Forum

Zdrowie i uroda

Żółtaczka

  • Autor: iza1 Data: 2012-02-19 18:57:21

    moja koleżanka od 2 lat walczy z rakiem wątroby , wycięli jej 3/4 , a po roku na tej 1/4 pojawiły się 4 guzki. Bierze chemię - w miarę możliwości jak badania są dobre. Teraz jest cała żółta- ma żółtaczkę, podobno to nie zółć się wylała, ale to stwiedzą badania w szpitalu, a na miejsce czeka. Powiedzcie - czy to coś poważnego? bardzo się martwię o nią ... :(

  • Autor: emeska1974 Data: 2012-02-19 19:31:11

    na to pytanie odpowie lekarz, badania itd a nie my na forum - moim zdaniem to poważna sprawa

  • Autor: iza1 Data: 2012-02-19 20:55:32

    szukam pocieszenia ... myślę że ktoś się z tym spotkał - moją intencją jest też wzmocnienie mnie w rozmowie z koleżanką

  • Autor: Scooby Data: 2012-02-19 21:19:29

    Rozumiem,ze chcesz kolezanke pocieszyć,ale po co robic jej fałszywe nadzieje?Musi iść do lekarza to on jest od tego a nie forum.Nie ma co zwlekać,bo z czasem nie wygrasz!Pozdrawiam.

  • Autor: cerekm Data: 2012-02-19 21:38:26

    wspolczuje Ci bardzo....sprawa wyglada niestety na powazna....;( jak najszybciej musicie do lekarzaa

  • Autor: megi65 Data: 2012-02-19 22:01:22

    Tak jak moje przedmówczynie i ja kieruję Ciebie do lekarza prowadzącego koleżankę .. Tylko nie wiem czy lekarz osobie '' postronnej '' udzieli informacji o chorej .. ? Etyka zawodowa ...hmm .

    Osobiście nie chciałabym aby moja przyjaciółka zadawła pytania  mojemu lekarzowi . To ja powinnam być najlepiej poinformowana i o moim stanie zdrowia  informuję osobiście tych z kim chcę takimi informacjami podzielić się .. :) .

    Wiem ,że działasz w dobrej wierze  jednak czasem na naszych chorych trzeba popatrzeć z troche innej perspektywy .. Mają prawo do swojej '' intymności w chorobie ''.

Przejdź do pełnej wersji serwisu