Forum

Kuchenne porady

Robot kuchenny 550W Silver Crest

  • Autor: beata66 Data: 2012-03-16 21:22:49

    Wypatrzyłam w ofercie Lidla robot kuchenny Silver Crest. Czy ktoś w Was używa taki robot? Jak się sprawdza w ugniataniu np.ciasta drożdżowego czy innego cięższego? Nadmienię, że mam w domu 3 roboty. Na Zelmerowskim się zawiodłam, w Philipsie pękło mi mieszadło..."Jadę" obecnie na starym, PRL-owskim robocie, który już nieco burczy, ale ma już prawie 30 lat! Przymierzam się do zakupu tego robota z Lidla. Podpowiedzcie proszę, czy warto kupić ten, czy raczej dołożyć kasę i kupić coś lepszego w rozsądnej cenie...bo na taki full wypas za 2000 zł, to mnie nie stać. Dzięki za Wasze opinie. Pozdrawiam!

  • Autor: rybcia125 Data: 2012-03-16 21:49:23

    Mam ten robot i ostatnio robiłam w nim pączki i chleb na drożdżach i dał radę :) jedynie co mi w nim przeszkadza to w trakcie pracy trzeba go wyłączyć i zebrać z brzegów miski składniki bo nie do końca je zbiera ale może to być spowodowane że ja piekę ciasta z połowy porcji więc tych składników jest mało a miska duża. Używam go często i jak dla mnie jest to dobra jakość za rozsądną cenę.

  • Autor: jagoda.pik Data: 2012-03-16 22:27:35

    Moim zdaniem nie jest dobry, jesli chcesz wyrabiać w nim ciasto drozdżowe, lub np. na zakwasie. Po pierwsze za mała moc, po drugie to jest robot z plastiku. Oglądałam go bo sama chciałam go kupić, tyle tylko, że mnie robot przede wszystkim jest potrzebny do wyrabiania ciasta chlebowego, i to ciężkiego na zakwasie. Odłozyłam sobie trochę pieniędzy, i zainwestowałam w Boscha o mocy 1600W. On przynajmniej jest z odlewu, solidny, wszystko ma melatowe. Jestem z niego bardzo zadowolona.

  • Autor: AguskAA Data: 2012-03-16 22:28:55

    Hej;)

    Nie doradzę Ci jesli chodzi dokładnie o tego robota ale miałam-mam maszynkę do mielenia z tej firmy i blendera i zadowolona nie jestem! W blenderze jedna część juz nie działa a przy mieleniu to muszę sie czasem niezle namęczyc! Teraz jak juz potrzebuje jakis sprzet to jednak dokładam i kupuję lepszy zeby faktycznie ułatwiał zycie a nie żebym się wkurzała urzywając go.Pozdrawiam

  • Autor: martynka 13 Data: 2012-03-16 23:03:19

    Radzę dołożyć kasę i kupić coś lepszego. 

  • Autor: hope30 Data: 2012-03-19 18:36:26

    my z Aloalo mamy ten robot-ugniata,ubija,miesza,robi koktajle,szatkuje,kroi....normalnie cuuuudo:) za jestem oszalała na jego punkcie-zapłaciłam za niego całe 222zł:)

  • Autor: bergamotka2 Data: 2012-03-22 15:55:51

    Mama ma ten robot , nawet używa , jest to totalna podróbka Boscha , którego ja polecam , bo kocham , śmiga codziennie .

Przejdź do pełnej wersji serwisu