Forum

Zwierzyniec

Sklep zoologiczny w Lublinie

  • Autor: Iloria Data: 2012-03-05 12:48:23

    Witam.

    Mam ogromną prośbę do osób mieszkających w Lublinie. Potrzebuję namiar na bogato wyposażony sklep zoologiczny. Mam tu na myśli duży wybór świnek morskich.

     W necie adresów jest dość sporo a ja nie dysponuje aż taką ilością wolnego czasu by jedego dnia zwiedzić wszystkie.  Może ktoś z Was orientuje się, do którego sklepu warto się wybrać a który lepiej ominąć?

    Koniecznie jutro muszę kupić takiego prosiaczka więc z góry dziękuję za rady.

    Iloria

  • Autor: ewka63 Data: 2012-03-05 14:59:18

    Jak nie masz czasu pochodzić po sklepach, to może podzwoń z pytaniem Ile macie świnek morskich?

  • Autor: Iloria Data: 2012-03-05 16:59:50

    Nie chodzi mi tylko o ilość świnek w sklepie ale i warunki w jakich trzymają tam zwierzątka. Kupiłam już raz małą świnkę, która zdechła po tygodniu. Okazało się, że była chora i leczenie jej nie dało efektów. Chciałabym tym razem trafić do zaufanego sprzedawcy, który dba o swoje zwierzaki. Przez telefon raczej nikt mi prawdy nie powie czy utrzymuje czystość i czy świnki są pod nadzorem weterynaryjnym.

    Mam nadzieję, że jednak ktoś podsunie mi adres zaufanego sklepu.

    Pozdrawiam.Iloria

  • Autor: Madzik 23 Data: 2012-03-05 21:58:29

    Z tego co widziałam to dużo zwierzątek jest w zoologicznym w Tesco i na nowym Olimpie

  • Autor: beansidhe Data: 2012-03-06 11:58:37

    A czemu chcesz kupić?? jest tyle świnek które można adoptować o tu http://swinkimorskie.eu/adopcje.php

    Swinki z tego źródła są na pewno zdrowe (inaczej nie są kierwoane do adopcji) i nie kupuje się ich tylko adoptuje.

    Sama mam swinkę adoptowaną - zdrową śliczną i do tego szcześliwą że znalazła dom.

  • Autor: yette Data: 2012-03-06 13:58:37

    Spory wybór jest w sklepie zoologicznym w Tesco, kilka świnek jest też w zoologicznym w Realu, w Olimpie widziałam wczoraj tylko jedną, dość dużą świnkę długowłosą. Ale chyba najlepsze warunki i największy wybór jest w Tesco i Realu. Zoologiczny jest tez w ELeclerc na Zana, ale w tamtym tygodniu nie mieli wielkiego wyboru zwierzaków.  Pozdrawiam

  • Autor: Iloria Data: 2012-03-06 17:27:21

    Bardzo dziekuję za wszystkie porady.

    Pozdrawiam.

  • Autor: bea39 Data: 2012-03-06 17:54:03

    Nie kupuj zwierząt w sklepach zoologicznych w sieciówkach.Wiem, nie ma teraz sklepików z prawdziwego zdarzenia, więc moze pomysł o adopcji nie jest taki zły.

Przejdź do pełnej wersji serwisu