Forum

Zwierzyniec

problem z zającem

  • Autor: wiolka110471 Data: 2012-05-31 23:05:07

    Witam,może mi pomożecie od 2 m-cy walczę z zającem,który upodobał sobie mój trawnik :):):) ((śmiejemy się,że lepszy niż kosiarka i widocznie eko trawa) i co gorsze równiez ogródek warzywny:(:(:(.To już mi się mniej podoba.Próbowałam puszczać psa po ogrodzie ,ale zając na drugi dzień znowu pojawia się w ogrodzie.Sąsiedzi sie smieją ,że mam podhodować i na święta jak znalazł.Może podpowiecie jakiś sposób na pozbycie sie niekoniecznie miłego gościa.Zaznaczam,że zając tak się do nas przyzwyczaił,że za bardzo nie ucieka,ale też złapać się nie daje

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2012-06-01 07:20:16

    Moja koleżanka odstrasza bażanta przy pomocy kolorowych wiatraków /dość sporych rozmiarów/, które są powbijane w kilku miejscach w ziemię.

  • Autor: Laugasel1 Data: 2012-06-01 12:02:05

    Poszukaj na necie, czego zające nie lubią.  Zrób mu zdjęcie w kapuście.. Szarak rozbójnik jeden. Mój tato miał oswojonego zająca.

  • Autor: domia Data: 2012-06-01 22:00:48

    Jest w sprzedazy takie urządzenie, które wydaje niesłyszalne dla ludzkiego ucha dżwięki a bardzo mocno drażni układ nerwowy małych zwierząt. Znajomi wyploszyli tym z ogrodu koty, koleżanka wygnała nachodzące psy, komuś wiem nawet chomik zdechł.  Może na zająca też podziala. Niestety nie powiem Ci jak to wygąda, gdzie kupić albo ile kosztuje bo az tak dokładnie nie interesowała mnie ta sprawa.

     A swoją droga, skoro juz tak sie zadomowił i dobrze mu u Was, może faktycznie mu poświadczyć, zrobic jakąś klatkę...i na święta macie żarełko ... Ja bym przemyslała sprawę...))

Przejdź do pełnej wersji serwisu