Forum

Oddam / Zamienię

Kupię stolik z regałem...

  • Autor: anrubi Data: 2012-06-15 10:44:32

    Szukam ponad pół roku czegoś takiego, żeby zapełnić puste miejsce w kuchni.

    Może ktoś widział w jakimś sklepie? Chętnie również odkupię w dobrym stanie, pokryję koszt przesyłki.

    Dzięki serdeczne :)

    P.S. Zdjęcie Aleksandry1973 z WŻ.

  • Autor: taara Data: 2012-06-15 21:37:25

    A dlaczego sobie tego nie zrobisz na zamówienie? Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w mojej okolicy jest taka możliwość. Ja sama niedawno dałam sobie zrobić sam stolik z takimi właśnie metalowymi nogami. Na pewno to nie jest problem zrobić taki z regałem, aczkolwiek te rury były w tym stoliku najdroższe.

  • Autor: anrubi Data: 2012-06-16 07:48:36

    Kochana, byłam u dwóch panów, którzy na zamówienie robią rzekomo wszystko, a robią eleganckie mebelki to jednak "wiernej" kopii takiej półko - stolika nie chcą się podjąć. Zaproponowali coś takiego, załączam fotkę. Dziękuję Ci :)

    Może pomyślę nad stolikiem i szafką, ale póki co czekam jeszcze na jakiś odzew :)

     

     

  • Autor: martynka 13 Data: 2012-06-16 14:34:16

    Miałam coś takiego co widnieje na pierwszej fotce. Dla nas nie wygodne, stolik wąziutki, krzesełka bardzo wysokie. Kupiłam to w biedronce lub lidlu ( nie pamietam). Ale skoro na zamówienie, to pewnie o wymiarch można zdecydować samemu.

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2012-06-16 16:20:19

    Nie mam pretensji o zdjecie absolutnieTak jak juz kiedys wczesniej ci pisalam na PW stolik byl niezbyt stabilny i waski,dla mnie osobiscie niewypal,ledwo dwie osoby mogly przy nim zjesc.Gdyby postawic dwa talerze wieksze po przeciwnych stronach to by sie obijal jeden o drugi.Polki sie pozbylam wyprowadzajac sie na nastepne mieszkanie z ulga.Gdybym wczesniej wiedziala to bym oddala za darmo,ale nie wiem jak by sie miala cenowo przesylka z Niemiec do Polski.

  • Autor: anrubi Data: 2012-06-16 19:18:13

    Dziękuję Aleksandro, pozdrawiam serdecznie :) Żałuję, że właśnie wtedy jakoś się nie dogadałyśmy :) Stolik z regałem miałby mi posłużyć jako dodatkowe miejsce na umyte gary, wyjęte ciacho z pieca etc. Do spożywania posiłków mamy "normalny" stół.

    Wątek sprawił, że dopiero teraz zaczęłam kombinować / nieźle, bo od listopada 2011 / własny i do wykonania projekt. Refleks szachisty :)

    Makusiu, wyjmij kluczyk i zamykaj proszę :) Dzięki.

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2012-06-16 19:32:17

    To zdjecie jest juz dosc stare,bo to moje pierwsze mieszkanie bylo jak tutaj przyjechalam,pozniej sie wyprowadzilam do wiekszego w ktorym mieszkalam 4 lata i ta polka poszla na jakis czas do piwnicy,jak byl Sperrmüll to wystawilam,bo meble niepotrzebne mozna bylo wystawic.Ale to juz bedzie z jakies moze 2-3 lata temu,od roku mieszkam w koncu chyba juz na swoim

    Moze nie warto jeszcze zamykac watku,moze ktos dorzuci pomysl,gdzie widzial taka stoliko-polke:))

  • Autor: makusia Data: 2012-06-16 23:21:13

    ....................... Makusiu, wyjmij kluczyk i zamykaj proszę :)
    Dzięki.

    Więc zamykam:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu