Forum

Rozmowy wolne i frywolne

ostatnie komentarze

  • Autor: ReniaJ Data: 2011-09-23 14:44:27

    Hi ,od jakiegos czasu zastanawiam sie nad jednym tematem ,otoz odkad zaczelam obserwoawc watek-ostatnie komentarze to w 80%sa to komentarze zwiazane z pieczeniem wszelkiego rodzaju ciast ,czy waszym zdaniem nie jest to dziwne,bo ja mysle,ze po tych komentarzach mozna wywnioskowac,ze czesciej sie piecze niz gotuje-to taka moja opinia-Pozdrawiam

  • Autor: as Data: 2011-09-23 16:22:18

    Przy pieczeniu bardziej potrzebny jest przepis niż przy gotowaniu. Z tymi komentarzami nie jest tak źle. Sprawdziłam 20 ostatnich komentarzy i 10 nie dotyczy pieczenia.

  • Autor: Basienkaa0 Data: 2011-09-23 18:33:06

    ja też częściej korzystam z przepisów dot. pieczenia chociaż nie piekę tak często a gotuje każdego dnia:)

  • Autor: Krystyna911 Data: 2011-09-23 19:35:31

    w mojej książce, zdecydowana przewaga przepisów to właśnie ciasta, chociaż gotuję co dzień a ciasta piekę rzadziej. Nie będę  wstawiała przepisu na pomidorwoą czy ogórkową, bo jest ich tutaj bez liku a do tego w każdej zupie można zmienić trochę proporcje, ugotować na różnym mięsie lub bez mięsa i ciągle będzie to prawie taka sama zupa. Mniej lub bardziej smaczna ale będzie dalej pomidorowa czy ogórkowa. Z ciastem to inna para kaloszy. Zmienisz proporcje i ................ klapa. Zakalec na palec. Owarzony krem. Niewyrośnięta drożdżówka.

Przejdź do pełnej wersji serwisu