Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Szukam sąsiada na Farmville

  • Autor: cuma Data: 2011-07-21 18:33:53

    Gram na facebooku w Farmville. Wciąga  jak nie wiem co... Jeśli ktoś z WŻ-towców gra proszę- niech mnie zaprosi na sąsiada-;) przez mail mkozmin@o2.pl Osoby które grają, wiedzą jak sąsiedzi sa potrzebni... Jak się okazuje nie tylko w życiu realnym-;)

  • Autor: nadia Data: 2011-07-21 18:57:07

    Radze nie szukac sasiadow tylko isc od razu na odwyk. Ta gra jest jak narkotyk cale zycie dostosowujesz do tej gierki. Moj syn byl w to wplatany o mezu nie wspomne, ktory nawet potrafil godzine przed praca wstac i zasiac pomidorki... Teraz w nic nie graja i jest spokoj. Podobna gra jest na nk, wiec radze uwazac...

  • Autor: ewka63 Data: 2011-07-22 11:09:00

    Nadia ma rację. Każdy jest panem swojego życia co prawda, ale w pewnym momencie już nie odróżnia się granicy. Jeśli jeszcze nie jesteś uzależniona, to masz na to już zadatki. A uzależnienia komputerowego nigdzie w Polsce się nie leczy.

  • Autor: kuchacik Data: 2011-07-23 20:36:53

    WŻ to też uzależenienie ;););)

  • Autor: mahika Data: 2011-07-23 20:43:19

    ha ha ha, dobre...

    niektórzy zapomnieli że pół dnia albo lepiej siedzą na forach

  • Autor: ewka63 Data: 2011-07-24 11:20:24

    Kuchaciku, z całym szacunkiem, ale nie wiesz nawet co to znaczy być uzależnionym od gry ( zresztą nie Ty jeden jak widzę). Obyś nie przechodził tego uzależnienia nigdy w życiu.

  • Autor: mahika Data: 2011-07-24 17:54:59

    Rozumiem że masz uprawnienia i wystarczającą wiedzę potrzebną do zdiagnozowania uzależnienia?

    Pozdrawiam ;)

  • Autor: ireth Data: 2011-07-25 13:01:33

    dokładnie tak.

  • Autor: kuchacik Data: 2011-07-24 21:31:47

    Masz rację .. nie wiem. .Bo jakoś nie lubię gier. ..Mam kilka i zwyczajnie po tygodniu mi się nudzą i leżą w szafie ..;)

    Wolę popichcić.. albo: WŻ i tak się od niego uzależniłem ;);)

  • Autor: nadia Data: 2011-07-21 18:59:34

    Gram na facebooku w Farmville. Wciąga  jak nie wiem co... Jeśli ktoś z
    WŻ-towców gra proszę- niech mnie zaprosi na sąsiada-;) przez mail
    mkozmin@o2.pl Osoby które grają, wiedzą jak sąsiedzi sa potrzebni...
    Jak się okazuje nie tylko w życiu realnym-;)

    Jesli na WZ szukasz sasiadow, to jest juz bardzo zle...Polecam wyjazd wakacyjny bez komputera :)

  • Autor: cuma Data: 2011-07-21 19:17:02

    Dzięki za radę-;) Spokojnie , to tylko rozrywka....

  • Autor: mahika Data: 2011-07-21 19:52:07

    taa, mi też mówili ze się uzależniłam, a ja traktowałam to jak rozrywkę na zimowe dni.

    Ot taka zabawa w uprawianie pola,

    którego nie można uprawiać na prawdę, bo albo się go nie ma, albo jest 9 miesięcy zimy.

    I też sobie wstawałam rano i sadziłam pomidorki, a teraz posadziłam prawdziwe i to nie tylko pomidorki, 

    i nie mam czasu na tą grę, bo długo pracuję oprócz tego.

    Więc niech nikt mi nie mówi że to uzależnia, po prostu trzeba wiedzieć kiedy odejść od kompa.

    Nie gram w to co Ty, tylko w Wiejskie Życie na NK, czasem tam zaglądam w wolnej chwili.

    A jak nie będę miała w zimę co robić to będę zaglądać częściej.

    Wolę to niż wieczne stanie przy garach i nikomu nic do tego, jak spędzasz wolny czas ;)

    Powodzenia w poszukiwaniach :)

  • Autor: cuma Data: 2011-07-22 00:35:26

  • Autor: babibabi Data: 2011-07-21 20:02:38

    Zle robisz szukajac na WZ,po prostu na faceboku zamiesc anons "potrzebuje farmerow" lub

    wysylaj po prostu zaproszenia do gry,wiem cos o tym - tak wlasnie zrobilam:)

  • Autor: mahika Data: 2011-07-21 20:12:45

    tak, w zakładce "szukaj" wpisz nazwę gry, wyświetli ci się pare grup fanów, dołącz do nich :)

  • Autor: cuma Data: 2011-07-22 00:34:06

    Dzięki  - tak zrobię ! A w ogóle myślę ,że nam kobietom trudniej się uzaleznić ( ale , to naprawde nie seksizm-;) ) , bo jesteśmy bardziej obowiązkowe.Nie zostawię odłogiem domu, rodziny i moich zwierzaków - na rzecz wirtualnej farmy. Po prostu albo jest się tzw. " gramofonem " , albo nie.  Od kiedy pamiętam  grałam z rodzicami i ich znajomymi w proste karty, potem brydża, scrabbla itd. Teraz tez często gram z wielką przyjemnością w literaki na kurniku.Ale znam dużo osób dla których jest to kompletna bzdura i marnowanie czasu... Eh...

  • Autor: misia2004 Data: 2011-07-23 18:54:51

    Ja grałam na farmerama i powiem tylko tyle rok wycięty z życiorysu. Aż któregoś dnia dotarło do mnie że poprostu szkoda mi czasu na takie g.... I zmądrzałam. Radzę Ci uwazać.

Przejdź do pełnej wersji serwisu