Forum

Zdrowie i uroda

Cellulit i rozstępy

  • Autor: MAGDAITYLE Data: 2011-09-13 14:40:27

    Szukam skutecznych rozwiązań na pozbycie się tego problemu. Oprócz ćwiczeń oczywiście. Jakieś nowe skuteczne i sprawdzone metody. Co z waszego doświadczenia pomaga?

  • Autor: ireth Data: 2011-09-13 15:00:06

    Co prawda nie próbowałam ale słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat baniek chińskich. Kupuje się je w aptece (kosztują grosze) i robi nimi masaże przy użyciu oliwki. 

    Efekty podobno genialne! Sama noszę się z zamiarem wypróbowania.

  • Autor: alicja_bt Data: 2011-09-13 17:44:34

    Kremy na rozstępy nie zlikwidują ich , ale jeśli rozstępy masz od niedawna to ładnie je rozjaśnią i są trochę węższe.

  • Autor: MAGDAITYLE Data: 2011-09-13 19:38:09

    A jak walczyć z rozstępami? Tak samo? Widziałam różne kombinacje - rękawice do peelingu, masażery itp. Ale o tych bańkach wcześniej nie słyszałam. Znalazłam fajny filmik instruktażowy: Bańki chińskie czyli jak skutecznie pozbyć się cellulitu

  • Autor: darai Data: 2011-09-14 09:05:53

    Rozstępy nie zniką, chyba że potraktować je laserem. Mogą stać się jaśniejsze, mniej widoczne ale pozbyć się ich nie da.

  • Autor: vanessa862 Data: 2011-09-14 20:46:38

    Masażere,specjalne kremy to w większości naciąganie naiwnych ludzi na kasę. Peeling, szorstka rękawica, oliwka lub masło do ciała i na blizny świeże krem cepan z wyciągiem z cebuli.Nic lepszego nie ma. A jak urodzisz to ruch i systematyczność w pielęgnacji skóry.

  • Autor: słodki buraczek Data: 2011-09-15 18:17:25

    Mnie zachwycił (bo zadziałał!) krem-żel (w wersji mocniejszej serum) DOVE z serii body firming. Świetnie napina i ujędrnia skórę; po ciąży pomógł mi "wchłonąć" obwarznkę ;-) Cena za serum to coś koło 35 zł - kupuję na wiosnę, zeby do lata trochę uda i poślady pomasować, jesienią "odpoczywam" od tego typu zabiegów ;-)

  • Autor: anqe Data: 2011-09-20 00:36:15

    co do rozstępów to niewiele pomoże na pewno skuteczne będą zabiegi lub masaże przy użyciu kolagenu robionego na zimno gdyż jako jedyny ma nieuszkodzone dna wiązki kolagenowej zawiera więc czyste aminokwasy pobudzające do działania Twój naturalny kolagen (niestety jest on trudny do zdobycia w Polsce - nestety nie mogę Ci podać nazw i dystrybutora bo sama czymś takim handluje, poza tym tylko zabiegi mocno inwazyjne 

    pozytywne efekty dadzą też kosmetyki oparte na nanowodzie tyle że tu jest jeszcze malo badań w Polsce dwie firmy oferują takie kosmetyki (jedną z nich jest moja)

    co do celulitu dobre efekty daje wspomniana już tu bańka chinska, bieżnie vacuwell oraz suplement diety vichy celulit są tabletki i saszetki do picia moim zdaniem te drugie są zdecydowanie lepsze - efekt jest super koszt pudelka okolo 80 złotych starcza na 15 dni a kuracja powinna trwać 3 miesiące

      

Przejdź do pełnej wersji serwisu