Forum

Zdrowie i uroda

rozszerzone naczynka

  • Autor: cerekm Data: 2012-04-03 21:07:58

    Witajcie;) potrzebuje pomocy jesli chodzi o wybor dobrego -dzialajacego!-kremu do twarzy na rozszerzone naczynka. WIdzę, że policzki robia mi się coraz bardziej rumiane a zanim wybiorę się do dermatologa może któraś z Was podpowie mi jaki krem na naczynka dalby nalepszy efekt? Byłabym wdzięczna!

  • Autor: jannaj Data: 2012-04-03 21:45:08

    Oby to nie był trądzik różowaty. W każdym razie jak najszybciej musisz udać się do dobrego dermatologa.

    Ostatnio miałam próbki kilku kremów i jakoś najbardziej spasował mi synchrorose fast. Nie mogę powiedzieć, żeby jakoś specjalnie mi pomógł ponieważ jest tylko dodatkiem do całej masy kremów i tabletek, które muszę stosować na moją różową przypadłość.

    Krem w każdym razie ma fajną konsystencje i bardzo dobrze się wchłania.

    http://www.strefalekow.pl/product/details/synchrorose-fast-creamgel-krem-zel-przeciwdzialajacy-rumieniowi-i-zaczerwienieniom.html

  • Autor: Beata7115 Data: 2012-04-04 06:51:05

    Witaj.

    Mam ten sam problem już od lat. Powstałych naczynek kremami juz nie zlikwidujesz. Natomiast dobrze hamuje powstawanie nowych, przynajmniej w moim przypadku, krem Rozex. Przepisała mi go dermatolog, ale z tego, co pamiętam jest do kupienia w aptece bez recepty. Pozdrawiam.

  • Autor: aggusia35 Data: 2012-04-04 07:59:01

    Tylko kremu Rozex nie można używac na słońce bo jest to mieszanina kwasów azalianowy, salicylowy i moga powstać plamy na skórze. Z wyższej półki Bioderma z tańszej Iwostin, Floslek.Wzmacniaj skórę stsując odpowiednie witaminy PP i K. Na jesieni zafunduj sobie zabiegi w postaci pilingu chemicznego. Odpowiedni dla Ciebie dobierze kosmetyczka.Nie zlikwiduja naczynek ale rozjaśnia skórę i naczynka jakby się skórczą. W każdym razie mnie niektore naczynka znikneły całkowicie. 

  • Autor: Beata7115 Data: 2012-04-04 09:33:26

    Zgadza się, na słońcu trzeba uważać. Jednakże przy cerze naczynkowej od słońca należy bardzo chronić skórę, więc żadne opalanie, wychodzenie w lato na dwór bez bardzo dobrej ochrony przeciwsłonecznej nie powinno wchodzić w grę. Ja używam Rozexu w lato z pełną ochroną od słońca i nie ma żadnego problemu.

  • Autor: cerekm Data: 2012-04-04 09:51:13

    WIELKIE DZIEKI! eh..cos czuje ze musze zaczac jednak znow od dermatologa..;(

    pozdrawiam;-) Magda

  • Autor: Basialis Data: 2012-04-04 10:25:07

    To sa niestety sprawy dziedziczne, ja mam to po moim ojcu i moja corka tez ma to po mnie. Czego ja juz nie probowalam, lacznie z wypalaniem - bez sensu znowu wraca. W koncu przestalam, kupilam puder Kanebo (japonski - Duglas).Jest rewelacyjny taki troche wilgotny- maskuje wszystko rewelacyjnie.Polecam, bo z tym nie wygrasz.

  • Autor: cerekm Data: 2012-04-04 11:46:10

    ale wiesz co dziwne?ze ja mam czerwona buzie tylko po lewej stronie!tylko lewy policzek!prawy ladniutki,gladziutki...hmm

  • Autor: Basialis Data: 2012-04-04 12:10:29

    No, niestety tak to sie zaczyna.Nie chce Cie martwic, moze u Ciebie na tym sie skonczy.Radze Ci jednak nie "paprac" bo to tylko pogarsza sprawe.Kup sobie ten puder( w kamieniu) i kamufluj dalej obserwujac.Probowalam roznych swinstw, ale one tylko wysuszaly cere.Ten jast super , no moze nie tani ale wystarcza prawie na rok.

