Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Dieta Cambridge

  • Autor: Ania35 Data: 2012-03-20 09:27:51

    Kochani. Co myślicie o tej diecie? Czy ktoś stosował tą dietkę?

  • Autor: powsinoga Data: 2012-03-20 14:53:30

    Jako wieloletnia specjalistka od diet wszelakich jestem pewna, że nie ma diety cud. Każda typu Cambridge, herbalife czy inne specyfiki nie przynosi skutku. No, może tymczasowy. Ale nie wierzę, że osoba, która chce schudnąć, chce to zrobić na jakiś czas, raczej zależy jej na utrzymaniu niższej wagi.Przy tych cudownnych dietach grozi przede

    Na dietę Cambridge przede wszystkim wydasz dużo pieniędzy. Nie warto. Jedyny skuteczny sposób - może trywialny - jeść o stałych porach, co około 3 godziny, niewielkie porcje, nie katować się potrawami, których nie lubimy. Pierwszy posiłek do 60 minut od wstania z łóżka. A potem co 3 godziny. To nakręca metabolizm, nie dopuszcza do ssącego głodu (głód sprawia, że jemy znacznie więcej) i pozwala szybciej chudnąć. Oczywiście trzeba wybierać jedzenie zdrowe, nieprzetworzone, zwykle chude. Nie wolno podjadać. Słodycze czy inne bomby kaloryczne można jeść od czasu do czasu w rozsądnych proporcjach. Idealnie, jeśli można dołączyć aktywność ruchową.

  • Autor: bonieś Data: 2012-05-28 18:01:24

    Zgadzam sie z Powsinogą. Wszelkie diety "działają", dopóki je stosujemy. Można zrzucić naprawdę dużo zbędnych kilogramów, ale kiedy przestaniemy stosować dietę, waga szybko wróci, ba, często z nadwyżką. Jedynym skutecznym sposobem jest ZMIANA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH NA STAŁE  {Makusiu, nie krzyczę :)), chciałam tylko zwrócić uwagę na ważność tych słów}. Bez względu na to, jak długo stosujemy dietę, zawsze kiedy wrócimy do starych przyzwyczajeń i zaczniemy jeść tłusto i kalorycznie, wszystkie nasze dotychczasowe wysiłki spalą na panewce. Dzieje się tak dlatego, że (u kobiet) komórki tłuszczowe nie giną a jedynie kurczą się, więc kiedy znowu więcej jemy napychamy te komórki. A one tylko na taką okazję czekają, by się powiększać i rozmnażać. Wiem, co mówię dziewczyny, chudłam i tyłam dziesiątki razy. Najgorsze jest to, że choć człowiek ma full wiedzy na ten temat, to tak ciężko zastosować to w życiu.

  • Autor: Helene1980 Data: 2012-05-28 17:15:55

    Nie, ale też chętnie się czegoś o niej dowiem.

Przejdź do pełnej wersji serwisu