Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Wielkanoc z South Beach POMOCY!

  • Autor: agnieszka103513 Data: 2012-04-01 14:03:54

    Witam. Właśnie dziś kończę I fazę diety soutch beach. przez tydzień będę na II fazie, ale ni wiem co ze świętami. czy mogę przez 3 dni jeść normalnie a potem przez tydzień I faza, a następnie drugą kontynuować? proszę o radę, bo nie wiem co począć.

  • Autor: ajlati Data: 2012-04-01 14:50:05

    nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale od jutra powinnaś zacząć fazę II?? powinnaś w święta zjęść takie potrawy zgodne z fazą II

  • Autor: agnieszka103513 Data: 2012-04-01 19:37:15

    tak, jutro zaczynam fazę II. ale chciałabym sobie na 3 dni odpuścić a potem wrócić do diety..oczywiście nie odpuścić całkiem, ale żeby zjeść trochę żurku i ciast.. a optem wrócić na dietę tylko nie wiem czy na I fazę na 1 tydzień czy juz od razu II.

  • Autor: ajlati Data: 2012-04-02 17:22:06

    ja tez byłam na diecie SB,przeżyłam na niej święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc,da się dobrać tak potrawy żeby zjeść zgodnie z zasadami fazy 2.Nie powinno się ''odpuszczać'' diety bo szkoda efektów i Twojego wysiłku,jak już przeszłac faze I to szkoda to zaprzepaścić.Jeżeli masz ochotę na coś słodkiego to zrób sobie jakieś ciasto,deser zgodne z fazą II( w internecie jest mnóstwo przepisów),jajka są dozwolone w każdej ilości,sałatki też można zrobić przeróżne,upiec jakieś chude mięsko itp

  • Autor: agnieszka103513 Data: 2012-04-02 14:06:56

    to co powinnam zrobić?

  • Autor: Karolcia83 Data: 2012-04-10 19:00:42

    Dziewczyny Dieta super efekty szybko dziala ale dla mnie skonczyla sie porazka.Niedosyc ze szybko nadrobilam to co stracilam, że bardzo moj organizm na tym ucierial(strasznie mi wlosy wypadaja a cera to jest tak brzydka ze az mnie trzesie) To jeszcze mam taki nieokielzany apetyt ze niemoge go powstrzymac.Takze uwazajie.

Przejdź do pełnej wersji serwisu