślałam, że mózg mi się tak rozrósł, że się w czaszce nie mieści
    a wy mówicie, że to od ciśnienia............
    może to i lepiej.

  • Autor: Wkn Data: 2011-03-18 17:30:13

    Hm, rano szłam z parasolem, w południe jechałam w rozmakającym gradzie, a po południu otrzepywałam kaptur z grubego mokrego śniegu.
    Ciekawy dzień...

  • Autor: as Data: 2011-03-18 20:13:56

    Mnie głowa dziś nie bolała. Miałam dobry nastrój. Dużo energii.do południa.Po południu zaczął delikatnie padać deszcz. Samopoczucie zmieniło się niewiele tzn byłam senna poza tym wszystko bez zmian.

  • Autor: as Data: 2011-03-19 11:35:55

    Jestem troszkę senna. Mam dziś ciśnienie 95/52

  • Autor: nonka4 Data: 2011-03-18 23:23:40

    mnie tyż straaasznie n...awala:)

  • Autor: Wkn Data: 2011-03-19 11:33:49

    No niech to trzaśnie, drugi dzień z rzędu - coraz mniej mi się to podoba :/

  • Autor: janeczka669 Data: 2011-03-19 12:12:06

    Przychodzi babcia do apteki.

    - poproszę tabletki od bólu głowy "Globulki Ż"

    Pani w okienku mówi
    - ale to nie są tabletki od bólu głowy, tylko środek antykoncepcyjny

    - a co pani tam wie
    dziś sobota, wnuczka idzie na dyskotekę, jak jej to dam to mnie całą noc głowa nie będzie bolec.

  • Autor: renataz36 Data: 2011-03-19 13:05:12

    Ha ha ha no i świetne tabletki... ważne że babci pomogą :)

    Mnie dziś jak narazie głowa nie boli ale te 10 cm śniegu a raczej ciapy za oknem wcale mi się nie podoba hmm

  • Autor: Wkn Data: 2011-03-19 13:28:13

    Hihihi, dobre :D Od razu mi lepiej - idę robić babeczki kajmakowe

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2011-03-19 13:35:48

    Dziś też mnie boli.....zażyłam Ibum forte, zawsze mi pomaga, mam nadzieję, ze dziś też tak będzie.

  • Autor: Wkn Data: 2011-03-19 14:35:01

    Aaaaa, uduszę Cię - teraz nie będę mogła się pozbyć tej okropnej melodyjki "i bum, i bum, i bum i bum i bum" :(
    Kręci mi się w głowie, a wcale nie jestem po połowie - ojej, ale przynajmniej pogoda się poprawia :)

  • Autor: renataz36 Data: 2011-03-19 14:40:01

    Poprawia? gdzie? u nas tylko większa ciapa się zrobiła. Całą zimę nie przemoczyłam butów no to udało mi się to zrobić dzisiaj ... niestety. Dobrze, że choć już nie pada.

  • Autor: Wkn Data: 2011-03-19 15:14:19

    U nas wylazło słońce. Niestety pogoda na spacery jest taka sobie, raczej trzeba wybierać zaciszne miejsca - na otwartej przestrzeni urywa głowę. Biorąc pod uwagę dośc niską temperaturę (zaledwie parę stopni powyżej zera) najfajniej podziwiać wczesną wiosnę zza szyby :D

  • Autor: megi65 Data: 2011-03-19 16:41:01

    Czuję sie wyśmienicie .. Powoli  kłade na łopaty zgagę z która walcze od miesiąca ...
    Huraaaaa moja przewaga .. ::)
    Promienie słońca głaskają żonkile i hiacynty na trawniku
    Błekit nieba i ..forsycje krzyczą ..."" Wiosna cieplejszy wieje wiatr .. wiosna znów nam ubyło lat ....''
    Ptaki w ogrodzie od świtu dają taki koncert , ze budzik niepotrzebny .. :)
    Tylko myśl o powrocie do zimnej Pl ..przyprawia mnie o ... ból głowy !

  • Autor: Ala06 Data: 2011-03-19 16:53:24

    Dzis rano u mnie też miałam ptasi koncert ale bidulki
    zamilkły od tego zimna, moja głowa w porzadku :)) mam nadzieję, hi hi

  • Autor: renataz36 Data: 2011-03-20 09:17:41

    TA DAM!!! nie boli mnie dziś głowa... za to zaczęły się "babskie dni" już nie wiem co lepsze haha

  • Autor: jolka60 Data: 2011-03-20 10:45:19

    No,to pewnie za głośno mówiłaś o tym bólu głowy i się, (w myśl niezbyt ładnego powiedzonka)-jnna częsć ciała dowiedziała..

  • Autor: renataz36 Data: 2011-03-21 13:43:52

    Widzę że dziś nikogo głowa nie boli. Zobaczylismy troche słońca za oknem i od razu jest lepiej haha. U nas co prawda ciepło nie jest bo chyba koło 0, słoneczko świeci od rana ale na trawnikach nadal biało. Mam nadzieje że prognozy się sprawdzą i jutro już nie tylko barometr pójdzie w górę.


    Ale i tak sobie trochę ponarzekam... NIE LUBIE PONIEDZIAŁKU!!! i jeszcze do 17-stej w pracy buuuu

  • Autor: Wkn Data: 2011-03-21 14:45:51

    aha, akurat - ten wątek to jakieś moje fatum - aż bałam się pisać :/
    Za to na dworze ładnie.

Przejdź do pełnej wersji serwisu