Forum

Kuchenne porady

Gorące Danie

  • Autor: xxanetaa Data: 2011-04-11 09:48:36

    Jest tutaj mnóstwo przepisów, szukam czytam i nie wiem na który się zdecydować, może macie jakiś sprawdzony niedrogi przepis na gorące danie.Potrzebuje zrobić coś na małe spotkanie rodzinne.Z góry dziękuje:)

  • Autor: urszulka Data: 2011-04-11 10:08:24

    Ja czesto robie srogonowa nie jest moze za tani ale drogi tez nie i zawsze uzywam wieprzowiny wychodzi taniej.

    Albo takie zwyczajne leczo parowki albo małe klopsiki podsmazone) pieczarki ogorek korniszony papryka konserwowa lub swierza(troche) mozna dac groszek kukurydze i to wsystkow pomidorowym przecierze.
    Ztym ze co sie dowiedziałam to ze parowki po ugotowaniu wytwarzaja jakies substancje rakotworcze no alee od czasu do czasu mozna zjesc.

  • Autor: makusia Data: 2011-04-11 10:12:26

    U nas powodzeniem cieszą się krokiety, można zrobić z mięsem, pieczarkami, lub z kapustą i grzybami, do tego czysty czerwony barszcz, dobre i niedrogie są nóżki drobiowe, można je smażyć w piekarniku z ketchupem( jest przepis na wż) do tego jakaś surówka i gotowe, tanie i bez pracy:) A i flaczki wołowe, lub drobiowe.

  • Autor: olusia23 Data: 2011-04-11 11:49:36

    Propnuję zrobić czysty barszcz czerwony i do tego paszteciki z mięsem lub kapustą i grzybami (możesz przygotować wcześniej a potem tylko odgrzać). Polecam też leczo, strogonowa, bogracza, albo parówki w cieście francuskim, lub zapiekane z serem i boczkiem. Mogą być też flaczki lub bigosik. To zawsze możesz zrobić wcześniej i potem odgrzać. 

  • Autor: janeczka669 Data: 2011-04-11 20:43:52

    Proponuję zupę węgierską.

Przejdź do pełnej wersji serwisu