Forum

Kuchenne porady

piec do chleba philips HD 9040

  • Autor: anetak Data: 2011-06-21 21:23:40

    Witam 
    dostałam wspaniałe urządzenie do chleba ,
    niestety  nie moge z niego korzystać , 
    model ten nie jest przewidziany na Polskę , więc nie mam instrukcji
    w języku polskim ani ksiązki kucharskiej z przepisami do
    odpowiednich programów .
    Może będzie mi ktoś w stanie pomóc ???
    philips HD9040
    kucinska.aneta@interia.pl 
    pozdrawiam 
     

  • Autor: kuchacik Data: 2011-06-21 21:58:07

    Proszę skontaktować się drogą mailową z firmą Philips. Może będą mieli taką instrukcję .
    Pozdarwiam

  • Autor: anetak Data: 2011-06-23 20:47:14

    obrałam sposób SMAKOSI - przetłumaczyłam instrukcję za pomocą  linku , który mi wysłała
    Pozdrawiam  

  • Autor: smakosia Data: 2011-06-22 09:55:57

    To jest instrukcja w języku angielskim, ale możesz poszczególne zagadnienia kopiować i wklejać na stronie, która tłumaczy na język polski. Może to będzie jakimś rozwiązaniem.

  • Autor: smakosia Data: 2011-06-22 09:58:38

    Dla przykładu (tak na szybko)

    Instrukcja obsługi:

    Umieść urządzenie na stabilnej powierzchni, poziome i poziomie.

    2 Chwyć uchwyt patelni chleb i wyciągnij pan chleb w lewo lub w prawo, aby odblokować. Następnie podnieś pan chleb z urządzenia. (Rys. 2) Uwaga: Zawsze wyjmij pan chleb przed umieszczeniem w nim składniki, aby uniknąć rozsypania składniki do urządzenia.

    3 Upewnij się, że otwory w ostrza ugniatania i wałów wewnątrz patelni chleb są całkowicie czyste. Uwaga: Jeśli te części nie są czyste, może nie być w stanie zgromadzić ostrza ugniatania prawidłowo.

    4 Wyrównaj płaską stroną do otworów w ostrza ugniatania płaską stroną wałów na patelni chleb. Następnie wciśnij ugniatania ostrza mocno na wałki (rys. 3). Uwaga: Upewnij się, że push ostrza ugniatania właściwie na miejscu, w przeciwnym razie mogą one wypaść podczas użytkowania, co wpływa na proces mieszania lub ugniatania. Uwaga: Gdy ostrza ugniatania montowane są odpowiednio na wałkach, mają pewne poziomy gry na wałach. To jest normalne.

  • Autor: smakosia Data: 2011-06-22 10:01:42

    dc. 

    Włóż składniki na patelni chleb w kolejności, w jakiej są wymienione w przepisie. - Zawsze dodać drożdże ostatni. Dodać do pustego w środku mąki i posypać drożdży w nim. Nie mieszać drożdże z dowolnym mokre składniki, inaczej chleb może nie wzrosnąć odpowiednio, zwłaszcza podczas korzystania z zegara. - W przypadku gdy składnik musi być dodany podczas procesu pieczenia, urządzenie daje krótki i długi sygnał trzy razy, a komunikat "ADD" pojawia się na wyświetlaczu. Jeśli nie dodać składnik, urządzenie po prostu kontynuuje procesu pieczenia. 7 Włóż pan chleba w urządzeniu. Push patelni chleb mocno w dół, aby go zablokować w pozycji (rys. 4). Jeśli pan chleb nie jest zmontowane prawidłowo, łopatki do wyrabiania ciasta nie działają. 8 razy klamkę z patelni chleb i zamknąć pokrywę urządzenia. Uwaga: Dolna powoli korek. To jest ciężki. 9 Włożyć wtyczkę do gniazdka. ,, Dźwięki urządzenia i '1 'pojawia się na wyświetlaczu, który odnosi się do "Podstawowe Wh

  • Autor: smakosia Data: 2011-06-22 10:06:40

    Itd. Myslę, że sobie poradzisz.

  • Autor: mirabelka200377 Data: 2011-06-22 10:54:09

    ja kiedyś kupiłam zmywarke i tez nie było w niej instrukcji po polsku, zadzwoniłam do firmy i bez problemu mi przysłali. Zadzwoń do Philipsa na pewno Ci przyślą.

  • Autor: anetak Data: 2011-06-23 20:45:00

    dziękuje za informację ::)
    pozdrawiam 

  • Autor: smakosia Data: 2011-06-22 13:09:10

    Dlatego zaproponowałam Ci takie "internetowe" tłumaczenie tej instrukcji, bo z tego, co widać jest prosta i krótka. W ten sposób będziesz ją miała w pięć minut. Tłumaczenie z angielskiego na polski znajdziesz np. tu: http://www.angielskopolski.com/

  • Autor: anetak Data: 2011-06-23 20:43:58

    dziękuję bardzo za poddanie pomysłu , jakoś na to nie wpadłam :) 
    pozdrawiam  

Przejdź do pełnej wersji serwisu