Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

Mikołajki w szkole

  • Autor: majka253 Data: 2011-11-25 11:13:07

    Moje dzieci w szkole organizują sobie Mikołajki. Losują między sobą, kto komu robi prezent. Ustalili, że prezent ma kosztować 25 zł. Może macie pomysły co można kupić dla chłopca 12 lat i dziewczynki 10 lat. Na pewno jakieś drobne  słodycze, ale co jeszcze??  

  • Autor: lexi27 Data: 2011-11-25 11:15:46

    Chętnie też skorzytam z wątku, bo mam podobny dylemat.

  • Autor: kasnik Data: 2011-11-25 11:21:20

    Przynajmniej beda się cieszyc, u nas Pani wychowawczyni osmiolatkom wymysliła operetkę... dzieciaki załamane. Próbujemy ją przekonac do zmiany planów, mam nadzieje ze zdołamy.

  • Autor: hope30 Data: 2011-11-25 11:30:05

    namawiajcie:) u mnie Młoda (10 lat,4 klasa) najpierw idą do kina a potem na  posiadówkę z klasą,napoje,słodycze,ciasto i składaliśmy się na pizzę... u Młodego(8 lat,2 klasa) doszliśmy do wniosku,że też do kina niech idą...

  • Autor: majka253 Data: 2011-11-25 11:43:35

    Fajny pomysł, ale w tym roku jednak trzeba u nas kupić prezent. Co dla obcego dziecka, którego się dobrze nie zna za25 zł. ?? 

  • Autor: punca Data: 2011-11-25 15:10:49

    A może jakąś gre planszową dopasowaną do wieku dzieckam lub puzzle w jakimś widokiem lub ze zwierzętami

  • Autor: alicja_bt Data: 2011-11-25 15:53:55

    Dowiedz się jakie postacie z filmu itp są aktualnie  modne ,u mojej siostrzenicy był szał na wszystko z Haną Montaną , nawet poduszki pasowały dzieciakom. Myśle ze słodycze i własnie taki gadżet z modna postacią. A tak wogóle  to ze względu na te szkolne paczki do dziś nie znosze Mikołajek

  • Autor: Scooby Data: 2011-11-25 16:41:53

    Ja osobiscie słodyczy bym nie kupowała.Pochodż po marketach np.,Polo,Biedronka,itp można natrafic różne puzzle,a słodycze kup za reszte jak zostanie.takie jest moje zdanie ale wybór nalezy do Ciebie pozdrawiam.

  • Autor: ulla* Data: 2011-11-27 16:44:15

    Prezenty w szkole zawsze z wesołym akcentem,nigdy na poważnie,ale też ze smakiem,oryginalne-

    kubek ze śmiesznym napisem,lub z imieniem,pasujący do osoby obdarowanej,

    wesoła świnka skarbonka

    koszulka polo z wesołym napisem 

    mała gra do plecaka,na szkolne wyjazdy typu bierki,pchełki,karty itp.

    fajny kalendarz,notes młodzieżowy np. z ulubionym bohaterem w tle, do tego długopis

    smycz na klucze,co by sie nie zgubiły,

    fajny portfelik młodzieżowy,z grosikiem

    do takich gażdetów dodatki słodycze np.cukierki w papierkach połaczone ogonkami na nitki,tworzące długi sznur ,

    Paczki o jednej kolorystyce: np w kolorze żółto -pomarańczowym: mandarynki,pomarańcza,soczek witaminowy,cukierki w papierkach, gumy i lizaki o tych kolorach,do tego np świnka skarbonka w kolorze żółtym,czy pomarańczowy portfelik.

    Może z tych pomysłów coś sie spodoba i wykorzystasz.ważne,żeby było z pomysłem, nie za poważne,bo to dzieci dzieciom,ma być wesoła zabawa i frajda np. z soczka kubusia,czy z wyciąganego sznura cukierków.

  • Autor: asieksza Data: 2011-12-01 21:11:47

    Lat 10 i 12, więc już trochę ze sobą do klasy chodzą i się znają. Podpytaj może obdarowywane dziecię ma jakieś pasje, zainteresowania . My dziś też byliśmy na zakupach. Młody zaczął gimnazjum więc jeszcze nie do końca się znają ale koleżanka podobno lubi konie. Wzięliśmy więc kalendarz z końmi, śmieszny mikołajkowy kubek i czekoladę.

Przejdź do pełnej wersji serwisu