Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

klawiatura COMFY

  • Autor: dorotaibasia Data: 2011-10-17 13:46:26

    witajcie:) na allegro znalazłam wspomnianą wyżej klawiaturę...nie jest to tani gadżet, i w zwiazku z tym poszukuję opinii...być moze ktoś takowy sprzęt posiada...jak się sprawdza, itp? miałaby to być zabawka dla baaardzo rozgarniętej i ciekawej świata trzylatki...z góry dziękuję za wszystkie opinie:)

  • Autor: Shanna Data: 2011-10-18 08:21:52

    Wlasnie ogladalam to na all. Wyglada kosmicznie. Dla malego dziecka moze i fajne, bo ma duze, kolorowe przyciski, ale podobnych zabawek jest sporo na rynku. Dla starszego dziecka 3-6 lat chyba bedzie to tylko kolejna zabawka. Moj majac 3 lata mial w przedszkolu oswajanie z komputerem. Teraz ma 5,5 i swietnie sobie radzi. Jesli zalezy Ci na tym co masz na ekranie, to pamietaj, ze w necie mozesz znalesc wiele mini gierek, zabaw itp dla dzieci w roznym wieku. Sa proste, kolorowe, krotkie. Moze zamiast inwestowac w to 'cos', co tanie nie jest, warto posiedziec z dzieckiem przy normalnym kompie. 15 min. dziennie wystarczy a bedziesz wiedziala, czy Twoje dziecko jest tym w ogole zainteresowane. Inaczej wydasz tyle kasy na kolejny pierdolek, ktorym dziecko pobawi sie chwile i wrzuci w kat.

    Jak dla mnie - zbedny i kosztowny gadzet.

  • Autor: dorotaibasia Data: 2011-10-18 10:17:45

    ...no własnie...mam podobne odczucia...mała nieźle operuje "dorosłą" myszką, myślałam że ta klawiatura i gierki tworzone specjalnie pod nią  będą bardziej ją rozwijały...pewnie zaraz duża część forumowiczów mnie zlinczuje ale uprzedzam PRZY KOMPUTERZE SPĘDZAMY MAX 20 MIN DZIENNIE:)

  • Autor: caroline1983 Data: 2011-10-19 12:46:01

    Mam i po jakims czasie poszła w kąt bo dziecko z niej wyrosło, za to dziecko mojej kuzynki nie może sie od niej oderwać do tej pory (są w tym samym wieku). wszystko zależy od dziecka. Jeśli ktos byłby zainteresowany to moge odsprzedać.

Przejdź do pełnej wersji serwisu