Forum

Galeria

Moje skromne torciki;)

  • Autor: Aga19923 Data: 2011-11-13 13:46:15

    Torty robione gdy jeszcze nic lub prawie nic nie wiedziałam o masy plastycznej. W rzeczywistości wyglądały troszkę lepiej, ale mój slaby aparat nie sprawdził się;P

    W porównaniu z Waszymi tortami to moje są ochydne, ale nie wszyscy mają tyle talentu co Wy;D

  • Autor: grazka35 Data: 2011-11-13 19:22:13

    Jak to się mówi "Praktyka czyni mistrza". Każda z tutejszych mistrzyń też kiedyś zaczynała i dzisiaj na pewno ze śmiechem wspomina tamte czasy, przynajmniej ja tak robię , chociaż  do mistrzyń nie należę( oj daleko mi jeszcze do tego hehe)  Myślę, że każdy następny tort będzie coraz lepszy. Powodzenia!

  • Autor: magdam21 Data: 2011-11-14 15:24:34

    Droga Agusiu nie wszyscy muszą zaczynać od wysokiego "C".Chciałaś podzielić sie z nami swoją radościa i to zrobiłaś. Torty wg mnie nie są wcale takie złe, ciekawe projekty,dużo pracy nad smakiem bo te które widać przekrojone aż by się chciało zjeść kawałeczek,...  może brakuje im tylko troszeczkę wprawnej ręki w wykończeniu ale patrząc na to ile masz lat...przyjdzie i na to czas. Gratuluję, jesteś na dobrej drodze do wielkich dzieł. Powodzenia.

  • Autor: Aga19923 Data: 2012-03-18 13:26:43

    Wszystkie dekorowane były na szybko. Z powodu katastrofy kolejowowej w mojej miejscowości nie miałam czasu, aby je "dopieścić". Musialam piec jeszcze inne ciasta;P

Przejdź do pełnej wersji serwisu