Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Konrad Gaca -co sadzicie o programie?

  • Autor: joanka 38 Data: 2011-05-07 12:33:47

    Witam , chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o programie odchudzającym Chudniesz -wygrywasz zdrowie.Te metamorfozy ludzi są takie przekonuwujące, ale i kasa wydana też odpowiednia, może ktos z was ma jakieś doswiadczenia w tym temacie .Zapraszam do dyskusji

  • Autor: lanntana Data: 2011-05-07 16:37:56

    Kasa??? za udział w programie płaci się niecałe trzysta złotych (28dni) -niektórzy o wiele więcej wydają miesięcznie na chipsy,czekoladki,śmieciowe jedzenie,fajki czy wódę. A gościu rzeczywiście ma wyniki,myślę,że warto wydać. Bogu dzięki,że jestem genetycznym chudzielcem.

  • Autor: K-rin-k Data: 2011-05-30 11:52:16

    Kiedy i na jakim kanale leci ten program?

  • Autor: amarylis42 Data: 2011-09-23 09:57:39

    Osobiście nie jestem za dietą K.Gacy.......miałam do czynienia z konsultantami jego i z 3 .....tylko jedna osoba umiała mi odpowiedziec na moje pytanie......kasy tez nie mało to kosztuje......a w ogóle jestem zdania,że za diete 300 zł to dużo.......i to co miesiąc......ja go rozumiem.....poznał tajniki diety i chce pomagac otyłym....ale czemu tak wysokim kosztem?bo otylosc to dzis duzy zysk.....

    pozdrawiam 

  • Autor: Laugasel Data: 2011-09-23 10:34:16

    Oj ten genetyczny chudzielec , czasami może się zdziwić. Ja zawsze byłam raczej futerałem na kości. A teraz jestem panią z duużymi krągłościami.  I co?  Żadna dieta mi nie pomoże,bo brak wyćwiczonej silnej woli w tym temacie. Jedynie ruch mnie ratuje. A co do programu , to ja jeszcze go nie oglądałam .Na jakim kanale i kiedy ?

  • Autor: emilka155 Data: 2011-09-23 12:41:46

    To chyba nie jest program telewizyjny. Chodziło raczej o program odchudzający.

  • Autor: Laugasel Data: 2011-09-23 13:08:08

    Ta nazwa program mnie zwiodła.

  • Autor: as Data: 2011-09-23 13:52:03

    Mnie też

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-04-08 00:36:42

    Ja też o programie tv pomyslalam

  • Autor: agacia3323 Data: 2013-04-05 07:47:35

    to mówisz,że jest szansa ,że przytyje w przyszłości....huraaaaaa

  • Autor: stillnox Data: 2011-10-15 23:32:43

    o mamusiu ...na samą myśl o jedzeniu tłustego karczka/u przez  4 tygodnie..... odrzuciło mnie :-( strasznie restrykcyjna dieta.... wyniki też imponujące ale...właśnie, zawsze musi być jakieś ALE!! w miesiąc żeby schudnąć 7 kg bez uszczerbku na zdrowiu?? jojo murowane..... ale są tacy co się za to biorą bo teraz na chorobie XXI wieku....czyli OTYŁOŚCI, można się nieżle obłowić. Ludzie są zdesperowani i łapią każdą sposobność by schudnąć  a jeszcze media...prasa-tv molestują nas pięknymi chudymi modelkami....

  • Autor: MJane Data: 2012-03-30 13:38:41

    Masakra! Naukowcy udowadniają, że tłuszcze zwierzęce są szkodliwe dla zdrowia, a tu każą jeść tłusty kark? Jakoś mnie taka dieta nie przekonuję. Zostanę jednak przy sałatkach z olejem rzepakowym - wtedy wiem, że tłuszcze, które dostarczam organizmowi są zdrowe i pomocne, a nie trują mnie od środka...

  • Autor: milunia Data: 2012-03-31 17:04:33

    Poczytajcie sobie regulamin Konrada Gacy:)on nie ponosi odpowiedzialności ,jeżeli ktoś zachoruje na coś przez jego dietę.Ja osobiście polecam książkę "Jedz pysznie chudnij cudnie".Ja ważyłam 86 kg.Obecnie 69kg/164cmwzrostu tak więc jeszcze mi sporo zostało.Moja metoda:

    -unikam cukru i soli (ziemniaków nie solę ,mąż i dzieci już to akceptują")")

    -po 17 nic nie jem

    -cheb tylko ciemny, orkiszowy ale max.3-4 kromki tygodniowo

    -w sklepach wybieram produkty z mąki pełnoziarnistej

    -dużo chodzę

    i to wszystko,metoda nie trudna a przynosząca efekt,widzę po sobie:)

  • Autor: abidiasz Data: 2013-04-05 07:22:54

    Ja jestem przeciwniczką diet wszelakich. Trzeba po prostu uważać na to, co się je. Mam koleżankę, która przez rok schudła 43 kg, robiła to etapowo - najpierw zrezygnowała z jedzenia wieczorem, zaczęła jeść śniadania (czego nigdy nie robiła, a to duży błąd) potem przyszła kolej na rezygnację z piwa - bomba kaloryczna, a lubiła piwko, oj lubiła. Zaczęła się ruszać - najpierw kijki,potem trochę siłowni, wreszcie zaczęła biegać. Właściwie to je wszystko, ale z głową, nawet na ciastko z kaloryczną latte sobie pozwala. Jest zupełnie inną kobietą, uwierzyła w siebie, jest szczęśliwa. Trzeba po prostu raz na zawsze zmienić swoje życie.

  • Autor: stillnox Data: 2013-04-07 21:19:55

    Dodam jeszcze że wsród moich znajomych jest osoba która w programie zajęła I miejsce w czerwcu zeszłego roku....jeżdziła do Gacy co 2 tyg. chyba dostawła kolejny rozpisany program (kupa kasy poszła)..... dziś kg wracają i chcąc nie chcąc odchudza się już inaczej....więc jak pisze tu  Milunia ....... , w zupełności się zgadzam, należy zdrowo i rozsądnie jeść a nie wyrzucać pieniądze i dorabiać ,,gwiazdy" :-)

  • Autor: duplikatkokardy Data: 2013-04-07 21:57:54

    dla mnie to dobry przedsiębiorca który znalazł niszę w rynku :) a że ludzie w akcie desperacji chwytają co się da to i ostatni grosz wydadzą 

  • Autor: squashandsport Data: 2013-04-24 12:31:08

    Niestety nie przekonuje mnie te program. Nieco naciągany format.

    http://www.squashandsport.pl

  • Autor: bettybez Data: 2013-10-06 19:21:59

    Od jakiegoś czasu program o odchudzaniu u Gacy puszczają w Polsacie. Chyba nie ominęłam żadnego odcinka, ale w żadnym nie usłyszałam żadnych konkretów o diecie. Rozumiem, że to wiedza tajemna ;) Podoba mi się motywowanie, konkurencje w grupie, wsparcie od osób, które już schudły, nie wiem czy to tylko dla tv, czy Gaca oferuje to w normalnym pakiecie.

  • Autor: w jesiennym stroju Data: 2013-10-06 19:33:43

    Ten karczek i ćwiczenia pomagają. Widziałam zdjecia jednej kobiety przed i po. Co najważniejsze tej pani udało się stracić duzo kilogramów chyba 5 lat temu i do dzisiejszego dnia jej te kilogramy nie wróciły, mimo, że już jest powyżej 50 i od czasu do czasu lubi zjeść dobre ciasto czy czekoladę. Po prostu nauczyła się systematycznie ćwiczyć .

  • Autor: bettybez Data: 2013-10-06 19:39:09

    Jaki karczek?

    Tak, gołym okiem widzę różnicę u uczestników programu, nawet nie musieli mówić kto ile schudł, bo bez pudła wytypowałam najbardziej odchudzonych. A to jeszcze nie jest koniec programu, nie wiem, oglądasz?

  • Autor: w jesiennym stroju Data: 2013-10-06 19:47:16

    Nie oglądam, aczkolwiek ta znajoma mnie nawet zachęcała. Ja tylko na programy muzyczne i  informacyjne zerkam

  • Autor: bettybez Data: 2013-10-06 19:52:34

    No bo w sumie, nie ma po co oglądać. To praktycznie tylko reklama tego Gacy, żadnych konkretów, które można by było zastosować do siebie. Mąż stwierdził, że jestem mega optymistką, jeśli wierzę, że coś w końcu o diecie powiedzą, i chyba tak jest.

  • Autor: amelia_z Data: 2013-10-19 19:08:26

    Jak słyszę o karczku to na myśl mi przychodzi tylko dieta Atkinsa i Kwaśniewskiego. Moi znajomi ponad 10 lat temu odchudzili się na tej tłustej ubogo węglowej diecie i nie mają jojo do dzisiaj. Trzy dni temu sama zaczęłam stosować Atkinsa i czekam czy mi te tłuste śmietany i boczki nie wlezą do pupy... No ale jestem zdesperowana i chciałabym schudnąć z 15 kg, a takie jedzenie mi odpowiada.

Przejdź do pełnej wersji serwisu