Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

preparat na odchudzanie ;-)))

  • Autor: marikka23 Data: 2012-02-28 00:45:14

    Kochani, co Wy na to: http://gk1.medicalnewsreporter.pl/???

  • Autor: stillnox Data: 2012-02-28 01:10:08

    kolejne mydlenie ludziom otyłym (którzy łapią sie wszystkich desek ratunku) oczu. Nabijanie firmom potężnej kasy....herbalife to juz kilka ,,cudownych " preparatów wypuścił na rynek..... z marnym skutkiem ale ludzie kupują bo chcą być młodzi pięni i szczupli....a pózniej efekt jo-jo  wraca z podwójną siłą. Na odchudzanie..... najlepsza metoda ograniczenie jedzenia, dużo wody, jeszcze więcej ruchu. Więcej owoców i warzyw a mniej białego pieczywa i skrobii. Ja jestem przeciw temu ,,specyfikowi"
    Pozdrawiam :-)

  • Autor: ursula Data: 2012-02-28 01:18:21

    witaj,

    SCAM!!!!!

    przeczytalam ten artykul i po 1 - oferta wazna do poniedzialku 27 lutego, a wiec po sprawie...

    tzn. oczywiscie jutro bedzie data zmieniona i oferta bedzie do wtorku itd. , to powinno Ci wystarczyc...

    po 2 - wpisalam w google - Euterpe Oleracea, wyskoczyl dlugi artykul (po ang), niestety polskie tlumaczenie jest duzo krotsze i nie ma tam najwazniejszego paragrafu, mimo to wkleje go tutaj:

    Dietary supplement

    In 2004, it became popular to consume açaí as a supplement due in part to the rapid success of multi-level marketing company MonaVie that sells an açaí blend tonic for $40 a bottle and the proliferation of various açaí supplement companies that misused celebrity names like Oprah Winfrey and Rachael Ray to promote açaí weight loss pills online.[14]

    Marketers of these products make unfounded claims that açaí and its antioxidant qualities provide a variety of health benefits, none of which has scientific confirmation to date. False claims include reversal of diabetes and other chronic illnesses, as well as expanding size of the penis and increasing men's sexual virility and sexual attractiveness to women.[15] As of August 2011, there are no scientifically controlled studies supporting any health benefits from consuming açaí. No açaí products have been evaluated (in the United States) by the FDA, and their efficacy is doubtful.[16] Specifically, there is no scientific evidence that açaí consumption affects body weight, promotes weight loss or has any positive health effect.[17]

    According to the Washington, D.C. based Center for Science in the Public Interest (CSPI) thousands of consumers have had trouble stopping recurrent charges on their credit cards when they cancel free trials of açai-based products.[18][19] Even some web sites purporting to warn about açai-related scams are themselves perpetrating scams.[17]

    In late 2008, lawyers for The Oprah Winfrey Show began investigating statements from supplement manufacturers who alleged that frequent Oprah guest Dr. Mehmet Oz had recommended their product or açai in general for weight loss.

    a tutaj po polsku: http://pl.wikipedia.org/wiki/Euterpa_warzywna,

    reasumujac - nie wierz naciagaczom, nie kupuj... pozdrawiam

  • Autor: Aniula27 Data: 2012-02-28 07:56:50

    Mega ściema, dieta i sport to jedyne dobre rozwiązanie.

  • Autor: alicja_bt Data: 2012-02-28 08:14:00

    Wszystkie cudowne środki odchudzają, ale portfel

  • Autor: matani Data: 2012-02-28 10:10:19

    Szczególnie należy uważać przy płatności kartą, bo są to firmy, które lubią sobie na podanym numerze "poużywać" ;)

    Ogólnie ściema jak nic.