  • Autor: cerekm Data: 2012-04-04 13:11:40

    jak mozesz to pokaz mi Kochana jaki to dokladnie puder masz..

  • Autor: Basialis Data: 2012-04-04 15:54:44

    Jest to japonska firma Kanebo, sa rozne odcienie.A z doswiadczenia wiem, ze dermatolog tu wiele nie poradzi.Uzywam raczej pedzelka zamiast tej gabeczki.

  • Autor: cerekm Data: 2012-04-04 16:13:49

    oooo ;-) a cena...?hm? no i czy oprocz tego ze swietnie kryje, jescze jakos wspomaga ta buzie?

  • Autor: cerekm Data: 2012-04-04 19:13:08

    juz sprawdzilam...300 zl...;/ eh..

  • Autor: Basialis Data: 2012-04-04 20:10:44

    To ladnie! Ja place 33 €, to jest jakies 120zl.

  • Autor: cerekm Data: 2012-04-04 21:40:33

    no powiem Ci, ze jak pisalas ze ...puder nie jest za tani....to myslalam wlasnie o cenie cos okolo 100 zl! a tu kurka 300 !!! jasny gwint...eh

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2012-04-05 01:30:28

    Mialam dwa produkty tej firmy wlasnie puder w kompakcie i puder sypki,niestety nie bylam zadowolona.Chociaz pudru sypkiego jest dosc duzo i starcza na dosc dlugo,nie widzialam zadnej roznicy,miedzy Kanebo a tym zwyklym pudrem za pare €.

  • Autor: anrubi Data: 2012-04-04 11:19:23

    Może jakieś witaminki od wewnątrz? Poczytaj, zalecają PP, RUTINOSCORBIN i CALCIUM z vit.C.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2012-04-04 12:28:15

    Wybierz się do dobrego dermatologa koniecznie, może wybierzesz coś dla siebie z tych kremów:)

    http://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=129

  • Autor: cerekm Data: 2012-04-04 13:05:12

    zapisalam sie do dermatologa..niestety dopiero na 18 kwiecien ale to nic..jakos wytrzymam te 2 tygodnie;-)

  • Autor: bytomianka Data: 2012-04-04 14:50:31

    Wybierz się do lekarza, to pewniejsze niż stosowanie kremów. Wesołych i zdrowych świąt.!))

  • Autor: Beata500 Data: 2012-04-04 15:16:23

    Powiem Ci , nie kupuj kremów przed wizytą u dermatologa.Ja mam ich mnóstwo, bo tez pytałam i kupowałam .Pani farmaceutka radziła mi wizytę u dermatologa , bo nie podobały jej się moje rumieńce.I trafiła w dziesiątką. Mam trądzik różowaty .Nabawiłam się go , stosując przez lata maści sterydowe ,które stosowałam, bo mam alergię na słońce.

    W dniu kiedy byłam w aptece, dostałam domięśniowo steryd , bo mam chory kręgosłup .Ten zastrzyk zaostrzył rumieńce na twarzy.Po wizycie u dermatologa przynajmniej nie kombinuję z kremami, choć też trudno dobrać krem .Na noc mam maść , a na dzień kremy do cery z trądzikiem różowaty.

  • Autor: Anovi Data: 2012-04-04 16:29:47

    Jeżeli to faktycznie cera naczykowa to polecam: Clinique redness solution daily protective base SPF 15. Specjalny krem do ceny naczynkowej. W kolorze jest zielony - jak korektor do ukrywania czerwonych przebarwień. Dobrze się nakłada i bardzo dobrze się wchłania. Świetny jako baza pod podkład :D

    Mam bardzo wrażliwą skórę, ze skłonnością do podrażnień od wszystkiego. Oprócz tego zmagałam się z pekającymi naczynkami. Próbowałam różnych kremów i tylko ten zadziałał. Kosztuje trochę, ale jest wydajny (jak wszystkie kremy Clinique, które do tej pory używałam). Poza tym na tyle mi pomógł, że 4 lata miałam święty spokój z naczynkami. Nawet mroźna zima 2010/2011 nie była mi straszna. Dopiero teraz, po 4 latach po kuracji, pokazało się kilka małych, pęknietych naczynek. Mam zamiar znowu zastosować ten krem.

