Forum

Kuchenne porady

Łosoś dziki dla dziecka

  • Autor: lanntana Data: 2011-08-19 14:24:21

    Zalega mi w lodówce kupiona onegdaj paczka łososia mrożonego dzikiego. Co przyrządzić z tegoż,żeby dziecię raczyło skonsumować?? Dziecię w wieku przedszkolnym.Pozdrowionka

  • Autor: stokrotka390 Data: 2011-08-19 15:46:10

    U mnie dzisiaj byl sandacz na parze. Mam takie specjalne sitko, pasujace do wszystkich garnkow, na nim ukladam rybe, ziemniaki, grubo pokrojona marchew, mozna papryke, seler, por itp. Posypuje to wszystko przyprawami i paruje, oczywiscie pod sitko wlewam bulion rybny (ale moze byc tez miesny). Na tym wywarze robie pozniej sos np. musztardowy lub koperkowy. Nam smakowalo, wiec moze Twemu dziecku tez bedzie, pozdrawiam...

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2011-08-19 20:35:56

    Witaj Latanno:) ryba na parze nie jest za dobra, uważam że mnie by lepiej smakowała taka rybka  delikatnie usmażona z domieszką masła i oleju.Ja dzisiaj usmażyłam mintaja, panierowałam delikatnie w mące, jajku i jeszcze raz w mące, wyszła pyszna.Myślę że dziecku taka ryba lepiej by smakowała niż na parze.Mój średni braciszek, bardzo lubi właśnie tak usmażoną rybę.

    Zdjęcie wstawiłam w dzisiejszym wątku obiadowym.Pozdrawiam:)

  • Autor: alicja_bt Data: 2011-08-19 20:49:11

    Może pulpeciki w lekkim sosiku?

  • Autor: aggusia35 Data: 2011-08-19 20:55:11

    myslę że ten łosoś powinien Wam posmakować ;) http://wielkiezarcie.com/recipe52388.html

Przejdź do pełnej wersji serwisu