  • Autor: Ania35 Data: 2012-02-28 10:49:09

    Dość interesujące! Tak sobie myślę, że może zamówię ten preparat! A Ty zamówiłaś? Pozdrawiam

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2012-02-28 10:59:09

    Wierzysz w takie banialuki? no cóż, firmy się bogacą właśnie na takich naiwnych osobach.Żeby schudnąć trzeba mało jeść i ćwiczyć, żaden cudowny środek tutaj nie pomoże.:)

  • Autor: aneta85 Data: 2012-12-19 13:20:17

    takie tabletki to tylko naciaganie ludzi

    ja jem mniej czasem cwicze nie jem po 17 i schudlam 7 kg

    mozna sie przyzwyczaic i zyc bez jakis tabletek wspomagaczy jakby tabletki tak dzilaly to by grubszych osob nie bylo...moja mama xx lat temu pila taki jogurt sie robilo i nic jedynie schudl portfel...ja nie wierze w tabletki

     

     

  • Autor: Ania35 Data: 2012-02-28 10:55:09

    Najlepsza dieta, to NŻT( nie żryj tyle). Stosuję tą dietkę, do tego rowerek stacjonarny ok 30 minut dziennie, platforma wibracyjna- też 30 minut, no i żadnych słodyczy które uwielbiam!!! Efekt? 7kg mniej w ciągu prawie miesiąca! No więc stosuję dietkę dalej!!! Pozdrawiam wszystkich

  • Autor: marikka23 Data: 2012-02-28 11:14:56

    Nie zamówiłam i wcale nie zamierzam, ale artykuł jest tak napisany, że niejeden się złapie. Myślałam o siostrze, która odchudza się całe życie, a jednak efekt jojo jest widoczny. Jak dla mnie to też ruch i ograniczenie jedzenia i słodyczy w szczególności.

  • Autor: Chohlik Data: 2012-02-28 12:31:45

    Marika gdzie mieszkasz ,ja w Bogatyni właśnie jestem na lekkiej dietce i szukam chętnych do spacero-biegania

  • Autor: marikka23 Data: 2012-02-29 20:54:15

    No niestety, zupełnie nie ten rejon, ale będę Cię wspierać duchowo......:-)))) Pozdrawiam!

  • Autor: JustynaMFA Data: 2012-03-01 06:42:55

    Jest wiele ziol, roslin, owocow i warzyw, ktore faktycznie wspomagaja diete. Wspomagaja, a nie odchudzaja. Np. bratek trojkolorowy, picie wywaru oczyszcza organizm, krew i sprawia, ze masz ladniejsza cere, l-karnityna wzieta 30 min przed sportem faktycznie pomaga spalic wiecej tkanki tluszczowej, Tluszcze omega 3 i 6 dzialaja dobrze dla serca i ukladu krwionosnego (zmniejszaja ilosc trojglicerydow we krwi). Aby schudnac zdrowo i "na stale" trzeba o siebie zadbac. Nie tylko zmniejszyc ilosc jedzenia, ale tez wiedziec co sie je i jaki to ma wplyw na nasz organizm. Moj maz schudl 38 kg w przeciagu 6 miesiecy jedzac prawie wszystko i cwiczac na silowni. Dzisiaj, juz 1 rok od schudniecia, potrafi zjesc 1/2 blachy ciasta na raz na noc i nie tyje. Je juz zupelnie wszystko. Tak poprawil swoj metabolizm.

  • Autor: stillnox Data: 2012-03-04 10:08:21

    a możesz powiedzieć co mąż jadł...nie wiem jakiś jednodniowy spis menu? ...38 kg w 6 miesięcy to wynik godny uwagi ;-) ...chociaż to dziwne dla mnie że nie ma efektu jojo po tak szybkim spadku....no ale skoro ćwiczy i się ogranicza.... pozdrawiam

  • Autor: marikka23 Data: 2012-03-05 17:29:49

    podpinam sie pod pytanie stillnox, też jestem ciekawa, jak Twój mąż tego dokonał.....