    Koleżanka jesienią była na zamykaniu naczynek: ból jak cholera a i efekt nie do końca taki, jak się spodziewała. Obecnie na zamykanie naczynek za późno - słońca jest za dużo a zabiegu nie wykonuje się od wiosny do wczesnej jesieni.

    A termin do dermatologa masz bardzo szybko. Ja na swojego polowałam 3 miesiące :)

    Dopisano 12-04-04 16:42:01:

    Tak to jest jak sie pisze w tak niskociśnieniowy dzień jak dziś.

    Clinique redness solution - to cała seria kosmetyków do cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym.

    Base to baza jak sama nazwa wskazuje ;)

  • Autor: cerekm Data: 2012-04-04 16:54:06

    w stojacej tubce ta baza?? czy normalny krem w sloiczku??;) jade zaraz poogladc te specjały ale i tak chyba pcozekam co powie dermatolog...

    Ale bardzo dziekuje!;)Wszystkim

  • Autor: Anovi Data: 2012-04-04 16:59:26

    Baza w stojącej, wysokiej, wąskiej tubce. Kremy w słoikach.

    W Douglasie możesz poprosić o próbki, łaski nie zrobią, żeby napaciać w te mini pudełeczka czy też podać w saszetkach jednorazowych.

    Cała rodzinka:

    .

    zdjęcie z Internetu.

  • Autor: hope30 Data: 2012-04-04 18:03:00

    mam z clinique krem na przebarwienia-jest rewelacyjny:) w douglasie za słoiczek 50ml-cena ok.75  zł,na All-ro trafiłam za 30zł z przesyłką...kremy te są super-moja Mama ma te dla cery naczynkowej-rewelacja:)

  • Autor: Anovi Data: 2012-04-04 19:03:49

    Clinique ma bardzo dobre kosmetyki.

    Natomiast ja wychodzę z założenia, że na dobry krem lepiej wydać trochę więcej.

    Jeśli ktoś ma dostęp do sklepów bezcłowych to też można kupić sporo tańsze kosmetyki.

  • Autor: cerekm Data: 2012-04-04 19:20:53

    na allegro te kremy za ponad 150 zl...eh;(

  • Autor: aggusia35 Data: 2012-04-04 19:29:23

    równie dobre sa Iwostinu :)

  • Autor: Anovi Data: 2012-04-04 22:56:40

    Na Ivostin dostalam pięknej wysypki ;)

  • Autor: Anovi Data: 2012-04-04 23:00:06

    To i tak o 50 zł mniej niż w Douglasie ;)

    Raz na jakiś czas proszę koleżankę, która duzo lata, albo jeśli Osobisty gdzieś leci, o zakup na dużych lotniskach w sklepach bezcłowych. Już nie pamiętam ile, ale było sporo mniej jak w Polsce.

  • Autor: mama Jędruli Data: 2012-04-05 10:51:00

    Witam serdecznie. Ja też niestety od kilku lat choruję na tę przypadłość. jeśli mogę to dorzucę swoje trzy grosze. Myślę , że najważniejsza jest wizyta u dermatologa. ale do czasu kiedy tam pójdziesz to polecam http://moda.allegro.pl/farmona-perfect-beauty-koncentrat-obkurczajacy-i2190085683.html. Używałam różnych kremów, mazideł itd. nabyłam ostatnio ten koncentrat za grosze i naprawdę uważan że jest skuteczny. Kosztuje grosze. Bardzo dobrze się wchłania i przynosi ulgę. Zresztą mnie cała gama tych kosmetyków służy.

    Pozdrawiam

  • Autor: cerekm Data: 2012-04-05 20:59:48

    Dzeikeuje Wam wszystkim bardzo bardzo serecznie !!!:***;)

  • Autor: cerekm Data: 2012-04-05 21:01:02

    Dzeikeuje Wam wszystkim bardzo bardzo serecznie !!!:***;)

Przejdź do pełnej wersji serwisu