Forum

Kuchenne porady

Urodziny nastolatka

  • Autor: asieksza Data: 2011-07-14 10:54:30

    Za kilka dni urodziny mojego 13 - latka. Imprezkę zaczynamy wizytą na kręgielni, potem ferajna ( 5-6 osób )zbiera się u nas. Młody ma niewielki pokoik , dziewczynki o 18 jak nie śpią w dzień zazwyczaj kładą się spać więc będą świętować u niego. Zastanawiam się jakie przekąski przygotować. Młodemu gusta smakowe ostatnio bardzo się zmieniły , słodkie już jakoś nie bardzo mu pasuje ( będzie oczywiście torcik ) . Podrzućcie jakieś pomysły.

  • Autor: hope30 Data: 2011-07-14 12:33:40

    różnego rodzaju mini pizze,udka kurczaka w bułeczkach,może skrzydełka jak z KFC,do tego frytki,dużo Coli i soków do picia i sprawdza się też sałatka Gyros z zupek chińskich-takie menu miała moja sąsiadka w zeszłym tygodniu na 13 stce swojego syna

  • Autor: aloalo Data: 2011-07-14 13:21:49

    Hope, co to są udka kurczaka w bułeczkach?

  • Autor: as Data: 2011-07-14 22:47:42

    Może to http://wielkiezarcie.com/recipe24200.html lub parówki w cieście drożdżowym. Mini pizze. Czipsy, popcorn z mikrofali. Ciastka

  • Autor: olusia23 Data: 2011-07-15 20:01:59

    Polecam pizzetki z ciasta francuskiego, parówki nadziewane serem zółtym i zawinięte w boczek pieczone, sałatkę owocową (trochę witamin i słodyczy jednocześnie). Mogą też być szaszłyki owocowe lub warzywno mięsne. Może jakieś śmieszne słone zakąski np. paluchy wiedźmy, czy ciasta w postaci żółwi czy krecików (chyba przepis Wkn). Fajnie, żeby było kolorowo i śmiesznie. Na wż jest mnóstwo ciekawych przepisów - poprzegladaj i zadecyduj. 

  • Autor: asieksza Data: 2011-07-27 14:19:38

    Dzięki za podpowiedzi. Zrobiliśmy górę koreczków, smażone pałeczki z kurczaka z frytkami bo chłopcy po kręglach głodni wrócili, Upiekłam kruche babeczki z budyniem i tort. Do tego krakersy, chipsy itp. Imprezka ogólnie bardzo udana.

Przejdź do pełnej wersji serwisu