  • Autor: JustynaMFA Data: 2012-03-09 08:49:02

    Przepraszam was, ze nie odpowiedzialam szybciej, ale dzieci maja ferie i bylismy u rodziny w Polsce, a tam niestety nigdy nie ma czasu.

    Moj maz zastosowal "diete dobrego humoru" (gute laune diät). W niej chodzi o to aby moc jesc wszystko ale w odpowiedniej porze i w odstepie 4-5 godzin. Rano mozna zjesc co sie chce i ile sie chce (nie napchac sie ale byc sytym). Mozna zjesc bulke (nawet 3 bulki) z dzemem, czekolada, jajka, platki itd. Stwierdzono, ze czlowiek najlepiej spala weglowodany kiedy je spozywa rano. Jadl powiedzmy o 6 rano.

    O godzinie 13-14 jadl obiad ( musze tu jednak zaznaczyc, ze przez 3 miesiace nie jadl ziemniakow) gotowalam w tedy chude mieso, ryby, warzywa. Robilam tez tak zwany "garnek", tzn. kroilam warzywa jekie sie napatoczyly (marchew, kalarepe, ktora swietnie zastepuje ziemniaki, kalafior, fasolke-rozne rodzaje jak jasiek i zielona razem, kukurydze, pomidory, lub przecier pomidorowy) na chudym rosolku. Osobno smazylam mieso mielone (wolowe) i mieszalam razem, naprawde smaczne. Cos jak zupa gulaszowa. Grilowalam piersi z kurczaka, ryby. Dusilam  w sosie wlasnym itd. Mozna jesc w malej ilosci ryz i makaron pelnoziarnisty ( z innej maki niz pszennej).

    Na kolacje juz musial sie pilnowac. Czesto jadl wyrzywa (pomidory.papryke,szczypior,rzodkiew itd)  z samym chudym serem. Bez chleba.

    Wazne aby bialko spozyc na wieczor.

    No i sport, niestey nie ma nic bez pracy fizycznej.

    Mozna jednak zrobic to tak aby efekty zdrowego odzywiania byly bardziej widoczne. Kobiety powinny cwiczyc na crosstrainer (orbiterki) nie wiecej niz 25 min dziennie, tak dobrze rozumiecie 25 min dziennie nie wiecej. Nic sie nie stanie jezeli zrobicie sobie przerwe pomiedzy treningami 1-2 dni. Dobrze jest tez wykonywac cwiczenia silowe, z ciezarkami (3 serie, po 15-20 powtorzen). Trening ma na celu zwiekszyc mase miesniowa, im wieksza masa miesniowa tym wiecej twoj organizm potrzebuje energii do spalania i to w czasie spoczynku (spisz, lezysz i spalasz tluszcz).

    Nie martwcie sie, nie bedziecie wygladac jak kulturystki, to nie jest mozliwe, ale bedziecie wygladac wysportowne, skora lepiej sie zejdzie, miesnie nie beda duze, bo w rzeczywistosci sa male.

    Moja mama teraz zaczela ta metode, dala sie przekonac. W ciagu tygodnia spadla 4 kg. W wiekszosci to nadmiar wody ale motywuje do dalszej pracy. Efekty sa widoczne po 2-3 tygodniach.

    Co wazniejsze, moj maz po 6 miesiacach treningu i "diety" w taki sposob poprawil metabolizm, ze je teraz co chce (zrobie brownie, to pol zje tylko on, 25-30 pierogow na raz) i nie tyje.

  • Autor: marikka23 Data: 2012-03-09 19:52:48

    No taka dieta to mi się podoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Muszę poszukać o niej coś więcej, 4 kg w ciągu tygodnia to naprawdę super wynik! Może i ja się skuszę? pozdrawiam!

