Forum

Rozmowy wolne i frywolne

nad morze gdzie jechać by było taniej?

  • Autor: asiek74 Data: 2011-05-29 19:11:00

    mam pytanie do Was , planuję jechać z dwiema córkami nad nasze morze . Bardzo mi chorują  na gardło zdarza sięże nawet miesiąc, lekarka zaleciła żeby trochę tzn do 2 tyg. pojechać na nasze morze, ze względu że pracujęw szkole mogę pojechać tylko w okresie wakacji. Stąd moje pytanie chciałabym pojechać nie do jakiegoś kurorciku (Łeba , krynica) tylko coś  mniejszego noi tańszego , czekam na Wasze opinie, pozdrawiam

  • Autor: Artur1973 Data: 2011-05-29 19:36:56

    Witam! Propinuję Dziwnów lub Dziwnówek- ceny za nocleg nie są wygórowane. W Dziwnowie jest też parę fajnych i tanich restauracji. Ja z córką jezdzimy tam od 3 lat. Pozdrawiam

  • Autor: jannaj Data: 2011-05-29 20:27:27

    Musisz się troszkę pośpieszyć. Z rezerwacjami może być krucho o tej porze roku.
    Łatwiej i taniej będzie poza sezonem - może od połowy sierpnia.
    Polecam Sianożety. Mniejsza miejscowość - ok. 3-4 km od Ustronia Morskiego.

  • Autor: mgronik Data: 2011-05-29 22:10:47

    2 lata temu też szukałam miejsca, gdzie byłoby taniej. Wybraliśmy Jantar, za domek 2-pokojowy z łazienką i aneksem kuchennym płaciliśmy około 200zł za dobę. Jedzenie w knajpach było też w całkiem przyzwoitych cenach.

  • Autor: Hhanka1 Data: 2011-05-31 12:35:23

    200 zł. Myślę, że to dużo. Ja szukałam swego czasu domku na Mazurach (też tam jest drogo) i znalazłam szukająć kilka dni w internecie domek za 90 zł za dobę, dziś płacimy tam 120 zł. A jexdzimy w kilka osób.
    Jestem z Gdyni i na co dzień nie interesuję się cenami nad morzem, bo lubię wyjężdżać nad jeziora :). Ale wart wpisać w google np. domek nad morzem do 100 zł. Czy też coś podobnego. To jeden z linków http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/nad_morzem/domki_letniskowe

    W internecie można naprawdę znaleźć dużo tanich noclegów :)

  • Autor: Fiddle Data: 2011-06-02 16:02:04

    Byłam kilka razy nad morzem, i śmiało umiem powiedzieć, że:
    Jarosławiec - mała wioska wybacka - nie ma tam jakiś dużych tłumów - piasek na plaży cieplutki - woda najczystsza podobno.... Bardzo dużo barów i smażalni, liczne sklepy i znajduje się tam też aquapark Panorama Morska - bardzo tam drogo w tym aquaparku ale można się w morzu przecież pokąpać - a cena za nocleg bez wyżywienia to 25-70 zł :)
    Dodatkowo, bez wielkich tłumów: Sianożęty, cena za nocleg 30-70 zł bez wyżywnienia.
    Rówek,mała miejscowość, bez wielkich tłumów ceny również dobre.... poszukaj sobie w googlach ale nie powinny przekraczać 60zł za nocleg bez wyżywienia... Nie jestem tego na sto procent pewna, ale jak w tamtym roku byłam u koleżanki w Rówku, to widziałam napis 'Wolne pokoje, 40zł za nocleg bez wyżywienia'.

  • Autor: piszczalka Data: 2011-06-02 16:21:14

    z czystym sumieniem moge Ci polecic Grzybowo "u dariusza". Pokoje z lazienka 35-40zl os dorosla, zalezy kiedys zamowisz, dzieci do 3 lat 50zl oplata jednorazowa za pobyt, starsze dzieci 20zl/doba, do plazy spacerkiem 10 min, czysta szeroka plaza, miejscowosc spokojna, jeszcze nie przeludniona, kuchnia w domu do dyspozycji, po drodze na plaze jest knajpka z bardzo dobrym i uwazam tez nie drogim jedzeniem.

  • Autor: asiaff Data: 2011-06-02 22:27:54

    Ja własnie wróciłam z nad morza.Byłam z mężem i trójką dzieci w Sarbinowie ośrodek Elpida ,mieliśmy wynajęte dwa pokoje z łazienką i aneksem kuchennym.Doba pobytu od naszej piątki wychodziła 100zł i w tym już była opłata za prąd,wode i klimatyczna.Odległość od ośrodka wczasowego do plaży to ok.50m,plaża czysta i szeroka,nie ma tłumów.My byliśmy bez wyżywienia ale w sasiednim ośrodku jest stołówka na której podają bardzo dobre jedzenie.

  • Autor: zegotka Data: 2011-06-08 10:53:47

    Właśnie wróciłam z nad morza-było cudownie.
    Byłam z mężem i 3 dzieci w Wieniotowie to jest wieś zaraz za Ustroniem Morskim,Mieliśmy plaże tylko dla siebie-cisz i spokój.jednocześnie w Ustroniu 5 min samochodem pełne zaplecze turystyczno-rozrywkowe łącznie z Biedronką.Polecam.
    http://allegro.pl/tu-slychac-szum-morza-i1649056669.html

  • Autor: kuchacik Data: 2011-06-11 18:43:54

    Ja wróciłem z nad morza tydzień temu - byliśmy na tydzień. Było super. Miejsce jak zwykle te same - Ustronie Morskie. A gdzie się zatrzymać ? tam tego jest dużo . .My zawsze jeździmy do Gwarka (ośrodek znajomych znajomych : P) . Ośrodek w środku raczej jak to budowle z lat 80 - jest pokój ,łóżka ,TV i łazienka + balkon. Na śniadanie ,obiad i kolację chodzi się na stołówkę - trzeba przejść przez jakby taki tarasik. Jedzenie - pycha - śniadanie i kolacja szwedzki stół - jesz ile chcesz a jedzenie mega smaczne (kucharki od nas ze Śląska) - śniadanie chyba od godziny 7.30 do 9.30 - idziesz jak ci pasuje , obiad chyba od 13 do 15 czy jakoś tak a kolacja też trwa chyba 1.5 godziny od godziny 18 stej.

    Najlepsze w tym wszystkim jest położenie tego ośrodek - schodzi z schodów i jesteś na plaży - idziesz kiedy chcesz. . w Gwarku można wypożyczyć rowery (cena nie wiem ile ja to mam za darmo) , oraz stół bilardowy ,piłkarzyki i pinpąg. Nie daleko w hotlu na fali - 2 kroki od gwarka można wypożyczyć Gokarty - są mega cena niewielka - chyba 9 zł za godzinę, są super. Restauracji tam jest trochę ,ale teraz na sezon wszystko otwierają. . .
    Gwarek to bardzo ,bardzo duży ośrodek i tym samym dużo klientów ..Nie wiem jak z rezerwacjami. Daje link do gwarka:

    http://www.owgwarek.pl/



    Ogólnie te zdjęcia na ich stronie są stare ..teraz tam te obejście jest inne. .jest basen taki niewielki dla dzieci ,huśtawki itp.
    Te zdjęcia z stołówki są trochę stare. .teraz tam jest odnowione. .Aha i jest kawiarnia - bardzo fajna ,wyremontowana w tamtym roku. .Ogólnie super.

Przejdź do pełnej wersji serwisu