Forum

Zdrowie i uroda

rozmiar stanika

  • Autor: caroline1983 Data: 2011-08-26 14:07:06

    Znalazłam w necie kalkulator rozmiarów stanika. Może komus sie przyda :)

  • Autor: dorotaibasia Data: 2011-08-26 14:49:03

    hm...ja też kiedyś znalazłam, wyliczyłam, zanotowałam i poszłam do sklepu kupić odpowiedni rozmiar, i chyba jestem "inna" bo nie wytrzymałam  nawet 10 sekund-było mi tak ciasno że oddychanie przychodziło z trudnością:) :) :)

  • Autor: Wkn Data: 2011-08-26 16:02:43

    Rozmiary staników ustandaryzowane to jedna sprawa, a widzimisię producenta, to zupełnie inna bajka. Wszystko trzeba mierzyć, bo może się okazać, że twój cycek w miseczce C jednego producenta będzie grał jak kulka w ruletkę, a w produkcie innej firmy poczuje się jak chlebek upieczony w za ciasnej foremce

  • Autor: hope30 Data: 2011-08-26 16:08:14

    ja całe życie nosiłam 75 DD lub 80 E....na internetowych kalkulatorach wychodziły bzdury( rozmiary były tak zaniżone,że nawet dwie miseczki nie były w stanie pomieścić "wsadu")

    aż trafiłam ze 3 lata temu do sklepu z brafiterką....okazało się, że mam rozmiar 75 J ,czyli całe 7 rozmiarów więcej niż wszystkie inne miarki internetowe pokazywały...

    Jeśli ktoś ma problem z doborem rozmiaru-polecam wizytę w licencjonowanym sklepie,gdzie można znaleźć brafiterkę....Koszt takiego stanika to dosyć spory wydatek(najtańszy stanik kupiłam na promocji za 99zł..najdroższy za prawie 300zł)...Wychodzę z założenia,że jeśli mam się czuć dobrze i hhmm.seksownie,to nie ważne co mam na sobie ubrane....ważne,że wiem,że mam świetnie dobraną bieliznę:)

    polecam :) oczywiście wizytę w sklepie,nie żadne kalkulatory....

  • Autor: darai Data: 2011-08-26 16:41:47

    Brafiterka to jeden z gorszych koszmarków współczesnego języka. Nie mam pojęcia jaki mam rozmiar stanika obecnie, mam nadzieję, że już niebawem będę mogła coś dobrać. Na razie staniki "przed ciążowe" są znacznie za szerokie, na jedną pierś za mała miseczka na drugą zdecydowanie za duża. Wyglądam jak dziwoląg przez to... ale już na szczęście niedługo.

  • Autor: lolopopa Data: 2012-01-18 14:20:56

    Darai, znalazłam Twoją wypowiedź w której piszesz, że czarna bielizna może być przyczyną nowotworów. Będę wdzięczna jeśli napiszesz coś więcej w temacie.

  • Autor: mahika Data: 2012-01-18 14:23:55

    kiedyś lekarz mi powiedział że mam uczulenie na czarne ubranie

  • Autor: Shanna Data: 2011-08-26 18:57:04

    Tez odradzam kalkulatory. Mnie wyszlo kiedys ze mam rozmiar A, gdy tymczasem w rzeczywistosci mam C:)

    U nas w kilku sklepach jest specjalna przymierzalnia tylko do stanikow, jest tam tez pani, ktora w razie potrzeby ma miare, wiec pomierzy co i jak i doradzi odpowiedni rozmiar.  Nie ma co kupowac byle czego bo tanie. Porzadne staniki sa drogie, ale jesli chcemy miec miedzy piersiami wisiorek a nie pepek to warto w porzadny zainwestowac. Poza tym dobrze dobrany nie tylko porzadnie wyglada, ale zaoszczedzi na starosc problemow z sylwetka.

  • Autor: Cletti Data: 2011-08-26 22:25:35

    Mnie tak ostatnio nachodziłozeby zamówic na allegro  ale..darowałam sobie Tabelki sa lipne i tak naprawde dziewczyny mają rację kazdy producent narzuca swoje własne miary i nie maja nic wspólnego z kalkulatorem Jak nie przymierzę to sie nie przekonam ze dobrze lezy i ze ja sie w nim dobrze czuje.I niestety za dobry świetnie dopasowany trzeba troche zaplacic:)

    I żałuje ze u nas w butikach nie ma kobiet które doradzą jaki najlepszy

  • Autor: mahika Data: 2011-08-27 06:48:40

    zawsze nosiłam 85 C, a teraz zamówiłam sobie na allegro 75 E

    I jestem w szoku, jak ładnie wyglądają moje piersi.

    Ktoś pisał że było ciasno i nie mógł oddychał.

    Za wysoko zapinamy staniki. Niżej trzeba.

  • Autor: Cletti Data: 2011-08-27 07:31:30

    http://balkonetka.pl/2008/3/6/kalkulatory-rozmiarow-stanika#

  • Autor: jolka60 Data: 2011-08-27 10:52:18

    Chyba juz bedzie z rok albo wiecej,jak po raz pierwszy zamowilam biustonosz przez internet-w polskiej firmie,ktora produkuje i sprzedaje bielizne-typowa i ''nietypowa''.Biustonosz lezy ''jak ulal''.smiem twierdzic,ze to chyba najlepszy,jaki mialam.

  • Autor: panda25 Data: 2012-03-09 21:14:49

    A czy możesz podać nazwę firmy, ew. link do strony?

  • Autor: nilkan Data: 2012-01-17 11:16:51

    Kalkulator nie jest jesli dość dorbze się zmierzymy.

  • Autor: Fiddle Data: 2012-01-18 10:35:46

    Ja korzystałam z tego kalkulatora: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

    Ale wychodzi jakaś bujda. ;d W rzeczywistości rozmiar stanika mam inny.

  • Autor: bettybez Data: 2012-01-18 15:47:09

    Według kogo?

  • Autor: Martynka_cytrynka87 Data: 2012-03-09 18:16:45

    też wychodzi mi według kalkulatora inny rozmiar stanika niż nosze... ;/

Przejdź do pełnej wersji serwisu