  • Autor: kasiadzida Data: 2012-03-02 21:09:55

    poczytaj sobie http://mamzdrowie.pl/forum/temat/tera-slim/5/

  • Autor: magdalena73 Data: 2012-03-05 23:13:36

    A może to     http://www.eoferty.com.pl/moroznik_kaukaski_na_odchudzanie_tel_696_549_663_101687.html   znam osobę co to stosowała i było widać efekty ,proszę sobie o tym preparacie trochę poczytać zamin się zdecydujesz, tą stronkę znalazłam zamin sama czegoś takiego szukałam, ale jeszcze sie nie zdecydowałam.Co wy na ten temat sądzicie,czy słyszeliście o kims co to stosował.Piszcie

  • Autor: marikka23 Data: 2012-03-06 09:05:12

    Wcale nie napisałam, że zamierzam kupować któryś z tych preparatów, ciekawi mnie raczej , czy może ktoś coś takiego nabył i jakie ma doświadczenia. Wydaje mi się, że gdyby istniał cudowny środek na odchudzanie, to  ludzi z nadwagą w ogóle by nie było.....

  • Autor: magdalena73 Data: 2012-03-06 11:48:53

    Zgadzam się z tobą

  • Autor: Martynka_cytrynka87 Data: 2012-03-12 14:19:25

    Też tak myślę, chociaż wydaje mi się, ze istnieją ludzi otyli którzy dobrze czują się z swoja wagą i nawet nie myślą o tym aby chudnąć...

  • Autor: mamalenki Data: 2012-03-06 23:33:25

    a ja znalazłam...

    ...moroznik kaukazki stosowałam 2 lata temu..2 tygodnie brania tego "ziółka" skończyło się w szpitalu.Byłam w strasznym stanie.I nie chodzi tutaj o stan fizyczny - wymioty , biegunka itp. ale psychicznie - było bardzo żle.Właściwie nie kontaktowałam...i ciagłe drgawki.W szpitalu kroplówki 24 godziny na dobę...wiem - żałosne...
    ale kiedy zaczęło byc już troche żle i wiedziałam że ot ten moroznik , przestałam go brac a on nadal w organiżmie działał.
    NIEPOLECAM
    dodo99 jest offline i troche się przestraszyłam,ale są i pozytywy...wkleiłam z Wizaz.pl Odpowiedz cytując

  • Autor: marikka23 Data: 2012-03-07 15:09:01

    A no właśnie.... Czyli dieta NŻ, ruch  i trochę samodyscypliny przy odmawianiu słodyczy..... Ech, ze wszystkiego człowiek musi powoli rezygnować.....

  • Autor: TrendCenter Data: 2012-10-05 13:46:40

    jeśli ktoś nie widzi efektów odchudzania bez tabletek odchudzających to pewnie po nie sięga, preparat wydaje się być całkiem fajny. Pozdrawiam!

  • Autor: miska11 Data: 2012-12-19 09:24:56

    moja koleżanka zamówiła z kolei preparat w płynie elavia i w sumie kuracja ma trwać 20 kilka dni, z tym że ona też regualrnie ćwiczy i jest na jakiejś diecie, więc zobaczymy czy i w jakim stopniu pomoże. nei do końca wiadomo, jak to z tym supplementami jest- same na pewno nie działaja, ale jak się im pomoże to kto wie..

  • Autor: lolopopa Data: 2012-12-19 09:40:20

    Kobitki, błagam Was...nieeee!! Racjonalne odżywianie i trochę ruchu. Gdyby to było takie proste lekarze zamiast opasek na żołądek i zdrowej diety oraz wysiłku wizycznego zalecaliby piguły.

  • Autor: halcia241 Data: 2013-08-17 11:17:51

    dołącze tu, bo sama doszłam do takiego etapu, że teraz to juz muszę schudnąć dla własnego zdrowia, a nie tylko dla seksowanego wygladu, jestem łasuchem okrutnym i niestety mam siedzącą pracę - praktycznie 8 godzin dziennie na krzesełku, potem domowe obowiazki i katastrofa kondycyjna gotowa, postawiłam na odrzucenia słodyczy (mam nadzieję, że się uda) 

Przejdź do pełnej wersji serwisu