Forum

Oddam / Zamienię

Może ktoś ma sadzonki żyworódki pierzastej ?

  • Autor: lexi27 Data: 2012-02-02 16:28:04

    Może ktoś z użytkowników ma 1-2 ukorzenione sadzonki żyworódki pierzastej? Chętnie je przyjmę, oczywiście pokryję ewentualne koszty przesyłki.

    Czytałam i słyszałam dużo dobrego na jej temat i chciałabym móc sprawdzić i wykorzystać jej lecznicze właściwości.

     

  • Autor: myszamycha Data: 2012-02-02 17:54:14

    Moja mama chciała żyworódką wyleczyć jakieś paskudztwo na nodze.Niewiele pomogło.A jakby to trzeba przesłać żeby doszło w całości?

  • Autor: rolnik Data: 2012-02-02 19:24:49

    Jesli kogos interesuje zyworódka, to ja mam, takie maciupeńkie, oczywiscie zwrot kosztów przesyłki i moge wysyłac.

  • Autor: sygulka79 Data: 2012-02-03 01:03:49

    Lexi niestety ja juz nie mam tej rosliny ( nie mielam jej jak przewiezc do Szkocji ) . Ale moge powiedziec Ci ze ta roslina tak jak czytalas ma wlasnie wlasciwosci lecznicze :) Przetestowalam na sobie , dzieciech i swojej babci ( maz nie dal sie namowic ) Moje dzieci nie chorowaly , babcia wyleczyla sobia jakas stara rane na nogach , a ja poradzilam sobie bez antybiotyku z zapaleniem ucha :) Wiem ze mozna zamowic ja przez internet , przysylaja , dociera w dobrym stanie , wystarczy posadzic w doniczce i wszystko ok . Ja robilam z niej nalwki , krople do nosa i uszu . Naprawde polecam , przejzyj internet i poczytaj .

    P.s.

    Ja swoja ukradlam ze szkoly mojego dziecka :) nigdzie nie moglam znalezc , a tam wszystkie okna byly zastawione tym chwastem ( bo tak nazywaly go sprzataczki ) . Sprawdz moze tez znajdziesz :) Pozdrawiam

  • Autor: belgosia Data: 2012-02-03 19:29:10

    Mam sadzonki, chtnie Ci prześlę, ale podaj adres( e-meil do kontaktu lub tel).

  • Autor: Teresa.Marcjan Data: 2012-02-03 23:06:20

    Może ktoś z użytkowników ma 1-2 ukorzenione sadzonki
    żyworódki pierzastej? Chętnie je przyjmę, oczywiście pokryję
    ewentualne koszty przesyłki. Czytałam i słyszałam dużo dobrego na jej
    temat i chciałabym móc sprawdzić i wykorzystać jej lecznicze
    właściwości.  

    Jeśli jesteś  w dalszym ciągu zainteresowana tym kwiatem - lekiem  to podaj adres na priv  a ja wyślę Ci  maleńkie roślinki - sadzonki, które wystarczy  wysypać do doniczki z ziemią, a jak już  podrosną  poprzesadzać pojedynczo do  doniczek

  • Autor: BABUSZKA Data: 2012-03-07 22:12:39

    Może ktoś z użytkowników ma 1-2 ukorzenione sadzonki
    żyworódki pierzastej? Chętnie je przyjmę, oczywiście pokryję
    ewentualne koszty przesyłki. Czytałam i słyszałam dużo dobrego na jej
    temat i chciałabym móc sprawdzić i wykorzystać jej lecznicze
    właściwości.  

    ześć  ja mam nawet sporo jest to na razie drobnica ale rośnie jeśli chcesz to mogę oddać za grosik/aby lepiej rosły/nie wiem tylko czy i jak byś odebrała/rał/z wysyłką troszkę bym miała kłopotów jestem osobą schorowaną i nie mam za dużo kasy na wysyłkę.Możemy sie umówić na miejscu np w jakimś sklepie w Łodzi pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu