Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

materac dla dzieci

  • Autor: Monika09 Data: 2012-02-16 13:12:49

    Mam problem z materacem dla dzieci. Chciałabym kupić jakiś porządny, a nie wiem jaki będzie najlepszy. Dziewczynki śpią na łóżku piętrowym, które w wyposażeniu ma niby materc, ale jest to zwykła pianka. Ciągle się odkształca - robią się dołki, szczególnie tam gdzie leży pupa. odwracanie materaca nie wiele daje. Zresztą zdaję sobie sprawę, że taki materac jest niezdrowy.

    Potrzebowałabym 2 materace o wymiarach 80x190, oczywiście w rozsądnej cenie. Co nie znaczy, ze droższe nie wchodzą w grę - muszą mnie tylko przekonać.

    Może ktoś niedawno "przerabiał" ten temat i może mi pomóc w wyborze. W internecie jest tyle informacji, że mam już zamęt w głowie.

    Z góry dziękuję za pomoc.

  • Autor: kasnik Data: 2012-02-16 14:09:52

    My mamy materace kieszeniowe z firmy Janpol i jesteśmy bardo zadowoleni. Syn ma jednoosobowy, my dwuosobowy. Jedynym minusem dla mnie jest niestety cena...dośc wysoka. Jeden kosztował ponad 1300zł, drugi prawie 2300zł dwa lata temu(ale chyba nadal trzymaja sie w tej cenie nasze modele).Uważam jednak, że nie sa to zmarnowane pieniadze.

    Pozdrawiam:)

  • Autor: as Data: 2012-02-16 15:08:56

    Moje mają na łóżku piętrowym zwykły piankowy już 4 lat i jest w idealnym stanie.

  • Autor: MARTA84 Data: 2012-02-16 16:31:46

     U mnie tez piankowyi jest dobry

  • Autor: asieksza Data: 2012-02-16 17:54:26

    Moje też śpią na piętrówce - na razie obie na dole. Materac piankowy - młode nie narzekają, syn, który wcześniej spał na górze też nie narzekał. Jednak mi się czasem zdarzyło spać na ich łóżku i czułam każdą deseczkę. Dziewczynki są dużo lżejsze ode mnie więc chyba tego nie odczuwają. Młodszej jeszcze zdarza się zmoczyć w nocy więc na razie wstrzymuję się z wymianą materaca na dole ale bardzo mnie ten temat zaciekawił.

  • Autor: Monika09 Data: 2012-02-16 19:42:55

    Więc ja mam chyba jakiś wybrakowany piankowy:) Wgniecenia okropne, nawet mąż, który nie wtraca się do takich spraw, stwierdził, że trzeba na duch kupić nowe materace.

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2012-02-16 22:27:33

    As to ,ze jest w idealnym stanie ,nie znaczy wcale,ze jest zdrowy.Zalezy jaki piankowy,mowisz o tloczonym na zimno?Materac powinien byc dopasowany swoja twardoscia do wagi uzytkownika.Chociaz dla dzieci malych najlepiej wybierac materace twarde,kokosowo-lateksowe(mowie tu o malych dzieciach)

    Calkiem niedawno kupowalismy corce duzy materac 140x200 z firmy Dunlopillo.Jest alergikiem ,wiec wybralismy wlasnie materac lateksowy,w wiekszosci wykorzystywana jest pianka Coltex tloczona na zimno.Materac ma 7 stref twardosci,jest dosc wysoki,ale cena jest niestety bardzo duza.Na Polskiej stronie znalazlam cos takiego http://www.salonmateracy.com.pl/materace/aerial-luxsus-dunlopillo.html

    My z mezem rowniez od 3 lat mamy materace Dunlopillo,ale dwa o wym 90x200,sa super,pokrowiec sie odpina mozna go wyprac,my mamy dodatkowo z aloesem i klima,czyli , w zimie grzeje w lecie sie nie przegrzewasz.Ale ceny tych materacy sa spore niestety.Materace tej firmy pomagaja w schorzeniach kregoslupa. http://www.materacelateksowe.com/Opinie-lekarzy/Opinia-Prywatnej-Kliniki-Rehabil

    Na te materace sie zdecydowalismy bo maz mial dosc duzy upust,poniewaz pracuje w firmie oponiarskiej Goodyear/Dunlop a to jest pochodna tej firmy,tyle ,ze produkuja materace.Filia firmy ktora produkowala materace zostala przeniesiona do Polski,byc moze ,ze ceny beda przystepniejsze.

  • Autor: balbisia19 Data: 2012-02-16 21:34:51

    My wlasnie chcemy wymienic Synkowi lózeczko na łożko ale niestety w zestawach na allegro sa wlasciwie tylko materace piankowe. Dlatego chce kupic osobno materac - do łóżeczka miał gryka/kokos, nic sie z tym nie dzialo, dlatego mysle ze kupie mu teraz taki sam. Mąż znalazł na allegro producenta, taki materac o wymiarach 80*180 ( robiony na zam, bo takiego akurat nie maja w ofercie ) kosztowalby z przesylka ok 220 zł. Ewentualnie mysle jeszcze o takim kokos/kokos - cena podobna.

    Dopisano 12-02-16 22:06:44:

    Najlepszy jest chyba mimo wszystko kieszeniowy, ale niestety cena jest dla nas nie do przegryzienia

  • Autor: as Data: 2012-02-16 22:21:21

    Nie wiem czy o tych wymiarach nie bedziesz miec problemu z kupieniem łóżka i pościeli

  • Autor: misia2004 Data: 2012-02-17 08:55:12

    My dla naszych chlopaków mamy piętrowe łóżko własnie 80/180. Starszy ma 9 lat i już powoli ledwo się mieści na nim:( Tzn. jeszcze się mieści ale za niedługo trzeba bedzie pomyśleć o innym bo syn jest z tych wysokich:) Teraz jakbym miała kupować to napewno dłuższe. A materac mamy dla starszego sprężynowy, a dla małego jeszce oryginalny z łóżka zwykły cienki piankowy. Trzeba będzie tez wymienić ale narazie funduszy brak:(

  • Autor: as Data: 2012-02-17 12:11:25

    My mamy materac 90/200 bo takie mamy też łóżko piętrowe.

  • Autor: wawerczyk Data: 2012-04-23 11:29:56

    Sprawdź koniecznie ofertę firmy comfortbe. Kupowałem tam materac dla swojego synka dwa lata temu i pamiętam że ich oferta była nie do pobicia, zarówno cenowo jak i w zakresie szerokiego asortymentu

  • Autor: balbisia19 Data: 2012-04-23 16:35:09

    Potwierdzam, ja równiez tam kupowałam materac

  • Autor: Lenka953 Data: 2012-05-06 12:59:22

    Dzięki wielkie za radę, faktycznie sklep jest bardzo dobry. Przy okazji kupiłam dobry wózek i zabawkę dla córci, ceny były naprawdę atrakcyjne!

  • Autor: magda312_1980 Data: 2012-07-21 21:15:58

    Super sklep. Tu jest praktycznie wszystko dla dziecka - materace, łóżka, wózki, zabawki. Kupiłam w sklepie stacjonarnym w markach, ale dostawa gratis pod same drzwi. Materacyk dla dziecka jest obłędny.  Jak za jakis czas finanse pozwolą to też sobie podobny kupie, bo produkują też duże wersje. Polecam forumowiczom

  • Autor: dermattai Data: 2012-05-29 20:06:27

    Dzięki wielkie, ja też za twoją radą kupiłem materac od comfortbe i nie żałuję. Naprawdę duży wybór, a i cena "zjedliwa" ;)

    Sam towar też od kilkunastu dni sprawóje się swietnie

  • Autor: Monika09 Data: 2012-04-23 19:59:23

    Dziękuję ślicznie za pomoc, już kupiłam - 2 materace sprężynowe na allegro. Trochę się obawiałam, chociaż z opisu wydawał się być OK.  Jest dobry, właśnie taki jak chciałam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu